• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
04:53
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ04:26
Strzyża PKM04:27
Uniwersytet Gdański [GDA]04:29
Bażyńskiego [GDA]04:30
Tetmajera04:31
Derdowskiego04:32
Obrońców Westerplatte04:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:36
Opacka04:38
Subisława04:40
Pomorska - Osiedle04:41
Pomorska [GDA]04:43
Piastowska04:44
Czerwony Dwór04:46
Bora Komorowskiego04:47
Kołobrzeska04:49
Zaspa04:51
Startowa04:52
Jana Pawła II04:53
Żwirki i Wigury [GDA]04:54
Bajana04:55
Legionów04:57
Plac Komorowskiego04:59
Mickiewicza [GDA]05:01
Reja [GDA]05:02
Wyspiańskiego05:04
Opera Bałtycka05:07
Traugutta [GDA]05:08
Uniwersytet Medyczny05:09
Chodowieckiego05:10
Brama Oliwska05:11
Dworzec Główny05:13
Brama Wyżynna05:16
Śródmieście SKM05:18
Pohulanka05:20
Odrzańska05:21
Chałubińskiego05:23
Sikorskiego [GDA]05:25
Cieszyńskiego05:27
Cebertowicza05:28
Wilanowska05:30
Przemyska05:32
Płocka05:33
Łostowice Świętokrzyska05:35
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska05:52
Łostowice Świętokrzyska05:52
Płocka05:54
Przemyska05:56
Wilanowska05:57
Cebertowicza05:59
Cieszyńskiego06:00
Sikorskiego [GDA]06:02
Chałubińskiego06:04
Odrzańska06:06
Pohulanka06:07
Śródmieście SKM06:09
Brama Wyżynna06:11
Dworzec Główny06:13
Brama Oliwska06:16
Chodowieckiego06:17
Uniwersytet Medyczny06:18
Traugutta [GDA]06:20
Opera Bałtycka06:22
Wyspiańskiego06:25
Reja [GDA]06:26
Mickiewicza [GDA]06:28
Plac Komorowskiego06:30
Legionów06:32
Bajana06:34
Żwirki i Wigury [GDA]06:35
Jana Pawła II06:36
Startowa06:37
Zaspa06:38
Kołobrzeska06:39
Bora Komorowskiego06:41
Czerwony Dwór06:43
Piastowska06:44
Pomorska [GDA]06:46
Gospody06:47
Pomorska - Osiedle06:48
Subisława06:50
Opacka06:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:55
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska10:51
Łostowice Świętokrzyska10:51
Płocka10:53
Przemyska10:55
Wilanowska10:56
Cebertowicza10:58
Cieszyńskiego10:59
Sikorskiego [GDA]11:01
Chałubińskiego11:03
Odrzańska11:05
Pohulanka11:06
Śródmieście SKM11:08
Brama Wyżynna11:10
Dworzec Główny11:12
Brama Oliwska11:15
Chodowieckiego11:16
Uniwersytet Medyczny11:17
Traugutta [GDA]11:19
Opera Bałtycka11:21
Wyspiańskiego11:24
Reja [GDA]11:25
Mickiewicza [GDA]11:27
Plac Komorowskiego11:29
Legionów11:31
Bajana11:33
Żwirki i Wigury [GDA]11:34
Jana Pawła II11:35
Startowa11:36
Zaspa11:37
Kołobrzeska11:38
Bora Komorowskiego11:40
Czerwony Dwór11:42
Piastowska11:43
Pomorska [GDA]11:45
Gospody11:46
Pomorska - Osiedle11:47
Subisława11:49
Opacka11:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:54
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:15
Opacka12:17
Subisława12:19
Pomorska - Osiedle12:20
Pomorska [GDA]12:22
Piastowska12:23
Czerwony Dwór12:25
Bora Komorowskiego12:26
Kołobrzeska12:28
Zaspa12:30
Startowa12:31
Jana Pawła II12:32
Żwirki i Wigury [GDA]12:33
Bajana12:34
Legionów12:36
Plac Komorowskiego12:38
Mickiewicza [GDA]12:40
Reja [GDA]12:41
Wyspiańskiego12:43
Opera Bałtycka12:46
Traugutta [GDA]12:47
Uniwersytet Medyczny12:48
Chodowieckiego12:49
Brama Oliwska12:50
Dworzec Główny12:52
Brama Wyżynna12:55
Śródmieście SKM12:57
Pohulanka12:59
Odrzańska13:00
Chałubińskiego13:02
Sikorskiego [GDA]13:04
Cieszyńskiego13:06
Cebertowicza13:07
Wilanowska13:09
Przemyska13:11
Płocka13:12
Łostowice Świętokrzyska13:14