• W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, 695 174 194.  • W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, www.ztm.gda.pl  • Trwają prace serwisowe w systemie do zarządzania treścią na tablicach. Prosimy o korzystanie z rozkładów papierowych oraz tych dostępnych na stronie ztm.gda.pl i mapa.ztm.gda.pl.  • Uwaga: 31.05 w piątek większość linii kursować będzie wg SOBOTNICH rozkładów jazdy. Więcej na: ztm.gda.pl
22:03
Kurs nr 3 do Wrzeszcz PKP
Dworzec Główny06:16
Wrzeszcz PKP06:26
Kurs nr 4 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP06:47
Jaśkowa Dolina06:49
Sobótki06:50
Na Wzgórzu - Teatr Leśny06:52
Falista06:53
Strzelnica06:54
Dobrowolskiego06:55
Piecewska06:56
Belgradzka06:57
Piekarnicza06:58
Nowolipie06:59
Emaus07:00
Cmentarz Łostowicki07:02
Wilanowska07:03
Przemyska07:04
Płocka07:05
Łostowice Świętokrzyska07:07
Świętokrzyska07:08
Platynowa07:09
Krzemowa [GDA]07:11
Uranowa07:12
Orunia Górna07:13
Kurs nr 5 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna07:20
Platynowa07:22
Łostowice Świętokrzyska07:24
Świętokrzyska07:26
Płocka07:28
Przemyska07:29
Wilanowska07:31
Cmentarz Łostowicki07:33
Emaus07:35
Piekarnicza07:37
Belgradzka07:38
Piecewska07:39
Dobrowolskiego07:40
Strzelnica07:41
Falista07:42
Na Wzgórzu - Teatr Leśny07:43
Sobótki07:44
Jaśkowa Dolina07:47
Galeria Bałtycka07:50
Wrzeszcz PKP07:51
Kurs nr 6 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP08:17
Wrzeszcz PKP08:17
Jaśkowa Dolina08:19
Sobótki08:20
Na Wzgórzu - Teatr Leśny08:22
Falista08:23
Strzelnica08:24
Dobrowolskiego08:25
Piecewska08:26
Belgradzka08:27
Piekarnicza08:28
Nowolipie08:29
Emaus08:30
Cmentarz Łostowicki08:32
Wilanowska08:34
Przemyska08:35
Płocka08:36
Łostowice Świętokrzyska08:38
Świętokrzyska08:40
Platynowa08:41
Krzemowa [GDA]08:43
Uranowa08:44
Orunia Górna08:45
Kurs nr 7 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna08:49
Platynowa08:51
Łostowice Świętokrzyska08:53
Świętokrzyska08:55
Płocka08:57
Przemyska08:58
Wilanowska09:01
Cmentarz Łostowicki09:03
Emaus09:05
Piekarnicza09:07
Belgradzka09:08
Piecewska09:09
Dobrowolskiego09:10
Strzelnica09:11
Falista09:12
Na Wzgórzu - Teatr Leśny09:13
Sobótki09:14
Jaśkowa Dolina09:17
Galeria Bałtycka09:20
Wrzeszcz PKP09:21
Kurs nr 8 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP09:47
Wrzeszcz PKP09:47
Jaśkowa Dolina09:49
Sobótki09:50
Na Wzgórzu - Teatr Leśny09:52
Falista09:53
Strzelnica09:54
Dobrowolskiego09:55
Piecewska09:56
Belgradzka09:57
Piekarnicza09:58
Nowolipie09:59
Emaus10:00
Cmentarz Łostowicki10:02
Wilanowska10:04
Przemyska10:05
Płocka10:06
Łostowice Świętokrzyska10:08
Świętokrzyska10:10
Platynowa10:11
Krzemowa [GDA]10:13
Uranowa10:14
Orunia Górna10:15
Kurs nr 9 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna10:19
Platynowa10:21
Łostowice Świętokrzyska10:23
Świętokrzyska10:25
Płocka10:27
Przemyska10:28
Wilanowska10:31
Cmentarz Łostowicki10:33
Emaus10:35
Piekarnicza10:37
Belgradzka10:38
Piecewska10:39
Dobrowolskiego10:40
Strzelnica10:41
Falista10:42
Na Wzgórzu - Teatr Leśny10:43
Sobótki10:45
Jaśkowa Dolina10:48
Galeria Bałtycka10:51
Wrzeszcz PKP10:52
Kurs nr 10 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP10:57
Wrzeszcz PKP10:57
Jaśkowa Dolina10:59
Sobótki11:00
Na Wzgórzu - Teatr Leśny11:02
Falista11:03
Strzelnica11:04
Dobrowolskiego11:05
Piecewska11:06
Belgradzka11:07
Piekarnicza11:08
Nowolipie11:09
Emaus11:10
Cmentarz Łostowicki11:12
Wilanowska11:14
Przemyska11:15
Płocka11:16
Łostowice Świętokrzyska11:18
Świętokrzyska11:20
Platynowa11:21
Krzemowa [GDA]11:23
Uranowa11:24
Orunia Górna11:25
Kurs nr 11 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna11:37
Platynowa11:39
Łostowice Świętokrzyska11:41
Świętokrzyska11:43
Płocka11:45
Przemyska11:46
Wilanowska11:49
Cmentarz Łostowicki11:51
Emaus11:53
Piekarnicza11:55
Belgradzka11:56
Piecewska11:57
Dobrowolskiego11:58
Strzelnica11:59
Falista12:00
Na Wzgórzu - Teatr Leśny12:01
Sobótki12:03
Jaśkowa Dolina12:06
Galeria Bałtycka12:09
Wrzeszcz PKP12:10
Kurs nr 12 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP12:37
Wrzeszcz PKP12:37
Jaśkowa Dolina12:39
Sobótki12:40
Na Wzgórzu - Teatr Leśny12:42
Falista12:43
Strzelnica12:44
Dobrowolskiego12:45
Piecewska12:46
Belgradzka12:47
Piekarnicza12:48
Nowolipie12:49
Emaus12:50
Cmentarz Łostowicki12:52
Wilanowska12:54
Przemyska12:55
Płocka12:56
Łostowice Świętokrzyska12:58
Świętokrzyska13:00
Platynowa13:01
Krzemowa [GDA]13:03
Uranowa13:04
Orunia Górna13:05
Kurs nr 13 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna13:17
Platynowa13:19
Łostowice Świętokrzyska13:21
Świętokrzyska13:23
Płocka13:25
Przemyska13:26
Wilanowska13:29
Cmentarz Łostowicki13:31
Emaus13:33
Piekarnicza13:35
Belgradzka13:36
Piecewska13:37
Dobrowolskiego13:38
Strzelnica13:39
Falista13:40
Na Wzgórzu - Teatr Leśny13:41
Sobótki13:43
Jaśkowa Dolina13:46
Galeria Bałtycka13:49
Wrzeszcz PKP13:50
Kurs nr 14 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP14:17
Wrzeszcz PKP14:17
Jaśkowa Dolina14:19
Sobótki14:20
Na Wzgórzu - Teatr Leśny14:22
Falista14:23
Strzelnica14:24
Dobrowolskiego14:25
Piecewska14:26
Belgradzka14:27
Piekarnicza14:28
Nowolipie14:29
Emaus14:30
Cmentarz Łostowicki14:32
Wilanowska14:34
Przemyska14:35
Płocka14:36
Łostowice Świętokrzyska14:38
Świętokrzyska14:40
Platynowa14:41
Krzemowa [GDA]14:43
Uranowa14:44
Orunia Górna14:45
Kurs nr 15 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna14:57
Platynowa14:59
Łostowice Świętokrzyska15:01
Świętokrzyska15:03
Płocka15:05
Przemyska15:06
Wilanowska15:09
Cmentarz Łostowicki15:11
Emaus15:13
Piekarnicza15:15
Belgradzka15:16
Piecewska15:17
Dobrowolskiego15:18
Strzelnica15:19
Falista15:20
Na Wzgórzu - Teatr Leśny15:21
Sobótki15:23
Jaśkowa Dolina15:26
Galeria Bałtycka15:29
Wrzeszcz PKP15:30
Kurs nr 16 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP15:57
Wrzeszcz PKP15:57
Jaśkowa Dolina15:59
Sobótki16:00
Na Wzgórzu - Teatr Leśny16:02
Falista16:03
Strzelnica16:04
Dobrowolskiego16:05
Piecewska16:06
Belgradzka16:07
Piekarnicza16:08
Nowolipie16:09
Emaus16:10
Cmentarz Łostowicki16:12
Wilanowska16:14
Przemyska16:15
Płocka16:16
Łostowice Świętokrzyska16:18
Świętokrzyska16:20
Platynowa16:21
Krzemowa [GDA]16:23
Uranowa16:24
Orunia Górna16:25
Kurs nr 17 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna16:37
Platynowa16:39
Łostowice Świętokrzyska16:41
Świętokrzyska16:43
Płocka16:45
Przemyska16:46
Wilanowska16:49
Cmentarz Łostowicki16:51
Emaus16:53
Piekarnicza16:55
Belgradzka16:56
Piecewska16:57
Dobrowolskiego16:58
Strzelnica16:59
Falista17:00
Na Wzgórzu - Teatr Leśny17:01
Sobótki17:02
Jaśkowa Dolina17:05
Galeria Bałtycka17:08
Wrzeszcz PKP17:09
Kurs nr 18 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP17:37
Wrzeszcz PKP17:37
Jaśkowa Dolina17:39
Sobótki17:40
Na Wzgórzu - Teatr Leśny17:42
Falista17:43
Strzelnica17:44
Dobrowolskiego17:45
Piecewska17:46
Belgradzka17:47
Piekarnicza17:48
Nowolipie17:49
Emaus17:50
Cmentarz Łostowicki17:52
Wilanowska17:54
Przemyska17:55
Płocka17:56
Łostowice Świętokrzyska17:58
Świętokrzyska18:00
Platynowa18:01
Krzemowa [GDA]18:03
Uranowa18:04
Orunia Górna18:05
Kurs nr 19 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna18:17
Platynowa18:19
Łostowice Świętokrzyska18:21
Świętokrzyska18:23
Płocka18:25
Przemyska18:26
Wilanowska18:29
Cmentarz Łostowicki18:31
Emaus18:33
Piekarnicza18:35
Belgradzka18:36
Piecewska18:37
Dobrowolskiego18:38
Strzelnica18:39
Falista18:40
Na Wzgórzu - Teatr Leśny18:41
Sobótki18:42
Jaśkowa Dolina18:45
Galeria Bałtycka18:48
Wrzeszcz PKP18:49
Kurs nr 20 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP18:57
Wrzeszcz PKP18:57
Jaśkowa Dolina18:59
Sobótki19:00
Na Wzgórzu - Teatr Leśny19:02
Falista19:03
Strzelnica19:04
Dobrowolskiego19:05
Piecewska19:06
Belgradzka19:07
Piekarnicza19:08
Nowolipie19:09
Emaus19:10
Cmentarz Łostowicki19:12
Wilanowska19:14
Przemyska19:15
Płocka19:16
Łostowice Świętokrzyska19:18
Świętokrzyska19:20
Platynowa19:21
Krzemowa [GDA]19:23
Uranowa19:24
Orunia Górna19:25
Kurs nr 21 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna19:37
Platynowa19:39
Łostowice Świętokrzyska19:41
Świętokrzyska19:43
Płocka19:45
Przemyska19:46
Wilanowska19:49
Cmentarz Łostowicki19:51
Emaus19:53
Piekarnicza19:55
Belgradzka19:56
Piecewska19:57
Dobrowolskiego19:58
Strzelnica19:59
Falista20:00
Na Wzgórzu - Teatr Leśny20:01
Sobótki20:02
Jaśkowa Dolina20:05
Galeria Bałtycka20:08
Wrzeszcz PKP20:09
Kurs nr 22 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP20:09
Baza Hallera20:19