• Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
13:02
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym04:27
Pogórze Górne04:30
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne04:32
Steyera04:33
Sikorskiego [GDY]04:34
Staniewicza04:35
Maciejewicza04:37
Stare Obłuże04:38
Kwiatkowskiego04:39
Obłuże Centrum04:42
Energetyków04:44
Janka Wiśniewskiego04:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7004:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala04:50
Plac Kaszubski04:52
Kurs nr 2 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski05:13
Plac Kaszubski - Jana z Kolna05:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:18
Janka Wiśniewskiego05:19
Energetyków05:21
Obłuże Centrum05:24
Kwiatkowskiego05:26
Stare Obłuże05:28
Maciejewicza05:29
Galeria Szperk05:30
Staniewicza05:31
Sikorskiego [GDY]05:32
Steyera05:33
Pogórze - Słowackiego05:34
Pogórze - Majakowskiego05:34
Pogórze - Szkolna05:35
Suchy Dwór - Szkolna05:36
Suchy Dwór - Reja05:37
Suchy Dwór - Kochanowskiego05:38
Suchy Dwór - Necla05:38
Suchy Dwór - Borchardta05:39
Kurs nr 3 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta05:44
Suchy Dwór - Gombrowicza05:45
Suchy Dwór - Szkolna05:46
Pogórze - Szkolna05:47
Pogórze - Majakowskiego05:48
Pogórze Górne05:49
Steyera05:50
Sikorskiego [GDY]05:51
Staniewicza05:52
Maciejewicza05:54
Stare Obłuże05:55
Kwiatkowskiego05:56
Obłuże Centrum05:59
Energetyków06:01
Janka Wiśniewskiego06:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:07
Plac Kaszubski06:09
Kurs nr 4 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski06:13
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:18
Janka Wiśniewskiego06:19
Energetyków06:21
Obłuże Centrum06:24
Kwiatkowskiego06:26
Stare Obłuże06:28
Maciejewicza06:29
Galeria Szperk06:30
Staniewicza06:31
Sikorskiego [GDY]06:32
Steyera06:33
Pogórze Górne06:34
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne06:49
Steyera06:50
Sikorskiego [GDY]06:51
Staniewicza06:52
Maciejewicza06:54
Stare Obłuże06:55
Kwiatkowskiego06:56
Obłuże Centrum06:59
Energetyków07:01
Janka Wiśniewskiego07:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:07
Plac Kaszubski07:09
Kurs nr 6 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski07:13
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:18
Janka Wiśniewskiego07:19
Energetyków07:21
Obłuże Centrum07:24
Kwiatkowskiego07:26
Stare Obłuże07:28
Maciejewicza07:29
Galeria Szperk07:30
Staniewicza07:31
Sikorskiego [GDY]07:32
Steyera07:33
Pogórze - Pogórze Górne07:34
Kurs nr 7 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne07:34
Baza na Pogórzu Dolnym07:37
Kurs nr 8 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym07:59
Pogórze Górne08:02
Kurs nr 9 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne08:04
Steyera08:05
Sikorskiego [GDY]08:06
Staniewicza08:07
Maciejewicza08:09
Stare Obłuże08:10
Kwiatkowskiego08:11
Obłuże Centrum08:14
Energetyków08:16
Janka Wiśniewskiego08:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:22
Plac Kaszubski08:24
Kurs nr 10 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski08:28
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:33
Janka Wiśniewskiego08:34
Energetyków08:36
Obłuże Centrum08:39
Kwiatkowskiego08:41
Stare Obłuże08:43
Maciejewicza08:44
Galeria Szperk08:45
Staniewicza08:46
Sikorskiego [GDY]08:47
Steyera08:48
Pogórze Górne08:49
Kurs nr 11 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne09:04
Steyera09:05
Sikorskiego [GDY]09:06
Staniewicza09:07
Maciejewicza09:09
Stare Obłuże09:10
Kwiatkowskiego09:11
Obłuże Centrum09:14
Energetyków09:16
Janka Wiśniewskiego09:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:22
Plac Kaszubski09:24
Kurs nr 12 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski09:41
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:44
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:46
Janka Wiśniewskiego09:47
Energetyków09:49
Obłuże Centrum09:52
Kwiatkowskiego09:54
Stare Obłuże09:56
Maciejewicza09:57
Galeria Szperk09:58
Staniewicza09:59
Sikorskiego [GDY]10:00
Steyera10:01
Pogórze Górne10:02
Kurs nr 13 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne10:19
Steyera10:20
Sikorskiego [GDY]10:21
Staniewicza10:22
Maciejewicza10:24
Stare Obłuże10:25
Kwiatkowskiego10:26
Obłuże Centrum10:29
Energetyków10:31
Janka Wiśniewskiego10:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:37
Plac Kaszubski10:39
Kurs nr 14 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski10:56
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:59
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:02
Janka Wiśniewskiego11:03
Energetyków11:05
Obłuże Centrum11:08
Kwiatkowskiego11:10
Stare Obłuże11:12
Maciejewicza11:13
Galeria Szperk11:14
Staniewicza11:15
Sikorskiego [GDY]11:16
Steyera11:17
Pogórze Górne11:18
Kurs nr 15 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne11:33
Steyera11:34
Sikorskiego [GDY]11:35
Staniewicza11:36
Maciejewicza11:38
Stare Obłuże11:39
Kwiatkowskiego11:40
Obłuże Centrum11:43
Energetyków11:46
Janka Wiśniewskiego11:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:52
Plac Kaszubski11:54
Kurs nr 16 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski12:11
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:17
Janka Wiśniewskiego12:18
Energetyków12:20
Obłuże Centrum12:23
Kwiatkowskiego12:25
Stare Obłuże12:27
Maciejewicza12:28
Galeria Szperk12:29
Staniewicza12:30
Sikorskiego [GDY]12:31
Steyera12:32
Pogórze - Słowackiego12:33
Pogórze - Majakowskiego12:33
Pogórze - Szkolna12:34
Suchy Dwór - Szkolna12:35
Suchy Dwór - Reja12:36
Suchy Dwór - Kochanowskiego12:37
Suchy Dwór - Necla12:37
Suchy Dwór - Borchardta12:38
Kurs nr 17 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta12:43
Suchy Dwór - Gombrowicza12:44
Suchy Dwór - Szkolna12:45
Pogórze - Szkolna12:46
Pogórze - Majakowskiego12:47
Pogórze Górne12:48
Steyera12:49
Sikorskiego [GDY]12:50
Staniewicza12:51
Maciejewicza12:53
Stare Obłuże12:54
Kwiatkowskiego12:55
Obłuże Centrum12:58
Energetyków13:01
Janka Wiśniewskiego13:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:07
Plac Kaszubski13:09
Kurs nr 18 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski13:26
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:32
Janka Wiśniewskiego13:33
Energetyków13:35
Obłuże Centrum13:38
Kwiatkowskiego13:40
Stare Obłuże13:42
Maciejewicza13:43
Galeria Szperk13:44
Staniewicza13:45
Sikorskiego [GDY]13:46
Steyera13:47
Pogórze Górne13:48
Kurs nr 19 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne14:03
Steyera14:04
Sikorskiego [GDY]14:05
Staniewicza14:06
Maciejewicza14:08
Stare Obłuże14:09
Kwiatkowskiego14:10
Obłuże Centrum14:13
Energetyków14:16
Janka Wiśniewskiego14:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:22
Plac Kaszubski14:24
Kurs nr 20 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski14:41
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:44
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:47
Janka Wiśniewskiego14:48
Energetyków14:50
Obłuże Centrum14:53
Kwiatkowskiego14:55
Stare Obłuże14:57
Maciejewicza14:58
Galeria Szperk14:59
Staniewicza15:00
Sikorskiego [GDY]15:01
Steyera15:02
Pogórze Górne15:03
Kurs nr 21 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne15:18
Steyera15:19
Sikorskiego [GDY]15:20
Staniewicza15:21
Maciejewicza15:23
Stare Obłuże15:24
Kwiatkowskiego15:25
Obłuże Centrum15:28
Energetyków15:31
Janka Wiśniewskiego15:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:37
Plac Kaszubski15:39
Kurs nr 22 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski15:56
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:59
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:02
Janka Wiśniewskiego16:03
Energetyków16:05
Obłuże Centrum16:08
Kwiatkowskiego16:10
Stare Obłuże16:12
Maciejewicza16:13
Galeria Szperk16:14
Staniewicza16:15
Sikorskiego [GDY]16:16
Steyera16:17
Pogórze Górne16:18
Kurs nr 23 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne16:34
Steyera16:35
Sikorskiego [GDY]16:36
Staniewicza16:37
Maciejewicza16:39
Stare Obłuże16:40
Kwiatkowskiego16:41
Obłuże Centrum16:44
Energetyków16:47
Janka Wiśniewskiego16:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:53
Plac Kaszubski16:55
Kurs nr 24 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski17:17
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:23
Janka Wiśniewskiego17:24
Energetyków17:26
Obłuże Centrum17:29
Kwiatkowskiego17:31
Stare Obłuże17:33
Maciejewicza17:34
Galeria Szperk17:35
Staniewicza17:36
Sikorskiego [GDY]17:37
Steyera17:38
Pogórze - Pogórze Górne17:39
Kurs nr 25 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne17:39
Baza na Pogórzu Dolnym17:42
Kurs nr 26 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym18:05
Pogórze Górne18:08
Kurs nr 27 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne18:11
Steyera18:12
Sikorskiego [GDY]18:13
Staniewicza18:14
Maciejewicza18:16
Stare Obłuże18:17
Kwiatkowskiego18:18
Obłuże Centrum18:21
Energetyków18:24
Janka Wiśniewskiego18:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:30
Plac Kaszubski18:32
Kurs nr 28 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski18:52
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:58
Janka Wiśniewskiego18:59
Energetyków19:01
Obłuże Centrum19:04
Kwiatkowskiego19:06
Stare Obłuże19:08
Maciejewicza19:09
Galeria Szperk19:10
Staniewicza19:11
Sikorskiego [GDY]19:12
Steyera19:13
Pogórze Górne19:14
Kurs nr 29 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne19:26
Steyera19:27
Sikorskiego [GDY]19:28
Staniewicza19:29
Maciejewicza19:31
Stare Obłuże19:32
Kwiatkowskiego19:33
Obłuże Centrum19:36
Energetyków19:38
Janka Wiśniewskiego19:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:44
Plac Kaszubski19:46
Kurs nr 30 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski20:10
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:16
Janka Wiśniewskiego20:17
Energetyków20:19
Obłuże Centrum20:22
Kwiatkowskiego20:24
Stare Obłuże20:26
Maciejewicza20:27
Galeria Szperk20:28
Staniewicza20:29
Sikorskiego [GDY]20:30
Steyera20:31
Pogórze Górne20:32
Kurs nr 31 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne20:46
Steyera20:47
Sikorskiego [GDY]20:48
Staniewicza20:49
Maciejewicza20:51
Stare Obłuże20:52
Kwiatkowskiego20:53
Obłuże Centrum20:56
Energetyków20:58
Janka Wiśniewskiego21:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:04
Plac Kaszubski21:06
Kurs nr 32 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski21:30
Plac Kaszubski - Jana z Kolna21:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:35
Janka Wiśniewskiego21:36
Energetyków21:38
Obłuże Centrum21:41
Kwiatkowskiego21:43
Stare Obłuże21:45
Maciejewicza21:46
Galeria Szperk21:47
Staniewicza21:48
Sikorskiego [GDY]21:49
Steyera21:50
Pogórze - Pogórze Górne21:51
Kurs nr 33 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne21:51
Baza na Pogórzu Dolnym21:54