• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:45
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP09:43
Wrzeszcz PKP09:43
Jaśkowa Dolina09:46
Sobótki09:47
Na Wzgórzu - Teatr Leśny09:48
Falista09:49
Strzelnica09:50
Dobrowolskiego09:52
Piecewska09:53
Belgradzka09:54
Piekarnicza09:55
Nowolipie09:56
Emaus09:58
Cmentarz Łostowicki10:00
Wilanowska10:02
Przemyska10:03
Płocka10:04
Łostowice Świętokrzyska10:06
Świętokrzyska10:08
Platynowa10:09
Krzemowa [GDA]10:11
Uranowa10:12
Orunia Górna10:13
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna10:23
Platynowa10:25
Łostowice Świętokrzyska10:27
Świętokrzyska10:29
Płocka10:31
Wilanowska10:34
Cmentarz Łostowicki10:36
Emaus10:38
Piekarnicza10:40
Belgradzka10:41
Piecewska10:43
Dobrowolskiego10:44
Strzelnica10:45
Falista10:46
Na Wzgórzu - Teatr Leśny10:47
Sobótki10:48
Jaśkowa Dolina10:51
Galeria Bałtycka10:54
Wrzeszcz PKP10:55
Kurs nr 9 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP11:23
Wrzeszcz PKP11:23
Jaśkowa Dolina11:26
Sobótki11:27
Na Wzgórzu - Teatr Leśny11:28
Falista11:29
Strzelnica11:30
Dobrowolskiego11:32
Piecewska11:33
Belgradzka11:34
Piekarnicza11:35
Nowolipie11:36
Emaus11:38
Cmentarz Łostowicki11:40
Wilanowska11:42
Przemyska11:43
Płocka11:44
Łostowice Świętokrzyska11:46
Świętokrzyska11:48
Platynowa11:49
Krzemowa [GDA]11:51
Uranowa11:52
Orunia Górna11:53
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna12:03
Platynowa12:05
Łostowice Świętokrzyska12:07
Świętokrzyska12:09
Płocka12:11
Wilanowska12:14
Cmentarz Łostowicki12:16
Emaus12:18
Piekarnicza12:20
Belgradzka12:21
Piecewska12:23
Dobrowolskiego12:24
Strzelnica12:25
Falista12:26
Na Wzgórzu - Teatr Leśny12:27
Sobótki12:28
Jaśkowa Dolina12:31
Galeria Bałtycka12:34
Wrzeszcz PKP12:35
Kurs nr 11 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP13:03
Wrzeszcz PKP13:03
Jaśkowa Dolina13:06
Sobótki13:07
Na Wzgórzu - Teatr Leśny13:08
Falista13:09
Strzelnica13:10
Dobrowolskiego13:12
Piecewska13:13
Belgradzka13:14
Piekarnicza13:15
Nowolipie13:16
Emaus13:18
Cmentarz Łostowicki13:20
Wilanowska13:22
Przemyska13:23
Płocka13:24
Łostowice Świętokrzyska13:26
Świętokrzyska13:28
Platynowa13:29
Krzemowa [GDA]13:31
Uranowa13:32
Orunia Górna13:33
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna13:42
Platynowa13:44
Łostowice Świętokrzyska13:46
Świętokrzyska13:48
Płocka13:50
Wilanowska13:53
Cmentarz Łostowicki13:55
Emaus13:57
Piekarnicza13:59
Belgradzka14:00
Piecewska14:02
Dobrowolskiego14:03
Strzelnica14:04
Falista14:05
Na Wzgórzu - Teatr Leśny14:06
Sobótki14:07
Jaśkowa Dolina14:10
Galeria Bałtycka14:13
Wrzeszcz PKP14:14
Kurs nr 13 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP14:37
Wrzeszcz PKP14:37
Jaśkowa Dolina14:41
Sobótki14:42
Na Wzgórzu - Teatr Leśny14:44
Falista14:45
Strzelnica14:46
Dobrowolskiego14:48
Piecewska14:49
Belgradzka14:51
Piekarnicza14:52
Nowolipie14:53
Emaus14:55
Cmentarz Łostowicki14:57
Wilanowska14:59
Przemyska15:00
Płocka15:01
Łostowice Świętokrzyska15:03
Świętokrzyska15:05
Platynowa15:06
Krzemowa [GDA]15:08
Uranowa15:09
Orunia Górna15:10
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna15:38
Platynowa15:40
Łostowice Świętokrzyska15:42
Świętokrzyska15:44
Płocka15:46
Wilanowska15:49
Cmentarz Łostowicki15:51
Emaus15:54
Piekarnicza15:56
Belgradzka15:57
Piecewska15:59
Dobrowolskiego16:00
Strzelnica16:01
Falista16:02
Na Wzgórzu - Teatr Leśny16:04
Sobótki16:06
Jaśkowa Dolina16:09
Galeria Bałtycka16:12
Wrzeszcz PKP16:13
Kurs nr 15 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP16:37
Wrzeszcz PKP16:37
Jaśkowa Dolina16:43
Sobótki16:44
Na Wzgórzu - Teatr Leśny16:46
Falista16:47
Strzelnica16:48
Dobrowolskiego16:50
Piecewska16:51
Belgradzka16:53
Piekarnicza16:54
Nowolipie16:55
Emaus16:57
Cmentarz Łostowicki16:59
Wilanowska17:01
Przemyska17:02
Płocka17:03
Łostowice Świętokrzyska17:05
Świętokrzyska17:07
Platynowa17:08
Krzemowa [GDA]17:10
Uranowa17:11
Orunia Górna17:12
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna17:35
Platynowa17:37
Łostowice Świętokrzyska17:39
Świętokrzyska17:41
Płocka17:43
Wilanowska17:46
Cmentarz Łostowicki17:48
Emaus17:51
Piekarnicza17:53
Belgradzka17:54
Piecewska17:56
Dobrowolskiego17:57
Strzelnica17:58
Falista17:59
Na Wzgórzu - Teatr Leśny18:00
Sobótki18:01
Jaśkowa Dolina18:04
Galeria Bałtycka18:07
Wrzeszcz PKP18:08
Kurs nr 17 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP18:35
Wrzeszcz PKP18:35
Jaśkowa Dolina18:38
Sobótki18:39
Na Wzgórzu - Teatr Leśny18:40
Falista18:41
Strzelnica18:42
Dobrowolskiego18:44
Piecewska18:45
Belgradzka18:46
Piekarnicza18:47
Nowolipie18:48
Emaus18:50
Cmentarz Łostowicki18:52
Wilanowska18:54
Przemyska18:55
Płocka18:56
Łostowice Świętokrzyska18:58
Świętokrzyska19:00
Platynowa19:01
Krzemowa [GDA]19:03
Uranowa19:04
Orunia Górna19:05
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna19:15
Platynowa19:17
Łostowice Świętokrzyska19:19
Świętokrzyska19:21
Płocka19:23
Wilanowska19:26
Cmentarz Łostowicki19:28
Emaus19:30
Piekarnicza19:32
Belgradzka19:33
Piecewska19:35
Dobrowolskiego19:36
Strzelnica19:37
Falista19:38
Na Wzgórzu - Teatr Leśny19:39
Sobótki19:40
Jaśkowa Dolina19:43
Galeria Bałtycka19:46
Wrzeszcz PKP19:47
Kurs nr 19 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP19:48
Baza Hallera19:58