• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
23:43
Kurs nr 0 do Platynowa
Baza Hallera04:19
Platynowa04:39
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Platynowa04:39
Krzemowa04:40
Uranowa04:41
Orunia Górna04:42
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna04:42
Platynowa04:44
Łostowice Świętokrzyska04:46
Świętokrzyska04:48
Płocka04:49
Przemyska04:50
Wilanowska04:51
Cmentarz Łostowicki04:53
Emaus04:55
Piekarnicza04:57
Piecewska04:59
Dobrowolskiego05:00
Strzelnica05:01
Falista05:02
Na Wzgórzu05:03
Sobótki05:04
Jaśkowa Dolina05:07
Galeria Bałtycka05:10
Wrzeszcz PKP05:11
Wrzeszcz PKP05:11
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP05:25
Wrzeszcz PKP05:25
Jaśkowa Dolina05:28
Sobótki05:29
Na Wzgórzu05:30
Falista05:31
Strzelnica05:32
Dobrowolskiego05:34
Piecewska05:35
Belgradzka05:36
Piekarnicza05:37
Nowolipie05:38
Emaus05:39
Cmentarz Łostowicki05:41
Wilanowska05:43
Przemyska05:44
Płocka05:45
Łostowice Świętokrzyska05:47
Świętokrzyska05:48
Platynowa05:49
Krzemowa05:50
Uranowa05:51
Orunia Górna05:52
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna05:53
Platynowa05:55
Łostowice Świętokrzyska05:57
Świętokrzyska05:59
Płocka06:00
Przemyska06:01
Wilanowska06:02
Cmentarz Łostowicki06:04
Emaus06:06
Piekarnicza06:08
Piecewska06:10
Dobrowolskiego06:11
Strzelnica06:12
Falista06:13
Na Wzgórzu06:14
Sobótki06:15
Jaśkowa Dolina06:18
Galeria Bałtycka06:21
Wrzeszcz PKP06:22
Wrzeszcz PKP06:22
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP06:31
Wrzeszcz PKP06:31
Jaśkowa Dolina06:34
Sobótki06:35
Na Wzgórzu06:36
Falista06:37
Strzelnica06:38
Dobrowolskiego06:40
Piecewska06:41
Belgradzka06:43
Piekarnicza06:44
Nowolipie06:45
Emaus06:47
Cmentarz Łostowicki06:50
Wilanowska06:52
Przemyska06:53
Płocka06:54
Łostowice Świętokrzyska06:56
Świętokrzyska06:58
Platynowa07:00
Krzemowa07:01
Uranowa07:02
Orunia Górna07:03
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna07:05
Platynowa07:07
Łostowice Świętokrzyska07:09
Świętokrzyska07:11
Płocka07:12
Przemyska07:13
Wilanowska07:14
Cmentarz Łostowicki07:18
Emaus07:21
Piekarnicza07:24
Piecewska07:27
Dobrowolskiego07:28
Strzelnica07:29
Falista07:30
Na Wzgórzu07:31
Sobótki07:32
Jaśkowa Dolina07:35
Galeria Bałtycka07:38
Wrzeszcz PKP07:39
Wrzeszcz PKP07:39
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP07:55
Wrzeszcz PKP07:55
Jaśkowa Dolina07:58
Sobótki07:59
Na Wzgórzu08:00
Falista08:01
Strzelnica08:02
Dobrowolskiego08:04
Piecewska08:05
Belgradzka08:07
Piekarnicza08:08
Nowolipie08:09
Emaus08:11
Cmentarz Łostowicki08:14
Wilanowska08:16
Przemyska08:17
Płocka08:18
Łostowice Świętokrzyska08:20
Świętokrzyska08:22
Platynowa08:24
Krzemowa08:25
Uranowa08:26
Orunia Górna08:27
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna08:43
Platynowa08:45
Łostowice Świętokrzyska08:47
Świętokrzyska08:49
Płocka08:50
Przemyska08:51
Wilanowska08:52
Cmentarz Łostowicki08:56
Emaus08:59
Piekarnicza09:02
Piecewska09:05
Dobrowolskiego09:06
Strzelnica09:07
Falista09:08
Na Wzgórzu09:09
Sobótki09:10
Jaśkowa Dolina09:13
Galeria Bałtycka09:16
Wrzeszcz PKP09:17
Wrzeszcz PKP09:17
Kurs nr 9 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP09:43
Wrzeszcz PKP09:43
Jaśkowa Dolina09:46
Sobótki09:47
Na Wzgórzu09:48
Falista09:49
Strzelnica09:50
Dobrowolskiego09:52
Piecewska09:53
Belgradzka09:54
Piekarnicza09:55
Nowolipie09:56
Emaus09:57
Cmentarz Łostowicki10:00
Wilanowska10:02
Przemyska10:03
Płocka10:04
Łostowice Świętokrzyska10:06
Świętokrzyska10:08
Platynowa10:10
Krzemowa10:11
Uranowa10:12
Orunia Górna10:13
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna10:23
Platynowa10:25
Łostowice Świętokrzyska10:27
Świętokrzyska10:29
Płocka10:30
Przemyska10:31
Wilanowska10:32
Cmentarz Łostowicki10:35
Emaus10:38
Piekarnicza10:41
Piecewska10:44
Dobrowolskiego10:45
Strzelnica10:46
Falista10:47
Na Wzgórzu10:48
Sobótki10:49
Jaśkowa Dolina10:52
Galeria Bałtycka10:55
Wrzeszcz PKP10:56
Wrzeszcz PKP10:56
Kurs nr 11 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP11:23
Wrzeszcz PKP11:23
Jaśkowa Dolina11:26
Sobótki11:27
Na Wzgórzu11:28
Falista11:29
Strzelnica11:30
Dobrowolskiego11:32
Piecewska11:33
Belgradzka11:34
Piekarnicza11:35
Nowolipie11:36
Emaus11:37
Cmentarz Łostowicki11:40
Wilanowska11:42
Przemyska11:43
Płocka11:44
Łostowice Świętokrzyska11:46
Świętokrzyska11:48
Platynowa11:50
Krzemowa11:51
Uranowa11:52
Orunia Górna11:53
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna12:03
Platynowa12:05
Łostowice Świętokrzyska12:07
Świętokrzyska12:09
Płocka12:10
Przemyska12:11
Wilanowska12:12
Cmentarz Łostowicki12:15
Emaus12:18
Piekarnicza12:21
Piecewska12:24
Dobrowolskiego12:25
Strzelnica12:26
Falista12:27
Na Wzgórzu12:28
Sobótki12:29
Jaśkowa Dolina12:32
Galeria Bałtycka12:35
Wrzeszcz PKP12:36
Wrzeszcz PKP12:36
Kurs nr 13 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP13:03
Wrzeszcz PKP13:03
Jaśkowa Dolina13:07
Sobótki13:08
Na Wzgórzu13:09
Falista13:10
Strzelnica13:11
Dobrowolskiego13:13
Piecewska13:14
Belgradzka13:16
Piekarnicza13:17
Nowolipie13:18
Emaus13:20
Cmentarz Łostowicki13:23
Wilanowska13:25
Przemyska13:26
Płocka13:27
Łostowice Świętokrzyska13:29
Świętokrzyska13:31
Platynowa13:33
Krzemowa13:34
Uranowa13:35
Orunia Górna13:36
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna13:42
Platynowa13:44
Łostowice Świętokrzyska13:46
Świętokrzyska13:48
Płocka13:49
Przemyska13:50
Wilanowska13:51
Cmentarz Łostowicki13:54
Emaus13:57
Piekarnicza14:00
Piecewska14:03
Dobrowolskiego14:04
Strzelnica14:05
Falista14:06
Na Wzgórzu14:07
Sobótki14:09
Jaśkowa Dolina14:12
Galeria Bałtycka14:15
Wrzeszcz PKP14:16
Wrzeszcz PKP14:16
Kurs nr 15 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP14:37
Wrzeszcz PKP14:37
Jaśkowa Dolina14:42
Sobótki14:44
Na Wzgórzu14:45
Falista14:46
Strzelnica14:47
Dobrowolskiego14:49
Piecewska14:50
Belgradzka14:52
Piekarnicza14:53
Nowolipie14:54
Emaus14:56
Cmentarz Łostowicki14:59
Wilanowska15:01
Przemyska15:03
Płocka15:05
Łostowice Świętokrzyska15:07
Świętokrzyska15:09
Platynowa15:11
Krzemowa15:12
Uranowa15:13
Orunia Górna15:14
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna15:18
Platynowa15:20
Łostowice Świętokrzyska15:22
Świętokrzyska15:24
Płocka15:27
Przemyska15:28
Wilanowska15:29
Cmentarz Łostowicki15:33
Emaus15:36
Piekarnicza15:39
Piecewska15:42
Dobrowolskiego15:43
Strzelnica15:44
Falista15:45
Na Wzgórzu15:46
Sobótki15:48
Jaśkowa Dolina15:51
Galeria Bałtycka15:54
Wrzeszcz PKP15:55
Wrzeszcz PKP15:55
Kurs nr 17 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP16:17
Wrzeszcz PKP16:17
Jaśkowa Dolina16:22
Sobótki16:24
Na Wzgórzu16:25
Falista16:26
Strzelnica16:27
Dobrowolskiego16:29
Piecewska16:30
Belgradzka16:32
Piekarnicza16:33
Nowolipie16:34
Emaus16:36
Cmentarz Łostowicki16:39
Wilanowska16:41
Przemyska16:43
Płocka16:45
Łostowice Świętokrzyska16:47
Świętokrzyska16:49
Platynowa16:51
Krzemowa16:52
Uranowa16:53
Orunia Górna16:54
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna16:58
Platynowa17:00
Łostowice Świętokrzyska17:02
Świętokrzyska17:04
Płocka17:07
Przemyska17:08
Wilanowska17:09
Cmentarz Łostowicki17:13
Emaus17:16
Piekarnicza17:19
Piecewska17:22
Dobrowolskiego17:23
Strzelnica17:24
Falista17:25
Na Wzgórzu17:26
Sobótki17:28
Jaśkowa Dolina17:31
Galeria Bałtycka17:34
Wrzeszcz PKP17:35
Wrzeszcz PKP17:35
Kurs nr 19 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP17:55
Wrzeszcz PKP17:55
Jaśkowa Dolina17:59
Sobótki18:00
Na Wzgórzu18:01
Falista18:02
Strzelnica18:03
Dobrowolskiego18:05
Piecewska18:06
Belgradzka18:08
Piekarnicza18:09
Nowolipie18:10
Emaus18:12
Cmentarz Łostowicki18:15
Wilanowska18:17
Przemyska18:18
Płocka18:19
Łostowice Świętokrzyska18:21
Świętokrzyska18:23
Platynowa18:25
Krzemowa18:26
Uranowa18:27
Orunia Górna18:28
Kurs nr 20 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna18:35
Platynowa18:37
Łostowice Świętokrzyska18:39
Świętokrzyska18:41
Płocka18:42
Przemyska18:43
Wilanowska18:44
Cmentarz Łostowicki18:47
Emaus18:50
Piekarnicza18:53
Piecewska18:56
Dobrowolskiego18:57
Strzelnica18:58
Falista18:59
Na Wzgórzu19:00
Sobótki19:01
Jaśkowa Dolina19:04
Galeria Bałtycka19:07
Wrzeszcz PKP19:08
Wrzeszcz PKP19:08
Kurs nr 21 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP19:35
Wrzeszcz PKP19:35
Jaśkowa Dolina19:38
Sobótki19:39
Na Wzgórzu19:40
Falista19:41
Strzelnica19:42
Dobrowolskiego19:44
Piecewska19:45
Belgradzka19:46
Piekarnicza19:47
Nowolipie19:48
Emaus19:49
Cmentarz Łostowicki19:52
Wilanowska19:54
Przemyska19:55
Płocka19:56
Łostowice Świętokrzyska19:58
Świętokrzyska20:00
Platynowa20:02
Krzemowa20:03
Uranowa20:04
Orunia Górna20:05
Kurs nr 22 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna20:15
Platynowa20:17
Łostowice Świętokrzyska20:19
Świętokrzyska20:21
Płocka20:22
Przemyska20:23
Wilanowska20:24
Cmentarz Łostowicki20:27
Emaus20:30
Piekarnicza20:32
Piecewska20:34
Dobrowolskiego20:35
Strzelnica20:36
Falista20:37
Na Wzgórzu20:38
Sobótki20:39
Jaśkowa Dolina20:42
Galeria Bałtycka20:45
Wrzeszcz PKP20:46
Wrzeszcz PKP20:46
Kurs nr 23 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP20:46
Baza Hallera20:56