• Z powodu awarii tramwaju linii 5 na przystanku Uniwersytet Gdański w kierunku Zaspy występują opóźnienia na liniach: 5, 6 i 12.  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
19:39
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym14:11
Pogórze Górne14:14
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne14:18
Steyera14:19
Sikorskiego [GDY]14:20
Staniewicza14:21
Maciejewicza14:23
Stare Obłuże14:24
Kwiatkowskiego14:25
Energetyków14:29
Janka Wiśniewskiego14:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:35
Plac Kaszubski14:37
Kurs nr 2 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski14:45
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:51
Janka Wiśniewskiego14:52
Energetyków14:54
Obłuże Centrum14:57
Kwiatkowskiego14:59
Stare Obłuże15:02
Maciejewicza15:03
Galeria Szperk15:04
Staniewicza15:05
Sikorskiego [GDY]15:06
Steyera15:07
Pogórze - Pogórze Górne15:08
Kurs nr 3 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne15:08
Baza na Pogórzu Dolnym15:11
Kurs nr 4 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym15:25
Pogórze Górne15:28
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne15:33
Steyera15:34
Sikorskiego [GDY]15:35
Staniewicza15:36
Maciejewicza15:38
Stare Obłuże15:39
Kwiatkowskiego15:40
Energetyków15:44
Janka Wiśniewskiego15:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:51
Plac Kaszubski15:53
Kurs nr 6 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski16:00
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:06
Janka Wiśniewskiego16:07
Energetyków16:10
Obłuże Centrum16:13
Kwiatkowskiego16:15
Stare Obłuże16:18
Maciejewicza16:19
Galeria Szperk16:20
Staniewicza16:21
Sikorskiego [GDY]16:22
Steyera16:23
Pogórze - Słowackiego16:24
Pogórze - Majakowskiego16:24
Pogórze - Szkolna16:25
Suchy Dwór - Szkolna16:26
Suchy Dwór - Reja16:27
Suchy Dwór - Kochanowskiego16:28
Suchy Dwór - Necla16:28
Suchy Dwór - Borchardta16:29
Kurs nr 7 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta16:43
Suchy Dwór - Gombrowicza16:44
Suchy Dwór - Szkolna16:45
Pogórze - Szkolna16:46
Pogórze - Majakowskiego16:47
Pogórze Górne16:48
Steyera16:49
Sikorskiego [GDY]16:50
Staniewicza16:51
Maciejewicza16:53
Stare Obłuże16:54
Kwiatkowskiego16:55
Energetyków16:59
Janka Wiśniewskiego17:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:05
Plac Kaszubski17:07
Kurs nr 8 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski17:27
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:33
Janka Wiśniewskiego17:34
Energetyków17:36
Obłuże Centrum17:39
Kwiatkowskiego17:41
Stare Obłuże17:44
Maciejewicza17:45
Galeria Szperk17:46
Staniewicza17:47
Sikorskiego [GDY]17:48
Steyera17:49
Pogórze - Pogórze Górne17:50
Kurs nr 9 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne17:50
Baza na Pogórzu Dolnym17:53