17:11
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ09:45
Strzyża PKM09:46
Uniwersytet Gdański [GDA]09:48
Bażyńskiego [GDA]09:49
Tetmajera09:50
Derdowskiego09:51
Obrońców Westerplatte09:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:55
Opacka09:57
Subisława09:59
Pomorska - Osiedle10:00
Pomorska [GDA]10:02
Piastowska10:03
Czerwony Dwór10:05
Bora-Komorowskiego10:06
Kołobrzeska10:08
Zaspa10:10
Startowa10:11
Jana Pawła II10:12
Żwirki i Wigury [GDA]10:13
Bajana10:14
Legionów10:15
Plac Komorowskiego10:17
Mickiewicza [GDA]10:20
Reja [GDA]10:21
Wyspiańskiego10:23
Opera Bałtycka10:26
Traugutta [GDA]10:27
Uniwersytet Medyczny10:28
Chodowieckiego10:29
Brama Oliwska10:30
Dworzec Główny10:32
Brama Wyżynna10:35
Śródmieście SKM10:38
Pohulanka10:39
Odrzańska10:41
Chałubińskiego10:43
Sikorskiego [GDA]10:44
Cieszyńskiego10:46
Cebertowicza10:47
Wilanowska10:49
Przemyska10:51
Płocka10:52
Łostowice Świętokrzyska10:54
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska11:11
Łostowice Świętokrzyska11:11
Płocka11:13
Przemyska11:15
Wilanowska11:16
Cebertowicza11:18
Cieszyńskiego11:19
Sikorskiego [GDA]11:21
Chałubińskiego11:23
Odrzańska11:25
Pohulanka11:26
Śródmieście SKM11:28
Brama Wyżynna11:30
Dworzec Główny11:32
Brama Oliwska11:35
Chodowieckiego11:36
Uniwersytet Medyczny11:37
Traugutta [GDA]11:39
Opera Bałtycka11:41
Wyspiańskiego11:44
Reja [GDA]11:45
Mickiewicza [GDA]11:47
Plac Komorowskiego11:49
Legionów11:51
Bajana11:52
Żwirki i Wigury [GDA]11:53
Jana Pawła II11:54
Startowa11:55
Zaspa11:56
Kołobrzeska11:58
Bora-Komorowskiego12:00
Czerwony Dwór12:02
Piastowska12:03
Pomorska [GDA]12:05
Osiedle Wejhera12:06
Helska12:07
Jelitkowo12:08
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo12:17
Helska12:19
Osiedle Wejhera12:21
Pomorska [GDA]12:22
Piastowska12:23
Czerwony Dwór12:25
Bora-Komorowskiego12:26
Kołobrzeska12:28
Zaspa12:30
Startowa12:31
Jana Pawła II12:32
Żwirki i Wigury [GDA]12:33
Bajana12:34
Legionów12:35
Plac Komorowskiego12:37
Mickiewicza [GDA]12:40
Reja [GDA]12:41
Wyspiańskiego12:43
Opera Bałtycka12:46
Traugutta [GDA]12:47
Uniwersytet Medyczny12:48
Chodowieckiego12:49
Brama Oliwska12:50
Dworzec Główny12:52
Brama Wyżynna12:55
Śródmieście SKM12:58
Pohulanka12:59
Odrzańska13:01
Chałubińskiego13:03
Sikorskiego [GDA]13:04
Cieszyńskiego13:06
Cebertowicza13:07
Wilanowska13:09
Przemyska13:11
Płocka13:12
Łostowice Świętokrzyska13:14
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska13:31
Łostowice Świętokrzyska13:31
Płocka13:33
Przemyska13:35
Wilanowska13:36
Cebertowicza13:38
Cieszyńskiego13:39
Sikorskiego [GDA]13:41
Chałubińskiego13:43
Odrzańska13:45
Pohulanka13:46
Śródmieście SKM13:48
Brama Wyżynna13:50
Dworzec Główny13:52
Brama Oliwska13:55
Chodowieckiego13:56
Uniwersytet Medyczny13:57
Traugutta [GDA]13:59
Opera Bałtycka14:01
Wyspiańskiego14:04
Reja [GDA]14:05
Mickiewicza [GDA]14:07
Plac Komorowskiego14:09
Legionów14:11
Bajana14:12
Żwirki i Wigury [GDA]14:13
Jana Pawła II14:14
Startowa14:15
Zaspa14:16
Kołobrzeska14:18
Bora-Komorowskiego14:20
Czerwony Dwór14:22
Piastowska14:23
Pomorska [GDA]14:25
Osiedle Wejhera14:26
Helska14:27
Jelitkowo14:28
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo14:39
Helska14:41
Osiedle Wejhera14:43
Pomorska [GDA]14:44
Piastowska14:45
Czerwony Dwór14:47
Bora-Komorowskiego14:48
Kołobrzeska14:50
Zaspa14:52
Startowa14:53
Jana Pawła II14:54
Żwirki i Wigury [GDA]14:55
Bajana14:56
Legionów14:57
Plac Komorowskiego14:59
Mickiewicza [GDA]15:02
Reja [GDA]15:03
Wyspiańskiego15:05
Opera Bałtycka15:08
Traugutta [GDA]15:09
Uniwersytet Medyczny15:10
Chodowieckiego15:11
Brama Oliwska15:12
Dworzec Główny15:14
Brama Wyżynna15:17
Śródmieście SKM15:20
Pohulanka15:21
Odrzańska15:23
Chałubińskiego15:25
Sikorskiego [GDA]15:26
Cieszyńskiego15:28
Cebertowicza15:29
Wilanowska15:31
Przemyska15:33
Płocka15:34
Łostowice Świętokrzyska15:36
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska15:51
Łostowice Świętokrzyska15:51
Płocka15:53
Przemyska15:55
Wilanowska15:56
Cebertowicza15:58
Cieszyńskiego15:59
Sikorskiego [GDA]16:01
Chałubińskiego16:03
Odrzańska16:05
Pohulanka16:06
Śródmieście SKM16:08
Brama Wyżynna16:10
Dworzec Główny16:12
Brama Oliwska16:15
Chodowieckiego16:16
Uniwersytet Medyczny16:17
Traugutta [GDA]16:19
Opera Bałtycka16:21
Wyspiańskiego16:24
Reja [GDA]16:25
Mickiewicza [GDA]16:27
Plac Komorowskiego16:29
Legionów16:31
Bajana16:32
Żwirki i Wigury [GDA]16:33
Jana Pawła II16:34
Startowa16:35
Zaspa16:36
Kołobrzeska16:38
Bora-Komorowskiego16:40
Czerwony Dwór16:42
Piastowska16:43
Pomorska [GDA]16:45
Osiedle Wejhera16:46
Helska16:47
Jelitkowo16:48
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo17:05
Helska17:07
Osiedle Wejhera17:09
Pomorska [GDA]17:10
Piastowska17:11
Czerwony Dwór17:13
Bora-Komorowskiego17:14
Kołobrzeska17:16
Zaspa17:18
Startowa17:19
Jana Pawła II17:20
Żwirki i Wigury [GDA]17:21
Bajana17:22
Legionów17:23
Plac Komorowskiego17:25
Mickiewicza [GDA]17:28
Reja [GDA]17:29
Wyspiańskiego17:31
Opera Bałtycka17:34
Traugutta [GDA]17:35
Uniwersytet Medyczny17:36
Chodowieckiego17:37
Brama Oliwska17:38
Dworzec Główny17:40
Brama Wyżynna17:43
Śródmieście SKM17:46
Pohulanka17:47
Odrzańska17:49
Chałubińskiego17:51
Sikorskiego [GDA]17:52
Cieszyńskiego17:54
Cebertowicza17:55
Wilanowska17:57
Przemyska17:59
Płocka18:00
Łostowice Świętokrzyska18:02
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska18:12
Łostowice Świętokrzyska18:12
Płocka18:14
Przemyska18:16
Wilanowska18:17
Cebertowicza18:19
Cieszyńskiego18:20
Sikorskiego [GDA]18:22
Chałubińskiego18:24
Odrzańska18:26
Pohulanka18:27
Śródmieście SKM18:29
Brama Wyżynna18:31
Dworzec Główny18:33
Brama Oliwska18:36
Chodowieckiego18:37
Uniwersytet Medyczny18:38
Traugutta [GDA]18:40
Opera Bałtycka18:42
Wyspiańskiego18:45
Reja [GDA]18:46
Mickiewicza [GDA]18:48
Plac Komorowskiego18:50
Legionów18:52
Bajana18:53
Żwirki i Wigury [GDA]18:54
Jana Pawła II18:55
Startowa18:56
Zaspa18:57
Kołobrzeska18:59
Bora-Komorowskiego19:01
Czerwony Dwór19:03
Piastowska19:04
Pomorska [GDA]19:06
Osiedle Wejhera19:07
Helska19:08
Jelitkowo19:09
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo19:18
Helska19:20
Osiedle Wejhera19:22
Pomorska [GDA]19:23
Piastowska19:24
Czerwony Dwór19:26
Bora-Komorowskiego19:27
Kołobrzeska19:29
Zaspa19:31
Startowa19:32
Jana Pawła II19:33
Żwirki i Wigury [GDA]19:34
Bajana19:35
Legionów19:36
Plac Komorowskiego19:38
Mickiewicza [GDA]19:41
Reja [GDA]19:42
Wyspiańskiego19:44
Opera Bałtycka19:47
Traugutta [GDA]19:48
Uniwersytet Medyczny19:49
Chodowieckiego19:50
Brama Oliwska19:51
Dworzec Główny19:53
Brama Wyżynna19:56
Śródmieście SKM19:59
Pohulanka20:00
Odrzańska20:02
Chałubińskiego20:04
Sikorskiego [GDA]20:05
Cieszyńskiego20:07
Cebertowicza20:08
Wilanowska20:10
Przemyska20:12
Płocka20:13
Łostowice Świętokrzyska20:15
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska20:32
Łostowice Świętokrzyska20:32
Płocka20:34
Przemyska20:36
Wilanowska20:37
Cebertowicza20:39
Cieszyńskiego20:40
Sikorskiego [GDA]20:42
Chałubińskiego20:44
Odrzańska20:46
Pohulanka20:47
Śródmieście SKM20:49
Brama Wyżynna20:51
Dworzec Główny20:53
Brama Oliwska20:56
Chodowieckiego20:57
Uniwersytet Medyczny20:58
Traugutta [GDA]21:00
Opera Bałtycka21:02
Wyspiańskiego21:05
Reja [GDA]21:06
Mickiewicza [GDA]21:08
Plac Komorowskiego21:10
Legionów21:12
Bajana21:13
Żwirki i Wigury [GDA]21:14
Jana Pawła II21:15
Startowa21:16
Zaspa21:17
Kołobrzeska21:19
Bora-Komorowskiego21:21
Czerwony Dwór21:23
Piastowska21:24
Pomorska [GDA]21:26
Osiedle Wejhera21:27
Helska21:28
Jelitkowo21:29
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo21:49
Helska21:51
Osiedle Wejhera21:53
Pomorska [GDA]21:54
Piastowska21:55
Czerwony Dwór21:57
Bora-Komorowskiego21:58
Kołobrzeska22:00
Zaspa22:02
Startowa22:03
Jana Pawła II22:04
Żwirki i Wigury [GDA]22:05
Bajana22:06
Legionów22:07
Plac Komorowskiego22:09
Mickiewicza [GDA]22:12
Reja [GDA]22:13
Wyspiańskiego22:15
Opera Bałtycka22:18
Traugutta [GDA]22:19
Uniwersytet Medyczny22:20
Chodowieckiego22:21
Brama Oliwska22:22
Dworzec Główny22:24
Brama Wyżynna22:27
Śródmieście SKM22:30
Pohulanka22:31
Odrzańska22:33
Chałubińskiego22:35
Sikorskiego [GDA]22:36
Cieszyńskiego22:38
Cebertowicza22:39
Wilanowska22:41
Przemyska22:43
Płocka22:44
Łostowice Świętokrzyska22:46
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska22:47
Łostowice Świętokrzyska22:47
Płocka22:49
Przemyska22:50
Wilanowska22:51
Cebertowicza22:53
Cieszyńskiego22:54
Sikorskiego [GDA]22:56
Chałubińskiego22:57
Odrzańska22:59
Pohulanka23:00
Śródmieście SKM23:02
Brama Wyżynna23:04
Dworzec Główny23:06
Brama Oliwska23:09
Chodowieckiego23:10
Uniwersytet Medyczny23:11
Traugutta [GDA]23:12
Opera Bałtycka23:14
Wyspiańskiego23:16
Reja [GDA]23:17
Mickiewicza [GDA]23:19
Plac Komorowskiego23:21
Legionów23:22
Bajana23:23
Żwirki i Wigury [GDA]23:24
Jana Pawła II23:25
Startowa23:26
Zaspa23:27
Kołobrzeska23:28
Bora-Komorowskiego23:30
Czerwony Dwór23:32
Piastowska23:33
Pomorska [GDA]23:35
Gospody23:36
Pomorska - Osiedle23:37
Subisława23:39
Opacka23:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:43
Obrońców Westerplatte23:45
Derdowskiego23:46
Tetmajera23:47
Bażyńskiego [GDA]23:48
Uniwersytet Gdański [GDA]23:49
Strzyża PKM23:51
Zajezdnia WRZESZCZ23:52