• Od 26.02 drugi etap zmian w komunikacji! Przywrócenie linii 21, 30. Zmiana tras 23, 32, 152. Nowe rozkłady l. trolejbus. oraz l. 102, 145, 152, 153.
22:10
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym05:08
Pogórze Górne05:11
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne05:13
Steyera05:14
Sikorskiego [GDY]05:16
Staniewicza05:17
Maciejewicza05:19
Stare Obłuże05:20
Sucharskiego05:21
Kwiatkowskiego05:21
Obłuże Centrum05:24
Energetyków05:26
Janka Wiśniewskiego05:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:32
Plac Kaszubski05:34
Kurs nr 2 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski05:40
Plac Kaszubski - Jana z Kolna05:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:45
Janka Wiśniewskiego05:46
Energetyków05:48
Obłuże Centrum05:51
Kwiatkowskiego05:53
Sucharskiego05:54
Stare Obłuże05:55
Maciejewicza05:56
Galeria Szperk05:57
Staniewicza05:58
Sikorskiego [GDY]05:59
Steyera06:00
Pogórze Górne06:01
Kurs nr 3 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne06:13
Steyera06:14
Sikorskiego [GDY]06:16
Staniewicza06:17
Maciejewicza06:19
Stare Obłuże06:20
Sucharskiego06:21
Kwiatkowskiego06:21
Obłuże Centrum06:24
Energetyków06:26
Janka Wiśniewskiego06:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:32
Plac Kaszubski06:34
Kurs nr 4 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski06:40
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:45
Janka Wiśniewskiego06:46
Energetyków06:48
Obłuże Centrum06:51
Kwiatkowskiego06:53
Sucharskiego06:54
Stare Obłuże06:55
Maciejewicza06:56
Galeria Szperk06:57
Staniewicza06:58
Sikorskiego [GDY]06:59
Steyera07:00
Pogórze Górne07:01
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne07:13
Steyera07:14
Sikorskiego [GDY]07:16
Staniewicza07:17
Maciejewicza07:19
Stare Obłuże07:20
Sucharskiego07:21
Kwiatkowskiego07:21
Obłuże Centrum07:24
Energetyków07:26
Janka Wiśniewskiego07:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:32
Plac Kaszubski07:34
Kurs nr 6 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski08:05
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:11
Janka Wiśniewskiego08:12
Energetyków08:14
Obłuże Centrum08:17
Kwiatkowskiego08:19
Sucharskiego08:20
Stare Obłuże08:21
Maciejewicza08:22
Galeria Szperk08:23
Staniewicza08:24
Sikorskiego [GDY]08:25
Steyera08:26
Pogórze Górne08:27
Kurs nr 7 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne08:43
Steyera08:44
Sikorskiego [GDY]08:46
Staniewicza08:47
Maciejewicza08:49
Stare Obłuże08:50
Sucharskiego08:51
Kwiatkowskiego08:51
Obłuże Centrum08:54
Energetyków08:56
Janka Wiśniewskiego08:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:02
Plac Kaszubski09:04
Kurs nr 8 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski09:35
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:41
Janka Wiśniewskiego09:42
Energetyków09:44
Obłuże Centrum09:47
Kwiatkowskiego09:49
Sucharskiego09:50
Stare Obłuże09:51
Maciejewicza09:52
Galeria Szperk09:53
Staniewicza09:54
Sikorskiego [GDY]09:55
Steyera09:56
Pogórze Górne09:57
Kurs nr 9 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne10:12
Steyera10:13
Sikorskiego [GDY]10:15
Staniewicza10:16
Maciejewicza10:18
Stare Obłuże10:19
Sucharskiego10:20
Kwiatkowskiego10:20
Obłuże Centrum10:23
Energetyków10:25
Janka Wiśniewskiego10:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:31
Plac Kaszubski10:33
Kurs nr 10 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski11:05
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:11
Janka Wiśniewskiego11:12
Energetyków11:14
Obłuże Centrum11:17
Kwiatkowskiego11:19
Sucharskiego11:20
Stare Obłuże11:21
Maciejewicza11:22
Galeria Szperk11:23
Staniewicza11:24
Sikorskiego [GDY]11:25
Steyera11:26
Pogórze - Słowackiego11:27
Pogórze - Majakowskiego11:27
Pogórze - Szkolna11:28
Suchy Dwór - Szkolna11:29
Suchy Dwór - Świetlica11:30
Suchy Dwór - Kochanowskiego11:31
Suchy Dwór - Necla11:31
Suchy Dwór - Borchardta11:32
Kurs nr 11 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta11:37
Suchy Dwór - Gombrowicza11:38
Suchy Dwór - Szkolna11:39
Pogórze - Szkolna11:40
Pogórze - Majakowskiego11:41
Pogórze Górne11:42
Steyera11:43
Sikorskiego [GDY]11:45
Staniewicza11:46
Maciejewicza11:48
Stare Obłuże11:49
Sucharskiego11:50
Kwiatkowskiego11:50
Obłuże Centrum11:53
Energetyków11:55
Janka Wiśniewskiego11:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:01
Plac Kaszubski12:03
Kurs nr 12 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski12:35
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:41
Janka Wiśniewskiego12:42
Energetyków12:44
Obłuże Centrum12:47
Kwiatkowskiego12:49
Sucharskiego12:50
Stare Obłuże12:51
Maciejewicza12:52
Galeria Szperk12:53
Staniewicza12:54
Sikorskiego [GDY]12:55
Steyera12:56
Pogórze Górne12:57
Kurs nr 13 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne13:12
Steyera13:13
Sikorskiego [GDY]13:15
Staniewicza13:16
Maciejewicza13:18
Stare Obłuże13:19
Sucharskiego13:20
Kwiatkowskiego13:20
Obłuże Centrum13:23
Energetyków13:25
Janka Wiśniewskiego13:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:31
Plac Kaszubski13:33
Kurs nr 14 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski14:05
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:11
Janka Wiśniewskiego14:12
Energetyków14:14
Obłuże Centrum14:17
Kwiatkowskiego14:19
Sucharskiego14:20
Stare Obłuże14:21
Maciejewicza14:22
Galeria Szperk14:23
Staniewicza14:24
Sikorskiego [GDY]14:25
Steyera14:26
Pogórze - Słowackiego14:27
Pogórze - Majakowskiego14:27
Pogórze - Szkolna14:28
Suchy Dwór - Szkolna14:29
Suchy Dwór - Świetlica14:30
Suchy Dwór - Kochanowskiego14:31
Suchy Dwór - Necla14:31
Suchy Dwór - Borchardta14:32
Kurs nr 15 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta14:37
Suchy Dwór - Gombrowicza14:38
Suchy Dwór - Szkolna14:39
Pogórze - Szkolna14:40
Pogórze - Majakowskiego14:41
Pogórze Górne14:42
Steyera14:43
Sikorskiego [GDY]14:45
Staniewicza14:46
Maciejewicza14:48
Stare Obłuże14:49
Sucharskiego14:50
Kwiatkowskiego14:50
Obłuże Centrum14:53
Energetyków14:55
Janka Wiśniewskiego14:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:01
Plac Kaszubski15:03
Kurs nr 16 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski15:35
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:41
Janka Wiśniewskiego15:42
Energetyków15:44
Obłuże Centrum15:47
Kwiatkowskiego15:49
Sucharskiego15:50
Stare Obłuże15:51
Maciejewicza15:52
Galeria Szperk15:53
Staniewicza15:54
Sikorskiego [GDY]15:55
Steyera15:56
Pogórze Górne15:57
Kurs nr 17 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne16:12
Steyera16:13
Sikorskiego [GDY]16:15
Staniewicza16:16
Maciejewicza16:18
Stare Obłuże16:19
Sucharskiego16:20
Kwiatkowskiego16:20
Obłuże Centrum16:23
Energetyków16:25
Janka Wiśniewskiego16:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:31
Plac Kaszubski16:33
Kurs nr 18 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski17:05
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:11
Janka Wiśniewskiego17:12
Energetyków17:14
Obłuże Centrum17:17
Kwiatkowskiego17:19
Sucharskiego17:20
Stare Obłuże17:21
Maciejewicza17:22
Galeria Szperk17:23
Staniewicza17:24
Sikorskiego [GDY]17:25
Steyera17:26
Pogórze - Słowackiego17:27
Pogórze - Majakowskiego17:27
Pogórze - Szkolna17:28
Suchy Dwór - Szkolna17:29
Suchy Dwór - Świetlica17:30
Suchy Dwór - Kochanowskiego17:31
Suchy Dwór - Necla17:31
Suchy Dwór - Borchardta17:32
Kurs nr 19 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta17:37
Suchy Dwór - Gombrowicza17:38
Suchy Dwór - Szkolna17:39
Pogórze - Szkolna17:40
Pogórze - Majakowskiego17:41
Pogórze Górne17:42
Steyera17:43
Sikorskiego [GDY]17:45
Staniewicza17:46
Maciejewicza17:48
Stare Obłuże17:49
Sucharskiego17:50
Kwiatkowskiego17:50
Obłuże Centrum17:53
Energetyków17:55
Janka Wiśniewskiego17:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:01
Plac Kaszubski18:03
Kurs nr 20 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski18:35
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:41
Janka Wiśniewskiego18:42
Energetyków18:44
Obłuże Centrum18:47
Kwiatkowskiego18:49
Sucharskiego18:50
Stare Obłuże18:51
Maciejewicza18:52
Galeria Szperk18:53
Staniewicza18:54
Sikorskiego [GDY]18:55
Steyera18:56
Pogórze Górne18:57
Kurs nr 21 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne19:12
Steyera19:13
Sikorskiego [GDY]19:15
Staniewicza19:16
Maciejewicza19:18
Stare Obłuże19:19
Sucharskiego19:20
Kwiatkowskiego19:20
Obłuże Centrum19:23
Energetyków19:25
Janka Wiśniewskiego19:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:31
Plac Kaszubski19:33
Kurs nr 22 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski20:05
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:11
Janka Wiśniewskiego20:12
Energetyków20:14
Obłuże Centrum20:17
Kwiatkowskiego20:19
Sucharskiego20:20
Stare Obłuże20:21
Maciejewicza20:22
Galeria Szperk20:23
Staniewicza20:24
Sikorskiego [GDY]20:25
Steyera20:26
Pogórze Górne20:27
Kurs nr 23 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne20:45
Steyera20:46
Sikorskiego [GDY]20:48
Staniewicza20:49
Maciejewicza20:51
Stare Obłuże20:52
Sucharskiego20:53
Kwiatkowskiego20:53
Obłuże Centrum20:56
Energetyków20:58
Janka Wiśniewskiego21:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:04
Plac Kaszubski21:06
Kurs nr 24 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski21:33
Plac Kaszubski - Jana z Kolna21:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:38
Janka Wiśniewskiego21:39
Energetyków21:41
Obłuże Centrum21:44
Kwiatkowskiego21:46
Sucharskiego21:47
Stare Obłuże21:48
Maciejewicza21:49
Galeria Szperk21:50
Staniewicza21:51
Sikorskiego [GDY]21:52
Steyera21:53
Pogórze Górne21:54
Kurs nr 25 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze Górne21:54
Baza na Pogórzu Dolnym21:57