• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka
02:44
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym14:11
Pogórze Górne14:14
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne14:18
Steyera14:19
Sikorskiego [GDY]14:20
Staniewicza14:21
Maciejewicza14:23
Stare Obłuże14:24
Kwiatkowskiego14:25
Obłuże Centrum14:28
Energetyków14:31
Janka Wiśniewskiego14:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:37
Plac Kaszubski14:39
Kurs nr 2 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski14:45
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:51
Janka Wiśniewskiego14:52
Energetyków14:54
Obłuże Centrum14:57
Kwiatkowskiego14:59
Stare Obłuże15:02
Maciejewicza15:03
Galeria Szperk15:04
Staniewicza15:05
Sikorskiego [GDY]15:06
Steyera15:07
Pogórze - Pogórze Górne15:08
Kurs nr 3 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne15:08
Baza na Pogórzu Dolnym15:11
Kurs nr 4 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym15:25
Pogórze Górne15:28
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne15:33
Steyera15:34
Sikorskiego [GDY]15:35
Staniewicza15:36
Maciejewicza15:38
Stare Obłuże15:39
Kwiatkowskiego15:40
Obłuże Centrum15:43
Energetyków15:46
Janka Wiśniewskiego15:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:53
Plac Kaszubski15:55
Kurs nr 6 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski16:00
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:06
Janka Wiśniewskiego16:07
Energetyków16:10
Obłuże Centrum16:13
Kwiatkowskiego16:15
Stare Obłuże16:18
Maciejewicza16:19
Galeria Szperk16:20
Staniewicza16:21
Sikorskiego [GDY]16:22
Steyera16:23
Pogórze - Słowackiego16:24
Pogórze - Majakowskiego16:24
Pogórze - Szkolna16:25
Suchy Dwór - Szkolna16:26
Suchy Dwór - Reja16:27
Suchy Dwór - Kochanowskiego16:28
Suchy Dwór - Necla16:28
Suchy Dwór - Borchardta16:29
Kurs nr 7 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta16:43
Suchy Dwór - Gombrowicza16:44
Suchy Dwór - Szkolna16:45
Pogórze - Szkolna16:46
Pogórze - Majakowskiego16:47
Pogórze Górne16:48
Steyera16:49
Sikorskiego [GDY]16:50
Staniewicza16:51
Maciejewicza16:53
Stare Obłuże16:54
Kwiatkowskiego16:55
Obłuże Centrum16:58
Energetyków17:01
Janka Wiśniewskiego17:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:07
Plac Kaszubski17:09
Kurs nr 8 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski17:27
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:33
Janka Wiśniewskiego17:34
Energetyków17:36
Obłuże Centrum17:39
Kwiatkowskiego17:41
Stare Obłuże17:44
Maciejewicza17:45
Galeria Szperk17:46
Staniewicza17:47
Sikorskiego [GDY]17:48
Steyera17:49
Pogórze - Pogórze Górne17:50
Kurs nr 9 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne17:50
Baza na Pogórzu Dolnym17:53