• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
09:25
Kurs nr 4 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Orłowo SKM - "Klif"07:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:55
Kurs nr 5 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:58
Śląska08:01
3 Maja [GDY]08:03
I Urząd Skarbowy08:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:09
Janka Wiśniewskiego08:10
Energetyków08:12
Obłuże Centrum08:15
Cechowa08:16
Bosmańska - Nasypowa08:17
Bosmańska - Zielona08:19
Dąbka - Zielona08:21
Dąbka - Zespół Szkół08:22
Turkusowa08:23
Stare Obłuże08:25
Obłuże Maciejewicza08:26
Kurs nr 6 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza08:42
Stare Obłuże08:43
Turkusowa08:45
Dąbka - Zespół Szkół08:46
Benisławskiego08:47
Dąbka - Zielona08:48
Bosmańska - Zielona08:50
Bosmańska - Nasypowa08:51
Cechowa08:53
Obłuże Centrum08:55
Energetyków08:58
Janka Wiśniewskiego09:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:04
Śląska09:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:08
Kurs nr 7 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:27
Śląska09:30
3 Maja [GDY]09:32
I Urząd Skarbowy09:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:38
Janka Wiśniewskiego09:39
Energetyków09:41
Obłuże Centrum09:44
Cechowa09:45
Bosmańska - Nasypowa09:46
Bosmańska - Zielona09:48
Dąbka - Zielona09:50
Dąbka - Zespół Szkół09:51
Turkusowa09:52
Stare Obłuże09:54
Obłuże Maciejewicza09:55
Kurs nr 8 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza10:02
Stare Obłuże10:03
Turkusowa10:05
Dąbka - Zespół Szkół10:06
Benisławskiego10:07
Dąbka - Zielona10:08
Bosmańska - Zielona10:10
Bosmańska - Nasypowa10:11
Cechowa10:13
Obłuże Centrum10:15
Energetyków10:18
Janka Wiśniewskiego10:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:24
Śląska10:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:28
Kurs nr 9 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:46
Śląska10:49
3 Maja [GDY]10:51
I Urząd Skarbowy10:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:58
Janka Wiśniewskiego10:59
Energetyków11:01
Obłuże Centrum11:04
Cechowa11:05
Bosmańska - Nasypowa11:07
Bosmańska - Zielona11:09
Dąbka - Zielona11:11
Dąbka - Zespół Szkół11:12
Turkusowa11:13
Stare Obłuże11:15
Obłuże Maciejewicza11:16
Kurs nr 10 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza11:22
Stare Obłuże11:23
Turkusowa11:25
Dąbka - Zespół Szkół11:26
Benisławskiego11:27
Dąbka - Zielona11:28
Bosmańska - Zielona11:30
Bosmańska - Nasypowa11:31
Cechowa11:33
Obłuże Centrum11:35
Energetyków11:38
Janka Wiśniewskiego11:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:44
Śląska11:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:48
Kurs nr 11 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:06
Śląska12:09
3 Maja [GDY]12:11
I Urząd Skarbowy12:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:18
Janka Wiśniewskiego12:19
Energetyków12:21
Obłuże Centrum12:24
Cechowa12:25
Bosmańska - Nasypowa12:27
Bosmańska - Zielona12:29
Dąbka - Zielona12:31
Dąbka - Zespół Szkół12:32
Turkusowa12:33
Stare Obłuże12:35
Obłuże Maciejewicza12:36
Kurs nr 12 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza12:42
Stare Obłuże12:43
Turkusowa12:45
Dąbka - Zespół Szkół12:46
Benisławskiego12:47
Dąbka - Zielona12:48
Bosmańska - Zielona12:50
Bosmańska - Nasypowa12:51
Cechowa12:53
Obłuże Centrum12:55
Energetyków12:58
Janka Wiśniewskiego13:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:04
Śląska13:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:08
Kurs nr 13 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:40
Śląska13:43
3 Maja [GDY]13:45
I Urząd Skarbowy13:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:52
Janka Wiśniewskiego13:53
Energetyków13:55
Obłuże Centrum13:58
Cechowa13:59
Bosmańska - Nasypowa14:01
Bosmańska - Zielona14:03
Dąbka - Zielona14:05
Dąbka - Zespół Szkół14:06
Turkusowa14:07
Stare Obłuże14:09
Obłuże Maciejewicza14:10
Kurs nr 14 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza14:17
Stare Obłuże14:18
Turkusowa14:20
Dąbka - Zespół Szkół14:21
Benisławskiego14:22
Dąbka - Zielona14:23
Bosmańska - Zielona14:25
Bosmańska - Nasypowa14:26
Cechowa14:28
Obłuże Centrum14:30
Energetyków14:33
Janka Wiśniewskiego14:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:39
Śląska14:41
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:43
Kurs nr 15 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:10
Śląska15:13
3 Maja [GDY]15:15
I Urząd Skarbowy15:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:19
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:22
Janka Wiśniewskiego15:23
Energetyków15:25
Obłuże Centrum15:28
Cechowa15:29
Bosmańska - Nasypowa15:31
Bosmańska - Zielona15:33
Dąbka - Zielona15:35
Dąbka - Zespół Szkół15:36
Turkusowa15:37
Stare Obłuże15:39
Obłuże Maciejewicza15:40
Kurs nr 16 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza16:02
Stare Obłuże16:03
Turkusowa16:05
Dąbka - Zespół Szkół16:06
Benisławskiego16:07
Dąbka - Zielona16:08
Bosmańska - Zielona16:10
Bosmańska - Nasypowa16:11
Cechowa16:13
Obłuże Centrum16:15
Energetyków16:18
Janka Wiśniewskiego16:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:25
Śląska16:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:29
Kurs nr 17 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:47
Śląska16:50
3 Maja [GDY]16:52
I Urząd Skarbowy16:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:56
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:59
Janka Wiśniewskiego17:00
Energetyków17:02
Obłuże Centrum17:05
Cechowa17:06
Bosmańska - Nasypowa17:08
Bosmańska - Zielona17:10
Dąbka - Zielona17:12
Dąbka - Zespół Szkół17:13
Turkusowa17:14
Stare Obłuże17:16
Obłuże Maciejewicza17:17
Kurs nr 18 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza17:43
Stare Obłuże17:44
Turkusowa17:46
Dąbka - Zespół Szkół17:47
Benisławskiego17:48
Dąbka - Zielona17:49
Bosmańska - Zielona17:51
Bosmańska - Nasypowa17:52
Cechowa17:54
Obłuże Centrum17:56
Energetyków17:59
Janka Wiśniewskiego18:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa18:05
Śląska18:07
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:09
Kurs nr 19 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:27
Śląska18:30
3 Maja [GDY]18:32
I Urząd Skarbowy18:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:39
Janka Wiśniewskiego18:40
Energetyków18:42
Obłuże Centrum18:45
Cechowa18:46
Bosmańska - Nasypowa18:47
Bosmańska - Zielona18:49
Dąbka - Zielona18:51
Dąbka - Zespół Szkół18:52
Turkusowa18:53
Stare Obłuże18:55
Obłuże Maciejewicza18:56
Kurs nr 20 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Obłuże Maciejewicza19:06
Stare Obłuże19:07
Kwiatkowskiego19:08
Kuśnierska19:10
Podgórska19:11
Żeliwna19:13
Żelazna19:14
Pogórze Dolne19:15
Baza na Pogórzu Dolnym19:16