• Limit osób w pojeździe: 75% miejsc stojących i siedzących. Wolnych musi pozostać przynajmniej 25% miejsc siedzących. Zasłaniaj usta i nos!
00:14
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ05:07
Strzyża PKM05:08
Uniwersytet Gdański [GDA]05:10
Bażyńskiego [GDA]05:11
Tetmajera05:12
Derdowskiego05:13
Obrońców Westerplatte05:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:17
Opacka05:19
Subisława05:21
Pomorska - Osiedle05:22
Pomorska [GDA]05:24
Piastowska05:25
Czerwony Dwór05:27
Bora Komorowskiego05:28
Kołobrzeska05:30
Zaspa05:32
Startowa05:33
Jana Pawła II05:34
Żwirki i Wigury [GDA]05:35
Bajana05:36
Legionów05:37
Plac Komorowskiego05:39
Mickiewicza [GDA]05:42
Reja [GDA]05:43
Wyspiańskiego05:45
Opera Bałtycka05:48
Traugutta [GDA]05:49
Uniwersytet Medyczny05:50
Chodowieckiego05:51
Brama Oliwska05:52
Dworzec Główny05:54
Brama Wyżynna05:57
Śródmieście SKM05:59
Pohulanka06:01
Odrzańska06:02
Chałubińskiego06:04
Sikorskiego [GDA]06:06
Cieszyńskiego06:08
Cebertowicza06:09
Wilanowska06:11
Przemyska06:13
Płocka06:14
Łostowice Świętokrzyska06:16
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska06:32
Łostowice Świętokrzyska06:32
Płocka06:34
Przemyska06:36
Wilanowska06:37
Cebertowicza06:39
Cieszyńskiego06:40
Sikorskiego [GDA]06:42
Chałubińskiego06:44
Odrzańska06:46
Pohulanka06:47
Śródmieście SKM06:49
Brama Wyżynna06:51
Dworzec Główny06:53
Brama Oliwska06:56
Chodowieckiego06:57
Uniwersytet Medyczny06:58
Traugutta [GDA]07:00
Opera Bałtycka07:02
Wyspiańskiego07:05
Reja [GDA]07:06
Mickiewicza [GDA]07:08
Plac Komorowskiego07:10
Legionów07:12
Bajana07:13
Żwirki i Wigury [GDA]07:14
Jana Pawła II07:15
Startowa07:16
Zaspa07:17
Kołobrzeska07:19
Bora Komorowskiego07:21
Czerwony Dwór07:23
Piastowska07:24
Pomorska [GDA]07:26
Gospody07:27
Pomorska - Osiedle07:28
Subisława07:30
Opacka07:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:35
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:56
Opacka07:58
Subisława08:00
Pomorska - Osiedle08:01
Pomorska [GDA]08:03
Piastowska08:04
Czerwony Dwór08:06
Bora Komorowskiego08:07
Kołobrzeska08:09
Zaspa08:11
Startowa08:12
Jana Pawła II08:13
Żwirki i Wigury [GDA]08:14
Bajana08:15
Legionów08:16
Plac Komorowskiego08:18
Mickiewicza [GDA]08:21
Reja [GDA]08:22
Wyspiańskiego08:24
Opera Bałtycka08:27
Traugutta [GDA]08:28
Uniwersytet Medyczny08:29
Chodowieckiego08:30
Brama Oliwska08:31
Dworzec Główny08:33
Brama Wyżynna08:36
Śródmieście SKM08:38
Pohulanka08:40
Odrzańska08:41
Chałubińskiego08:43
Sikorskiego [GDA]08:45
Cieszyńskiego08:47
Cebertowicza08:48
Wilanowska08:50
Przemyska08:52
Płocka08:53
Łostowice Świętokrzyska08:55
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska09:12
Łostowice Świętokrzyska09:12
Płocka09:14
Przemyska09:16
Wilanowska09:17
Cebertowicza09:19
Cieszyńskiego09:20
Sikorskiego [GDA]09:22
Chałubińskiego09:24
Odrzańska09:26
Pohulanka09:27
Śródmieście SKM09:29
Brama Wyżynna09:31
Dworzec Główny09:33
Brama Oliwska09:36
Chodowieckiego09:37
Uniwersytet Medyczny09:38
Traugutta [GDA]09:40
Opera Bałtycka09:42
Wyspiańskiego09:45
Reja [GDA]09:46
Mickiewicza [GDA]09:48
Plac Komorowskiego09:50
Legionów09:52
Bajana09:53
Żwirki i Wigury [GDA]09:54
Jana Pawła II09:55
Startowa09:56
Zaspa09:57
Kołobrzeska09:59
Bora Komorowskiego10:01
Czerwony Dwór10:03
Piastowska10:04
Pomorska [GDA]10:06
Gospody10:07
Pomorska - Osiedle10:08
Subisława10:10
Opacka10:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:15
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:36
Opacka10:38
Subisława10:40
Pomorska - Osiedle10:41
Pomorska [GDA]10:43
Piastowska10:44
Czerwony Dwór10:46
Bora Komorowskiego10:47
Kołobrzeska10:49
Zaspa10:51
Startowa10:52
Jana Pawła II10:53
Żwirki i Wigury [GDA]10:54
Bajana10:55
Legionów10:56
Plac Komorowskiego10:58
Mickiewicza [GDA]11:01
Reja [GDA]11:02
Wyspiańskiego11:04
Opera Bałtycka11:07
Traugutta [GDA]11:08
Uniwersytet Medyczny11:09
Chodowieckiego11:10
Brama Oliwska11:11
Dworzec Główny11:13
Brama Wyżynna11:16
Śródmieście SKM11:18
Pohulanka11:20
Odrzańska11:21
Chałubińskiego11:23
Sikorskiego [GDA]11:25
Cieszyńskiego11:27
Cebertowicza11:28
Wilanowska11:30
Przemyska11:32
Płocka11:33
Łostowice Świętokrzyska11:35
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska11:52
Łostowice Świętokrzyska11:52
Płocka11:54
Przemyska11:56
Wilanowska11:57
Cebertowicza11:59
Cieszyńskiego12:00
Sikorskiego [GDA]12:02
Chałubińskiego12:04
Odrzańska12:06
Pohulanka12:07
Śródmieście SKM12:09
Brama Wyżynna12:11
Dworzec Główny12:13
Brama Oliwska12:16
Chodowieckiego12:17
Uniwersytet Medyczny12:18
Traugutta [GDA]12:20
Opera Bałtycka12:22
Wyspiańskiego12:25
Reja [GDA]12:26
Mickiewicza [GDA]12:28
Plac Komorowskiego12:30
Legionów12:32
Bajana12:33
Żwirki i Wigury [GDA]12:34
Jana Pawła II12:35
Startowa12:36
Zaspa12:37
Kołobrzeska12:39
Bora Komorowskiego12:41
Czerwony Dwór12:43
Piastowska12:44
Pomorska [GDA]12:46
Gospody12:47
Pomorska - Osiedle12:48
Subisława12:50
Opacka12:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:55
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:16
Opacka13:18
Subisława13:20
Pomorska - Osiedle13:21
Pomorska [GDA]13:23
Piastowska13:24
Czerwony Dwór13:26
Bora Komorowskiego13:27
Kołobrzeska13:29
Zaspa13:31
Startowa13:32
Jana Pawła II13:33
Żwirki i Wigury [GDA]13:34
Bajana13:35
Legionów13:36
Plac Komorowskiego13:38
Mickiewicza [GDA]13:41
Reja [GDA]13:42
Wyspiańskiego13:44
Opera Bałtycka13:47
Traugutta [GDA]13:48
Uniwersytet Medyczny13:49
Chodowieckiego13:50
Brama Oliwska13:51
Dworzec Główny13:53
Brama Wyżynna13:56
Śródmieście SKM13:58
Pohulanka14:00
Odrzańska14:01
Chałubińskiego14:03
Sikorskiego [GDA]14:05
Cieszyńskiego14:07
Cebertowicza14:08
Wilanowska14:10
Przemyska14:12
Płocka14:13
Łostowice Świętokrzyska14:15
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska14:32
Łostowice Świętokrzyska14:32
Płocka14:34
Przemyska14:36
Wilanowska14:37
Cebertowicza14:39
Cieszyńskiego14:40
Sikorskiego [GDA]14:42
Chałubińskiego14:44
Odrzańska14:46
Pohulanka14:47
Śródmieście SKM14:49
Brama Wyżynna14:51
Dworzec Główny14:53
Brama Oliwska14:56
Chodowieckiego14:57
Uniwersytet Medyczny14:58
Traugutta [GDA]15:00
Opera Bałtycka15:02
Wyspiańskiego15:05
Reja [GDA]15:06
Mickiewicza [GDA]15:08
Plac Komorowskiego15:10
Legionów15:12
Bajana15:13
Żwirki i Wigury [GDA]15:14
Jana Pawła II15:15
Startowa15:16
Zaspa15:17
Kołobrzeska15:19
Bora Komorowskiego15:21
Czerwony Dwór15:23
Piastowska15:24
Pomorska [GDA]15:26
Gospody15:27
Pomorska - Osiedle15:28
Subisława15:30
Opacka15:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:35
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:56
Opacka15:58
Subisława16:00
Pomorska - Osiedle16:01
Pomorska [GDA]16:03
Piastowska16:04
Czerwony Dwór16:06
Bora Komorowskiego16:07
Kołobrzeska16:09
Zaspa16:11
Startowa16:12
Jana Pawła II16:13
Żwirki i Wigury [GDA]16:14
Bajana16:15
Legionów16:16
Plac Komorowskiego16:18
Mickiewicza [GDA]16:21
Reja [GDA]16:22
Wyspiańskiego16:24
Opera Bałtycka16:27
Traugutta [GDA]16:28
Uniwersytet Medyczny16:29
Chodowieckiego16:30
Brama Oliwska16:31
Dworzec Główny16:33
Brama Wyżynna16:36
Śródmieście SKM16:38
Pohulanka16:40
Odrzańska16:41
Chałubińskiego16:43
Sikorskiego [GDA]16:45
Cieszyńskiego16:47
Cebertowicza16:48
Wilanowska16:50
Przemyska16:52
Płocka16:53
Łostowice Świętokrzyska16:55
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska17:12
Łostowice Świętokrzyska17:12
Płocka17:14
Przemyska17:16
Wilanowska17:17
Cebertowicza17:19
Cieszyńskiego17:20
Sikorskiego [GDA]17:22
Chałubińskiego17:24
Odrzańska17:26
Pohulanka17:27
Śródmieście SKM17:29
Brama Wyżynna17:31
Dworzec Główny17:33
Brama Oliwska17:36
Chodowieckiego17:37
Uniwersytet Medyczny17:38
Traugutta [GDA]17:40
Opera Bałtycka17:42
Wyspiańskiego17:45
Reja [GDA]17:46
Mickiewicza [GDA]17:48
Plac Komorowskiego17:50
Legionów17:52
Bajana17:53
Żwirki i Wigury [GDA]17:54
Jana Pawła II17:55
Startowa17:56
Zaspa17:57
Kołobrzeska17:59
Bora Komorowskiego18:01
Czerwony Dwór18:03
Piastowska18:04
Pomorska [GDA]18:06
Gospody18:07
Pomorska - Osiedle18:08
Subisława18:10
Opacka18:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:15
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:36
Opacka18:38
Subisława18:40
Pomorska - Osiedle18:41
Pomorska [GDA]18:43
Piastowska18:44
Czerwony Dwór18:46
Bora Komorowskiego18:47
Kołobrzeska18:49
Zaspa18:51
Startowa18:52
Jana Pawła II18:53
Żwirki i Wigury [GDA]18:54
Bajana18:55
Legionów18:56
Plac Komorowskiego18:58
Mickiewicza [GDA]19:01
Reja [GDA]19:02
Wyspiańskiego19:04
Opera Bałtycka19:07
Traugutta [GDA]19:08
Uniwersytet Medyczny19:09
Chodowieckiego19:10
Brama Oliwska19:11
Dworzec Główny19:13
Brama Wyżynna19:16
Śródmieście SKM19:18
Pohulanka19:20
Odrzańska19:21
Chałubińskiego19:23
Sikorskiego [GDA]19:25
Cieszyńskiego19:27
Cebertowicza19:28
Wilanowska19:30
Przemyska19:32
Płocka19:33
Łostowice Świętokrzyska19:35
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska19:52
Łostowice Świętokrzyska19:52
Płocka19:54
Przemyska19:56
Wilanowska19:57
Cebertowicza19:59
Cieszyńskiego20:00
Sikorskiego [GDA]20:02
Chałubińskiego20:04
Odrzańska20:06
Pohulanka20:07
Śródmieście SKM20:09
Brama Wyżynna20:11
Dworzec Główny20:13
Brama Oliwska20:16
Chodowieckiego20:17
Uniwersytet Medyczny20:18
Traugutta [GDA]20:20
Opera Bałtycka20:22
Wyspiańskiego20:25
Reja [GDA]20:26
Mickiewicza [GDA]20:28
Plac Komorowskiego20:30
Legionów20:32
Bajana20:33
Żwirki i Wigury [GDA]20:34
Jana Pawła II20:35
Startowa20:36
Zaspa20:37
Kołobrzeska20:39
Bora Komorowskiego20:41
Czerwony Dwór20:43
Piastowska20:44
Pomorska [GDA]20:46
Gospody20:47
Pomorska - Osiedle20:48
Subisława20:50
Opacka20:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:55
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:17
Opacka21:19
Subisława21:21
Pomorska - Osiedle21:22
Pomorska [GDA]21:24
Piastowska21:25
Czerwony Dwór21:27
Bora Komorowskiego21:28
Kołobrzeska21:30
Zaspa21:32
Startowa21:33
Jana Pawła II21:34
Żwirki i Wigury [GDA]21:35
Bajana21:36
Legionów21:37
Plac Komorowskiego21:39
Mickiewicza [GDA]21:42
Reja [GDA]21:43
Wyspiańskiego21:45
Opera Bałtycka21:48
Traugutta [GDA]21:49
Uniwersytet Medyczny21:50
Chodowieckiego21:51
Brama Oliwska21:52
Dworzec Główny21:54
Brama Wyżynna21:57
Śródmieście SKM21:59
Pohulanka22:01
Odrzańska22:02
Chałubińskiego22:04
Sikorskiego [GDA]22:06
Cieszyńskiego22:08
Cebertowicza22:09
Wilanowska22:11
Przemyska22:13
Płocka22:14
Łostowice Świętokrzyska22:16