• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
15:55
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Baza Hallera04:44
Wrzeszcz PKP04:54
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP04:54
Jaśkowa Dolina04:57
Sobótki04:58
Na Wzgórzu04:59
Falista05:00
Strzelnica05:01
Dobrowolskiego05:03
Piecewska05:04
Belgradzka05:05
Piekarnicza05:06
Nowolipie05:07
Emaus05:08
Cmentarz Łostowicki05:10
Wilanowska05:12
Przemyska05:13
Płocka05:14
Łostowice Świętokrzyska05:16
Świętokrzyska05:17
Platynowa05:18
Krzemowa05:19
Uranowa05:20
Orunia Górna05:21
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna05:21
Platynowa05:23
Łostowice Świętokrzyska05:25
Świętokrzyska05:27
Płocka05:28
Przemyska05:29
Wilanowska05:30
Cmentarz Łostowicki05:32
Emaus05:34
Piekarnicza05:36
Piecewska05:39
Dobrowolskiego05:40
Strzelnica05:41
Falista05:42
Na Wzgórzu05:43
Sobótki05:44
Grunwaldzka [GDA]05:47
Wrzeszcz PKP05:49
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP06:01
Wrzeszcz PKP06:01
Jaśkowa Dolina06:04
Sobótki06:05
Na Wzgórzu06:06
Falista06:07
Strzelnica06:08
Dobrowolskiego06:10
Piecewska06:11
Belgradzka06:12
Piekarnicza06:13
Nowolipie06:14
Emaus06:15
Cmentarz Łostowicki06:18
Wilanowska06:20
Przemyska06:21
Płocka06:22
Łostowice Świętokrzyska06:24
Świętokrzyska06:26
Platynowa06:28
Krzemowa06:29
Uranowa06:30
Orunia Górna06:31
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna06:46
Platynowa06:48
Łostowice Świętokrzyska06:50
Świętokrzyska06:52
Płocka06:53
Przemyska06:54
Wilanowska06:55
Cmentarz Łostowicki06:58
Emaus07:01
Piekarnicza07:04
Piecewska07:07
Dobrowolskiego07:08
Strzelnica07:09
Falista07:10
Na Wzgórzu07:11
Sobótki07:12
Grunwaldzka [GDA]07:15
Wrzeszcz PKP07:17
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP07:36
Wrzeszcz PKP07:36
Jaśkowa Dolina07:39
Sobótki07:40
Na Wzgórzu07:41
Falista07:42
Strzelnica07:43
Dobrowolskiego07:45
Piecewska07:46
Belgradzka07:47
Piekarnicza07:48
Nowolipie07:49
Emaus07:50
Cmentarz Łostowicki07:53
Wilanowska07:55
Przemyska07:56
Płocka07:57
Łostowice Świętokrzyska07:59
Świętokrzyska08:01
Platynowa08:03
Krzemowa08:04
Uranowa08:05
Orunia Górna08:06
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna08:26
Platynowa08:28
Łostowice Świętokrzyska08:30
Świętokrzyska08:32
Płocka08:33
Przemyska08:34
Wilanowska08:35
Cmentarz Łostowicki08:38
Emaus08:41
Piekarnicza08:44
Piecewska08:47
Dobrowolskiego08:48
Strzelnica08:49
Falista08:50
Na Wzgórzu08:51
Sobótki08:52
Grunwaldzka [GDA]08:55
Wrzeszcz PKP08:57
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP09:16
Wrzeszcz PKP09:16
Jaśkowa Dolina09:19
Sobótki09:20
Na Wzgórzu09:21
Falista09:22
Strzelnica09:23
Dobrowolskiego09:25
Piecewska09:26
Belgradzka09:27
Piekarnicza09:28
Nowolipie09:29
Emaus09:30
Cmentarz Łostowicki09:33
Wilanowska09:35
Przemyska09:36
Płocka09:37
Łostowice Świętokrzyska09:39
Świętokrzyska09:41
Platynowa09:43
Krzemowa09:44
Uranowa09:45
Orunia Górna09:46
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna10:06
Platynowa10:08
Łostowice Świętokrzyska10:10
Świętokrzyska10:12
Płocka10:13
Przemyska10:14
Wilanowska10:15
Cmentarz Łostowicki10:18
Emaus10:21
Piekarnicza10:24
Piecewska10:27
Dobrowolskiego10:28
Strzelnica10:29
Falista10:30
Na Wzgórzu10:31
Sobótki10:32
Grunwaldzka [GDA]10:35
Wrzeszcz PKP10:37
Kurs nr 9 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP10:56
Wrzeszcz PKP10:56
Jaśkowa Dolina10:59
Sobótki11:00
Na Wzgórzu11:01
Falista11:02
Strzelnica11:03
Dobrowolskiego11:05
Piecewska11:06
Belgradzka11:07
Piekarnicza11:08
Nowolipie11:09
Emaus11:10
Cmentarz Łostowicki11:13
Wilanowska11:15
Przemyska11:16
Płocka11:17
Łostowice Świętokrzyska11:19
Świętokrzyska11:21
Platynowa11:23
Krzemowa11:24
Uranowa11:25
Orunia Górna11:26
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna11:46
Platynowa11:48
Łostowice Świętokrzyska11:50
Świętokrzyska11:52
Płocka11:53
Przemyska11:54
Wilanowska11:55
Cmentarz Łostowicki11:58
Emaus12:01
Piekarnicza12:04
Piecewska12:07
Dobrowolskiego12:08
Strzelnica12:09
Falista12:10
Na Wzgórzu12:11
Sobótki12:12
Grunwaldzka [GDA]12:15
Wrzeszcz PKP12:17
Kurs nr 11 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP12:36
Wrzeszcz PKP12:36
Jaśkowa Dolina12:39
Sobótki12:40
Na Wzgórzu12:41
Falista12:42
Strzelnica12:43
Dobrowolskiego12:45
Piecewska12:46
Belgradzka12:47
Piekarnicza12:48
Nowolipie12:49
Emaus12:50
Cmentarz Łostowicki12:53
Wilanowska12:55
Przemyska12:56
Płocka12:57
Łostowice Świętokrzyska12:59
Świętokrzyska13:01
Platynowa13:03
Krzemowa13:04
Uranowa13:05
Orunia Górna13:06
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna13:26
Platynowa13:28
Łostowice Świętokrzyska13:30
Świętokrzyska13:32
Płocka13:33
Przemyska13:34
Wilanowska13:35
Cmentarz Łostowicki13:38
Emaus13:41
Piekarnicza13:44
Piecewska13:47
Dobrowolskiego13:48
Strzelnica13:49
Falista13:50
Na Wzgórzu13:51
Sobótki13:52
Grunwaldzka [GDA]13:55
Wrzeszcz PKP13:57
Kurs nr 13 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP14:16
Wrzeszcz PKP14:16
Jaśkowa Dolina14:19
Sobótki14:20
Na Wzgórzu14:21
Falista14:22
Strzelnica14:23
Dobrowolskiego14:25
Piecewska14:26
Belgradzka14:27
Piekarnicza14:28
Nowolipie14:29
Emaus14:30
Cmentarz Łostowicki14:33
Wilanowska14:35
Przemyska14:36
Płocka14:37
Łostowice Świętokrzyska14:39
Świętokrzyska14:41
Platynowa14:43
Krzemowa14:44
Uranowa14:45
Orunia Górna14:46
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna15:06
Platynowa15:08
Łostowice Świętokrzyska15:10
Świętokrzyska15:12
Płocka15:13
Przemyska15:14
Wilanowska15:15
Cmentarz Łostowicki15:18
Emaus15:21
Piekarnicza15:24
Piecewska15:27
Dobrowolskiego15:28
Strzelnica15:29
Falista15:30
Na Wzgórzu15:31
Sobótki15:32
Grunwaldzka [GDA]15:35
Wrzeszcz PKP15:37
Kurs nr 15 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP15:56
Wrzeszcz PKP15:56
Jaśkowa Dolina15:59
Sobótki16:00
Na Wzgórzu16:01
Falista16:02
Strzelnica16:03
Dobrowolskiego16:05
Piecewska16:06
Belgradzka16:07
Piekarnicza16:08
Nowolipie16:09
Emaus16:10
Cmentarz Łostowicki16:13
Wilanowska16:15
Przemyska16:16
Płocka16:17
Łostowice Świętokrzyska16:19
Świętokrzyska16:21
Platynowa16:23
Krzemowa16:24
Uranowa16:25
Orunia Górna16:26
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna16:46
Platynowa16:48
Łostowice Świętokrzyska16:50
Świętokrzyska16:52
Płocka16:53
Przemyska16:54
Wilanowska16:55
Cmentarz Łostowicki16:58
Emaus17:01
Piekarnicza17:04
Piecewska17:07
Dobrowolskiego17:08
Strzelnica17:09
Falista17:10
Na Wzgórzu17:11
Sobótki17:12
Grunwaldzka [GDA]17:15
Wrzeszcz PKP17:17
Kurs nr 17 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP17:36
Wrzeszcz PKP17:36
Jaśkowa Dolina17:39
Sobótki17:40
Na Wzgórzu17:41
Falista17:42
Strzelnica17:43
Dobrowolskiego17:45
Piecewska17:46
Belgradzka17:47
Piekarnicza17:48
Nowolipie17:49
Emaus17:50
Cmentarz Łostowicki17:53
Wilanowska17:55
Przemyska17:56
Płocka17:57
Łostowice Świętokrzyska17:59
Świętokrzyska18:01
Platynowa18:03
Krzemowa18:04
Uranowa18:05
Orunia Górna18:06
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna18:26
Platynowa18:28
Łostowice Świętokrzyska18:30
Świętokrzyska18:32
Płocka18:33
Przemyska18:34
Wilanowska18:35
Cmentarz Łostowicki18:38
Emaus18:41
Piekarnicza18:44
Piecewska18:47
Dobrowolskiego18:48
Strzelnica18:49
Falista18:50
Na Wzgórzu18:51
Sobótki18:52
Grunwaldzka [GDA]18:55
Wrzeszcz PKP18:57
Kurs nr 19 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP19:16
Wrzeszcz PKP19:16
Jaśkowa Dolina19:19
Sobótki19:20
Na Wzgórzu19:21
Falista19:22
Strzelnica19:23
Dobrowolskiego19:25
Piecewska19:26
Belgradzka19:27
Piekarnicza19:28
Nowolipie19:29
Emaus19:30
Cmentarz Łostowicki19:33
Wilanowska19:35
Przemyska19:36
Płocka19:37
Łostowice Świętokrzyska19:39
Świętokrzyska19:41
Platynowa19:43
Krzemowa19:44
Uranowa19:45
Orunia Górna19:46
Kurs nr 20 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna20:06
Platynowa20:08
Łostowice Świętokrzyska20:10
Świętokrzyska20:12
Płocka20:13
Przemyska20:14
Wilanowska20:15
Cmentarz Łostowicki20:18
Emaus20:21
Piekarnicza20:24
Piecewska20:27
Dobrowolskiego20:28
Strzelnica20:29
Falista20:30
Na Wzgórzu20:31
Sobótki20:32
Grunwaldzka [GDA]20:35
Wrzeszcz PKP20:37
Kurs nr 21 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP20:37
Baza Hallera20:47