• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.
14:57
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ05:26
Strzyża PKM05:27
Uniwersytet Gdański [GDA]05:29
Bażyńskiego [GDA]05:30
Tetmajera05:31
Derdowskiego05:32
Obrońców Westerplatte05:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:36
Opacka05:38
Subisława05:40
Pomorska - Osiedle05:41
Pomorska [GDA]05:43
Piastowska05:44
Czerwony Dwór05:46
Bora Komorowskiego05:47
Kołobrzeska05:49
Zaspa05:51
Startowa05:52
Jana Pawła II05:53
Żwirki i Wigury [GDA]05:54
Bajana05:55
Legionów05:57
Plac Komorowskiego05:59
Mickiewicza [GDA]06:01
Reja [GDA]06:02
Wyspiańskiego06:04
Opera Bałtycka06:07
Traugutta [GDA]06:08
Uniwersytet Medyczny06:09
Chodowieckiego06:10
Brama Oliwska06:11
Dworzec Główny06:13
Brama Wyżynna06:16
Śródmieście SKM06:18
Pohulanka06:20
Odrzańska06:21
Chałubińskiego06:23
Sikorskiego [GDA]06:25
Cieszyńskiego06:27
Cebertowicza06:28
Wilanowska06:30
Przemyska06:32
Płocka06:33
Łostowice Świętokrzyska06:35
Kurs nr 1 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska06:41
Łostowice Świętokrzyska06:41
Płocka06:43
Przemyska06:45
Wilanowska06:46
Cebertowicza06:48
Cieszyńskiego06:49
Sikorskiego [GDA]06:51
Chałubińskiego06:53
Odrzańska06:55
Pohulanka06:56
Śródmieście SKM06:58
Brama Wyżynna07:00
Dworzec Główny07:02
Brama Oliwska07:05
Chodowieckiego07:06
Uniwersytet Medyczny07:07
Traugutta [GDA]07:09
Opera Bałtycka07:11
Wyspiańskiego07:14
Reja [GDA]07:15
Mickiewicza [GDA]07:17
Plac Komorowskiego07:19
Legionów07:21
Bajana07:23
Żwirki i Wigury [GDA]07:24
Jana Pawła II07:25
Startowa07:26
Zaspa07:27
Kołobrzeska07:28
Bora Komorowskiego07:30
Czerwony Dwór07:32
Piastowska07:33
Pomorska [GDA]07:35
Gospody07:36
Pomorska - Osiedle07:37
Subisława07:39
Opacka07:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:43
Obrońców Westerplatte07:45
Derdowskiego07:46
Tetmajera07:47
Bażyńskiego [GDA]07:48
Uniwersytet Gdański [GDA]07:50
Strzyża PKM07:52
Zajezdnia WRZESZCZ07:53
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ08:05
Strzyża PKM08:06
Uniwersytet Gdański [GDA]08:08
Bażyńskiego [GDA]08:09
Tetmajera08:10
Derdowskiego08:11
Obrońców Westerplatte08:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:15
Opacka08:17
Subisława08:19
Pomorska - Osiedle08:20
Pomorska [GDA]08:22
Piastowska08:23
Czerwony Dwór08:25
Bora Komorowskiego08:26
Kołobrzeska08:28
Zaspa08:30
Startowa08:31
Jana Pawła II08:32
Żwirki i Wigury [GDA]08:33
Bajana08:34
Legionów08:36
Plac Komorowskiego08:38
Mickiewicza [GDA]08:40
Reja [GDA]08:41
Wyspiańskiego08:43
Opera Bałtycka08:46
Traugutta [GDA]08:47
Uniwersytet Medyczny08:48
Chodowieckiego08:49
Brama Oliwska08:50
Dworzec Główny08:52
Brama Wyżynna08:55
Śródmieście SKM08:57
Pohulanka08:59
Odrzańska09:00
Chałubińskiego09:02
Sikorskiego [GDA]09:04
Cieszyńskiego09:06
Cebertowicza09:07
Wilanowska09:09
Przemyska09:11
Płocka09:12
Łostowice Świętokrzyska09:14
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska11:51
Łostowice Świętokrzyska11:51
Płocka11:53
Przemyska11:55
Wilanowska11:56
Cebertowicza11:58
Cieszyńskiego11:59
Sikorskiego [GDA]12:01
Chałubińskiego12:03
Odrzańska12:05
Pohulanka12:06
Śródmieście SKM12:08
Brama Wyżynna12:10
Dworzec Główny12:12
Brama Oliwska12:15
Chodowieckiego12:16
Uniwersytet Medyczny12:17
Traugutta [GDA]12:19
Opera Bałtycka12:21
Wyspiańskiego12:24
Reja [GDA]12:25
Mickiewicza [GDA]12:27
Plac Komorowskiego12:29
Legionów12:31
Bajana12:33
Żwirki i Wigury [GDA]12:34
Jana Pawła II12:35
Startowa12:36
Zaspa12:37
Kołobrzeska12:38
Bora Komorowskiego12:40
Czerwony Dwór12:42
Piastowska12:43
Pomorska [GDA]12:45
Gospody12:46
Pomorska - Osiedle12:47
Subisława12:49
Opacka12:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:54
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:15
Opacka13:17
Subisława13:19
Pomorska - Osiedle13:20
Pomorska [GDA]13:22
Piastowska13:23
Czerwony Dwór13:25
Bora Komorowskiego13:26
Kołobrzeska13:28
Zaspa13:30
Startowa13:31
Jana Pawła II13:32
Żwirki i Wigury [GDA]13:33
Bajana13:34
Legionów13:36
Plac Komorowskiego13:38
Mickiewicza [GDA]13:40
Reja [GDA]13:41
Wyspiańskiego13:43
Opera Bałtycka13:46
Traugutta [GDA]13:47
Uniwersytet Medyczny13:48
Chodowieckiego13:49
Brama Oliwska13:50
Dworzec Główny13:52
Brama Wyżynna13:55
Śródmieście SKM13:57
Pohulanka13:59
Odrzańska14:00
Chałubińskiego14:02
Sikorskiego [GDA]14:04
Cieszyńskiego14:06
Cebertowicza14:07
Wilanowska14:09
Przemyska14:11
Płocka14:12
Łostowice Świętokrzyska14:14