• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
01:41
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Baza Hallera07:06
Wrzeszcz PKP07:16
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP07:16
Jaśkowa Dolina07:18
Sobótki07:19
Na Wzgórzu - Teatr Leśny07:20
Falista07:21
Strzelnica07:22
Dobrowolskiego07:24
Piecewska07:25
Belgradzka07:26
Piekarnicza07:27
Nowolipie07:28
Emaus07:29
Cmentarz Łostowicki07:31
Wilanowska07:32
Przemyska07:33
Płocka07:34
Łostowice Świętokrzyska07:36
Świętokrzyska07:37
Platynowa07:38
Krzemowa [GDA]07:40
Uranowa07:41
Orunia Górna07:42
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna08:06
Platynowa08:08
Łostowice Świętokrzyska08:10
Świętokrzyska08:12
Płocka08:14
Wilanowska08:17
Cmentarz Łostowicki08:19
Emaus08:21
Piekarnicza08:23
Belgradzka08:24
Piecewska08:25
Dobrowolskiego08:26
Strzelnica08:27
Falista08:28
Na Wzgórzu - Teatr Leśny08:29
Sobótki08:30
Jaśkowa Dolina08:33
Galeria Bałtycka08:36
Wrzeszcz PKP08:37
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP08:56
Wrzeszcz PKP08:56
Jaśkowa Dolina08:58
Sobótki08:59
Na Wzgórzu - Teatr Leśny09:00
Falista09:01
Strzelnica09:02
Dobrowolskiego09:04
Piecewska09:05
Belgradzka09:06
Piekarnicza09:07
Nowolipie09:08
Emaus09:09
Cmentarz Łostowicki09:11
Wilanowska09:13
Przemyska09:14
Płocka09:15
Łostowice Świętokrzyska09:17
Świętokrzyska09:19
Platynowa09:20
Krzemowa [GDA]09:22
Uranowa09:23
Orunia Górna09:24
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna09:46
Platynowa09:48
Łostowice Świętokrzyska09:50
Świętokrzyska09:52
Płocka09:54
Wilanowska09:57
Cmentarz Łostowicki09:59
Emaus10:01
Piekarnicza10:03
Belgradzka10:04
Piecewska10:05
Dobrowolskiego10:06
Strzelnica10:07
Falista10:08
Na Wzgórzu - Teatr Leśny10:09
Sobótki10:10
Jaśkowa Dolina10:13
Galeria Bałtycka10:16
Wrzeszcz PKP10:17
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP10:36
Wrzeszcz PKP10:36
Jaśkowa Dolina10:38
Sobótki10:39
Na Wzgórzu - Teatr Leśny10:40
Falista10:41
Strzelnica10:42
Dobrowolskiego10:44
Piecewska10:45
Belgradzka10:46
Piekarnicza10:47
Nowolipie10:48
Emaus10:49
Cmentarz Łostowicki10:51
Wilanowska10:53
Przemyska10:54
Płocka10:55
Łostowice Świętokrzyska10:57
Świętokrzyska10:59
Platynowa11:00
Krzemowa [GDA]11:02
Uranowa11:03
Orunia Górna11:04
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna11:26
Platynowa11:28
Łostowice Świętokrzyska11:30
Świętokrzyska11:32
Płocka11:34
Wilanowska11:37
Cmentarz Łostowicki11:39
Emaus11:41
Piekarnicza11:43
Belgradzka11:44
Piecewska11:45
Dobrowolskiego11:46
Strzelnica11:47
Falista11:48
Na Wzgórzu - Teatr Leśny11:49
Sobótki11:50
Jaśkowa Dolina11:53
Galeria Bałtycka11:56
Wrzeszcz PKP11:57
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP12:16
Wrzeszcz PKP12:16
Jaśkowa Dolina12:18
Sobótki12:19
Na Wzgórzu - Teatr Leśny12:20
Falista12:21
Strzelnica12:22
Dobrowolskiego12:24
Piecewska12:25
Belgradzka12:26
Piekarnicza12:27
Nowolipie12:28
Emaus12:29
Cmentarz Łostowicki12:31
Wilanowska12:33
Przemyska12:34
Płocka12:35
Łostowice Świętokrzyska12:37
Świętokrzyska12:39
Platynowa12:40
Krzemowa [GDA]12:42
Uranowa12:43
Orunia Górna12:44
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna13:06
Platynowa13:08
Łostowice Świętokrzyska13:10
Świętokrzyska13:12
Płocka13:14
Wilanowska13:17
Cmentarz Łostowicki13:19
Emaus13:21
Piekarnicza13:23
Belgradzka13:24
Piecewska13:25
Dobrowolskiego13:26
Strzelnica13:27
Falista13:28
Na Wzgórzu - Teatr Leśny13:29
Sobótki13:30
Jaśkowa Dolina13:33
Galeria Bałtycka13:36
Wrzeszcz PKP13:37
Kurs nr 9 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP13:56
Wrzeszcz PKP13:56
Jaśkowa Dolina13:58
Sobótki13:59
Na Wzgórzu - Teatr Leśny14:00
Falista14:01
Strzelnica14:02
Dobrowolskiego14:04
Piecewska14:05
Belgradzka14:06
Piekarnicza14:07
Nowolipie14:08
Emaus14:09
Cmentarz Łostowicki14:11
Wilanowska14:13
Przemyska14:14
Płocka14:15
Łostowice Świętokrzyska14:17
Świętokrzyska14:19
Platynowa14:20
Krzemowa [GDA]14:22
Uranowa14:23
Orunia Górna14:24
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna14:46
Platynowa14:48
Łostowice Świętokrzyska14:50
Świętokrzyska14:52
Płocka14:54
Wilanowska14:57
Cmentarz Łostowicki14:59
Emaus15:01
Piekarnicza15:03
Belgradzka15:04
Piecewska15:05
Dobrowolskiego15:06
Strzelnica15:07
Falista15:08
Na Wzgórzu - Teatr Leśny15:09
Sobótki15:10
Jaśkowa Dolina15:13
Galeria Bałtycka15:16
Wrzeszcz PKP15:17
Kurs nr 11 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP15:36
Wrzeszcz PKP15:36
Jaśkowa Dolina15:38
Sobótki15:39
Na Wzgórzu - Teatr Leśny15:40
Falista15:41
Strzelnica15:42
Dobrowolskiego15:44
Piecewska15:45
Belgradzka15:46
Piekarnicza15:47
Nowolipie15:48
Emaus15:49
Cmentarz Łostowicki15:51
Wilanowska15:53
Przemyska15:54
Płocka15:55
Łostowice Świętokrzyska15:57
Świętokrzyska15:59
Platynowa16:00
Krzemowa [GDA]16:02
Uranowa16:03
Orunia Górna16:04
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna16:26
Platynowa16:28
Łostowice Świętokrzyska16:30
Świętokrzyska16:32
Płocka16:34
Wilanowska16:37
Cmentarz Łostowicki16:39
Emaus16:41
Piekarnicza16:43
Belgradzka16:44
Piecewska16:45
Dobrowolskiego16:46
Strzelnica16:47
Falista16:48
Na Wzgórzu - Teatr Leśny16:49
Sobótki16:50
Jaśkowa Dolina16:53
Galeria Bałtycka16:56
Wrzeszcz PKP16:57
Kurs nr 13 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP17:16
Wrzeszcz PKP17:16
Jaśkowa Dolina17:18
Sobótki17:19
Na Wzgórzu - Teatr Leśny17:20
Falista17:21
Strzelnica17:22
Dobrowolskiego17:24
Piecewska17:25
Belgradzka17:26
Piekarnicza17:27
Nowolipie17:28
Emaus17:29
Cmentarz Łostowicki17:31
Wilanowska17:33
Przemyska17:34
Płocka17:35
Łostowice Świętokrzyska17:37
Świętokrzyska17:39
Platynowa17:40
Krzemowa [GDA]17:42
Uranowa17:43
Orunia Górna17:44
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna18:06
Platynowa18:08
Łostowice Świętokrzyska18:10
Świętokrzyska18:12
Płocka18:14
Wilanowska18:17
Cmentarz Łostowicki18:19
Emaus18:21
Piekarnicza18:23
Belgradzka18:24
Piecewska18:25
Dobrowolskiego18:26
Strzelnica18:27
Falista18:28
Na Wzgórzu - Teatr Leśny18:29
Sobótki18:30
Jaśkowa Dolina18:33
Galeria Bałtycka18:36
Wrzeszcz PKP18:37
Kurs nr 15 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP18:56
Wrzeszcz PKP18:56
Jaśkowa Dolina18:58
Sobótki18:59
Na Wzgórzu - Teatr Leśny19:00
Falista19:01
Strzelnica19:02
Dobrowolskiego19:04
Piecewska19:05
Belgradzka19:06
Piekarnicza19:07
Nowolipie19:08
Emaus19:09
Cmentarz Łostowicki19:11
Wilanowska19:13
Przemyska19:14
Płocka19:15
Łostowice Świętokrzyska19:17
Świętokrzyska19:19
Platynowa19:20
Krzemowa [GDA]19:22
Uranowa19:23
Orunia Górna19:24
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna19:46
Platynowa19:48
Łostowice Świętokrzyska19:50
Świętokrzyska19:52
Płocka19:54
Wilanowska19:57
Cmentarz Łostowicki19:59
Emaus20:01
Piekarnicza20:03
Belgradzka20:04
Piecewska20:05
Dobrowolskiego20:06
Strzelnica20:07
Falista20:08
Na Wzgórzu - Teatr Leśny20:09
Sobótki20:10
Jaśkowa Dolina20:13
Galeria Bałtycka20:16
Wrzeszcz PKP20:17
Kurs nr 17 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP20:17
Baza Hallera20:27