• Awaria tram. linii 8 przy przyst. Akademia Muzyczna, kierunek Jelitkowo, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 9.
07:31
Kurs nr 0 do Chylonia Dworzec PKP
Kacze Buki04:40
Chylonia Dworzec PKP04:58
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP05:08
Chylonia Centrum05:10
Morska - Kcyńska05:11
Zbożowa05:12
Owsiana05:13
Cisowa Sibeliusa05:15
Elektrowozownia SKM05:16
Cisowa Granica Miasta05:17
Janowo SKM - Sobieskiego05:18
Sobieskiego - FUO05:19
Górnicza05:19
Urząd Miasta Rumi05:20
Rumia Dworzec PKP05:25
Starowiejska - Poczta05:27
Wybickiego [RU]05:28
Derdowskiego - Przychodnia05:29
Derdowskiego - Dębogórska05:30
Rondo Jana Pawła II05:31
Konopnickiej05:32
Słowackiego05:33
Rumia Partyzantów05:34
Przyrzeczna05:35
Żołnierzy I Dywizji WP05:36
Kanał Leniwy05:37
Kazimierz - Rumska05:38
Kazimierz - Kazimierska05:39
Kazimierz - Listopadowa05:40
Kazimierz - Majowa05:40
Dębogórze - Naftobazy05:41
Dębogórze - Jednostka Wojskowa05:41
Dębogórze - Słonecznikowa05:43
Dębogórze - Szkoła05:44
Dębogórze - Owocowa05:44
Dębogórze - Okopowa05:45
Kosakowo - Krokusowa05:47
Kosakowo - Staw05:48
Kosakowo - Urząd Gminy05:50
Kosakowo - Centrum Sportowe05:51
Pogórze - Herberta05:52
Pogórze - Dobke05:53
Pogórze - Pułaskiego05:54
Pogórze Górne05:55
Czernickiego II05:56
Czernickiego I05:57
Pogórze Dolne05:59
Żelazna06:00
Żeliwna06:01
Podgórska06:02
Kuśnierska06:03
Obłuże Centrum06:04
Energetyków06:07
Janka Wiśniewskiego06:09
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:13
Plac Kaszubski06:15
Kurs nr 2 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski06:29
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:35
Janka Wiśniewskiego06:36
Energetyków06:38
Obłuże Centrum06:41
Kuśnierska06:43
Podgórska06:44
Żeliwna06:46
Żelazna06:47
Pogórze Dolne06:48
Czernickiego I06:49
Czernickiego II06:50
Pogórze Górne06:51
Pogórze - Pułaskiego06:52
Pogórze - Dobke06:53
Pogórze - Herberta06:54
Kosakowo - Centrum Sportowe06:55
Kosakowo - Centrum Handlowe06:55
Kosakowo - Urząd Gminy06:58
Kosakowo - Staw06:59
Kosakowo - Krokusowa07:00
Dębogórze - Okopowa07:02
Dębogórze - Owocowa07:03
Dębogórze - Szkoła07:04
Dębogórze - Słonecznikowa07:05
Dębogórze - Jednostka Wojskowa07:06
Dębogórze - Naftobazy07:07
Kazimierz - Majowa07:08
Kazimierz - Listopadowa07:08
Kazimierz - Kazimierska07:09
Kazimierz - Rumska07:10
Kanał Leniwy07:11
Żołnierzy I Dywizji WP07:12
Przyrzeczna07:13
Rumia Partyzantów07:14
Słowackiego07:15
Rondo Jana Pawła II07:16
Derdowskiego - Dębogórska07:18
Derdowskiego - Przychodnia07:19
Wybickiego [RU]07:20
Starowiejska - Poczta07:22
Rumia Dworzec PKP07:27
Urząd Miasta Rumi07:29
Górnicza07:30
Sobieskiego - FUO07:31
Janowo SKM - Sobieskiego07:32
Cisowa Granica Miasta07:34
Elektrowozownia SKM07:35
Cisowa Sibeliusa07:36
Owsiana07:37
Zbożowa07:38
Morska - Kcyńska07:39
Chylonia Dworzec PKP07:41
Chylonia Dworzec PKP07:42
Kurs nr 3 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP08:09
Chylonia Centrum08:12
Morska - Kcyńska08:13
Zbożowa08:14
Owsiana08:15
Cisowa Sibeliusa08:17
Elektrowozownia SKM08:18
Cisowa Granica Miasta08:19
Janowo SKM - Sobieskiego08:20
Sobieskiego - FUO08:21
Górnicza08:22
Urząd Miasta Rumi08:24
Rumia Dworzec PKP08:27
Starowiejska - Poczta08:29
Wybickiego [RU]08:31
Derdowskiego - Przychodnia08:32
Derdowskiego - Dębogórska08:33
Rondo Jana Pawła II08:35
Konopnickiej08:36
Słowackiego08:37
Rumia Partyzantów08:38
Przyrzeczna08:39
Żołnierzy I Dywizji WP08:40
Kanał Leniwy08:41
Kazimierz - Rumska08:42
Kazimierz - Kazimierska08:43
Kazimierz - Listopadowa08:44
Kazimierz - Majowa08:44
Dębogórze - Naftobazy08:45
Dębogórze - Jednostka Wojskowa08:46
Dębogórze - Słonecznikowa08:48
Dębogórze - Szkoła08:49
Dębogórze - Owocowa08:49
Dębogórze - Okopowa08:50
Kosakowo - Krokusowa08:52
Kosakowo - Staw08:53
Kosakowo - Urząd Gminy08:55
Kosakowo - Centrum Sportowe08:56
Pogórze - Herberta08:57
Pogórze - Dobke08:58
Pogórze - Pułaskiego08:59
Pogórze Górne09:00
Czernickiego II09:01
Czernickiego I09:02
Pogórze Dolne09:04
Żelazna09:05
Żeliwna09:06
Podgórska09:08
Kuśnierska09:09
Obłuże Centrum09:10
Energetyków09:13
Janka Wiśniewskiego09:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:19
Plac Kaszubski09:21
Kurs nr 4 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski10:18
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:24
Janka Wiśniewskiego10:25
Energetyków10:27
Obłuże Centrum10:30
Kuśnierska10:32
Podgórska10:33
Żeliwna10:35
Żelazna10:36
Pogórze Dolne10:37
Czernickiego I10:38
Czernickiego II10:39
Pogórze Górne10:40
Pogórze - Pułaskiego10:41
Pogórze - Dobke10:42
Pogórze - Herberta10:43
Kosakowo - Centrum Sportowe10:44
Kosakowo - Centrum Handlowe10:45
Kosakowo - Urząd Gminy10:48
Kosakowo - Staw10:49
Kosakowo - Krokusowa10:50
Dębogórze - Okopowa10:52
Dębogórze - Owocowa10:53
Dębogórze - Szkoła10:54
Dębogórze - Słonecznikowa10:55
Dębogórze - Jednostka Wojskowa10:56
Dębogórze - Naftobazy10:57
Kazimierz - Majowa10:58
Kazimierz - Listopadowa10:58
Kazimierz - Kazimierska10:59
Kazimierz - Rumska11:00
Kanał Leniwy11:01
Żołnierzy I Dywizji WP11:02
Przyrzeczna11:03
Rumia Partyzantów11:04
Słowackiego11:05
Rondo Jana Pawła II11:06
Derdowskiego - Dębogórska11:08
Derdowskiego - Przychodnia11:09
Wybickiego [RU]11:10
Starowiejska - Poczta11:12
Rumia Dworzec PKP11:15
Urząd Miasta Rumi11:17
Górnicza11:19
Sobieskiego - FUO11:20
Janowo SKM - Sobieskiego11:21
Cisowa Granica Miasta11:23
Elektrowozownia SKM11:24
Cisowa Sibeliusa11:25
Owsiana11:26
Zbożowa11:27
Morska - Kcyńska11:28
Chylonia Dworzec PKP11:31
Chylonia Dworzec PKP11:32
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP11:48
Chylonia Centrum11:51
Morska - Kcyńska11:52
Zbożowa11:53
Owsiana11:54
Cisowa Sibeliusa11:56
Elektrowozownia SKM11:57
Cisowa Granica Miasta11:58
Janowo SKM - Sobieskiego12:00
Sobieskiego - FUO12:01
Górnicza12:02
Urząd Miasta Rumi12:04
Rumia Dworzec PKP12:07
Starowiejska - Poczta12:09
Wybickiego [RU]12:11
Derdowskiego - Przychodnia12:12
Derdowskiego - Dębogórska12:13
Rondo Jana Pawła II12:15
Konopnickiej12:16
Słowackiego12:17
Rumia Partyzantów12:18
Przyrzeczna12:19
Żołnierzy I Dywizji WP12:20
Kanał Leniwy12:21
Kazimierz - Rumska12:22
Kazimierz - Kazimierska12:23
Kazimierz - Listopadowa12:24
Kazimierz - Majowa12:24
Dębogórze - Naftobazy12:25
Dębogórze - Jednostka Wojskowa12:26
Dębogórze - Słonecznikowa12:28
Dębogórze - Szkoła12:29
Dębogórze - Owocowa12:29
Dębogórze - Okopowa12:30
Kosakowo - Krokusowa12:32
Kosakowo - Staw12:33
Kosakowo - Urząd Gminy12:35
Kosakowo - Centrum Sportowe12:36
Pogórze - Herberta12:37
Pogórze - Dobke12:38
Pogórze - Pułaskiego12:39
Pogórze Górne12:40
Czernickiego II12:41
Czernickiego I12:42
Pogórze Dolne12:44
Żelazna12:45
Żeliwna12:46
Podgórska12:48
Kuśnierska12:49
Obłuże Centrum12:50
Energetyków12:53
Janka Wiśniewskiego12:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:59
Plac Kaszubski13:01
Kurs nr 6 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski13:18
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:24
Janka Wiśniewskiego13:25
Energetyków13:27
Obłuże Centrum13:30
Kuśnierska13:32
Podgórska13:33
Żeliwna13:35
Żelazna13:36
Pogórze Dolne13:37
Czernickiego I13:39
Czernickiego II13:40
Pogórze Górne13:41
Pogórze - Pułaskiego13:42
Pogórze - Dobke13:43
Pogórze - Herberta13:44
Kosakowo - Centrum Sportowe13:45
Kosakowo - Centrum Handlowe13:46
Kosakowo - Urząd Gminy13:48
Kosakowo - Staw13:49
Kosakowo - Krokusowa13:50
Dębogórze - Okopowa13:52
Dębogórze - Owocowa13:53
Dębogórze - Szkoła13:54
Dębogórze - Słonecznikowa13:55
Dębogórze - Jednostka Wojskowa13:56
Dębogórze - Naftobazy13:57
Kazimierz - Majowa13:58
Kazimierz - Listopadowa13:58
Kazimierz - Kazimierska13:59
Kazimierz - Rumska14:00
Kanał Leniwy14:01
Żołnierzy I Dywizji WP14:02
Przyrzeczna14:03
Rumia Partyzantów14:04
Słowackiego14:05
Rondo Jana Pawła II14:06
Derdowskiego - Dębogórska14:08
Derdowskiego - Przychodnia14:09
Wybickiego [RU]14:10
Starowiejska - Poczta14:12
Rumia Dworzec PKP14:15
Urząd Miasta Rumi14:17
Górnicza14:19
Sobieskiego - FUO14:20
Janowo SKM - Sobieskiego14:21
Cisowa Granica Miasta14:23
Elektrowozownia SKM14:24
Cisowa Sibeliusa14:25
Owsiana14:26
Zbożowa14:27
Morska - Kcyńska14:28
Chylonia Dworzec PKP14:31
Chylonia Dworzec PKP14:32
Kurs nr 7 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP14:46
Chylonia Centrum14:49
Morska - Kcyńska14:51
Zbożowa14:52
Owsiana14:53
Cisowa Sibeliusa14:55
Elektrowozownia SKM14:56
Cisowa Granica Miasta14:57
Janowo SKM - Sobieskiego14:59
Sobieskiego - FUO15:00
Górnicza15:01
Urząd Miasta Rumi15:03
Rumia Dworzec PKP15:06
Starowiejska - Poczta15:08
Wybickiego [RU]15:10
Derdowskiego - Przychodnia15:11
Derdowskiego - Dębogórska15:12
Rondo Jana Pawła II15:14
Konopnickiej15:15
Słowackiego15:16
Rumia Partyzantów15:17
Przyrzeczna15:18
Żołnierzy I Dywizji WP15:19
Kanał Leniwy15:20
Kazimierz - Rumska15:21
Kazimierz - Kazimierska15:22
Kazimierz - Listopadowa15:23
Kazimierz - Majowa15:23
Dębogórze - Naftobazy15:24
Dębogórze - Jednostka Wojskowa15:25
Dębogórze - Słonecznikowa15:27
Dębogórze - Szkoła15:28
Dębogórze - Owocowa15:28
Dębogórze - Okopowa15:29
Kosakowo - Krokusowa15:31
Kosakowo - Staw15:32
Kosakowo - Urząd Gminy15:34
Kosakowo - Centrum Sportowe15:35
Pogórze - Herberta15:36
Pogórze - Dobke15:37
Pogórze - Pułaskiego15:38
Pogórze Górne15:39
Czernickiego II15:40
Czernickiego I15:41
Pogórze Dolne15:43
Żelazna15:44
Żeliwna15:45
Podgórska15:47
Kuśnierska15:48
Obłuże Centrum15:49
Energetyków15:52
Janka Wiśniewskiego15:54
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:59
Plac Kaszubski16:01
Kurs nr 8 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski16:18
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:24
Janka Wiśniewskiego16:25
Energetyków16:28
Obłuże Centrum16:31
Kuśnierska16:33
Podgórska16:34
Żeliwna16:36
Żelazna16:37
Pogórze Dolne16:38
Czernickiego I16:40
Czernickiego II16:41
Pogórze Górne16:42
Pogórze - Pułaskiego16:43
Pogórze - Dobke16:44
Pogórze - Herberta16:45
Kosakowo - Centrum Sportowe16:46
Kosakowo - Centrum Handlowe16:48
Kosakowo - Urząd Gminy16:50
Kosakowo - Staw16:51
Kosakowo - Krokusowa16:52
Dębogórze - Okopowa16:54
Dębogórze - Owocowa16:55
Dębogórze - Szkoła16:56
Dębogórze - Słonecznikowa16:57
Dębogórze - Jednostka Wojskowa16:58
Dębogórze - Naftobazy16:59
Kazimierz - Majowa17:00
Kazimierz - Listopadowa17:00
Kazimierz - Kazimierska17:01
Kazimierz - Rumska17:02
Kanał Leniwy17:03
Żołnierzy I Dywizji WP17:04
Przyrzeczna17:05
Rumia Partyzantów17:06
Słowackiego17:07
Rondo Jana Pawła II17:08
Derdowskiego - Dębogórska17:10
Derdowskiego - Przychodnia17:11
Wybickiego [RU]17:12
Starowiejska - Poczta17:14
Rumia Dworzec PKP17:20
Urząd Miasta Rumi17:22
Górnicza17:24
Sobieskiego - FUO17:25
Janowo SKM - Sobieskiego17:26
Cisowa Granica Miasta17:28
Elektrowozownia SKM17:29
Cisowa Sibeliusa17:30
Owsiana17:31
Zbożowa17:32
Morska - Kcyńska17:33
Chylonia Dworzec PKP17:35
Chylonia Dworzec PKP17:36
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Chylonia Dworzec PKP17:41
Kacze Buki18:01