• Awaria tram. linii 8 przy przyst. Akademia Muzyczna, kierunek Jelitkowo, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 9.
07:19
Kurs nr 0 do Czernickiego I
Baza na Pogórzu Dolnym04:38
Czernickiego I04:39
Kurs nr 1 do Chylonia Dworzec PKP
Czernickiego I04:39
Czernickiego II04:40
Pogórze Górne04:41
Pogórze - Pułaskiego04:42
Pogórze - Dobke04:43
Pogórze - Herberta04:44
Kosakowo - Centrum Sportowe04:45
Kosakowo - Centrum Handlowe04:45
Kosakowo - Urząd Gminy04:46
Kosakowo - Staw04:47
Kosakowo - Krokusowa04:48
Dębogórze - Okopowa04:50
Dębogórze - Owocowa04:51
Dębogórze - Szkoła04:52
Dębogórze - Słonecznikowa04:53
Dębogórze - Jednostka Wojskowa04:54
Dębogórze - Naftobazy04:55
Kazimierz - Majowa04:56
Kazimierz - Listopadowa04:56
Kazimierz - Kazimierska04:57
Kazimierz - Rumska04:58
Kanał Leniwy04:59
Żołnierzy I Dywizji WP05:00
Przyrzeczna05:01
Rumia Partyzantów05:02
Słowackiego05:03
Rondo Jana Pawła II05:04
Derdowskiego - Dębogórska05:06
Derdowskiego - Przychodnia05:07
Wybickiego [RU]05:08
Starowiejska - Poczta05:10
Rumia Dworzec PKP05:12
Urząd Miasta Rumi05:14
Górnicza05:15
Sobieskiego - FUO05:16
Janowo SKM - Sobieskiego05:17
Cisowa Granica Miasta05:18
Elektrowozownia SKM05:19
Cisowa Sibeliusa05:20
Owsiana05:21
Zbożowa05:22
Morska - Kcyńska05:23
Chylonia Dworzec PKP05:25
Chylonia Dworzec PKP05:26
Kurs nr 2 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP05:43
Chylonia Centrum05:45
Morska - Kcyńska05:46
Zbożowa05:47
Owsiana05:48
Cisowa Sibeliusa05:50
Elektrowozownia SKM05:51
Cisowa Granica Miasta05:52
Janowo SKM - Sobieskiego05:53
Sobieskiego - FUO05:54
Górnicza05:54
Urząd Miasta Rumi05:55
Rumia Dworzec PKP06:00
Starowiejska - Poczta06:02
Wybickiego [RU]06:03
Derdowskiego - Przychodnia06:04
Derdowskiego - Dębogórska06:05
Rondo Jana Pawła II06:07
Konopnickiej06:08
Słowackiego06:09
Rumia Partyzantów06:10
Przyrzeczna06:11
Żołnierzy I Dywizji WP06:12
Kanał Leniwy06:13
Kazimierz - Rumska06:14
Kazimierz - Kazimierska06:15
Kazimierz - Listopadowa06:16
Kazimierz - Majowa06:16
Dębogórze - Naftobazy06:17
Dębogórze - Jednostka Wojskowa06:17
Dębogórze - Słonecznikowa06:19
Dębogórze - Szkoła06:20
Dębogórze - Owocowa06:20
Dębogórze - Okopowa06:21
Kosakowo - Krokusowa06:23
Kosakowo - Staw06:24
Kosakowo - Urząd Gminy06:26
Kosakowo - Centrum Sportowe06:27
Pogórze - Herberta06:28
Pogórze - Dobke06:29
Pogórze - Pułaskiego06:30
Pogórze Górne06:31
Czernickiego II06:32
Czernickiego I06:33
Pogórze Dolne06:35
Żelazna06:36
Żeliwna06:37
Podgórska06:38
Kuśnierska06:39
Obłuże Centrum06:40
Energetyków06:43
Janka Wiśniewskiego06:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:49
Plac Kaszubski06:51
Kurs nr 3 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski07:19
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:22
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:25
Janka Wiśniewskiego07:26
Energetyków07:28
Obłuże Centrum07:31
Kuśnierska07:33
Podgórska07:34
Żeliwna07:36
Żelazna07:37
Pogórze Dolne07:38
Czernickiego I07:39
Czernickiego II07:40
Pogórze Górne07:41
Pogórze - Pułaskiego07:42
Pogórze - Dobke07:43
Pogórze - Herberta07:44
Kosakowo - Centrum Sportowe07:45
Kosakowo - Centrum Handlowe07:45
Kosakowo - Urząd Gminy07:48
Kosakowo - Staw07:49
Kosakowo - Krokusowa07:50
Dębogórze - Okopowa07:52
Dębogórze - Owocowa07:53
Dębogórze - Szkoła07:54
Dębogórze - Słonecznikowa07:55
Dębogórze - Jednostka Wojskowa07:56
Dębogórze - Naftobazy07:57
Kazimierz - Majowa07:58
Kazimierz - Listopadowa07:58
Kazimierz - Kazimierska07:59
Kazimierz - Rumska08:00
Kanał Leniwy08:01
Żołnierzy I Dywizji WP08:02
Przyrzeczna08:03
Rumia Partyzantów08:04
Słowackiego08:05
Rondo Jana Pawła II08:06
Derdowskiego - Dębogórska08:08
Derdowskiego - Przychodnia08:09
Wybickiego [RU]08:10
Starowiejska - Poczta08:12
Rumia Dworzec PKP08:15
Urząd Miasta Rumi08:17
Górnicza08:19
Sobieskiego - FUO08:20
Janowo SKM - Sobieskiego08:21
Cisowa Granica Miasta08:23
Elektrowozownia SKM08:24
Cisowa Sibeliusa08:25
Owsiana08:26
Zbożowa08:27
Morska - Kcyńska08:28
Chylonia Dworzec PKP08:31
Chylonia Dworzec PKP08:32
Kurs nr 4 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP08:49
Chylonia Centrum08:52
Morska - Kcyńska08:53
Zbożowa08:54
Owsiana08:55
Cisowa Sibeliusa08:57
Elektrowozownia SKM08:58
Cisowa Granica Miasta08:59
Janowo SKM - Sobieskiego09:00
Sobieskiego - FUO09:01
Górnicza09:02
Urząd Miasta Rumi09:04
Rumia Dworzec PKP09:07
Starowiejska - Poczta09:09
Wybickiego [RU]09:11
Derdowskiego - Przychodnia09:12
Derdowskiego - Dębogórska09:13
Rondo Jana Pawła II09:15
Konopnickiej09:16
Słowackiego09:17
Rumia Partyzantów09:18
Przyrzeczna09:19
Żołnierzy I Dywizji WP09:20
Kanał Leniwy09:21
Kazimierz - Rumska09:22
Kazimierz - Kazimierska09:23
Kazimierz - Listopadowa09:24
Kazimierz - Majowa09:24
Dębogórze - Naftobazy09:25
Dębogórze - Jednostka Wojskowa09:26
Dębogórze - Słonecznikowa09:28
Dębogórze - Szkoła09:29
Dębogórze - Owocowa09:29
Dębogórze - Okopowa09:30
Kosakowo - Krokusowa09:32
Kosakowo - Staw09:33
Kosakowo - Urząd Gminy09:35
Kosakowo - Centrum Sportowe09:36
Pogórze - Herberta09:37
Pogórze - Dobke09:38
Pogórze - Pułaskiego09:39
Pogórze Górne09:40
Czernickiego II09:41
Czernickiego I09:42
Pogórze Dolne09:44
Żelazna09:45
Żeliwna09:46
Podgórska09:48
Kuśnierska09:49
Obłuże Centrum09:50
Energetyków09:53
Janka Wiśniewskiego09:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:59
Plac Kaszubski10:01
Kurs nr 5 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Plac Kaszubski10:14
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:20
Janka Wiśniewskiego10:21
Energetyków10:23
Obłuże Centrum10:26
Kuśnierska10:28
Podgórska10:29
Żeliwna10:31
Żelazna10:32
Pogórze Dolne10:33
Baza na Pogórzu Dolnym10:34