• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
04:38
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Baza Hallera05:00
Wrzeszcz PKP05:10
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP05:10
Jaśkowa Dolina05:13
Sobótki05:14
Na Wzgórzu05:15
Falista (N/Ż)05:16
Strzelnica (N/Ż)05:17
Dobrowolskiego05:19
Piecewska05:20
Belgradzka (N/Ż)05:21
Piekarnicza05:22
Nowolipie (N/Ż)05:23
Emaus05:24
Cmentarz Łostowicki05:26
Wilanowska05:28
Przemyska05:29
Płocka05:30
Łostowice Świętokrzyska05:32
Świętokrzyska05:33
Platynowa05:34
Krzemowa05:35
Uranowa05:36
Orunia Górna05:37
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna05:38
Platynowa05:40
Łostowice Świętokrzyska05:42
Świętokrzyska (N/Ż)05:44
Płocka05:45
Przemyska05:46
Wilanowska05:47
Cmentarz Łostowicki05:49
Emaus05:51
Piekarnicza05:53
Piecewska05:55
Dobrowolskiego05:56
Strzelnica (N/Ż)05:57
Falista (N/Ż)05:58
Na Wzgórzu05:59
Sobótki06:00
Grunwaldzka [GDA]06:02
Wrzeszcz PKP06:04
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP06:11
Wrzeszcz PKP06:11
Jaśkowa Dolina06:14
Sobótki06:15
Na Wzgórzu06:16
Falista (N/Ż)06:17
Strzelnica (N/Ż)06:18
Dobrowolskiego06:20
Piecewska06:21
Belgradzka (N/Ż)06:23
Piekarnicza06:24
Nowolipie (N/Ż)06:25
Emaus06:27
Cmentarz Łostowicki06:30
Wilanowska06:32
Przemyska06:33
Płocka06:34
Łostowice Świętokrzyska06:36
Świętokrzyska06:38
Platynowa06:40
Krzemowa06:41
Uranowa06:42
Orunia Górna06:43
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna06:45
Platynowa06:47
Łostowice Świętokrzyska06:49
Świętokrzyska (N/Ż)06:51
Płocka06:52
Przemyska06:53
Wilanowska06:54
Cmentarz Łostowicki06:58
Emaus07:01
Piekarnicza07:04
Piecewska07:07
Dobrowolskiego07:08
Strzelnica (N/Ż)07:09
Falista (N/Ż)07:10
Na Wzgórzu07:11
Sobótki07:12
Grunwaldzka [GDA]07:14
Wrzeszcz PKP07:17
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP07:31
Wrzeszcz PKP07:31
Jaśkowa Dolina07:34
Sobótki07:35
Na Wzgórzu07:36
Falista (N/Ż)07:37
Strzelnica (N/Ż)07:38
Dobrowolskiego07:40
Piecewska07:41
Belgradzka (N/Ż)07:43
Piekarnicza07:44
Nowolipie (N/Ż)07:45
Emaus07:47
Cmentarz Łostowicki07:50
Wilanowska07:52
Przemyska07:53
Płocka07:54
Łostowice Świętokrzyska07:56
Świętokrzyska07:58
Platynowa08:00
Krzemowa08:01
Uranowa08:02
Orunia Górna08:03
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna08:05
Platynowa08:07
Łostowice Świętokrzyska08:09
Świętokrzyska (N/Ż)08:11
Płocka08:12
Przemyska08:13
Wilanowska08:14
Cmentarz Łostowicki08:18
Emaus08:21
Piekarnicza08:24
Piecewska08:27
Dobrowolskiego08:28
Strzelnica (N/Ż)08:29
Falista (N/Ż)08:30
Na Wzgórzu08:31
Sobótki08:32
Grunwaldzka [GDA]08:34
Wrzeszcz PKP08:36
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP08:55
Wrzeszcz PKP08:55
Jaśkowa Dolina08:58
Sobótki08:59
Na Wzgórzu09:00
Falista (N/Ż)09:01
Strzelnica (N/Ż)09:02
Dobrowolskiego09:04
Piecewska09:05
Belgradzka (N/Ż)09:06
Piekarnicza09:07
Nowolipie (N/Ż)09:08
Emaus09:09
Cmentarz Łostowicki09:12
Wilanowska09:14
Przemyska09:15
Płocka09:16
Łostowice Świętokrzyska09:18
Świętokrzyska09:20
Platynowa09:22
Krzemowa09:23
Uranowa09:24
Orunia Górna09:25
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna09:43
Platynowa09:45
Łostowice Świętokrzyska09:47
Świętokrzyska (N/Ż)09:49
Płocka09:50
Przemyska09:51
Wilanowska09:52
Cmentarz Łostowicki09:55
Emaus09:58
Piekarnicza10:01
Piecewska10:04
Dobrowolskiego10:05
Strzelnica (N/Ż)10:06
Falista (N/Ż)10:07
Na Wzgórzu10:08
Sobótki10:09
Grunwaldzka [GDA]10:11
Wrzeszcz PKP10:13
Kurs nr 9 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP10:43
Wrzeszcz PKP10:43
Jaśkowa Dolina10:46
Sobótki10:47
Na Wzgórzu10:48
Falista (N/Ż)10:49
Strzelnica (N/Ż)10:50
Dobrowolskiego10:52
Piecewska10:53
Belgradzka (N/Ż)10:54
Piekarnicza10:55
Nowolipie (N/Ż)10:56
Emaus10:57
Cmentarz Łostowicki11:00
Wilanowska11:02
Przemyska11:03
Płocka11:04
Łostowice Świętokrzyska11:06
Świętokrzyska11:08
Platynowa11:10
Krzemowa11:11
Uranowa11:12
Orunia Górna11:13
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna11:23
Platynowa11:25
Łostowice Świętokrzyska11:27
Świętokrzyska (N/Ż)11:29
Płocka11:30
Przemyska11:31
Wilanowska11:32
Cmentarz Łostowicki11:35
Emaus11:38
Piekarnicza11:41
Piecewska11:44
Dobrowolskiego11:45
Strzelnica (N/Ż)11:46
Falista (N/Ż)11:47
Na Wzgórzu11:48
Sobótki11:49
Grunwaldzka [GDA]11:51
Wrzeszcz PKP11:53
Kurs nr 11 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP12:23
Wrzeszcz PKP12:23
Jaśkowa Dolina12:26
Sobótki12:27
Na Wzgórzu12:28
Falista (N/Ż)12:29
Strzelnica (N/Ż)12:30
Dobrowolskiego12:32
Piecewska12:33
Belgradzka (N/Ż)12:34
Piekarnicza12:35
Nowolipie (N/Ż)12:36
Emaus12:37
Cmentarz Łostowicki12:40
Wilanowska12:42
Przemyska12:43
Płocka12:44
Łostowice Świętokrzyska12:46
Świętokrzyska12:48
Platynowa12:50
Krzemowa12:51
Uranowa12:52
Orunia Górna12:53
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna13:03
Platynowa13:05
Łostowice Świętokrzyska13:07
Świętokrzyska (N/Ż)13:09
Płocka13:10
Przemyska13:11
Wilanowska13:12
Cmentarz Łostowicki13:15
Emaus13:18
Piekarnicza13:21
Piecewska13:24
Dobrowolskiego13:25
Strzelnica (N/Ż)13:26
Falista (N/Ż)13:27
Na Wzgórzu13:28
Sobótki13:29
Grunwaldzka [GDA]13:31
Wrzeszcz PKP13:33
Kurs nr 13 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP13:53
Wrzeszcz PKP13:53
Jaśkowa Dolina13:57
Sobótki13:58
Na Wzgórzu13:59
Falista (N/Ż)14:00
Strzelnica (N/Ż)14:01
Dobrowolskiego14:03
Piecewska14:04
Belgradzka (N/Ż)14:06
Piekarnicza14:07
Nowolipie (N/Ż)14:08
Emaus14:10
Cmentarz Łostowicki14:13
Wilanowska14:15
Przemyska14:17
Płocka14:19
Łostowice Świętokrzyska14:21
Świętokrzyska14:23
Platynowa14:25
Krzemowa14:26
Uranowa14:27
Orunia Górna14:28
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna14:35
Platynowa14:37
Łostowice Świętokrzyska14:39
Świętokrzyska (N/Ż)14:41
Płocka14:44
Przemyska14:45
Wilanowska14:46
Cmentarz Łostowicki14:50
Emaus14:53
Piekarnicza14:56
Piecewska14:59
Dobrowolskiego15:00
Strzelnica (N/Ż)15:01
Falista (N/Ż)15:02
Na Wzgórzu15:03
Sobótki15:05
Grunwaldzka [GDA]15:08
Wrzeszcz PKP15:12
Kurs nr 15 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP15:32
Wrzeszcz PKP15:32
Jaśkowa Dolina15:37
Sobótki15:39
Na Wzgórzu15:40
Falista (N/Ż)15:41
Strzelnica (N/Ż)15:42
Dobrowolskiego15:44
Piecewska15:45
Belgradzka (N/Ż)15:47
Piekarnicza15:48
Nowolipie (N/Ż)15:49
Emaus15:51
Cmentarz Łostowicki15:54
Wilanowska15:56
Przemyska15:58
Płocka16:00
Łostowice Świętokrzyska16:02
Świętokrzyska16:04
Platynowa16:06
Krzemowa16:07
Uranowa16:08
Orunia Górna16:09
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna16:15
Platynowa16:17
Łostowice Świętokrzyska16:19
Świętokrzyska (N/Ż)16:21
Płocka16:24
Przemyska16:25
Wilanowska16:26
Cmentarz Łostowicki16:30
Emaus16:33
Piekarnicza16:36
Piecewska16:39
Dobrowolskiego16:40
Strzelnica (N/Ż)16:41
Falista (N/Ż)16:42
Na Wzgórzu16:43
Sobótki16:45
Grunwaldzka [GDA]16:48
Wrzeszcz PKP16:52
Kurs nr 17 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP17:12
Wrzeszcz PKP17:12
Jaśkowa Dolina17:17
Sobótki17:19
Na Wzgórzu17:20
Falista (N/Ż)17:21
Strzelnica (N/Ż)17:22
Dobrowolskiego17:24
Piecewska17:25
Belgradzka (N/Ż)17:27
Piekarnicza17:28
Nowolipie (N/Ż)17:29
Emaus17:31
Cmentarz Łostowicki17:34
Wilanowska17:36
Przemyska17:37
Płocka17:38
Łostowice Świętokrzyska17:40
Świętokrzyska17:42
Platynowa17:44
Krzemowa17:45
Uranowa17:46
Orunia Górna17:47
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna17:55
Platynowa17:57
Łostowice Świętokrzyska17:59
Świętokrzyska (N/Ż)18:01
Płocka18:02
Przemyska18:03
Wilanowska18:04
Cmentarz Łostowicki18:07
Emaus18:10
Piekarnicza18:13
Piecewska18:16
Dobrowolskiego18:17
Strzelnica (N/Ż)18:18
Falista (N/Ż)18:19
Na Wzgórzu18:20
Sobótki18:21
Grunwaldzka [GDA]18:23
Wrzeszcz PKP18:25
Kurs nr 19 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP18:55
Wrzeszcz PKP18:55
Jaśkowa Dolina18:59
Sobótki19:00
Na Wzgórzu19:01
Falista (N/Ż)19:02
Strzelnica (N/Ż)19:03
Dobrowolskiego19:05
Piecewska19:06
Belgradzka (N/Ż)19:07
Piekarnicza19:08
Nowolipie (N/Ż)19:09
Emaus19:10
Cmentarz Łostowicki19:13
Wilanowska19:15
Przemyska19:16
Płocka19:17
Łostowice Świętokrzyska19:19
Świętokrzyska19:21
Platynowa19:23
Krzemowa19:24
Uranowa19:25
Orunia Górna19:26
Kurs nr 20 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna19:35
Platynowa19:37
Łostowice Świętokrzyska19:39
Świętokrzyska (N/Ż)19:41
Płocka19:42
Przemyska19:43
Wilanowska19:44
Cmentarz Łostowicki19:47
Emaus19:50
Piekarnicza19:53
Piecewska19:56
Dobrowolskiego19:57
Strzelnica (N/Ż)19:58
Falista (N/Ż)19:59
Na Wzgórzu20:00
Sobótki20:01
Grunwaldzka [GDA]20:03
Wrzeszcz PKP20:05
Kurs nr 21 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP20:05
Baza Hallera20:15