• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
19:50
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Baza Hallera06:37
Wrzeszcz PKP06:47
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP06:47
Jaśkowa Dolina06:50
Sobótki06:51
Na Wzgórzu06:52
Falista06:53
Strzelnica06:54
Dobrowolskiego06:56
Piecewska06:57
Belgradzka06:58
Piekarnicza06:59
Nowolipie07:00
Emaus07:01
Cmentarz Łostowicki07:03
Wilanowska07:05
Przemyska07:06
Płocka07:07
Łostowice Świętokrzyska07:09
Świętokrzyska07:11
Platynowa07:13
Krzemowa07:14
Uranowa07:15
Orunia Górna07:16
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna07:20
Platynowa07:22
Łostowice Świętokrzyska07:24
Świętokrzyska07:26
Płocka07:27
Przemyska07:28
Wilanowska07:29
Cmentarz Łostowicki07:31
Emaus07:33
Piekarnicza07:35
Piecewska07:38
Dobrowolskiego07:39
Strzelnica07:40
Falista07:41
Na Wzgórzu07:42
Sobótki07:43
Grunwaldzka [GDA]07:46
Wrzeszcz PKP07:48
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP08:17
Wrzeszcz PKP08:17
Jaśkowa Dolina08:20
Sobótki08:21
Na Wzgórzu08:22
Falista08:23
Strzelnica08:24
Dobrowolskiego08:26
Piecewska08:27
Belgradzka08:28
Piekarnicza08:29
Nowolipie08:30
Emaus08:31
Cmentarz Łostowicki08:34
Wilanowska08:36
Przemyska08:37
Płocka08:38
Łostowice Świętokrzyska08:40
Świętokrzyska08:42
Platynowa08:44
Krzemowa08:45
Uranowa08:46
Orunia Górna08:47
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna08:49
Platynowa08:51
Łostowice Świętokrzyska08:53
Świętokrzyska08:55
Płocka08:56
Przemyska08:57
Wilanowska08:58
Cmentarz Łostowicki09:01
Emaus09:04
Piekarnicza09:07
Piecewska09:10
Dobrowolskiego09:11
Strzelnica09:12
Falista09:13
Na Wzgórzu09:14
Sobótki09:15
Grunwaldzka [GDA]09:18
Wrzeszcz PKP09:20
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP09:47
Wrzeszcz PKP09:47
Jaśkowa Dolina09:50
Sobótki09:51
Na Wzgórzu09:52
Falista09:53
Strzelnica09:54
Dobrowolskiego09:56
Piecewska09:57
Belgradzka09:58
Piekarnicza09:59
Nowolipie10:00
Emaus10:01
Cmentarz Łostowicki10:04
Wilanowska10:06
Przemyska10:07
Płocka10:08
Łostowice Świętokrzyska10:10
Świętokrzyska10:12
Platynowa10:14
Krzemowa10:15
Uranowa10:16
Orunia Górna10:17
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna10:19
Platynowa10:21
Łostowice Świętokrzyska10:23
Świętokrzyska10:25
Płocka10:26
Przemyska10:27
Wilanowska10:28
Cmentarz Łostowicki10:31
Emaus10:34
Piekarnicza10:37
Piecewska10:40
Dobrowolskiego10:41
Strzelnica10:42
Falista10:43
Na Wzgórzu10:44
Sobótki10:45
Grunwaldzka [GDA]10:48
Wrzeszcz PKP10:50
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP11:11
Wrzeszcz PKP11:11
Jaśkowa Dolina11:14
Sobótki11:15
Na Wzgórzu11:16
Falista11:17
Strzelnica11:18
Dobrowolskiego11:20
Piecewska11:21
Belgradzka11:22
Piekarnicza11:23
Nowolipie11:24
Emaus11:25
Cmentarz Łostowicki11:28
Wilanowska11:30
Przemyska11:31
Płocka11:32
Łostowice Świętokrzyska11:34
Świętokrzyska11:36
Platynowa11:38
Krzemowa11:39
Uranowa11:40
Orunia Górna11:41
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna11:46
Platynowa11:48
Łostowice Świętokrzyska11:50
Świętokrzyska11:52
Płocka11:53
Przemyska11:54
Wilanowska11:55
Cmentarz Łostowicki11:58
Emaus12:01
Piekarnicza12:04
Piecewska12:07
Dobrowolskiego12:08
Strzelnica12:09
Falista12:10
Na Wzgórzu12:11
Sobótki12:12
Grunwaldzka [GDA]12:15
Wrzeszcz PKP12:17
Kurs nr 9 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP12:36
Wrzeszcz PKP12:36
Jaśkowa Dolina12:39
Sobótki12:40
Na Wzgórzu12:41
Falista12:42
Strzelnica12:43
Dobrowolskiego12:45
Piecewska12:46
Belgradzka12:47
Piekarnicza12:48
Nowolipie12:49
Emaus12:50
Cmentarz Łostowicki12:53
Wilanowska12:55
Przemyska12:56
Płocka12:57
Łostowice Świętokrzyska12:59
Świętokrzyska13:01
Platynowa13:03
Krzemowa13:04
Uranowa13:05
Orunia Górna13:06
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna13:26
Platynowa13:28
Łostowice Świętokrzyska13:30
Świętokrzyska13:32
Płocka13:33
Przemyska13:34
Wilanowska13:35
Cmentarz Łostowicki13:38
Emaus13:41
Piekarnicza13:44
Piecewska13:47
Dobrowolskiego13:48
Strzelnica13:49
Falista13:50
Na Wzgórzu13:51
Sobótki13:52
Grunwaldzka [GDA]13:55
Wrzeszcz PKP13:57
Kurs nr 11 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP14:16
Wrzeszcz PKP14:16
Jaśkowa Dolina14:19
Sobótki14:20
Na Wzgórzu14:21
Falista14:22
Strzelnica14:23
Dobrowolskiego14:25
Piecewska14:26
Belgradzka14:27
Piekarnicza14:28
Nowolipie14:29
Emaus14:30
Cmentarz Łostowicki14:33
Wilanowska14:35
Przemyska14:36
Płocka14:37
Łostowice Świętokrzyska14:39
Świętokrzyska14:41
Platynowa14:43
Krzemowa14:44
Uranowa14:45
Orunia Górna14:46
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna15:06
Platynowa15:08
Łostowice Świętokrzyska15:10
Świętokrzyska15:12
Płocka15:13
Przemyska15:14
Wilanowska15:15
Cmentarz Łostowicki15:18
Emaus15:21
Piekarnicza15:24
Piecewska15:27
Dobrowolskiego15:28
Strzelnica15:29
Falista15:30
Na Wzgórzu15:31
Sobótki15:32
Grunwaldzka [GDA]15:35
Wrzeszcz PKP15:37
Kurs nr 13 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP15:56
Wrzeszcz PKP15:56
Jaśkowa Dolina15:59
Sobótki16:00
Na Wzgórzu16:01
Falista16:02
Strzelnica16:03
Dobrowolskiego16:05
Piecewska16:06
Belgradzka16:07
Piekarnicza16:08
Nowolipie16:09
Emaus16:10
Cmentarz Łostowicki16:13
Wilanowska16:15
Przemyska16:16
Płocka16:17
Łostowice Świętokrzyska16:19
Świętokrzyska16:21
Platynowa16:23
Krzemowa16:24
Uranowa16:25
Orunia Górna16:26
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna16:46
Platynowa16:48
Łostowice Świętokrzyska16:50
Świętokrzyska16:52
Płocka16:53
Przemyska16:54
Wilanowska16:55
Cmentarz Łostowicki16:58
Emaus17:01
Piekarnicza17:04
Piecewska17:07
Dobrowolskiego17:08
Strzelnica17:09
Falista17:10
Na Wzgórzu17:11
Sobótki17:12
Grunwaldzka [GDA]17:15
Wrzeszcz PKP17:17
Kurs nr 15 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP17:36
Wrzeszcz PKP17:36
Jaśkowa Dolina17:39
Sobótki17:40
Na Wzgórzu17:41
Falista17:42
Strzelnica17:43
Dobrowolskiego17:45
Piecewska17:46
Belgradzka17:47
Piekarnicza17:48
Nowolipie17:49
Emaus17:50
Cmentarz Łostowicki17:53
Wilanowska17:55
Przemyska17:56
Płocka17:57
Łostowice Świętokrzyska17:59
Świętokrzyska18:01
Platynowa18:03
Krzemowa18:04
Uranowa18:05
Orunia Górna18:06
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna18:26
Platynowa18:28
Łostowice Świętokrzyska18:30
Świętokrzyska18:32
Płocka18:33
Przemyska18:34
Wilanowska18:35
Cmentarz Łostowicki18:38
Emaus18:41
Piekarnicza18:44
Piecewska18:47
Dobrowolskiego18:48
Strzelnica18:49
Falista18:50
Na Wzgórzu18:51
Sobótki18:52
Grunwaldzka [GDA]18:55
Wrzeszcz PKP18:57
Kurs nr 17 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP19:16
Wrzeszcz PKP19:16
Jaśkowa Dolina19:19
Sobótki19:20
Na Wzgórzu19:21
Falista19:22
Strzelnica19:23
Dobrowolskiego19:25
Piecewska19:26
Belgradzka19:27
Piekarnicza19:28
Nowolipie19:29
Emaus19:30
Cmentarz Łostowicki19:33
Wilanowska19:35
Przemyska19:36
Płocka19:37
Łostowice Świętokrzyska19:39
Świętokrzyska19:41
Platynowa19:43
Krzemowa19:44
Uranowa19:45
Orunia Górna19:46
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna20:06
Platynowa20:08
Łostowice Świętokrzyska20:10
Świętokrzyska20:12
Płocka20:13
Przemyska20:14
Wilanowska20:15
Cmentarz Łostowicki20:18
Emaus20:21
Piekarnicza20:24
Piecewska20:27
Dobrowolskiego20:28
Strzelnica20:29
Falista20:30
Na Wzgórzu20:31
Sobótki20:32
Grunwaldzka [GDA]20:35
Wrzeszcz PKP20:37
Kurs nr 19 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP20:37
Baza Hallera20:47