• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
02:03
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ09:45
Strzyża PKM09:46
Uniwersytet Gdański [GDA]09:48
Bażyńskiego [GDA]09:49
Tetmajera09:50
Derdowskiego09:51
Obrońców Westerplatte09:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:55
Opacka09:57
Subisława09:59
Pomorska - Osiedle10:00
Pomorska [GDA]10:02
Piastowska10:03
Czerwony Dwór10:05
Bora Komorowskiego10:06
Kołobrzeska10:08
Zaspa10:10
Startowa10:11
Jana Pawła II10:12
Żwirki i Wigury [GDA]10:13
Bajana10:14
Legionów10:16
Plac Komorowskiego10:18
Mickiewicza [GDA]10:20
Reja [GDA]10:21
Wyspiańskiego10:23
Opera Bałtycka10:26
Traugutta [GDA]10:27
Uniwersytet Medyczny10:28
Chodowieckiego10:29
Brama Oliwska10:30
Dworzec Główny10:32
Brama Wyżynna10:35
Śródmieście SKM10:37
Pohulanka10:39
Odrzańska10:40
Chałubińskiego10:42
Sikorskiego [GDA]10:44
Cieszyńskiego10:46
Cebertowicza10:47
Wilanowska10:49
Przemyska10:51
Płocka10:52
Łostowice Świętokrzyska10:54
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska13:31
Łostowice Świętokrzyska13:31
Płocka13:33
Przemyska13:35
Wilanowska13:36
Cebertowicza13:38
Cieszyńskiego13:39
Sikorskiego [GDA]13:41
Chałubińskiego13:43
Odrzańska13:45
Pohulanka13:46
Śródmieście SKM13:48
Brama Wyżynna13:50
Dworzec Główny13:52
Brama Oliwska13:55
Chodowieckiego13:56
Uniwersytet Medyczny13:57
Traugutta [GDA]13:59
Opera Bałtycka14:01
Wyspiańskiego14:04
Reja [GDA]14:05
Mickiewicza [GDA]14:07
Plac Komorowskiego14:09
Legionów14:11
Bajana14:13
Żwirki i Wigury [GDA]14:14
Jana Pawła II14:15
Startowa14:16
Zaspa14:17
Kołobrzeska14:18
Bora Komorowskiego14:20
Czerwony Dwór14:22
Piastowska14:23
Pomorska [GDA]14:25
Gospody14:26
Pomorska - Osiedle14:27
Subisława14:29
Opacka14:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:34
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:48
Opacka14:50
Subisława14:52
Pomorska - Osiedle14:53
Pomorska [GDA]14:55
Piastowska14:56
Czerwony Dwór14:58
Bora Komorowskiego14:59
Kołobrzeska15:01
Zaspa15:03
Startowa15:04
Jana Pawła II15:05
Żwirki i Wigury [GDA]15:06
Bajana15:07
Legionów15:09
Plac Komorowskiego15:11
Mickiewicza [GDA]15:13
Reja [GDA]15:14
Wyspiańskiego15:16
Opera Bałtycka15:19
Traugutta [GDA]15:20
Uniwersytet Medyczny15:21
Chodowieckiego15:22
Brama Oliwska15:23
Dworzec Główny15:25
Brama Wyżynna15:28
Śródmieście SKM15:30
Pohulanka15:32
Odrzańska15:33
Chałubińskiego15:35
Sikorskiego [GDA]15:37
Cieszyńskiego15:39
Cebertowicza15:40
Wilanowska15:42
Przemyska15:44
Płocka15:45
Łostowice Świętokrzyska15:47
Kurs nr 5 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska15:51
Łostowice Świętokrzyska15:51
Płocka15:53
Przemyska15:55
Wilanowska15:56
Cebertowicza15:58
Cieszyńskiego15:59
Sikorskiego [GDA]16:01
Chałubińskiego16:03
Odrzańska16:05
Pohulanka16:06
Śródmieście SKM16:08
Brama Wyżynna16:10
Dworzec Główny16:12
Brama Oliwska16:15
Chodowieckiego16:16
Uniwersytet Medyczny16:17
Traugutta [GDA]16:19
Opera Bałtycka16:21
Wyspiańskiego16:24
Reja [GDA]16:25
Mickiewicza [GDA]16:27
Plac Komorowskiego16:29
Legionów16:31
Bajana16:33
Żwirki i Wigury [GDA]16:34
Jana Pawła II16:35
Startowa16:36
Zaspa16:37
Kołobrzeska16:38
Bora Komorowskiego16:40
Czerwony Dwór16:42
Piastowska16:43
Pomorska [GDA]16:45
Gospody16:46
Pomorska - Osiedle16:47
Subisława16:49
Opacka16:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:53
Obrońców Westerplatte16:55
Derdowskiego16:56
Tetmajera16:57
Bażyńskiego [GDA]16:58
Uniwersytet Gdański [GDA]17:00
Strzyża PKM17:02
Zajezdnia WRZESZCZ17:03