• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
20:03
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ05:06
Strzyża PKM05:07
Uniwersytet Gdański [GDA]05:09
Bażyńskiego [GDA]05:10
Tetmajera05:11
Derdowskiego05:12
Obrońców Westerplatte05:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:16
Opacka05:18
Subisława05:20
Pomorska - Osiedle05:21
Pomorska [GDA]05:23
Piastowska05:24
Czerwony Dwór05:26
Bora Komorowskiego05:27
Kołobrzeska05:29
Zaspa05:31
Startowa05:32
Jana Pawła II05:33
Żwirki i Wigury [GDA]05:34
Bajana05:35
Legionów05:37
Plac Komorowskiego05:39
Mickiewicza [GDA]05:41
Reja [GDA]05:42
Wyspiańskiego05:44
Opera Bałtycka05:47
Traugutta [GDA]05:48
Uniwersytet Medyczny05:49
Chodowieckiego05:50
Brama Oliwska05:51
Dworzec Główny05:53
Brama Wyżynna05:56
Śródmieście SKM05:58
Pohulanka06:00
Odrzańska06:01
Chałubińskiego06:03
Sikorskiego [GDA]06:05
Cieszyńskiego06:07
Cebertowicza06:08
Wilanowska06:10
Przemyska06:12
Płocka06:13
Łostowice Świętokrzyska06:15
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska06:21
Łostowice Świętokrzyska06:21
Płocka06:23
Przemyska06:25
Wilanowska06:26
Cebertowicza06:28
Cieszyńskiego06:29
Sikorskiego [GDA]06:31
Chałubińskiego06:33
Odrzańska06:35
Pohulanka06:36
Śródmieście SKM06:38
Brama Wyżynna06:40
Dworzec Główny06:42
Brama Oliwska06:45
Chodowieckiego06:46
Uniwersytet Medyczny06:47
Traugutta [GDA]06:49
Opera Bałtycka06:51
Wyspiańskiego06:54
Reja [GDA]06:55
Mickiewicza [GDA]06:57
Plac Komorowskiego06:59
Legionów07:01
Bajana07:03
Żwirki i Wigury [GDA]07:04
Jana Pawła II07:05
Startowa07:06
Zaspa07:07
Kołobrzeska07:08
Bora Komorowskiego07:10
Czerwony Dwór07:12
Piastowska07:13
Pomorska [GDA]07:15
Gospody07:16
Pomorska - Osiedle07:17
Subisława07:19
Opacka07:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:24
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska11:31
Łostowice Świętokrzyska11:31
Płocka11:33
Przemyska11:35
Wilanowska11:36
Cebertowicza11:38
Cieszyńskiego11:39
Sikorskiego [GDA]11:41
Chałubińskiego11:43
Odrzańska11:45
Pohulanka11:46
Śródmieście SKM11:48
Brama Wyżynna11:50
Dworzec Główny11:52
Brama Oliwska11:55
Chodowieckiego11:56
Uniwersytet Medyczny11:57
Traugutta [GDA]11:59
Opera Bałtycka12:01
Wyspiańskiego12:04
Reja [GDA]12:05
Mickiewicza [GDA]12:07
Plac Komorowskiego12:09
Legionów12:11
Bajana12:13
Żwirki i Wigury [GDA]12:14
Jana Pawła II12:15
Startowa12:16
Zaspa12:17
Kołobrzeska12:18
Bora Komorowskiego12:20
Czerwony Dwór12:22
Piastowska12:23
Pomorska [GDA]12:25
Gospody12:26
Pomorska - Osiedle12:27
Subisława12:29
Opacka12:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:34
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:55
Opacka12:57
Subisława12:59
Pomorska - Osiedle13:00
Pomorska [GDA]13:02
Piastowska13:03
Czerwony Dwór13:05
Bora Komorowskiego13:06
Kołobrzeska13:08
Zaspa13:10
Startowa13:11
Jana Pawła II13:12
Żwirki i Wigury [GDA]13:13
Bajana13:14
Legionów13:16
Plac Komorowskiego13:18
Mickiewicza [GDA]13:20
Reja [GDA]13:21
Wyspiańskiego13:23
Opera Bałtycka13:26
Traugutta [GDA]13:27
Uniwersytet Medyczny13:28
Chodowieckiego13:29
Brama Oliwska13:30
Dworzec Główny13:32
Brama Wyżynna13:35
Śródmieście SKM13:37
Pohulanka13:39
Odrzańska13:40
Chałubińskiego13:42
Sikorskiego [GDA]13:44
Cieszyńskiego13:46
Cebertowicza13:47
Wilanowska13:49
Przemyska13:51
Płocka13:52
Łostowice Świętokrzyska13:54