• Prace awaryjne, linia 136 i 283 nie kursują przez ul. Leśna Góra.  • Dzień bez Samochodu - wtorek, 22.09. Masz auto? Skorzystaj bezpłatnie z tramwaju, autobusu, pociągu SKM lub POLREGIO. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
10:30
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska11:11
Łostowice Świętokrzyska11:11
Płocka11:13
Przemyska11:15
Wilanowska11:16
Cebertowicza11:18
Cieszyńskiego11:19
Sikorskiego [GDA]11:21
Chałubińskiego11:23
Odrzańska11:25
Pohulanka11:26
Śródmieście SKM11:28
Brama Wyżynna11:30
Dworzec Główny11:32
Brama Oliwska11:35
Chodowieckiego11:36
Uniwersytet Medyczny11:37
Traugutta [GDA]11:39
Opera Bałtycka11:41
Wyspiańskiego11:44
Reja [GDA]11:45
Mickiewicza [GDA]11:47
Plac Komorowskiego11:49
Legionów11:51
Bajana11:53
Żwirki i Wigury [GDA]11:54
Jana Pawła II11:55
Startowa11:56
Zaspa11:57
Kołobrzeska11:58
Bora Komorowskiego12:00
Czerwony Dwór12:02
Piastowska12:03
Pomorska [GDA]12:05
Gospody12:06
Pomorska - Osiedle12:07
Subisława12:09
Opacka12:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:14
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:35
Opacka12:37
Subisława12:39
Pomorska - Osiedle12:40
Pomorska [GDA]12:42
Piastowska12:43
Czerwony Dwór12:45
Bora Komorowskiego12:46
Kołobrzeska12:48
Zaspa12:50
Startowa12:51
Jana Pawła II12:52
Żwirki i Wigury [GDA]12:53
Bajana12:54
Legionów12:56
Plac Komorowskiego12:58
Mickiewicza [GDA]13:00
Reja [GDA]13:01
Wyspiańskiego13:03
Opera Bałtycka13:06
Traugutta [GDA]13:07
Uniwersytet Medyczny13:08
Chodowieckiego13:09
Brama Oliwska13:10
Dworzec Główny13:12
Brama Wyżynna13:15
Śródmieście SKM13:17
Pohulanka13:19
Odrzańska13:20
Chałubińskiego13:22
Sikorskiego [GDA]13:24
Cieszyńskiego13:26
Cebertowicza13:27
Wilanowska13:29
Przemyska13:31
Płocka13:32
Łostowice Świętokrzyska13:34
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:16
Opacka17:18
Subisława17:20
Pomorska - Osiedle17:21
Pomorska [GDA]17:23
Piastowska17:24
Czerwony Dwór17:26
Bora Komorowskiego17:27
Kołobrzeska17:29
Zaspa17:31
Startowa17:32
Jana Pawła II17:33
Żwirki i Wigury [GDA]17:34
Bajana17:35
Legionów17:37
Plac Komorowskiego17:39
Mickiewicza [GDA]17:41
Reja [GDA]17:42
Wyspiańskiego17:44
Opera Bałtycka17:47
Traugutta [GDA]17:48
Uniwersytet Medyczny17:49
Chodowieckiego17:50
Brama Oliwska17:51
Dworzec Główny17:53
Brama Wyżynna17:56
Śródmieście SKM17:58
Pohulanka18:00
Odrzańska18:01
Chałubińskiego18:03
Sikorskiego [GDA]18:05
Cieszyńskiego18:07
Cebertowicza18:08
Wilanowska18:10
Przemyska18:12
Płocka18:13
Łostowice Świętokrzyska18:15
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska18:32
Łostowice Świętokrzyska18:32
Płocka18:34
Przemyska18:36
Wilanowska18:37
Cebertowicza18:39
Cieszyńskiego18:40
Sikorskiego [GDA]18:42
Chałubińskiego18:44
Odrzańska18:46
Pohulanka18:47
Śródmieście SKM18:49
Brama Wyżynna18:51
Dworzec Główny18:53
Brama Oliwska18:56
Chodowieckiego18:57
Uniwersytet Medyczny18:58
Traugutta [GDA]19:00
Opera Bałtycka19:02
Wyspiańskiego19:05
Reja [GDA]19:06
Mickiewicza [GDA]19:08
Plac Komorowskiego19:10
Legionów19:12
Bajana19:14
Żwirki i Wigury [GDA]19:15
Jana Pawła II19:16
Startowa19:17
Zaspa19:18
Kołobrzeska19:19
Bora Komorowskiego19:21
Czerwony Dwór19:23
Piastowska19:24
Pomorska [GDA]19:26
Gospody19:27
Pomorska - Osiedle19:28
Subisława19:30
Opacka19:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:35
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:56
Opacka19:58
Subisława20:00
Pomorska - Osiedle20:01
Pomorska [GDA]20:03
Piastowska20:04
Czerwony Dwór20:06
Bora Komorowskiego20:07
Kołobrzeska20:09
Zaspa20:11
Startowa20:12
Jana Pawła II20:13
Żwirki i Wigury [GDA]20:14
Bajana20:15
Legionów20:17
Plac Komorowskiego20:19
Mickiewicza [GDA]20:21
Reja [GDA]20:22
Wyspiańskiego20:24
Opera Bałtycka20:27
Traugutta [GDA]20:28
Uniwersytet Medyczny20:29
Chodowieckiego20:30
Brama Oliwska20:31
Dworzec Główny20:33
Brama Wyżynna20:36
Śródmieście SKM20:38
Pohulanka20:40
Odrzańska20:41
Chałubińskiego20:43
Sikorskiego [GDA]20:45
Cieszyńskiego20:47
Cebertowicza20:48
Wilanowska20:50
Przemyska20:52
Płocka20:53
Łostowice Świętokrzyska20:55
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska21:12
Łostowice Świętokrzyska21:12
Płocka21:14
Przemyska21:16
Wilanowska21:17
Cebertowicza21:19
Cieszyńskiego21:20
Sikorskiego [GDA]21:22
Chałubińskiego21:24
Odrzańska21:26
Pohulanka21:27
Śródmieście SKM21:29
Brama Wyżynna21:31
Dworzec Główny21:33
Brama Oliwska21:36
Chodowieckiego21:37
Uniwersytet Medyczny21:38
Traugutta [GDA]21:40
Opera Bałtycka21:42
Wyspiańskiego21:45
Reja [GDA]21:46
Mickiewicza [GDA]21:48
Plac Komorowskiego21:50
Legionów21:52
Bajana21:54
Żwirki i Wigury [GDA]21:55
Jana Pawła II21:56
Startowa21:57
Zaspa21:58
Kołobrzeska21:59
Bora Komorowskiego22:01
Czerwony Dwór22:03
Piastowska22:04
Pomorska [GDA]22:06
Gospody22:07
Pomorska - Osiedle22:08
Subisława22:10
Opacka22:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:14
Obrońców Westerplatte22:16
Derdowskiego22:17
Tetmajera22:18
Bażyńskiego [GDA]22:19
Uniwersytet Gdański [GDA]22:21
Strzyża PKM22:23
Zajezdnia WRZESZCZ22:24