• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
19:25
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ04:58
Zajezdnia04:59
Zamenhofa [GDA]05:00
Wojska Polskiego05:02
Galeria Bałtycka05:04
Klonowa [GDA]05:06
Jaśkowa Dolina05:07
Miszewskiego05:09
Politechnika05:10
Opera Bałtycka05:12
Traugutta [GDA]05:13
Uniwersytet Medyczny05:14
Chodowieckiego05:15
Brama Oliwska05:16
Dworzec Główny05:18
Brama Wyżynna05:21
Śródmieście SKM05:23
Pohulanka05:25
Odrzańska05:26
Chałubińskiego05:28
Sikorskiego [GDA]05:30
Cieszyńskiego05:32
Cebertowicza05:33
Wilanowska05:35
Przemyska05:37
Płocka05:38
Łostowice Świętokrzyska05:40
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska05:46
Łostowice Świętokrzyska05:46
Płocka05:48
Przemyska05:50
Wilanowska05:51
Cebertowicza05:53
Cieszyńskiego05:54
Sikorskiego [GDA]05:56
Chałubińskiego05:58
Odrzańska06:00
Pohulanka06:01
Śródmieście SKM06:03
Brama Wyżynna06:05
Dworzec Główny06:07
Brama Oliwska06:10
Chodowieckiego06:11
Uniwersytet Medyczny06:12
Traugutta [GDA]06:14
Opera Bałtycka06:16
Wyspiańskiego06:19
Reja [GDA]06:20
Mickiewicza [GDA]06:22
Plac Komorowskiego06:24
Legionów06:26
Bajana06:28
Żwirki i Wigury [GDA]06:29
Jana Pawła II06:30
Startowa06:31
Zaspa06:32
Kołobrzeska06:33
Bora Komorowskiego06:35
Czerwony Dwór06:37
Piastowska06:38
Pomorska [GDA]06:40
Gospody06:41
Pomorska - Osiedle06:42
Subisława06:44
Opacka06:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:49
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:17
Opacka07:19
Subisława07:21
Pomorska - Osiedle07:22
Pomorska [GDA]07:24
Piastowska07:25
Czerwony Dwór07:27
Bora Komorowskiego07:28
Kołobrzeska07:30
Zaspa07:32
Startowa07:33
Jana Pawła II07:34
Żwirki i Wigury [GDA]07:35
Bajana07:36
Legionów07:38
Plac Komorowskiego07:40
Mickiewicza [GDA]07:42
Reja [GDA]07:43
Wyspiańskiego07:45
Opera Bałtycka07:48
Traugutta [GDA]07:49
Uniwersytet Medyczny07:50
Chodowieckiego07:51
Brama Oliwska07:52
Dworzec Główny07:54
Brama Wyżynna07:57
Śródmieście SKM07:59
Pohulanka08:01
Odrzańska08:02
Chałubińskiego08:04
Sikorskiego [GDA]08:06
Cieszyńskiego08:08
Cebertowicza08:09
Wilanowska08:11
Przemyska08:13
Płocka08:14
Łostowice Świętokrzyska08:16
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska08:46
Łostowice Świętokrzyska08:46
Płocka08:48
Przemyska08:50
Wilanowska08:51
Cebertowicza08:53
Cieszyńskiego08:54
Sikorskiego [GDA]08:56
Chałubińskiego08:58
Odrzańska09:00
Pohulanka09:01
Śródmieście SKM09:03
Brama Wyżynna09:05
Dworzec Główny09:07
Brama Oliwska09:10
Chodowieckiego09:11
Uniwersytet Medyczny09:12
Traugutta [GDA]09:14
Opera Bałtycka09:16
Wyspiańskiego09:19
Reja [GDA]09:20
Mickiewicza [GDA]09:22
Plac Komorowskiego09:24
Legionów09:26
Bajana09:28
Żwirki i Wigury [GDA]09:29
Jana Pawła II09:30
Startowa09:31
Zaspa09:32
Kołobrzeska09:33
Bora Komorowskiego09:35
Czerwony Dwór09:37
Piastowska09:38
Pomorska [GDA]09:40
Gospody09:41
Pomorska - Osiedle09:42
Subisława09:44
Opacka09:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:49
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:17
Opacka10:19
Subisława10:21
Pomorska - Osiedle10:22
Pomorska [GDA]10:24
Piastowska10:25
Czerwony Dwór10:27
Bora Komorowskiego10:28
Kołobrzeska10:30
Zaspa10:32
Startowa10:33
Jana Pawła II10:34
Żwirki i Wigury [GDA]10:35
Bajana10:36
Legionów10:38
Plac Komorowskiego10:40
Mickiewicza [GDA]10:42
Reja [GDA]10:43
Wyspiańskiego10:45
Opera Bałtycka10:48
Traugutta [GDA]10:49
Uniwersytet Medyczny10:50
Chodowieckiego10:51
Brama Oliwska10:52
Dworzec Główny10:54
Brama Wyżynna10:57
Śródmieście SKM10:59
Pohulanka11:01
Odrzańska11:02
Chałubińskiego11:04
Sikorskiego [GDA]11:06
Cieszyńskiego11:08
Cebertowicza11:09
Wilanowska11:11
Przemyska11:13
Płocka11:14
Łostowice Świętokrzyska11:16
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska11:32
Łostowice Świętokrzyska11:32
Płocka11:34
Przemyska11:36
Wilanowska11:37
Cebertowicza11:39
Cieszyńskiego11:40
Sikorskiego [GDA]11:42
Chałubińskiego11:44
Odrzańska11:46
Pohulanka11:47
Śródmieście SKM11:49
Brama Wyżynna11:51
Dworzec Główny11:53
Brama Oliwska11:56
Chodowieckiego11:57
Uniwersytet Medyczny11:58
Traugutta [GDA]12:00
Opera Bałtycka12:02
Wyspiańskiego12:05
Reja [GDA]12:06
Mickiewicza [GDA]12:08
Plac Komorowskiego12:10
Legionów12:12
Bajana12:14
Żwirki i Wigury [GDA]12:15
Jana Pawła II12:16
Startowa12:17
Zaspa12:18
Kołobrzeska12:19
Bora Komorowskiego12:21
Czerwony Dwór12:23
Piastowska12:24
Pomorska [GDA]12:26
Gospody12:27
Pomorska - Osiedle12:28
Subisława12:30
Opacka12:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:35
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:56
Opacka12:58
Subisława13:00
Pomorska - Osiedle13:01
Pomorska [GDA]13:03
Piastowska13:04
Czerwony Dwór13:06
Bora Komorowskiego13:07
Kołobrzeska13:09
Zaspa13:11
Startowa13:12
Jana Pawła II13:13
Żwirki i Wigury [GDA]13:14
Bajana13:15
Legionów13:17
Plac Komorowskiego13:19
Mickiewicza [GDA]13:21
Reja [GDA]13:22
Wyspiańskiego13:24
Opera Bałtycka13:27
Traugutta [GDA]13:28
Uniwersytet Medyczny13:29
Chodowieckiego13:30
Brama Oliwska13:31
Dworzec Główny13:33
Brama Wyżynna13:36
Śródmieście SKM13:38
Pohulanka13:40
Odrzańska13:41
Chałubińskiego13:43
Sikorskiego [GDA]13:45
Cieszyńskiego13:47
Cebertowicza13:48
Wilanowska13:50
Przemyska13:52
Płocka13:53
Łostowice Świętokrzyska13:55
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska14:12
Łostowice Świętokrzyska14:12
Płocka14:14
Przemyska14:16
Wilanowska14:17
Cebertowicza14:19
Cieszyńskiego14:20
Sikorskiego [GDA]14:22
Chałubińskiego14:24
Odrzańska14:26
Pohulanka14:27
Śródmieście SKM14:29
Brama Wyżynna14:31
Dworzec Główny14:33
Brama Oliwska14:36
Chodowieckiego14:37
Uniwersytet Medyczny14:38
Traugutta [GDA]14:40
Opera Bałtycka14:42
Wyspiańskiego14:45
Reja [GDA]14:46
Mickiewicza [GDA]14:48
Plac Komorowskiego14:50
Legionów14:52
Bajana14:54
Żwirki i Wigury [GDA]14:55
Jana Pawła II14:56
Startowa14:57
Zaspa14:58
Kołobrzeska14:59
Bora Komorowskiego15:01
Czerwony Dwór15:03
Piastowska15:04
Pomorska [GDA]15:06
Gospody15:07
Pomorska - Osiedle15:08
Subisława15:10
Opacka15:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:15
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:36
Opacka15:38
Subisława15:40
Pomorska - Osiedle15:41
Pomorska [GDA]15:43
Piastowska15:44
Czerwony Dwór15:46
Bora Komorowskiego15:47
Kołobrzeska15:49
Zaspa15:51
Startowa15:52
Jana Pawła II15:53
Żwirki i Wigury [GDA]15:54
Bajana15:55
Legionów15:57
Plac Komorowskiego15:59
Mickiewicza [GDA]16:01
Reja [GDA]16:02
Wyspiańskiego16:04
Opera Bałtycka16:07
Traugutta [GDA]16:08
Uniwersytet Medyczny16:09
Chodowieckiego16:10
Brama Oliwska16:11
Dworzec Główny16:13
Brama Wyżynna16:16
Śródmieście SKM16:18
Pohulanka16:20
Odrzańska16:21
Chałubińskiego16:23
Sikorskiego [GDA]16:25
Cieszyńskiego16:27
Cebertowicza16:28
Wilanowska16:30
Przemyska16:32
Płocka16:33
Łostowice Świętokrzyska16:35
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska16:52
Łostowice Świętokrzyska16:52
Płocka16:54
Przemyska16:56
Wilanowska16:57
Cebertowicza16:59
Cieszyńskiego17:00
Sikorskiego [GDA]17:02
Chałubińskiego17:04
Odrzańska17:06
Pohulanka17:07
Śródmieście SKM17:09
Brama Wyżynna17:11
Dworzec Główny17:13
Brama Oliwska17:16
Chodowieckiego17:17
Uniwersytet Medyczny17:18
Traugutta [GDA]17:20
Opera Bałtycka17:22
Wyspiańskiego17:25
Reja [GDA]17:26
Mickiewicza [GDA]17:28
Plac Komorowskiego17:30
Legionów17:32
Bajana17:34
Żwirki i Wigury [GDA]17:35
Jana Pawła II17:36
Startowa17:37
Zaspa17:38
Kołobrzeska17:39
Bora Komorowskiego17:41
Czerwony Dwór17:43
Piastowska17:44
Pomorska [GDA]17:46
Gospody17:47
Pomorska - Osiedle17:48
Subisława17:50
Opacka17:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:55
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:16
Opacka18:18
Subisława18:20
Pomorska - Osiedle18:21
Pomorska [GDA]18:23
Piastowska18:24
Czerwony Dwór18:26
Bora Komorowskiego18:27
Kołobrzeska18:29
Zaspa18:31
Startowa18:32
Jana Pawła II18:33
Żwirki i Wigury [GDA]18:34
Bajana18:35
Legionów18:37
Plac Komorowskiego18:39
Mickiewicza [GDA]18:41
Reja [GDA]18:42
Wyspiańskiego18:44
Opera Bałtycka18:47
Traugutta [GDA]18:48
Uniwersytet Medyczny18:49
Chodowieckiego18:50
Brama Oliwska18:51
Dworzec Główny18:53
Brama Wyżynna18:56
Śródmieście SKM18:58
Pohulanka19:00
Odrzańska19:01
Chałubińskiego19:03
Sikorskiego [GDA]19:05
Cieszyńskiego19:07
Cebertowicza19:08
Wilanowska19:10
Przemyska19:12
Płocka19:13
Łostowice Świętokrzyska19:15
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska19:32
Łostowice Świętokrzyska19:32
Płocka19:34
Przemyska19:36
Wilanowska19:37
Cebertowicza19:39
Cieszyńskiego19:40
Sikorskiego [GDA]19:42
Chałubińskiego19:44
Odrzańska19:46
Pohulanka19:47
Śródmieście SKM19:49
Brama Wyżynna19:51
Dworzec Główny19:53
Brama Oliwska19:56
Chodowieckiego19:57
Uniwersytet Medyczny19:58
Traugutta [GDA]20:00
Opera Bałtycka20:02
Wyspiańskiego20:05
Reja [GDA]20:06
Mickiewicza [GDA]20:08
Plac Komorowskiego20:10
Legionów20:12
Bajana20:14
Żwirki i Wigury [GDA]20:15
Jana Pawła II20:16
Startowa20:17
Zaspa20:18
Kołobrzeska20:19
Bora Komorowskiego20:21
Czerwony Dwór20:23
Piastowska20:24
Pomorska [GDA]20:26
Gospody20:27
Pomorska - Osiedle20:28
Subisława20:30
Opacka20:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:35
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:47
Opacka20:49
Subisława20:51
Pomorska - Osiedle20:52
Pomorska [GDA]20:54
Piastowska20:55
Czerwony Dwór20:57
Bora Komorowskiego20:58
Kołobrzeska21:00
Zaspa21:02
Startowa21:03
Jana Pawła II21:04
Żwirki i Wigury [GDA]21:05
Bajana21:06
Legionów21:08
Plac Komorowskiego21:10
Mickiewicza [GDA]21:12
Reja [GDA]21:13
Wyspiańskiego21:15
Opera Bałtycka21:18
Traugutta [GDA]21:19
Uniwersytet Medyczny21:20
Chodowieckiego21:21
Brama Oliwska21:22
Dworzec Główny21:24
Brama Wyżynna21:27
Śródmieście SKM21:29
Pohulanka21:31
Odrzańska21:32
Chałubińskiego21:34
Sikorskiego [GDA]21:36
Cieszyńskiego21:38
Cebertowicza21:39
Wilanowska21:41
Przemyska21:43
Płocka21:44
Łostowice Świętokrzyska21:46
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska22:16
Łostowice Świętokrzyska22:16
Płocka22:18
Przemyska22:20
Wilanowska22:21
Cebertowicza22:23
Cieszyńskiego22:24
Sikorskiego [GDA]22:26
Chałubińskiego22:28
Odrzańska22:30
Pohulanka22:31
Śródmieście SKM22:33
Brama Wyżynna22:35
Dworzec Główny22:37
Brama Oliwska22:40
Chodowieckiego22:41
Uniwersytet Medyczny22:42
Traugutta [GDA]22:43
Opera Bałtycka22:45
Wyspiańskiego22:47
Reja [GDA]22:48
Mickiewicza [GDA]22:50
Plac Komorowskiego22:52
Legionów22:53
Bajana22:54
Żwirki i Wigury [GDA]22:55
Jana Pawła II22:56
Startowa22:57
Zaspa22:58
Kołobrzeska22:59
Bora Komorowskiego23:01
Czerwony Dwór23:03
Piastowska23:04
Pomorska [GDA]23:06
Gospody23:07
Pomorska - Osiedle23:08
Subisława23:10
Opacka23:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:14
Obrońców Westerplatte23:17
Derdowskiego23:18
Tetmajera23:19
Bażyńskiego [GDA]23:20
Uniwersytet Gdański [GDA]23:21
Strzyża PKM23:23
Zajezdnia WRZESZCZ23:24