10:09
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ05:07
Strzyża PKM05:08
Uniwersytet Gdański [GDA]05:10
Bażyńskiego [GDA]05:11
Tetmajera05:12
Derdowskiego05:13
Obrońców Westerplatte05:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:17
Opacka05:19
Subisława05:21
Pomorska - Osiedle05:22
Pomorska [GDA]05:24
Piastowska05:25
Czerwony Dwór05:27
Bora-Komorowskiego05:28
Kołobrzeska05:30
Zaspa05:32
Startowa05:33
Jana Pawła II05:34
Żwirki i Wigury [GDA]05:35
Bajana05:36
Legionów05:37
Plac Komorowskiego05:39
Mickiewicza [GDA]05:42
Reja [GDA]05:43
Wyspiańskiego05:45
Opera Bałtycka05:48
Traugutta [GDA]05:49
Uniwersytet Medyczny05:50
Chodowieckiego05:51
Brama Oliwska05:52
Dworzec Główny05:54
Brama Wyżynna05:57
Śródmieście SKM06:00
Pohulanka06:01
Odrzańska06:03
Chałubińskiego06:05
Sikorskiego [GDA]06:06
Cieszyńskiego06:08
Cebertowicza06:09
Wilanowska06:11
Przemyska06:13
Płocka06:14
Łostowice Świętokrzyska06:16
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo16:49
Helska16:51
Osiedle Wejhera16:53
Pomorska [GDA]16:54
Piastowska16:55
Czerwony Dwór16:57
Bora-Komorowskiego16:58
Kołobrzeska17:00
Zaspa17:02
Startowa17:03
Jana Pawła II17:04
Żwirki i Wigury [GDA]17:05
Bajana17:06
Legionów17:07
Plac Komorowskiego17:09
Mickiewicza [GDA]17:12
Reja [GDA]17:13
Wyspiańskiego17:15
Opera Bałtycka17:18
Traugutta [GDA]17:19
Uniwersytet Medyczny17:20
Chodowieckiego17:21
Brama Oliwska17:22
Dworzec Główny17:24
Brama Wyżynna17:27
Śródmieście SKM17:30
Pohulanka17:31
Odrzańska17:33
Chałubińskiego17:35
Sikorskiego [GDA]17:36
Cieszyńskiego17:38
Cebertowicza17:39
Wilanowska17:41
Przemyska17:43
Płocka17:44
Łostowice Świętokrzyska17:46
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska18:01
Łostowice Świętokrzyska18:01
Płocka18:03
Przemyska18:05
Wilanowska18:06
Cebertowicza18:08
Cieszyńskiego18:09
Sikorskiego [GDA]18:11
Chałubińskiego18:13
Odrzańska18:15
Pohulanka18:16
Śródmieście SKM18:18
Brama Wyżynna18:20
Dworzec Główny18:22
Brama Oliwska18:25
Chodowieckiego18:26
Uniwersytet Medyczny18:27
Traugutta [GDA]18:29
Opera Bałtycka18:31
Wyspiańskiego18:34
Reja [GDA]18:35
Mickiewicza [GDA]18:37
Plac Komorowskiego18:39
Legionów18:41
Bajana18:42
Żwirki i Wigury [GDA]18:43
Jana Pawła II18:44
Startowa18:45
Zaspa18:46
Kołobrzeska18:48
Bora-Komorowskiego18:50
Czerwony Dwór18:52
Piastowska18:53
Pomorska [GDA]18:55
Gospody18:56
Pomorska - Osiedle18:57
Subisława18:59
Opacka19:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:03
Obrońców Westerplatte19:05
Derdowskiego19:06
Tetmajera19:07
Bażyńskiego [GDA]19:08
Uniwersytet Gdański [GDA]19:09
Strzyża PKM19:11
Zajezdnia WRZESZCZ19:12