• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:13
Kurs nr 0 do Pogórze Dolne
Baza na Pogórzu Dolnym05:45
Pogórze Dolne05:46
Kurs nr 1 do Cisowa SKM
Pogórze Dolne05:50
Czernickiego I05:51
Czernickiego II05:52
Pogórze Górne05:53
Pogórze - Pułaskiego05:54
Pogórze - Dobke05:55
Pogórze - Herberta05:56
Kosakowo - Centrum Sportowe05:57
Kosakowo - Centrum Handlowe05:57
Kosakowo - Urząd Gminy05:59
Kosakowo - Staw06:00
Kosakowo - Krokusowa06:01
Dębogórze - Okopowa06:03
Dębogórze - Owocowa06:04
Dębogórze - Szkoła06:05
Dębogórze - Słonecznikowa06:06
Dębogórze - Jednostka Wojskowa06:07
Dębogórze - Naftobazy06:08
Kazimierz - Majowa06:09
Kazimierz - Listopadowa06:09
Kazimierz - Kazimierska06:10
Kazimierz - Rumska06:11
Kanał Leniwy06:12
Żołnierzy I Dywizji WP06:13
Przyrzeczna06:14
Rumia Partyzantów06:15
Słowackiego06:16
Rondo Jana Pawła II06:17
Derdowskiego - Dębogórska06:19
Derdowskiego - Przychodnia06:20
Wybickiego 06:21
Starowiejska - Poczta06:23
Rumia Dworzec PKP06:25
Urząd Miasta Rumi06:27
Górnicza06:28
Sobieskiego - FUO06:29
Janowo SKM - Sobieskiego06:30
Cisowa Granica Miasta06:31
Elektrowozownia SKM06:32
Cisowa Sibeliusa06:33
Jęczmienna06:35
Cisowa SKM06:36
Kurs nr 2 do Plac Kaszubski
Cisowa SKM06:45
Piaskowa [GDY]06:46
Kcyńska06:47
Chylonia Dworzec PKP06:49
Chylonia Centrum06:50
Hipermarket Tesco - Morska06:51
Zbożowa06:52
Owsiana06:53
Cisowa Sibeliusa06:55
Elektrowozownia SKM06:56
Cisowa Granica Miasta06:57
Janowo SKM - Sobieskiego06:58
Sobieskiego - FUO06:59
Górnicza07:00
Urząd Miasta Rumi07:02
Rumia Dworzec PKP07:06
Starowiejska - Poczta07:08
Wybickiego 07:09
Derdowskiego - Przychodnia07:10
Derdowskiego - Dębogórska07:11
Rondo Jana Pawła II07:13
Konopnickiej07:14
Słowackiego07:15
Rumia Partyzantów07:16
Przyrzeczna07:17
Żołnierzy I Dywizji WP07:18
Kanał Leniwy07:19
Kazimierz - Rumska07:20
Kazimierz - Kazimierska07:21
Kazimierz - Listopadowa07:22
Kazimierz - Majowa07:22
Dębogórze - Naftobazy07:23
Dębogórze - Jednostka Wojskowa07:23
Dębogórze - Słonecznikowa07:25
Dębogórze - Szkoła07:26
Dębogórze - Owocowa07:26
Dębogórze - Okopowa07:27
Kosakowo - Krokusowa07:29
Kosakowo - Staw07:30
Kosakowo - Urząd Gminy07:32
Kosakowo - Centrum Sportowe07:33
Pogórze - Herberta07:34
Pogórze - Dobke07:35
Pogórze - Pułaskiego07:36
Pogórze - Pogórze Górne07:38
Czernickiego II07:39
Czernickiego I07:40
Pogórze Dolne07:42
Żelazna07:43
Żeliwna07:44
Podgórska07:46
Kuśnierska07:47
Obłuże Centrum07:48
Energetyków07:51
Janka Wiśniewskiego07:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:58
Plac Kaszubski08:00
Kurs nr 3 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Plac Kaszubski08:12
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:18
Janka Wiśniewskiego08:19
Energetyków08:21
Obłuże Centrum08:24
Kuśnierska08:26
Podgórska08:27
Żeliwna08:29
Żelazna08:30
Pogórze Dolne08:31
Baza na Pogórzu Dolnym08:32