• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:53
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ05:27
Strzyża PKM05:28
Uniwersytet Gdański [GDA]05:30
Bażyńskiego [GDA]05:31
Tetmajera05:32
Derdowskiego05:33
Obrońców Westerplatte05:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:37
Opacka05:39
Subisława05:41
Pomorska - Osiedle05:42
Pomorska [GDA]05:44
Piastowska05:45
Czerwony Dwór05:47
Bora-Komorowskiego05:48
Kołobrzeska05:50
Zaspa05:52
Startowa05:53
Jana Pawła II05:54
Żwirki i Wigury [GDA]05:55
Bajana05:56
Legionów05:57
Plac Komorowskiego05:59
Mickiewicza [GDA]06:02
Reja [GDA]06:03
Wyspiańskiego06:05
Opera Bałtycka06:08
Traugutta [GDA]06:09
Uniwersytet Medyczny06:10
Chodowieckiego06:11
Brama Oliwska06:12
Dworzec Główny06:14
Brama Wyżynna06:17
Śródmieście SKM06:20
Pohulanka06:21
Odrzańska06:23
Chałubińskiego06:25
Sikorskiego [GDA]06:26
Cieszyńskiego06:28
Cebertowicza06:29
Wilanowska06:31
Przemyska06:33
Płocka06:34
Łostowice Świętokrzyska06:36
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska09:11
Łostowice Świętokrzyska09:11
Płocka09:13
Przemyska09:15
Wilanowska09:16
Cebertowicza09:18
Cieszyńskiego09:19
Sikorskiego [GDA]09:21
Chałubińskiego09:23
Odrzańska09:25
Pohulanka09:26
Śródmieście SKM09:28
Brama Wyżynna09:30
Dworzec Główny09:32
Brama Oliwska09:35
Chodowieckiego09:36
Uniwersytet Medyczny09:37
Traugutta [GDA]09:39
Opera Bałtycka09:41
Wyspiańskiego09:44
Reja [GDA]09:45
Mickiewicza [GDA]09:47
Plac Komorowskiego09:49
Legionów09:51
Bajana09:52
Żwirki i Wigury [GDA]09:53
Jana Pawła II09:54
Startowa09:55
Zaspa09:56
Kołobrzeska09:58
Bora-Komorowskiego10:00
Czerwony Dwór10:02
Piastowska10:03
Pomorska [GDA]10:05
Osiedle Wejhera10:06
Helska10:07
Jelitkowo10:08
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo10:17
Helska10:19
Osiedle Wejhera10:21
Pomorska [GDA]10:22
Piastowska10:23
Czerwony Dwór10:25
Bora-Komorowskiego10:26
Kołobrzeska10:28
Zaspa10:30
Startowa10:31
Jana Pawła II10:32
Żwirki i Wigury [GDA]10:33
Bajana10:34
Legionów10:35
Plac Komorowskiego10:37
Mickiewicza [GDA]10:40
Reja [GDA]10:41
Wyspiańskiego10:43
Opera Bałtycka10:46
Traugutta [GDA]10:47
Uniwersytet Medyczny10:48
Chodowieckiego10:49
Brama Oliwska10:50
Dworzec Główny10:52
Brama Wyżynna10:55
Śródmieście SKM10:58
Pohulanka10:59
Odrzańska11:01
Chałubińskiego11:03
Sikorskiego [GDA]11:04
Cieszyńskiego11:06
Cebertowicza11:07
Wilanowska11:09
Przemyska11:11
Płocka11:12
Łostowice Świętokrzyska11:14
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska11:31
Łostowice Świętokrzyska11:31
Płocka11:33
Przemyska11:35
Wilanowska11:36
Cebertowicza11:38
Cieszyńskiego11:39
Sikorskiego [GDA]11:41
Chałubińskiego11:43
Odrzańska11:45
Pohulanka11:46
Śródmieście SKM11:48
Brama Wyżynna11:50
Dworzec Główny11:52
Brama Oliwska11:55
Chodowieckiego11:56
Uniwersytet Medyczny11:57
Traugutta [GDA]11:59
Opera Bałtycka12:01
Wyspiańskiego12:04
Reja [GDA]12:05
Mickiewicza [GDA]12:07
Plac Komorowskiego12:09
Legionów12:11
Bajana12:12
Żwirki i Wigury [GDA]12:13
Jana Pawła II12:14
Startowa12:15
Zaspa12:16
Kołobrzeska12:18
Bora-Komorowskiego12:20
Czerwony Dwór12:22
Piastowska12:23
Pomorska [GDA]12:25
Osiedle Wejhera12:26
Helska12:27
Jelitkowo12:28
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo12:37
Helska12:39
Osiedle Wejhera12:41
Pomorska [GDA]12:42
Piastowska12:43
Czerwony Dwór12:45
Bora-Komorowskiego12:46
Kołobrzeska12:48
Zaspa12:50
Startowa12:51
Jana Pawła II12:52
Żwirki i Wigury [GDA]12:53
Bajana12:54
Legionów12:55
Plac Komorowskiego12:57
Mickiewicza [GDA]13:00
Reja [GDA]13:01
Wyspiańskiego13:03
Opera Bałtycka13:06
Traugutta [GDA]13:07
Uniwersytet Medyczny13:08
Chodowieckiego13:09
Brama Oliwska13:10
Dworzec Główny13:12
Brama Wyżynna13:15
Śródmieście SKM13:18
Pohulanka13:19
Odrzańska13:21
Chałubińskiego13:23
Sikorskiego [GDA]13:24
Cieszyńskiego13:26
Cebertowicza13:27
Wilanowska13:29
Przemyska13:31
Płocka13:32
Łostowice Świętokrzyska13:34
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska13:51
Łostowice Świętokrzyska13:51
Płocka13:53
Przemyska13:55
Wilanowska13:56
Cebertowicza13:58
Cieszyńskiego13:59
Sikorskiego [GDA]14:01
Chałubińskiego14:03
Odrzańska14:05
Pohulanka14:06
Śródmieście SKM14:08
Brama Wyżynna14:10
Dworzec Główny14:12
Brama Oliwska14:15
Chodowieckiego14:16
Uniwersytet Medyczny14:17
Traugutta [GDA]14:19
Opera Bałtycka14:21
Wyspiańskiego14:24
Reja [GDA]14:25
Mickiewicza [GDA]14:27
Plac Komorowskiego14:29
Legionów14:31
Bajana14:32
Żwirki i Wigury [GDA]14:33
Jana Pawła II14:34
Startowa14:35
Zaspa14:36
Kołobrzeska14:38
Bora-Komorowskiego14:40
Czerwony Dwór14:42
Piastowska14:43
Pomorska [GDA]14:45
Osiedle Wejhera14:46
Helska14:47
Jelitkowo14:48
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo14:59
Helska15:01
Osiedle Wejhera15:03
Pomorska [GDA]15:04
Piastowska15:05
Czerwony Dwór15:07
Bora-Komorowskiego15:08
Kołobrzeska15:10
Zaspa15:12
Startowa15:13
Jana Pawła II15:14
Żwirki i Wigury [GDA]15:15
Bajana15:16
Legionów15:17
Plac Komorowskiego15:19
Mickiewicza [GDA]15:22
Reja [GDA]15:23
Wyspiańskiego15:25
Opera Bałtycka15:28
Traugutta [GDA]15:29
Uniwersytet Medyczny15:30
Chodowieckiego15:31
Brama Oliwska15:32
Dworzec Główny15:34
Brama Wyżynna15:37
Śródmieście SKM15:40
Pohulanka15:41
Odrzańska15:43
Chałubińskiego15:45
Sikorskiego [GDA]15:46
Cieszyńskiego15:48
Cebertowicza15:49
Wilanowska15:51
Przemyska15:53
Płocka15:54
Łostowice Świętokrzyska15:56
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska16:11
Łostowice Świętokrzyska16:11
Płocka16:13
Przemyska16:15
Wilanowska16:16
Cebertowicza16:18
Cieszyńskiego16:19
Sikorskiego [GDA]16:21
Chałubińskiego16:23
Odrzańska16:25
Pohulanka16:26
Śródmieście SKM16:28
Brama Wyżynna16:30
Dworzec Główny16:32
Brama Oliwska16:35
Chodowieckiego16:36
Uniwersytet Medyczny16:37
Traugutta [GDA]16:39
Opera Bałtycka16:41
Wyspiańskiego16:44
Reja [GDA]16:45
Mickiewicza [GDA]16:47
Plac Komorowskiego16:49
Legionów16:51
Bajana16:52
Żwirki i Wigury [GDA]16:53
Jana Pawła II16:54
Startowa16:55
Zaspa16:56
Kołobrzeska16:58
Bora-Komorowskiego17:00
Czerwony Dwór17:02
Piastowska17:03
Pomorska [GDA]17:05
Osiedle Wejhera17:06
Helska17:07
Jelitkowo17:08
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo17:19
Helska17:21
Osiedle Wejhera17:23
Pomorska [GDA]17:24
Piastowska17:25
Czerwony Dwór17:27
Bora-Komorowskiego17:28
Kołobrzeska17:30
Zaspa17:32
Startowa17:33
Jana Pawła II17:34
Żwirki i Wigury [GDA]17:35
Bajana17:36
Legionów17:37
Plac Komorowskiego17:39
Mickiewicza [GDA]17:42
Reja [GDA]17:43
Wyspiańskiego17:45
Opera Bałtycka17:48
Traugutta [GDA]17:49
Uniwersytet Medyczny17:50
Chodowieckiego17:51
Brama Oliwska17:52
Dworzec Główny17:54
Brama Wyżynna17:57
Śródmieście SKM18:00
Pohulanka18:01
Odrzańska18:03
Chałubińskiego18:05
Sikorskiego [GDA]18:06
Cieszyńskiego18:08
Cebertowicza18:09
Wilanowska18:11
Przemyska18:13
Płocka18:14
Łostowice Świętokrzyska18:16
Kurs nr 11 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska18:32
Łostowice Świętokrzyska18:32
Płocka18:34
Przemyska18:36
Wilanowska18:37
Cebertowicza18:39
Cieszyńskiego18:40
Sikorskiego [GDA]18:42
Chałubińskiego18:44
Odrzańska18:46
Pohulanka18:47
Śródmieście SKM18:49
Brama Wyżynna18:51
Dworzec Główny18:53
Brama Oliwska18:56
Chodowieckiego18:57
Uniwersytet Medyczny18:58
Traugutta [GDA]19:00
Opera Bałtycka19:02
Wyspiańskiego19:05
Reja [GDA]19:06
Mickiewicza [GDA]19:08
Plac Komorowskiego19:10
Legionów19:12
Bajana19:13
Żwirki i Wigury [GDA]19:14
Jana Pawła II19:15
Startowa19:16
Zaspa19:17
Kołobrzeska19:19
Bora-Komorowskiego19:21
Czerwony Dwór19:23
Piastowska19:24
Pomorska [GDA]19:26
Osiedle Wejhera19:27
Helska19:28
Jelitkowo19:29
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo19:38
Helska19:40
Osiedle Wejhera19:42
Pomorska [GDA]19:43
Piastowska19:44
Czerwony Dwór19:46
Bora-Komorowskiego19:47
Kołobrzeska19:49
Zaspa19:51
Startowa19:52
Jana Pawła II19:53
Żwirki i Wigury [GDA]19:54
Bajana19:55
Legionów19:56
Plac Komorowskiego19:58
Mickiewicza [GDA]20:01
Reja [GDA]20:02
Wyspiańskiego20:04
Opera Bałtycka20:07
Traugutta [GDA]20:08
Uniwersytet Medyczny20:09
Chodowieckiego20:10
Brama Oliwska20:11
Dworzec Główny20:13
Brama Wyżynna20:16
Śródmieście SKM20:19
Pohulanka20:20
Odrzańska20:22
Chałubińskiego20:24
Sikorskiego [GDA]20:25
Cieszyńskiego20:27
Cebertowicza20:28
Wilanowska20:30
Przemyska20:32
Płocka20:33
Łostowice Świętokrzyska20:35
Kurs nr 13 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska20:52
Łostowice Świętokrzyska20:52
Płocka20:54
Przemyska20:56
Wilanowska20:57
Cebertowicza20:59
Cieszyńskiego21:00
Sikorskiego [GDA]21:02
Chałubińskiego21:04
Odrzańska21:06
Pohulanka21:07
Śródmieście SKM21:09
Brama Wyżynna21:11
Dworzec Główny21:13
Brama Oliwska21:16
Chodowieckiego21:17
Uniwersytet Medyczny21:18
Traugutta [GDA]21:20
Opera Bałtycka21:22
Wyspiańskiego21:25
Reja [GDA]21:26
Mickiewicza [GDA]21:28
Plac Komorowskiego21:30
Legionów21:32
Bajana21:33
Żwirki i Wigury [GDA]21:34
Jana Pawła II21:35
Startowa21:36
Zaspa21:37
Kołobrzeska21:39
Bora-Komorowskiego21:41
Czerwony Dwór21:43
Piastowska21:44
Pomorska [GDA]21:46
Osiedle Wejhera21:47
Helska21:48
Jelitkowo21:49
Kurs nr 14 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo22:19
Helska22:21
Osiedle Wejhera22:23
Pomorska [GDA]22:24
Piastowska22:25
Czerwony Dwór22:27
Bora-Komorowskiego22:28
Kołobrzeska22:30
Zaspa22:32
Startowa22:33
Jana Pawła II22:34
Żwirki i Wigury [GDA]22:35
Bajana22:36
Legionów22:37
Plac Komorowskiego22:39
Mickiewicza [GDA]22:42
Reja [GDA]22:43
Wyspiańskiego22:45
Opera Bałtycka22:48
Traugutta [GDA]22:49
Uniwersytet Medyczny22:50
Chodowieckiego22:51
Brama Oliwska22:52
Dworzec Główny22:54
Brama Wyżynna22:56
Śródmieście SKM22:59
Pohulanka23:00
Odrzańska23:01
Chałubińskiego23:03
Sikorskiego [GDA]23:04
Cieszyńskiego23:06
Cebertowicza23:07
Wilanowska23:09
Przemyska23:11
Płocka23:12
Łostowice Świętokrzyska23:14