• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
19:26
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ04:37
Strzyża PKM04:38
Uniwersytet Gdański [GDA]04:40
Bażyńskiego [GDA]04:41
Tetmajera04:42
Derdowskiego04:43
Obrońców Westerplatte04:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:47
Opacka04:49
Subisława04:51
Pomorska - Osiedle04:52
Pomorska [GDA]04:54
Piastowska04:55
Czerwony Dwór04:57
Bora Komorowskiego04:58
Kołobrzeska05:00
Zaspa05:02
Startowa05:03
Jana Pawła II05:04
Żwirki i Wigury [GDA]05:05
Bajana05:06
Legionów05:08
Plac Komorowskiego05:10
Mickiewicza [GDA]05:12
Reja [GDA]05:13
Wyspiańskiego05:15
Opera Bałtycka05:18
Traugutta [GDA]05:19
Uniwersytet Medyczny05:20
Chodowieckiego05:21
Brama Oliwska05:22
Dworzec Główny05:24
Brama Wyżynna05:27
Śródmieście SKM05:29
Pohulanka05:31
Odrzańska05:32
Chałubińskiego05:34
Sikorskiego [GDA]05:36
Cieszyńskiego05:38
Cebertowicza05:39
Wilanowska05:41
Przemyska05:43
Płocka05:44
Łostowice Świętokrzyska05:46
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska06:16
Łostowice Świętokrzyska06:16
Płocka06:18
Przemyska06:20
Wilanowska06:21
Cebertowicza06:23
Cieszyńskiego06:24
Sikorskiego [GDA]06:26
Chałubińskiego06:28
Odrzańska06:30
Pohulanka06:31
Śródmieście SKM06:33
Brama Wyżynna06:35
Dworzec Główny06:37
Brama Oliwska06:40
Chodowieckiego06:41
Uniwersytet Medyczny06:42
Traugutta [GDA]06:44
Opera Bałtycka06:46
Wyspiańskiego06:49
Reja [GDA]06:50
Mickiewicza [GDA]06:52
Plac Komorowskiego06:54
Legionów06:56
Bajana06:58
Żwirki i Wigury [GDA]06:59
Jana Pawła II07:00
Startowa07:01
Zaspa07:02
Kołobrzeska07:03
Bora Komorowskiego07:05
Czerwony Dwór07:07
Piastowska07:08
Pomorska [GDA]07:10
Gospody07:11
Pomorska - Osiedle07:12
Subisława07:14
Opacka07:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:19
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:47
Opacka07:49
Subisława07:51
Pomorska - Osiedle07:52
Pomorska [GDA]07:54
Piastowska07:55
Czerwony Dwór07:57
Bora Komorowskiego07:58
Kołobrzeska08:00
Zaspa08:02
Startowa08:03
Jana Pawła II08:04
Żwirki i Wigury [GDA]08:05
Bajana08:06
Legionów08:08
Plac Komorowskiego08:10
Mickiewicza [GDA]08:12
Reja [GDA]08:13
Wyspiańskiego08:15
Opera Bałtycka08:18
Traugutta [GDA]08:19
Uniwersytet Medyczny08:20
Chodowieckiego08:21
Brama Oliwska08:22
Dworzec Główny08:24
Brama Wyżynna08:27
Śródmieście SKM08:29
Pohulanka08:31
Odrzańska08:32
Chałubińskiego08:34
Sikorskiego [GDA]08:36
Cieszyńskiego08:38
Cebertowicza08:39
Wilanowska08:41
Przemyska08:43
Płocka08:44
Łostowice Świętokrzyska08:46
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska09:16
Łostowice Świętokrzyska09:16
Płocka09:18
Przemyska09:20
Wilanowska09:21
Cebertowicza09:23
Cieszyńskiego09:24
Sikorskiego [GDA]09:26
Chałubińskiego09:28
Odrzańska09:30
Pohulanka09:31
Śródmieście SKM09:33
Brama Wyżynna09:35
Dworzec Główny09:37
Brama Oliwska09:40
Chodowieckiego09:41
Uniwersytet Medyczny09:42
Traugutta [GDA]09:44
Opera Bałtycka09:46
Wyspiańskiego09:49
Reja [GDA]09:50
Mickiewicza [GDA]09:52
Plac Komorowskiego09:54
Legionów09:56
Bajana09:58
Żwirki i Wigury [GDA]09:59
Jana Pawła II10:00
Startowa10:01
Zaspa10:02
Kołobrzeska10:03
Bora Komorowskiego10:05
Czerwony Dwór10:07
Piastowska10:08
Pomorska [GDA]10:10
Gospody10:11
Pomorska - Osiedle10:12
Subisława10:14
Opacka10:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:19
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:47
Opacka10:49
Subisława10:51
Pomorska - Osiedle10:52
Pomorska [GDA]10:54
Piastowska10:55
Czerwony Dwór10:57
Bora Komorowskiego10:58
Kołobrzeska11:00
Zaspa11:02
Startowa11:03
Jana Pawła II11:04
Żwirki i Wigury [GDA]11:05
Bajana11:06
Legionów11:08
Plac Komorowskiego11:10
Mickiewicza [GDA]11:12
Reja [GDA]11:13
Wyspiańskiego11:15
Opera Bałtycka11:18
Traugutta [GDA]11:19
Uniwersytet Medyczny11:20
Chodowieckiego11:21
Brama Oliwska11:22
Dworzec Główny11:24
Brama Wyżynna11:27
Śródmieście SKM11:29
Pohulanka11:31
Odrzańska11:32
Chałubińskiego11:34
Sikorskiego [GDA]11:36
Cieszyńskiego11:38
Cebertowicza11:39
Wilanowska11:41
Przemyska11:43
Płocka11:44
Łostowice Świętokrzyska11:46
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska12:16
Łostowice Świętokrzyska12:16
Płocka12:18
Przemyska12:20
Wilanowska12:21
Cebertowicza12:23
Cieszyńskiego12:24
Sikorskiego [GDA]12:26
Chałubińskiego12:28
Odrzańska12:30
Pohulanka12:31
Śródmieście SKM12:33
Brama Wyżynna12:35
Dworzec Główny12:37
Brama Oliwska12:40
Chodowieckiego12:41
Uniwersytet Medyczny12:42
Traugutta [GDA]12:44
Opera Bałtycka12:46
Wyspiańskiego12:49
Reja [GDA]12:50
Mickiewicza [GDA]12:52
Plac Komorowskiego12:54
Legionów12:56
Bajana12:58
Żwirki i Wigury [GDA]12:59
Jana Pawła II13:00
Startowa13:01
Zaspa13:02
Kołobrzeska13:03
Bora Komorowskiego13:05
Czerwony Dwór13:07
Piastowska13:08
Pomorska [GDA]13:10
Gospody13:11
Pomorska - Osiedle13:12
Subisława13:14
Opacka13:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:19
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:36
Opacka13:38
Subisława13:40
Pomorska - Osiedle13:41
Pomorska [GDA]13:43
Piastowska13:44
Czerwony Dwór13:46
Bora Komorowskiego13:47
Kołobrzeska13:49
Zaspa13:51
Startowa13:52
Jana Pawła II13:53
Żwirki i Wigury [GDA]13:54
Bajana13:55
Legionów13:57
Plac Komorowskiego13:59
Mickiewicza [GDA]14:01
Reja [GDA]14:02
Wyspiańskiego14:04
Opera Bałtycka14:07
Traugutta [GDA]14:08
Uniwersytet Medyczny14:09
Chodowieckiego14:10
Brama Oliwska14:11
Dworzec Główny14:13
Brama Wyżynna14:16
Śródmieście SKM14:18
Pohulanka14:20
Odrzańska14:21
Chałubińskiego14:23
Sikorskiego [GDA]14:25
Cieszyńskiego14:27
Cebertowicza14:28
Wilanowska14:30
Przemyska14:32
Płocka14:33
Łostowice Świętokrzyska14:35
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska14:52
Łostowice Świętokrzyska14:52
Płocka14:54
Przemyska14:56
Wilanowska14:57
Cebertowicza14:59
Cieszyńskiego15:00
Sikorskiego [GDA]15:02
Chałubińskiego15:04
Odrzańska15:06
Pohulanka15:07
Śródmieście SKM15:09
Brama Wyżynna15:11
Dworzec Główny15:13
Brama Oliwska15:16
Chodowieckiego15:17
Uniwersytet Medyczny15:18
Traugutta [GDA]15:20
Opera Bałtycka15:22
Wyspiańskiego15:25
Reja [GDA]15:26
Mickiewicza [GDA]15:28
Plac Komorowskiego15:30
Legionów15:32
Bajana15:34
Żwirki i Wigury [GDA]15:35
Jana Pawła II15:36
Startowa15:37
Zaspa15:38
Kołobrzeska15:39
Bora Komorowskiego15:41
Czerwony Dwór15:43
Piastowska15:44
Pomorska [GDA]15:46
Gospody15:47
Pomorska - Osiedle15:48
Subisława15:50
Opacka15:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:55
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:16
Opacka16:18
Subisława16:20
Pomorska - Osiedle16:21
Pomorska [GDA]16:23
Piastowska16:24
Czerwony Dwór16:26
Bora Komorowskiego16:27
Kołobrzeska16:29
Zaspa16:31
Startowa16:32
Jana Pawła II16:33
Żwirki i Wigury [GDA]16:34
Bajana16:35
Legionów16:37
Plac Komorowskiego16:39
Mickiewicza [GDA]16:41
Reja [GDA]16:42
Wyspiańskiego16:44
Opera Bałtycka16:47
Traugutta [GDA]16:48
Uniwersytet Medyczny16:49
Chodowieckiego16:50
Brama Oliwska16:51
Dworzec Główny16:53
Brama Wyżynna16:56
Śródmieście SKM16:58
Pohulanka17:00
Odrzańska17:01
Chałubińskiego17:03
Sikorskiego [GDA]17:05
Cieszyńskiego17:07
Cebertowicza17:08
Wilanowska17:10
Przemyska17:12
Płocka17:13
Łostowice Świętokrzyska17:15
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska17:32
Łostowice Świętokrzyska17:32
Płocka17:34
Przemyska17:36
Wilanowska17:37
Cebertowicza17:39
Cieszyńskiego17:40
Sikorskiego [GDA]17:42
Chałubińskiego17:44
Odrzańska17:46
Pohulanka17:47
Śródmieście SKM17:49
Brama Wyżynna17:51
Dworzec Główny17:53
Brama Oliwska17:56
Chodowieckiego17:57
Uniwersytet Medyczny17:58
Traugutta [GDA]18:00
Opera Bałtycka18:02
Wyspiańskiego18:05
Reja [GDA]18:06
Mickiewicza [GDA]18:08
Plac Komorowskiego18:10
Legionów18:12
Bajana18:14
Żwirki i Wigury [GDA]18:15
Jana Pawła II18:16
Startowa18:17
Zaspa18:18
Kołobrzeska18:19
Bora Komorowskiego18:21
Czerwony Dwór18:23
Piastowska18:24
Pomorska [GDA]18:26
Gospody18:27
Pomorska - Osiedle18:28
Subisława18:30
Opacka18:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:35
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:56
Opacka18:58
Subisława19:00
Pomorska - Osiedle19:01
Pomorska [GDA]19:03
Piastowska19:04
Czerwony Dwór19:06
Bora Komorowskiego19:07
Kołobrzeska19:09
Zaspa19:11
Startowa19:12
Jana Pawła II19:13
Żwirki i Wigury [GDA]19:14
Bajana19:15
Legionów19:17
Plac Komorowskiego19:19
Mickiewicza [GDA]19:21
Reja [GDA]19:22
Wyspiańskiego19:24
Opera Bałtycka19:27
Traugutta [GDA]19:28
Uniwersytet Medyczny19:29
Chodowieckiego19:30
Brama Oliwska19:31
Dworzec Główny19:33
Brama Wyżynna19:36
Śródmieście SKM19:38
Pohulanka19:40
Odrzańska19:41
Chałubińskiego19:43
Sikorskiego [GDA]19:45
Cieszyńskiego19:47
Cebertowicza19:48
Wilanowska19:50
Przemyska19:52
Płocka19:53
Łostowice Świętokrzyska19:55
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska20:12
Łostowice Świętokrzyska20:12
Płocka20:14
Przemyska20:16
Wilanowska20:17
Cebertowicza20:19
Cieszyńskiego20:20
Sikorskiego [GDA]20:22
Chałubińskiego20:24
Odrzańska20:26
Pohulanka20:27
Śródmieście SKM20:29
Brama Wyżynna20:31
Dworzec Główny20:33
Brama Oliwska20:36
Chodowieckiego20:37
Uniwersytet Medyczny20:38
Traugutta [GDA]20:40
Opera Bałtycka20:42
Wyspiańskiego20:45
Reja [GDA]20:46
Mickiewicza [GDA]20:48
Plac Komorowskiego20:50
Legionów20:52
Bajana20:54
Żwirki i Wigury [GDA]20:55
Jana Pawła II20:56
Startowa20:57
Zaspa20:58
Kołobrzeska20:59
Bora Komorowskiego21:01
Czerwony Dwór21:03
Piastowska21:04
Pomorska [GDA]21:06
Gospody21:07
Pomorska - Osiedle21:08
Subisława21:10
Opacka21:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:15
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:47
Opacka21:49
Subisława21:51
Pomorska - Osiedle21:52
Pomorska [GDA]21:54
Piastowska21:55
Czerwony Dwór21:57
Bora Komorowskiego21:58
Kołobrzeska22:00
Zaspa22:02
Startowa22:03
Jana Pawła II22:04
Żwirki i Wigury [GDA]22:05
Bajana22:06
Legionów22:08
Plac Komorowskiego22:10
Mickiewicza [GDA]22:12
Reja [GDA]22:13
Wyspiańskiego22:15
Opera Bałtycka22:18
Traugutta [GDA]22:19
Uniwersytet Medyczny22:20
Chodowieckiego22:21
Brama Oliwska22:22
Dworzec Główny22:24
Brama Wyżynna22:27
Śródmieście SKM22:29
Pohulanka22:31
Odrzańska22:32
Chałubińskiego22:34
Sikorskiego [GDA]22:36
Cieszyńskiego22:38
Cebertowicza22:39
Wilanowska22:41
Przemyska22:43
Płocka22:44
Łostowice Świętokrzyska22:46
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska22:47
Łostowice Świętokrzyska22:47
Płocka22:49
Przemyska22:50
Wilanowska22:51
Cebertowicza22:53
Cieszyńskiego22:54
Sikorskiego [GDA]22:56
Chałubińskiego22:57
Odrzańska22:59
Pohulanka23:00
Śródmieście SKM23:02
Brama Wyżynna23:04
Dworzec Główny23:06
Brama Oliwska23:09
Chodowieckiego23:10
Uniwersytet Medyczny23:11
Traugutta [GDA]23:12
Opera Bałtycka23:14
Wyspiańskiego23:16
Reja [GDA]23:17
Mickiewicza [GDA]23:19
Plac Komorowskiego23:21
Legionów23:22
Bajana23:23
Żwirki i Wigury [GDA]23:24
Jana Pawła II23:25
Startowa23:26
Zaspa23:27
Kołobrzeska23:28
Bora Komorowskiego23:30
Czerwony Dwór23:32
Piastowska23:33
Pomorska [GDA]23:35
Gospody23:36
Pomorska - Osiedle23:37
Subisława23:39
Opacka23:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:43
Obrońców Westerplatte23:45
Derdowskiego23:46
Tetmajera23:47
Bażyńskiego [GDA]23:48
Uniwersytet Gdański [GDA]23:49
Strzyża PKM23:51
Zajezdnia WRZESZCZ23:52