• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
05:05
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ04:28
Zajezdnia04:29
Zamenhofa [GDA]04:30
Wojska Polskiego04:32
Galeria Bałtycka04:34
Klonowa [GDA]04:36
Jaśkowa Dolina04:37
Miszewskiego04:39
Politechnika04:40
Opera Bałtycka04:42
Traugutta [GDA]04:43
Uniwersytet Medyczny04:44
Chodowieckiego04:45
Brama Oliwska04:46
Dworzec Główny04:48
Brama Wyżynna04:51
Śródmieście SKM04:53
Pohulanka04:55
Odrzańska04:56
Chałubińskiego04:58
Sikorskiego [GDA]05:00
Cieszyńskiego05:02
Cebertowicza05:03
Wilanowska05:05
Przemyska05:07
Płocka05:08
Łostowice Świętokrzyska05:10
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska05:12
Łostowice Świętokrzyska05:12
Płocka05:14
Przemyska05:16
Wilanowska05:17
Cebertowicza05:19
Cieszyńskiego05:20
Sikorskiego [GDA]05:22
Chałubińskiego05:24
Odrzańska05:26
Pohulanka05:27
Śródmieście SKM05:29
Brama Wyżynna05:31
Dworzec Główny05:33
Brama Oliwska05:36
Chodowieckiego05:37
Uniwersytet Medyczny05:38
Traugutta [GDA]05:40
Opera Bałtycka05:42
Wyspiańskiego05:45
Reja [GDA]05:46
Mickiewicza [GDA]05:48
Plac Komorowskiego05:50
Legionów05:52
Bajana05:54
Żwirki i Wigury [GDA]05:55
Jana Pawła II05:56
Startowa05:57
Zaspa05:58
Kołobrzeska05:59
Bora Komorowskiego06:01
Czerwony Dwór06:03
Piastowska06:04
Pomorska [GDA]06:06
Gospody06:07
Pomorska - Osiedle06:08
Subisława06:10
Opacka06:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:15
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:55
Opacka08:57
Subisława08:59
Pomorska - Osiedle09:00
Pomorska [GDA]09:02
Piastowska09:03
Czerwony Dwór09:05
Bora Komorowskiego09:06
Kołobrzeska09:08
Zaspa09:10
Startowa09:11
Jana Pawła II09:12
Żwirki i Wigury [GDA]09:13
Bajana09:14
Legionów09:16
Plac Komorowskiego09:18
Mickiewicza [GDA]09:20
Reja [GDA]09:21
Wyspiańskiego09:23
Opera Bałtycka09:26
Traugutta [GDA]09:27
Uniwersytet Medyczny09:28
Chodowieckiego09:29
Brama Oliwska09:30
Dworzec Główny09:32
Brama Wyżynna09:35
Śródmieście SKM09:37
Pohulanka09:39
Odrzańska09:40
Chałubińskiego09:42
Sikorskiego [GDA]09:44
Cieszyńskiego09:46
Cebertowicza09:47
Wilanowska09:49
Przemyska09:51
Płocka09:52
Łostowice Świętokrzyska09:54
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska12:31
Łostowice Świętokrzyska12:31
Płocka12:33
Przemyska12:35
Wilanowska12:36
Cebertowicza12:38
Cieszyńskiego12:39
Sikorskiego [GDA]12:41
Chałubińskiego12:43
Odrzańska12:45
Pohulanka12:46
Śródmieście SKM12:48
Brama Wyżynna12:50
Dworzec Główny12:52
Brama Oliwska12:55
Chodowieckiego12:56
Uniwersytet Medyczny12:57
Traugutta [GDA]12:59
Opera Bałtycka13:01
Wyspiańskiego13:04
Reja [GDA]13:05
Mickiewicza [GDA]13:07
Plac Komorowskiego13:09
Legionów13:11
Bajana13:13
Żwirki i Wigury [GDA]13:14
Jana Pawła II13:15
Startowa13:16
Zaspa13:17
Kołobrzeska13:18
Bora Komorowskiego13:20
Czerwony Dwór13:22
Piastowska13:23
Pomorska [GDA]13:25
Gospody13:26
Pomorska - Osiedle13:27
Subisława13:29
Opacka13:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:34
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:48
Opacka13:50
Subisława13:52
Pomorska - Osiedle13:53
Pomorska [GDA]13:55
Piastowska13:56
Czerwony Dwór13:58
Bora Komorowskiego13:59
Kołobrzeska14:01
Zaspa14:03
Startowa14:04
Jana Pawła II14:05
Żwirki i Wigury [GDA]14:06
Bajana14:07
Legionów14:09
Plac Komorowskiego14:11
Mickiewicza [GDA]14:13
Reja [GDA]14:14
Wyspiańskiego14:16
Opera Bałtycka14:19
Traugutta [GDA]14:20
Uniwersytet Medyczny14:21
Chodowieckiego14:22
Brama Oliwska14:23
Dworzec Główny14:25
Brama Wyżynna14:28
Śródmieście SKM14:30
Pohulanka14:32
Odrzańska14:33
Chałubińskiego14:35
Sikorskiego [GDA]14:37
Cieszyńskiego14:39
Cebertowicza14:40
Wilanowska14:42
Przemyska14:44
Płocka14:45
Łostowice Świętokrzyska14:47
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska14:51
Łostowice Świętokrzyska14:51
Płocka14:53
Przemyska14:55
Wilanowska14:56
Cebertowicza14:58
Cieszyńskiego14:59
Sikorskiego [GDA]15:01
Chałubińskiego15:03
Odrzańska15:05
Pohulanka15:06
Śródmieście SKM15:08
Brama Wyżynna15:10
Dworzec Główny15:12
Brama Oliwska15:15
Chodowieckiego15:16
Uniwersytet Medyczny15:17
Traugutta [GDA]15:19
Opera Bałtycka15:21
Wyspiańskiego15:24
Reja [GDA]15:25
Mickiewicza [GDA]15:27
Plac Komorowskiego15:29
Legionów15:31
Bajana15:33
Żwirki i Wigury [GDA]15:34
Jana Pawła II15:35
Startowa15:36
Zaspa15:37
Kołobrzeska15:38
Bora Komorowskiego15:40
Czerwony Dwór15:42
Piastowska15:43
Pomorska [GDA]15:45
Gospody15:46
Pomorska - Osiedle15:47
Subisława15:49
Opacka15:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:54
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:28
Opacka16:30
Subisława16:32
Pomorska - Osiedle16:33
Pomorska [GDA]16:35
Piastowska16:36
Czerwony Dwór16:38
Bora Komorowskiego16:39
Kołobrzeska16:41
Zaspa16:43
Startowa16:44
Jana Pawła II16:45
Żwirki i Wigury [GDA]16:46
Bajana16:47
Legionów16:49
Plac Komorowskiego16:51
Mickiewicza [GDA]16:53
Reja [GDA]16:54
Wyspiańskiego16:56
Opera Bałtycka16:59
Traugutta [GDA]17:00
Uniwersytet Medyczny17:01
Chodowieckiego17:02
Brama Oliwska17:03
Dworzec Główny17:05
Brama Wyżynna17:08
Śródmieście SKM17:10
Pohulanka17:12
Odrzańska17:13
Chałubińskiego17:15
Sikorskiego [GDA]17:17
Cieszyńskiego17:19
Cebertowicza17:20
Wilanowska17:22
Przemyska17:24
Płocka17:25
Łostowice Świętokrzyska17:27
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska17:32
Łostowice Świętokrzyska17:32
Płocka17:34
Przemyska17:36
Wilanowska17:37
Cebertowicza17:39
Cieszyńskiego17:40
Sikorskiego [GDA]17:42
Chałubińskiego17:44
Odrzańska17:46
Pohulanka17:47
Śródmieście SKM17:49
Brama Wyżynna17:51
Dworzec Główny17:53
Brama Oliwska17:56
Chodowieckiego17:57
Uniwersytet Medyczny17:58
Traugutta [GDA]18:00
Opera Bałtycka18:02
Wyspiańskiego18:05
Reja [GDA]18:06
Mickiewicza [GDA]18:08
Plac Komorowskiego18:10
Legionów18:12
Bajana18:14
Żwirki i Wigury [GDA]18:15
Jana Pawła II18:16
Startowa18:17
Zaspa18:18
Kołobrzeska18:19
Bora Komorowskiego18:21
Czerwony Dwór18:23
Piastowska18:24
Pomorska [GDA]18:26
Gospody18:27
Pomorska - Osiedle18:28
Subisława18:30
Opacka18:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:35
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:56
Opacka18:58
Subisława19:00
Pomorska - Osiedle19:01
Pomorska [GDA]19:03
Piastowska19:04
Czerwony Dwór19:06
Bora Komorowskiego19:07
Kołobrzeska19:09
Zaspa19:11
Startowa19:12
Jana Pawła II19:13
Żwirki i Wigury [GDA]19:14
Bajana19:15
Legionów19:17
Plac Komorowskiego19:19
Mickiewicza [GDA]19:21
Reja [GDA]19:22
Wyspiańskiego19:24
Opera Bałtycka19:27
Traugutta [GDA]19:28
Uniwersytet Medyczny19:29
Chodowieckiego19:30
Brama Oliwska19:31
Dworzec Główny19:33
Brama Wyżynna19:36
Śródmieście SKM19:38
Pohulanka19:40
Odrzańska19:41
Chałubińskiego19:43
Sikorskiego [GDA]19:45
Cieszyńskiego19:47
Cebertowicza19:48
Wilanowska19:50
Przemyska19:52
Płocka19:53
Łostowice Świętokrzyska19:55
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska20:12
Łostowice Świętokrzyska20:12
Płocka20:14
Przemyska20:16
Wilanowska20:17
Cebertowicza20:19
Cieszyńskiego20:20
Sikorskiego [GDA]20:22
Chałubińskiego20:24
Odrzańska20:26
Pohulanka20:27
Śródmieście SKM20:29
Brama Wyżynna20:31
Dworzec Główny20:33
Brama Oliwska20:36
Chodowieckiego20:37
Uniwersytet Medyczny20:38
Traugutta [GDA]20:40
Opera Bałtycka20:42
Wyspiańskiego20:45
Reja [GDA]20:46
Mickiewicza [GDA]20:48
Plac Komorowskiego20:50
Legionów20:52
Bajana20:54
Żwirki i Wigury [GDA]20:55
Jana Pawła II20:56
Startowa20:57
Zaspa20:58
Kołobrzeska20:59
Bora Komorowskiego21:01
Czerwony Dwór21:03
Piastowska21:04
Pomorska [GDA]21:06
Gospody21:07
Pomorska - Osiedle21:08
Subisława21:10
Opacka21:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:14
Obrońców Westerplatte21:16
Derdowskiego21:17
Tetmajera21:18
Bażyńskiego [GDA]21:19
Uniwersytet Gdański [GDA]21:21
Strzyża PKM21:23
Zajezdnia WRZESZCZ21:24