• Opóźnienia na linii 12,   • Z pow. awarii tramwaje linii 12 kursują tylko do Migowa, od Migowa do Lawendowego Wzgórza autobusowa komunikacja zastępcza.  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • W pojazdach ZKM i ZTM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
09:11
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska09:51
Łostowice Świętokrzyska09:51
Płocka09:53
Przemyska09:55
Wilanowska09:56
Cebertowicza09:58
Cieszyńskiego09:59
Sikorskiego [GDA]10:01
Chałubińskiego10:03
Odrzańska10:05
Pohulanka10:06
Śródmieście SKM10:08
Brama Wyżynna10:10
Dworzec Główny10:12
Brama Oliwska10:15
Chodowieckiego10:16
Uniwersytet Medyczny10:17
Traugutta [GDA]10:19
Opera Bałtycka10:21
Wyspiańskiego10:24
Reja [GDA]10:25
Mickiewicza [GDA]10:27
Plac Komorowskiego10:29
Legionów10:31
Bajana10:33
Żwirki i Wigury [GDA]10:34
Jana Pawła II10:35
Startowa10:36
Zaspa10:37
Kołobrzeska10:38
Bora Komorowskiego10:40
Czerwony Dwór10:42
Piastowska10:43
Pomorska [GDA]10:45
Gospody10:46
Pomorska - Osiedle10:47
Subisława10:49
Opacka10:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:54
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:15
Opacka11:17
Subisława11:19
Pomorska - Osiedle11:20
Pomorska [GDA]11:22
Piastowska11:23
Czerwony Dwór11:25
Bora Komorowskiego11:26
Kołobrzeska11:28
Zaspa11:30
Startowa11:31
Jana Pawła II11:32
Żwirki i Wigury [GDA]11:33
Bajana11:34
Legionów11:36
Plac Komorowskiego11:38
Mickiewicza [GDA]11:40
Reja [GDA]11:41
Wyspiańskiego11:43
Opera Bałtycka11:46
Traugutta [GDA]11:47
Uniwersytet Medyczny11:48
Chodowieckiego11:49
Brama Oliwska11:50
Dworzec Główny11:52
Brama Wyżynna11:55
Śródmieście SKM11:57
Pohulanka11:59
Odrzańska12:00
Chałubińskiego12:02
Sikorskiego [GDA]12:04
Cieszyńskiego12:06
Cebertowicza12:07
Wilanowska12:09
Przemyska12:11
Płocka12:12
Łostowice Świętokrzyska12:14