• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
04:00
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ06:14
Zajezdnia06:15
Zamenhofa [GDA]06:16
Wojska Polskiego06:18
Galeria Bałtycka06:20
Klonowa [GDA]06:22
Jaśkowa Dolina06:23
Miszewskiego06:25
Politechnika06:26
Opera Bałtycka06:28
Traugutta [GDA]06:29
Uniwersytet Medyczny06:30
Chodowieckiego06:31
Brama Oliwska06:32
Dworzec Główny06:34
Brama Wyżynna06:37
Śródmieście SKM06:39
Pohulanka06:41
Odrzańska06:42
Chałubińskiego06:44
Sikorskiego [GDA]06:46
Cieszyńskiego06:48
Cebertowicza06:49
Wilanowska06:51
Przemyska06:53
Płocka06:54
Łostowice Świętokrzyska06:56
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska07:12
Łostowice Świętokrzyska07:12
Płocka07:14
Przemyska07:16
Wilanowska07:17
Cebertowicza07:19
Cieszyńskiego07:20
Sikorskiego [GDA]07:22
Chałubińskiego07:24
Odrzańska07:26
Pohulanka07:27
Śródmieście SKM07:29
Brama Wyżynna07:31
Dworzec Główny07:33
Brama Oliwska07:36
Chodowieckiego07:37
Uniwersytet Medyczny07:38
Traugutta [GDA]07:40
Opera Bałtycka07:42
Wyspiańskiego07:45
Reja [GDA]07:46
Mickiewicza [GDA]07:48
Plac Komorowskiego07:50
Legionów07:52
Bajana07:54
Żwirki i Wigury [GDA]07:55
Jana Pawła II07:56
Startowa07:57
Zaspa07:58
Kołobrzeska07:59
Bora Komorowskiego08:01
Czerwony Dwór08:03
Piastowska08:04
Pomorska [GDA]08:06
Gospody08:07
Pomorska - Osiedle08:08
Subisława08:10
Opacka08:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:15
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:36
Opacka08:38
Subisława08:40
Pomorska - Osiedle08:41
Pomorska [GDA]08:43
Piastowska08:44
Czerwony Dwór08:46
Bora Komorowskiego08:47
Kołobrzeska08:49
Zaspa08:51
Startowa08:52
Jana Pawła II08:53
Żwirki i Wigury [GDA]08:54
Bajana08:55
Legionów08:57
Plac Komorowskiego08:59
Mickiewicza [GDA]09:01
Reja [GDA]09:02
Wyspiańskiego09:04
Opera Bałtycka09:07
Traugutta [GDA]09:08
Uniwersytet Medyczny09:09
Chodowieckiego09:10
Brama Oliwska09:11
Dworzec Główny09:13
Brama Wyżynna09:16
Śródmieście SKM09:18
Pohulanka09:20
Odrzańska09:21
Chałubińskiego09:23
Sikorskiego [GDA]09:25
Cieszyńskiego09:27
Cebertowicza09:28
Wilanowska09:30
Przemyska09:32
Płocka09:33
Łostowice Świętokrzyska09:35
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska09:52
Łostowice Świętokrzyska09:52
Płocka09:54
Przemyska09:56
Wilanowska09:57
Cebertowicza09:59
Cieszyńskiego10:00
Sikorskiego [GDA]10:02
Chałubińskiego10:04
Odrzańska10:06
Pohulanka10:07
Śródmieście SKM10:09
Brama Wyżynna10:11
Dworzec Główny10:13
Brama Oliwska10:16
Chodowieckiego10:17
Uniwersytet Medyczny10:18
Traugutta [GDA]10:20
Opera Bałtycka10:22
Wyspiańskiego10:25
Reja [GDA]10:26
Mickiewicza [GDA]10:28
Plac Komorowskiego10:30
Legionów10:32
Bajana10:34
Żwirki i Wigury [GDA]10:35
Jana Pawła II10:36
Startowa10:37
Zaspa10:38
Kołobrzeska10:39
Bora Komorowskiego10:41
Czerwony Dwór10:43
Piastowska10:44
Pomorska [GDA]10:46
Gospody10:47
Pomorska - Osiedle10:48
Subisława10:50
Opacka10:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:55
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:16
Opacka11:18
Subisława11:20
Pomorska - Osiedle11:21
Pomorska [GDA]11:23
Piastowska11:24
Czerwony Dwór11:26
Bora Komorowskiego11:27
Kołobrzeska11:29
Zaspa11:31
Startowa11:32
Jana Pawła II11:33
Żwirki i Wigury [GDA]11:34
Bajana11:35
Legionów11:37
Plac Komorowskiego11:39
Mickiewicza [GDA]11:41
Reja [GDA]11:42
Wyspiańskiego11:44
Opera Bałtycka11:47
Traugutta [GDA]11:48
Uniwersytet Medyczny11:49
Chodowieckiego11:50
Brama Oliwska11:51
Dworzec Główny11:53
Brama Wyżynna11:56
Śródmieście SKM11:58
Pohulanka12:00
Odrzańska12:01
Chałubińskiego12:03
Sikorskiego [GDA]12:05
Cieszyńskiego12:07
Cebertowicza12:08
Wilanowska12:10
Przemyska12:12
Płocka12:13
Łostowice Świętokrzyska12:15
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska12:32
Łostowice Świętokrzyska12:32
Płocka12:34
Przemyska12:36
Wilanowska12:37
Cebertowicza12:39
Cieszyńskiego12:40
Sikorskiego [GDA]12:42
Chałubińskiego12:44
Odrzańska12:46
Pohulanka12:47
Śródmieście SKM12:49
Brama Wyżynna12:51
Dworzec Główny12:53
Brama Oliwska12:56
Chodowieckiego12:57
Uniwersytet Medyczny12:58
Traugutta [GDA]13:00
Opera Bałtycka13:02
Wyspiańskiego13:05
Reja [GDA]13:06
Mickiewicza [GDA]13:08
Plac Komorowskiego13:10
Legionów13:12
Bajana13:14
Żwirki i Wigury [GDA]13:15
Jana Pawła II13:16
Startowa13:17
Zaspa13:18
Kołobrzeska13:19
Bora Komorowskiego13:21
Czerwony Dwór13:23
Piastowska13:24
Pomorska [GDA]13:26
Gospody13:27
Pomorska - Osiedle13:28
Subisława13:30
Opacka13:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:35
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:56
Opacka13:58
Subisława14:00
Pomorska - Osiedle14:01
Pomorska [GDA]14:03
Piastowska14:04
Czerwony Dwór14:06
Bora Komorowskiego14:07
Kołobrzeska14:09
Zaspa14:11
Startowa14:12
Jana Pawła II14:13
Żwirki i Wigury [GDA]14:14
Bajana14:15
Legionów14:17
Plac Komorowskiego14:19
Mickiewicza [GDA]14:21
Reja [GDA]14:22
Wyspiańskiego14:24
Opera Bałtycka14:27
Traugutta [GDA]14:28
Uniwersytet Medyczny14:29
Chodowieckiego14:30
Brama Oliwska14:31
Dworzec Główny14:33
Brama Wyżynna14:36
Śródmieście SKM14:38
Pohulanka14:40
Odrzańska14:41
Chałubińskiego14:43
Sikorskiego [GDA]14:45
Cieszyńskiego14:47
Cebertowicza14:48
Wilanowska14:50
Przemyska14:52
Płocka14:53
Łostowice Świętokrzyska14:55
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska15:12
Łostowice Świętokrzyska15:12
Płocka15:14
Przemyska15:16
Wilanowska15:17
Cebertowicza15:19
Cieszyńskiego15:20
Sikorskiego [GDA]15:22
Chałubińskiego15:24
Odrzańska15:26
Pohulanka15:27
Śródmieście SKM15:29
Brama Wyżynna15:31
Dworzec Główny15:33
Brama Oliwska15:36
Chodowieckiego15:37
Uniwersytet Medyczny15:38
Traugutta [GDA]15:40
Opera Bałtycka15:42
Wyspiańskiego15:45
Reja [GDA]15:46
Mickiewicza [GDA]15:48
Plac Komorowskiego15:50
Legionów15:52
Bajana15:54
Żwirki i Wigury [GDA]15:55
Jana Pawła II15:56
Startowa15:57
Zaspa15:58
Kołobrzeska15:59
Bora Komorowskiego16:01
Czerwony Dwór16:03
Piastowska16:04
Pomorska [GDA]16:06
Gospody16:07
Pomorska - Osiedle16:08
Subisława16:10
Opacka16:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:15
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:36
Opacka16:38
Subisława16:40
Pomorska - Osiedle16:41
Pomorska [GDA]16:43
Piastowska16:44
Czerwony Dwór16:46
Bora Komorowskiego16:47
Kołobrzeska16:49
Zaspa16:51
Startowa16:52
Jana Pawła II16:53
Żwirki i Wigury [GDA]16:54
Bajana16:55
Legionów16:57
Plac Komorowskiego16:59
Mickiewicza [GDA]17:01
Reja [GDA]17:02
Wyspiańskiego17:04
Opera Bałtycka17:07
Traugutta [GDA]17:08
Uniwersytet Medyczny17:09
Chodowieckiego17:10
Brama Oliwska17:11
Dworzec Główny17:13
Brama Wyżynna17:16
Śródmieście SKM17:18
Pohulanka17:20
Odrzańska17:21
Chałubińskiego17:23
Sikorskiego [GDA]17:25
Cieszyńskiego17:27
Cebertowicza17:28
Wilanowska17:30
Przemyska17:32
Płocka17:33
Łostowice Świętokrzyska17:35
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska17:52
Łostowice Świętokrzyska17:52
Płocka17:54
Przemyska17:56
Wilanowska17:57
Cebertowicza17:59
Cieszyńskiego18:00
Sikorskiego [GDA]18:02
Chałubińskiego18:04
Odrzańska18:06
Pohulanka18:07
Śródmieście SKM18:09
Brama Wyżynna18:11
Dworzec Główny18:13
Brama Oliwska18:16
Chodowieckiego18:17
Uniwersytet Medyczny18:18
Traugutta [GDA]18:20
Opera Bałtycka18:22
Wyspiańskiego18:25
Reja [GDA]18:26
Mickiewicza [GDA]18:28
Plac Komorowskiego18:30
Legionów18:32
Bajana18:34
Żwirki i Wigury [GDA]18:35
Jana Pawła II18:36
Startowa18:37
Zaspa18:38
Kołobrzeska18:39
Bora Komorowskiego18:41
Czerwony Dwór18:43
Piastowska18:44
Pomorska [GDA]18:46
Gospody18:47
Pomorska - Osiedle18:48
Subisława18:50
Opacka18:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:55
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:16
Opacka19:18
Subisława19:20
Pomorska - Osiedle19:21
Pomorska [GDA]19:23
Piastowska19:24
Czerwony Dwór19:26
Bora Komorowskiego19:27
Kołobrzeska19:29
Zaspa19:31
Startowa19:32
Jana Pawła II19:33
Żwirki i Wigury [GDA]19:34
Bajana19:35
Legionów19:37
Plac Komorowskiego19:39
Mickiewicza [GDA]19:41
Reja [GDA]19:42
Wyspiańskiego19:44
Opera Bałtycka19:47
Traugutta [GDA]19:48
Uniwersytet Medyczny19:49
Chodowieckiego19:50
Brama Oliwska19:51
Dworzec Główny19:53
Brama Wyżynna19:56
Śródmieście SKM19:58
Pohulanka20:00
Odrzańska20:01
Chałubińskiego20:03
Sikorskiego [GDA]20:05
Cieszyńskiego20:07
Cebertowicza20:08
Wilanowska20:10
Przemyska20:12
Płocka20:13
Łostowice Świętokrzyska20:15
Kurs nr 13 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska20:32
Łostowice Świętokrzyska20:32
Płocka20:34
Przemyska20:36
Wilanowska20:37
Cebertowicza20:39
Cieszyńskiego20:40
Sikorskiego [GDA]20:42
Chałubińskiego20:44
Odrzańska20:46
Pohulanka20:47
Śródmieście SKM20:49
Brama Wyżynna20:51
Dworzec Główny20:53
Brama Oliwska20:56
Chodowieckiego20:57
Uniwersytet Medyczny20:58
Traugutta [GDA]21:00
Opera Bałtycka21:02
Wyspiańskiego21:05
Reja [GDA]21:06
Mickiewicza [GDA]21:08
Plac Komorowskiego21:10
Legionów21:12
Bajana21:14
Żwirki i Wigury [GDA]21:15
Jana Pawła II21:16
Startowa21:17
Zaspa21:18
Kołobrzeska21:19
Bora Komorowskiego21:21
Czerwony Dwór21:23
Piastowska21:24
Pomorska [GDA]21:26
Gospody21:27
Pomorska - Osiedle21:28
Subisława21:30
Opacka21:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:35
Kurs nr 14 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:47
Opacka21:49
Subisława21:51
Pomorska - Osiedle21:52
Pomorska [GDA]21:54
Piastowska21:55
Czerwony Dwór21:57
Bora Komorowskiego21:58
Kołobrzeska22:00
Zaspa22:02
Startowa22:03
Jana Pawła II22:04
Żwirki i Wigury [GDA]22:05
Bajana22:06
Legionów22:08
Plac Komorowskiego22:10
Mickiewicza [GDA]22:12
Reja [GDA]22:13
Wyspiańskiego22:15
Opera Bałtycka22:18
Traugutta [GDA]22:19
Uniwersytet Medyczny22:20
Chodowieckiego22:21
Brama Oliwska22:22
Dworzec Główny22:24
Brama Wyżynna22:27
Śródmieście SKM22:29
Pohulanka22:31
Odrzańska22:32
Chałubińskiego22:34
Sikorskiego [GDA]22:36
Cieszyńskiego22:38
Cebertowicza22:39
Wilanowska22:41
Przemyska22:43
Płocka22:44
Łostowice Świętokrzyska22:46
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska22:47
Łostowice Świętokrzyska22:47
Płocka22:49
Przemyska22:50
Wilanowska22:51
Cebertowicza22:53
Cieszyńskiego22:54
Sikorskiego [GDA]22:56
Chałubińskiego22:57
Odrzańska22:59
Pohulanka23:00
Śródmieście SKM23:02
Brama Wyżynna23:04
Dworzec Główny23:06
Brama Oliwska23:09
Chodowieckiego23:10
Uniwersytet Medyczny23:11
Traugutta [GDA]23:12
Opera Bałtycka23:14
Wyspiańskiego23:16
Reja [GDA]23:17
Mickiewicza [GDA]23:19
Plac Komorowskiego23:21
Legionów23:22
Bajana23:23
Żwirki i Wigury [GDA]23:24
Jana Pawła II23:25
Startowa23:26
Zaspa23:27
Kołobrzeska23:28
Bora Komorowskiego23:30
Czerwony Dwór23:32
Piastowska23:33
Pomorska [GDA]23:35
Gospody23:36
Pomorska - Osiedle23:37
Subisława23:39
Opacka23:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:43
Obrońców Westerplatte23:46
Derdowskiego23:47
Tetmajera23:48
Bażyńskiego [GDA]23:49
Uniwersytet Gdański [GDA]23:50
Strzyża PKM23:52
Zajezdnia WRZESZCZ23:53