14:19
Kurs nr 0 do Platynowa
Baza Hallera04:36
Platynowa04:56
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Platynowa04:58
Krzemowa [GDA]05:00
Uranowa05:01
Orunia Górna05:02
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna05:02
Platynowa05:04
Łostowice Świętokrzyska05:06
Świętokrzyska05:08
Płocka05:10
Przemyska05:11
Wilanowska05:12
Cmentarz Łostowicki05:14
Emaus05:16
Piekarnicza05:18
Belgradzka05:19
Piecewska05:20
Dobrowolskiego05:21
Strzelnica05:22
Falista05:23
Na Wzgórzu - Teatr Leśny05:24
Sobótki05:25
Jaśkowa Dolina05:28
Galeria Bałtycka05:31
Wrzeszcz PKP05:32
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP05:35
Wrzeszcz PKP05:35
Jaśkowa Dolina05:38
Sobótki05:39
Na Wzgórzu - Teatr Leśny05:41
Falista05:42
Strzelnica05:43
Dobrowolskiego05:44
Piecewska05:45
Belgradzka05:46
Piekarnicza05:47
Nowolipie05:48
Emaus05:49
Cmentarz Łostowicki05:51
Wilanowska05:52
Przemyska05:53
Płocka05:54
Łostowice Świętokrzyska05:56
Świętokrzyska05:57
Platynowa05:58
Krzemowa [GDA]06:00
Uranowa06:01
Orunia Górna06:02
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna06:05
Platynowa06:07
Łostowice Świętokrzyska06:09
Świętokrzyska06:11
Płocka06:13
Przemyska06:14
Wilanowska06:15
Cmentarz Łostowicki06:19
Emaus06:23
Piekarnicza06:25
Belgradzka06:26
Piecewska06:28
Dobrowolskiego06:29
Strzelnica06:31
Falista06:32
Na Wzgórzu - Teatr Leśny06:35
Sobótki06:37
Jaśkowa Dolina06:40
Galeria Bałtycka06:43
Wrzeszcz PKP06:44
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP06:57
Wrzeszcz PKP06:57
Jaśkowa Dolina07:00
Sobótki07:01
Na Wzgórzu - Teatr Leśny07:03
Falista07:04
Strzelnica07:05
Dobrowolskiego07:06
Piecewska07:07
Belgradzka07:09
Piekarnicza07:10
Nowolipie07:11
Emaus07:13
Cmentarz Łostowicki07:15
Wilanowska07:17
Przemyska07:18
Płocka07:19
Łostowice Świętokrzyska07:21
Świętokrzyska07:23
Platynowa07:24
Krzemowa [GDA]07:26
Uranowa07:27
Orunia Górna07:28
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna07:36
Platynowa07:38
Łostowice Świętokrzyska07:40
Świętokrzyska07:42
Płocka07:44
Przemyska07:45
Wilanowska07:49
Cmentarz Łostowicki07:53
Emaus07:57
Piekarnicza07:59
Belgradzka08:00
Piecewska08:02
Dobrowolskiego08:03
Strzelnica08:05
Falista08:06
Na Wzgórzu - Teatr Leśny08:09
Sobótki08:11
Jaśkowa Dolina08:14
Galeria Bałtycka08:17
Wrzeszcz PKP08:18
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP08:35
Wrzeszcz PKP08:35
Jaśkowa Dolina08:38
Sobótki08:39
Na Wzgórzu - Teatr Leśny08:41
Falista08:42
Strzelnica08:43
Dobrowolskiego08:45
Piecewska08:46
Belgradzka08:48
Piekarnicza08:49
Nowolipie08:50
Emaus08:52
Cmentarz Łostowicki08:54
Wilanowska08:56
Przemyska08:57
Płocka08:58
Łostowice Świętokrzyska09:00
Świętokrzyska09:02
Platynowa09:03
Krzemowa [GDA]09:05
Uranowa09:06
Orunia Górna09:07
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna09:22
Platynowa09:24
Łostowice Świętokrzyska09:26
Świętokrzyska09:28
Płocka09:30
Przemyska09:31
Wilanowska09:33
Cmentarz Łostowicki09:35
Emaus09:37
Piekarnicza09:39
Belgradzka09:40
Piecewska09:42
Dobrowolskiego09:43
Strzelnica09:45
Falista09:46
Na Wzgórzu - Teatr Leśny09:47
Sobótki09:49
Jaśkowa Dolina09:52
Galeria Bałtycka09:55
Wrzeszcz PKP09:56
Kurs nr 9 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP10:43
Wrzeszcz PKP10:43
Jaśkowa Dolina10:46
Sobótki10:47
Na Wzgórzu - Teatr Leśny10:49
Falista10:50
Strzelnica10:51
Dobrowolskiego10:53
Piecewska10:54
Belgradzka10:55
Piekarnicza10:56
Nowolipie10:57
Emaus10:59
Cmentarz Łostowicki11:01
Wilanowska11:03
Przemyska11:04
Płocka11:05
Łostowice Świętokrzyska11:07
Świętokrzyska11:09
Platynowa11:10
Krzemowa [GDA]11:12
Uranowa11:13
Orunia Górna11:14
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna11:22
Platynowa11:24
Łostowice Świętokrzyska11:26
Świętokrzyska11:28
Płocka11:30
Przemyska11:31
Wilanowska11:33
Cmentarz Łostowicki11:35
Emaus11:37
Piekarnicza11:39
Belgradzka11:40
Piecewska11:42
Dobrowolskiego11:43
Strzelnica11:45
Falista11:46
Na Wzgórzu - Teatr Leśny11:47
Sobótki11:49
Jaśkowa Dolina11:52
Galeria Bałtycka11:55
Wrzeszcz PKP11:56
Kurs nr 11 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP12:23
Wrzeszcz PKP12:23
Jaśkowa Dolina12:26
Sobótki12:27
Na Wzgórzu - Teatr Leśny12:29
Falista12:30
Strzelnica12:31
Dobrowolskiego12:33
Piecewska12:34
Belgradzka12:35
Piekarnicza12:36
Nowolipie12:37
Emaus12:39
Cmentarz Łostowicki12:41
Wilanowska12:43
Przemyska12:44
Płocka12:45
Łostowice Świętokrzyska12:47
Świętokrzyska12:49
Platynowa12:50
Krzemowa [GDA]12:52
Uranowa12:53
Orunia Górna12:54
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna13:02
Platynowa13:04
Łostowice Świętokrzyska13:06
Świętokrzyska13:08
Płocka13:10
Przemyska13:11
Wilanowska13:13
Cmentarz Łostowicki13:15
Emaus13:17
Piekarnicza13:19
Belgradzka13:20
Piecewska13:22
Dobrowolskiego13:23
Strzelnica13:25
Falista13:26
Na Wzgórzu - Teatr Leśny13:27
Sobótki13:29
Jaśkowa Dolina13:32
Galeria Bałtycka13:35
Wrzeszcz PKP13:36
Kurs nr 13 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP14:07
Wrzeszcz PKP14:07
Jaśkowa Dolina14:10
Sobótki14:11
Na Wzgórzu - Teatr Leśny14:13
Falista14:14
Strzelnica14:15
Dobrowolskiego14:17
Piecewska14:18
Belgradzka14:19
Piekarnicza14:20
Nowolipie14:21
Emaus14:23
Cmentarz Łostowicki14:25
Wilanowska14:27
Przemyska14:28
Płocka14:29
Łostowice Świętokrzyska14:31
Świętokrzyska14:33
Platynowa14:34
Krzemowa [GDA]14:36
Uranowa14:37
Orunia Górna14:38
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna15:00
Platynowa15:02
Łostowice Świętokrzyska15:04
Świętokrzyska15:06
Płocka15:08
Przemyska15:09
Wilanowska15:11
Cmentarz Łostowicki15:13
Emaus15:15
Piekarnicza15:17
Belgradzka15:18
Piecewska15:20
Dobrowolskiego15:21
Strzelnica15:23
Falista15:24
Na Wzgórzu - Teatr Leśny15:25
Sobótki15:27
Jaśkowa Dolina15:30
Galeria Bałtycka15:33
Wrzeszcz PKP15:34
Kurs nr 15 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP15:57
Wrzeszcz PKP15:57
Jaśkowa Dolina16:03
Sobótki16:06
Na Wzgórzu - Teatr Leśny16:09
Falista16:10
Strzelnica16:11
Dobrowolskiego16:13
Piecewska16:14
Belgradzka16:16
Piekarnicza16:17
Nowolipie16:18
Emaus16:20
Cmentarz Łostowicki16:22
Wilanowska16:24
Przemyska16:25
Płocka16:26
Łostowice Świętokrzyska16:28
Świętokrzyska16:30
Platynowa16:31
Krzemowa [GDA]16:33
Uranowa16:34
Orunia Górna16:35
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna16:57
Platynowa16:59
Łostowice Świętokrzyska17:01
Świętokrzyska17:03
Płocka17:05
Przemyska17:06
Wilanowska17:08
Cmentarz Łostowicki17:10
Emaus17:13
Piekarnicza17:15
Belgradzka17:16
Piecewska17:18
Dobrowolskiego17:19
Strzelnica17:21
Falista17:22
Na Wzgórzu - Teatr Leśny17:23
Sobótki17:25
Jaśkowa Dolina17:28
Galeria Bałtycka17:31
Wrzeszcz PKP17:32
Kurs nr 17 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP17:55
Wrzeszcz PKP17:55
Jaśkowa Dolina17:59
Sobótki18:01
Na Wzgórzu - Teatr Leśny18:03
Falista18:04
Strzelnica18:05
Dobrowolskiego18:06
Piecewska18:07
Belgradzka18:08
Piekarnicza18:09
Nowolipie18:10
Emaus18:12
Cmentarz Łostowicki18:14
Wilanowska18:16
Przemyska18:17
Płocka18:18
Łostowice Świętokrzyska18:20
Świętokrzyska18:22
Platynowa18:23
Krzemowa [GDA]18:25
Uranowa18:26
Orunia Górna18:27
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna18:35
Platynowa18:37
Łostowice Świętokrzyska18:39
Świętokrzyska18:41
Płocka18:43
Przemyska18:44
Wilanowska18:46
Cmentarz Łostowicki18:48
Emaus18:50
Piekarnicza18:52
Belgradzka18:53
Piecewska18:55
Dobrowolskiego18:56
Strzelnica18:58
Falista18:59
Na Wzgórzu - Teatr Leśny19:00
Sobótki19:01
Jaśkowa Dolina19:04
Galeria Bałtycka19:07
Wrzeszcz PKP19:08
Kurs nr 19 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP19:35
Wrzeszcz PKP19:35
Jaśkowa Dolina19:38
Sobótki19:39
Na Wzgórzu - Teatr Leśny19:41
Falista19:42
Strzelnica19:43
Dobrowolskiego19:44
Piecewska19:45
Belgradzka19:46
Piekarnicza19:47
Nowolipie19:48
Emaus19:50
Cmentarz Łostowicki19:52
Wilanowska19:54
Przemyska19:55
Płocka19:56
Łostowice Świętokrzyska19:58
Świętokrzyska20:00
Platynowa20:01
Krzemowa [GDA]20:03
Uranowa20:04
Orunia Górna20:05
Kurs nr 20 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna20:13
Platynowa20:15
Łostowice Świętokrzyska20:17
Świętokrzyska20:19
Płocka20:21
Przemyska20:22
Wilanowska20:24
Cmentarz Łostowicki20:26
Emaus20:28
Piekarnicza20:30
Belgradzka20:31
Piecewska20:32
Dobrowolskiego20:33
Strzelnica20:34
Falista20:35
Na Wzgórzu - Teatr Leśny20:36
Sobótki20:37
Jaśkowa Dolina20:40
Galeria Bałtycka20:43
Wrzeszcz PKP20:44
Kurs nr 21 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP20:44
Baza Hallera20:54