• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:34
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska06:11
Łostowice Świętokrzyska06:11
Płocka06:13
Przemyska06:15
Wilanowska06:16
Cebertowicza06:18
Cieszyńskiego06:19
Sikorskiego [GDA]06:21
Chałubińskiego06:23
Odrzańska06:25
Pohulanka06:26
Śródmieście SKM06:28
Brama Wyżynna06:30
Dworzec Główny06:32
Brama Oliwska06:35
Chodowieckiego06:36
Uniwersytet Medyczny06:37
Traugutta [GDA]06:39
Opera Bałtycka06:41
Wyspiańskiego06:44
Reja [GDA]06:45
Mickiewicza [GDA]06:47
Plac Komorowskiego06:49
Legionów06:51
Bajana06:52
Żwirki i Wigury [GDA]06:53
Jana Pawła II06:54
Startowa06:55
Zaspa06:56
Kołobrzeska06:58
Bora-Komorowskiego07:00
Czerwony Dwór07:02
Piastowska07:03
Pomorska [GDA]07:05
Osiedle Wejhera07:06
Helska07:07
Jelitkowo07:08
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo09:37
Helska09:39
Osiedle Wejhera09:41
Pomorska [GDA]09:42
Piastowska09:43
Czerwony Dwór09:45
Bora-Komorowskiego09:46
Kołobrzeska09:48
Zaspa09:50
Startowa09:51
Jana Pawła II09:52
Żwirki i Wigury [GDA]09:53
Bajana09:54
Legionów09:55
Plac Komorowskiego09:57
Mickiewicza [GDA]10:00
Reja [GDA]10:01
Wyspiańskiego10:03
Opera Bałtycka10:06
Traugutta [GDA]10:07
Uniwersytet Medyczny10:08
Chodowieckiego10:09
Brama Oliwska10:10
Dworzec Główny10:12
Brama Wyżynna10:15
Śródmieście SKM10:18
Pohulanka10:19
Odrzańska10:21
Chałubińskiego10:23
Sikorskiego [GDA]10:24
Cieszyńskiego10:26
Cebertowicza10:27
Wilanowska10:29
Przemyska10:31
Płocka10:32
Łostowice Świętokrzyska10:34
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska10:51
Łostowice Świętokrzyska10:51
Płocka10:53
Przemyska10:55
Wilanowska10:56
Cebertowicza10:58
Cieszyńskiego10:59
Sikorskiego [GDA]11:01
Chałubińskiego11:03
Odrzańska11:05
Pohulanka11:06
Śródmieście SKM11:08
Brama Wyżynna11:10
Dworzec Główny11:12
Brama Oliwska11:15
Chodowieckiego11:16
Uniwersytet Medyczny11:17
Traugutta [GDA]11:19
Opera Bałtycka11:21
Wyspiańskiego11:24
Reja [GDA]11:25
Mickiewicza [GDA]11:27
Plac Komorowskiego11:29
Legionów11:31
Bajana11:32
Żwirki i Wigury [GDA]11:33
Jana Pawła II11:34
Startowa11:35
Zaspa11:36
Kołobrzeska11:38
Bora-Komorowskiego11:40
Czerwony Dwór11:42
Piastowska11:43
Pomorska [GDA]11:45
Osiedle Wejhera11:46
Helska11:47
Jelitkowo11:48
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo11:57
Helska11:59
Osiedle Wejhera12:01
Pomorska [GDA]12:02
Piastowska12:03
Czerwony Dwór12:05
Bora-Komorowskiego12:06
Kołobrzeska12:08
Zaspa12:10
Startowa12:11
Jana Pawła II12:12
Żwirki i Wigury [GDA]12:13
Bajana12:14
Legionów12:15
Plac Komorowskiego12:17
Mickiewicza [GDA]12:20
Reja [GDA]12:21
Wyspiańskiego12:23
Opera Bałtycka12:26
Traugutta [GDA]12:27
Uniwersytet Medyczny12:28
Chodowieckiego12:29
Brama Oliwska12:30
Dworzec Główny12:32
Brama Wyżynna12:35
Śródmieście SKM12:38
Pohulanka12:39
Odrzańska12:41
Chałubińskiego12:43
Sikorskiego [GDA]12:44
Cieszyńskiego12:46
Cebertowicza12:47
Wilanowska12:49
Przemyska12:51
Płocka12:52
Łostowice Świętokrzyska12:54
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska13:11
Łostowice Świętokrzyska13:11
Płocka13:13
Przemyska13:15
Wilanowska13:16
Cebertowicza13:18
Cieszyńskiego13:19
Sikorskiego [GDA]13:21
Chałubińskiego13:23
Odrzańska13:25
Pohulanka13:26
Śródmieście SKM13:28
Brama Wyżynna13:30
Dworzec Główny13:32
Brama Oliwska13:35
Chodowieckiego13:36
Uniwersytet Medyczny13:37
Traugutta [GDA]13:39
Opera Bałtycka13:41
Wyspiańskiego13:44
Reja [GDA]13:45
Mickiewicza [GDA]13:47
Plac Komorowskiego13:49
Legionów13:51
Bajana13:52
Żwirki i Wigury [GDA]13:53
Jana Pawła II13:54
Startowa13:55
Zaspa13:56
Kołobrzeska13:58
Bora-Komorowskiego14:00
Czerwony Dwór14:02
Piastowska14:03
Pomorska [GDA]14:05
Osiedle Wejhera14:06
Helska14:07
Jelitkowo14:08
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo14:19
Helska14:21
Osiedle Wejhera14:23
Pomorska [GDA]14:24
Piastowska14:25
Czerwony Dwór14:27
Bora-Komorowskiego14:28
Kołobrzeska14:30
Zaspa14:32
Startowa14:33
Jana Pawła II14:34
Żwirki i Wigury [GDA]14:35
Bajana14:36
Legionów14:37
Plac Komorowskiego14:39
Mickiewicza [GDA]14:42
Reja [GDA]14:43
Wyspiańskiego14:45
Opera Bałtycka14:48
Traugutta [GDA]14:49
Uniwersytet Medyczny14:50
Chodowieckiego14:51
Brama Oliwska14:52
Dworzec Główny14:54
Brama Wyżynna14:57
Śródmieście SKM15:00
Pohulanka15:01
Odrzańska15:03
Chałubińskiego15:05
Sikorskiego [GDA]15:06
Cieszyńskiego15:08
Cebertowicza15:09
Wilanowska15:11
Przemyska15:13
Płocka15:14
Łostowice Świętokrzyska15:16
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska15:31
Łostowice Świętokrzyska15:31
Płocka15:33
Przemyska15:35
Wilanowska15:36
Cebertowicza15:38
Cieszyńskiego15:39
Sikorskiego [GDA]15:41
Chałubińskiego15:43
Odrzańska15:45
Pohulanka15:46
Śródmieście SKM15:48
Brama Wyżynna15:50
Dworzec Główny15:52
Brama Oliwska15:55
Chodowieckiego15:56
Uniwersytet Medyczny15:57
Traugutta [GDA]15:59
Opera Bałtycka16:01
Wyspiańskiego16:04
Reja [GDA]16:05
Mickiewicza [GDA]16:07
Plac Komorowskiego16:09
Legionów16:11
Bajana16:12
Żwirki i Wigury [GDA]16:13
Jana Pawła II16:14
Startowa16:15
Zaspa16:16
Kołobrzeska16:18
Bora-Komorowskiego16:20
Czerwony Dwór16:22
Piastowska16:23
Pomorska [GDA]16:25
Osiedle Wejhera16:26
Helska16:27
Jelitkowo16:28
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo16:39
Helska16:41
Osiedle Wejhera16:43
Pomorska [GDA]16:44
Piastowska16:45
Czerwony Dwór16:47
Bora-Komorowskiego16:48
Kołobrzeska16:50
Zaspa16:52
Startowa16:53
Jana Pawła II16:54
Żwirki i Wigury [GDA]16:55
Bajana16:56
Legionów16:57
Plac Komorowskiego16:59
Mickiewicza [GDA]17:02
Reja [GDA]17:03
Wyspiańskiego17:05
Opera Bałtycka17:08
Traugutta [GDA]17:09
Uniwersytet Medyczny17:10
Chodowieckiego17:11
Brama Oliwska17:12
Dworzec Główny17:14
Brama Wyżynna17:17
Śródmieście SKM17:20
Pohulanka17:21
Odrzańska17:23
Chałubińskiego17:25
Sikorskiego [GDA]17:26
Cieszyńskiego17:28
Cebertowicza17:29
Wilanowska17:31
Przemyska17:33
Płocka17:34
Łostowice Świętokrzyska17:36
Kurs nr 11 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska17:51
Łostowice Świętokrzyska17:51
Płocka17:53
Przemyska17:55
Wilanowska17:56
Cebertowicza17:58
Cieszyńskiego17:59
Sikorskiego [GDA]18:01
Chałubińskiego18:03
Odrzańska18:05
Pohulanka18:06
Śródmieście SKM18:08
Brama Wyżynna18:10
Dworzec Główny18:12
Brama Oliwska18:15
Chodowieckiego18:16
Uniwersytet Medyczny18:17
Traugutta [GDA]18:19
Opera Bałtycka18:21
Wyspiańskiego18:24
Reja [GDA]18:25
Mickiewicza [GDA]18:27
Plac Komorowskiego18:29
Legionów18:31
Bajana18:32
Żwirki i Wigury [GDA]18:33
Jana Pawła II18:34
Startowa18:35
Zaspa18:36
Kołobrzeska18:38
Bora-Komorowskiego18:40
Czerwony Dwór18:42
Piastowska18:43
Pomorska [GDA]18:45
Osiedle Wejhera18:46
Helska18:47
Jelitkowo18:48
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo18:58
Helska19:00
Osiedle Wejhera19:02
Pomorska [GDA]19:03
Piastowska19:04
Czerwony Dwór19:06
Bora-Komorowskiego19:07
Kołobrzeska19:09
Zaspa19:11
Startowa19:12
Jana Pawła II19:13
Żwirki i Wigury [GDA]19:14
Bajana19:15
Legionów19:16
Plac Komorowskiego19:18
Mickiewicza [GDA]19:21
Reja [GDA]19:22
Wyspiańskiego19:24
Opera Bałtycka19:27
Traugutta [GDA]19:28
Uniwersytet Medyczny19:29
Chodowieckiego19:30
Brama Oliwska19:31
Dworzec Główny19:33
Brama Wyżynna19:36
Śródmieście SKM19:39
Pohulanka19:40
Odrzańska19:42
Chałubińskiego19:44
Sikorskiego [GDA]19:45
Cieszyńskiego19:47
Cebertowicza19:48
Wilanowska19:50
Przemyska19:52
Płocka19:53
Łostowice Świętokrzyska19:55
Kurs nr 13 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska20:12
Łostowice Świętokrzyska20:12
Płocka20:14
Przemyska20:16
Wilanowska20:17
Cebertowicza20:19
Cieszyńskiego20:20
Sikorskiego [GDA]20:22
Chałubińskiego20:24
Odrzańska20:26
Pohulanka20:27
Śródmieście SKM20:29
Brama Wyżynna20:31
Dworzec Główny20:33
Brama Oliwska20:36
Chodowieckiego20:37
Uniwersytet Medyczny20:38
Traugutta [GDA]20:40
Opera Bałtycka20:42
Wyspiańskiego20:45
Reja [GDA]20:46
Mickiewicza [GDA]20:48
Plac Komorowskiego20:50
Legionów20:52
Bajana20:53
Żwirki i Wigury [GDA]20:54
Jana Pawła II20:55
Startowa20:56
Zaspa20:57
Kołobrzeska20:59
Bora-Komorowskiego21:01
Czerwony Dwór21:03
Piastowska21:04
Pomorska [GDA]21:06
Osiedle Wejhera21:07
Helska21:08
Jelitkowo21:09
Kurs nr 14 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo21:19
Helska21:21
Osiedle Wejhera21:23
Pomorska [GDA]21:24
Piastowska21:25
Czerwony Dwór21:27
Bora-Komorowskiego21:28
Kołobrzeska21:30
Zaspa21:32
Startowa21:33
Jana Pawła II21:34
Żwirki i Wigury [GDA]21:35
Bajana21:36
Legionów21:37
Plac Komorowskiego21:39
Mickiewicza [GDA]21:42
Reja [GDA]21:43
Wyspiańskiego21:45
Opera Bałtycka21:48
Traugutta [GDA]21:49
Uniwersytet Medyczny21:50
Chodowieckiego21:51
Brama Oliwska21:52
Dworzec Główny21:54
Brama Wyżynna21:57
Śródmieście SKM22:00
Pohulanka22:01
Odrzańska22:03
Chałubińskiego22:05
Sikorskiego [GDA]22:06
Cieszyńskiego22:08
Cebertowicza22:09
Wilanowska22:11
Przemyska22:13
Płocka22:14
Łostowice Świętokrzyska22:16