• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:05
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ04:46
Strzyża PKM04:47
Uniwersytet Gdański [GDA]04:49
Bażyńskiego [GDA]04:50
Tetmajera04:51
Derdowskiego04:52
Obrońców Westerplatte04:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:56
Opacka04:58
Subisława05:00
Pomorska - Osiedle05:01
Pomorska [GDA]05:03
Piastowska05:04
Czerwony Dwór05:06
Bora-Komorowskiego05:07
Kołobrzeska05:09
Zaspa05:11
Startowa05:12
Jana Pawła II05:13
Żwirki i Wigury [GDA]05:14
Bajana05:15
Legionów05:16
Plac Komorowskiego05:18
Mickiewicza [GDA]05:21
Reja [GDA]05:22
Wyspiańskiego05:24
Opera Bałtycka05:27
Traugutta [GDA]05:28
Uniwersytet Medyczny05:29
Chodowieckiego05:30
Brama Oliwska05:31
Dworzec Główny05:33
Brama Wyżynna05:36
Śródmieście SKM05:39
Pohulanka05:40
Odrzańska05:42
Chałubińskiego05:44
Sikorskiego [GDA]05:45
Cieszyńskiego05:47
Cebertowicza05:48
Wilanowska05:50
Przemyska05:52
Płocka05:53
Łostowice Świętokrzyska05:55
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska17:41
Łostowice Świętokrzyska17:41
Płocka17:43
Przemyska17:45
Wilanowska17:46
Cebertowicza17:48
Cieszyńskiego17:49
Sikorskiego [GDA]17:51
Chałubińskiego17:53
Odrzańska17:55
Pohulanka17:56
Śródmieście SKM17:58
Brama Wyżynna18:00
Dworzec Główny18:02
Brama Oliwska18:05
Chodowieckiego18:06
Uniwersytet Medyczny18:07
Traugutta [GDA]18:09
Opera Bałtycka18:11
Wyspiańskiego18:14
Reja [GDA]18:15
Mickiewicza [GDA]18:17
Plac Komorowskiego18:19
Legionów18:21
Bajana18:22
Żwirki i Wigury [GDA]18:23
Jana Pawła II18:24
Startowa18:25
Zaspa18:26
Kołobrzeska18:28
Bora-Komorowskiego18:30
Czerwony Dwór18:32
Piastowska18:33
Pomorska [GDA]18:35
Gospody18:36
Pomorska - Osiedle18:37
Subisława18:39
Opacka18:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:43
Obrońców Westerplatte18:45
Derdowskiego18:46
Tetmajera18:47
Bażyńskiego [GDA]18:48
Uniwersytet Gdański [GDA]18:49
Strzyża PKM18:51
Zajezdnia WRZESZCZ18:52