• Od 18 maja obowiązuje nowy limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Nadal połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
09:21
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ05:06
Strzyża PKM05:07
Uniwersytet Gdański [GDA]05:09
Bażyńskiego [GDA]05:10
Tetmajera05:11
Derdowskiego05:12
Obrońców Westerplatte05:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:16
Opacka05:18
Subisława05:20
Pomorska - Osiedle05:21
Pomorska [GDA]05:23
Piastowska05:24
Czerwony Dwór05:26
Bora Komorowskiego05:27
Kołobrzeska05:29
Zaspa05:31
Startowa05:32
Jana Pawła II05:33
Żwirki i Wigury [GDA]05:34
Bajana05:35
Legionów05:37
Plac Komorowskiego05:39
Mickiewicza [GDA]05:41
Reja [GDA]05:42
Wyspiańskiego05:44
Opera Bałtycka05:47
Traugutta [GDA]05:48
Uniwersytet Medyczny05:49
Chodowieckiego05:50
Brama Oliwska05:51
Dworzec Główny05:53
Brama Wyżynna05:56
Śródmieście SKM05:58
Pohulanka06:00
Odrzańska06:01
Chałubińskiego06:03
Sikorskiego [GDA]06:05
Cieszyńskiego06:07
Cebertowicza06:08
Wilanowska06:10
Przemyska06:12
Płocka06:13
Łostowice Świętokrzyska06:15
Kurs nr 1 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska06:21
Łostowice Świętokrzyska06:21
Płocka06:23
Przemyska06:25
Wilanowska06:26
Cebertowicza06:28
Cieszyńskiego06:29
Sikorskiego [GDA]06:31
Chałubińskiego06:33
Odrzańska06:35
Pohulanka06:36
Śródmieście SKM06:38
Brama Wyżynna06:40
Dworzec Główny06:42
Brama Oliwska06:45
Chodowieckiego06:46
Uniwersytet Medyczny06:47
Traugutta [GDA]06:49
Opera Bałtycka06:51
Wyspiańskiego06:54
Reja [GDA]06:55
Mickiewicza [GDA]06:57
Plac Komorowskiego06:59
Legionów07:01
Bajana07:03
Żwirki i Wigury [GDA]07:04
Jana Pawła II07:05
Startowa07:06
Zaspa07:07
Kołobrzeska07:08
Bora Komorowskiego07:10
Czerwony Dwór07:12
Piastowska07:13
Pomorska [GDA]07:15
Gospody07:16
Pomorska - Osiedle07:17
Subisława07:19
Opacka07:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:23
Obrońców Westerplatte07:26
Derdowskiego07:27
Tetmajera07:28
Bażyńskiego [GDA]07:29
Uniwersytet Gdański [GDA]07:31
Strzyża PKM07:33
Zajezdnia WRZESZCZ07:34
Kurs nr 9 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska16:01
Łostowice Świętokrzyska16:01
Płocka16:03
Przemyska16:05
Wilanowska16:06
Cebertowicza16:08
Cieszyńskiego16:09
Sikorskiego [GDA]16:11
Chałubińskiego16:13
Odrzańska16:15
Pohulanka16:16
Śródmieście SKM16:18
Brama Wyżynna16:20
Dworzec Główny16:22
Brama Oliwska16:25
Chodowieckiego16:26
Uniwersytet Medyczny16:27
Traugutta [GDA]16:29
Opera Bałtycka16:31
Wyspiańskiego16:34
Reja [GDA]16:35
Mickiewicza [GDA]16:37
Plac Komorowskiego16:39
Legionów16:41
Bajana16:43
Żwirki i Wigury [GDA]16:44
Jana Pawła II16:45
Startowa16:46
Zaspa16:47
Kołobrzeska16:48
Bora Komorowskiego16:50
Czerwony Dwór16:52
Piastowska16:53
Pomorska [GDA]16:55
Gospody16:56
Pomorska - Osiedle16:57
Subisława16:59
Opacka17:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:03
Obrońców Westerplatte17:06
Derdowskiego17:07
Tetmajera17:08
Bażyńskiego [GDA]17:09
Uniwersytet Gdański [GDA]17:11
Strzyża PKM17:13
Zajezdnia WRZESZCZ17:14
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ17:32
Strzyża PKM17:33
Uniwersytet Gdański [GDA]17:35
Bażyńskiego [GDA]17:36
Tetmajera17:37
Derdowskiego17:38
Obrońców Westerplatte17:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:42
Opacka17:44
Subisława17:46
Pomorska - Osiedle17:47
Pomorska [GDA]17:49
Piastowska17:50
Czerwony Dwór17:52
Bora Komorowskiego17:53
Kołobrzeska17:55
Zaspa17:57
Startowa17:58
Jana Pawła II17:59
Żwirki i Wigury [GDA]18:00
Bajana18:01
Legionów18:03
Plac Komorowskiego18:05
Mickiewicza [GDA]18:07
Reja [GDA]18:08
Wyspiańskiego18:10
Opera Bałtycka18:13
Traugutta [GDA]18:14
Uniwersytet Medyczny18:15
Chodowieckiego18:16
Brama Oliwska18:17
Dworzec Główny18:19
Brama Wyżynna18:22
Śródmieście SKM18:24
Pohulanka18:26
Odrzańska18:27
Chałubińskiego18:29
Sikorskiego [GDA]18:31
Cieszyńskiego18:33
Cebertowicza18:34
Wilanowska18:36
Przemyska18:38
Płocka18:39
Łostowice Świętokrzyska18:41
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska18:51
Łostowice Świętokrzyska18:51
Płocka18:53
Przemyska18:55
Wilanowska18:56
Cebertowicza18:58
Cieszyńskiego18:59
Sikorskiego [GDA]19:01
Chałubińskiego19:03
Odrzańska19:05
Pohulanka19:06
Śródmieście SKM19:08
Brama Wyżynna19:10
Dworzec Główny19:12
Brama Oliwska19:15
Chodowieckiego19:16
Uniwersytet Medyczny19:17
Traugutta [GDA]19:19
Opera Bałtycka19:21
Wyspiańskiego19:24
Reja [GDA]19:25
Mickiewicza [GDA]19:27
Plac Komorowskiego19:29
Legionów19:31
Bajana19:33
Żwirki i Wigury [GDA]19:34
Jana Pawła II19:35
Startowa19:36
Zaspa19:37
Kołobrzeska19:38
Bora Komorowskiego19:40
Czerwony Dwór19:42
Piastowska19:43
Pomorska [GDA]19:45
Gospody19:46
Pomorska - Osiedle19:47
Subisława19:49
Opacka19:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:53
Obrońców Westerplatte19:56
Derdowskiego19:57
Tetmajera19:58
Bażyńskiego [GDA]19:59
Uniwersytet Gdański [GDA]20:01
Strzyża PKM20:03
Zajezdnia WRZESZCZ20:04