• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
08:55
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska09:31
Łostowice Świętokrzyska09:31
Płocka09:33
Przemyska09:35
Wilanowska09:36
Cebertowicza09:38
Cieszyńskiego09:39
Sikorskiego [GDA]09:41
Chałubińskiego09:43
Odrzańska09:45
Pohulanka09:46
Śródmieście SKM09:48
Brama Wyżynna09:50
Dworzec Główny09:52
Brama Oliwska09:55
Chodowieckiego09:56
Uniwersytet Medyczny09:57
Traugutta [GDA]09:59
Opera Bałtycka10:01
Wyspiańskiego10:04
Reja [GDA]10:05
Mickiewicza [GDA]10:07
Plac Komorowskiego10:09
Legionów10:11
Bajana10:12
Żwirki i Wigury [GDA]10:13
Jana Pawła II10:14
Startowa10:15
Zaspa10:16
Kołobrzeska10:18
Bora-Komorowskiego10:20
Czerwony Dwór10:22
Piastowska10:23
Pomorska [GDA]10:25
Gospody10:26
Pomorska - Osiedle10:27
Subisława10:29
Opacka10:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:34
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:55
Opacka10:57
Subisława10:59
Pomorska - Osiedle11:00
Pomorska [GDA]11:02
Piastowska11:03
Czerwony Dwór11:05
Bora-Komorowskiego11:06
Kołobrzeska11:08
Zaspa11:10
Startowa11:11
Jana Pawła II11:12
Żwirki i Wigury [GDA]11:13
Bajana11:14
Legionów11:15
Plac Komorowskiego11:17
Mickiewicza [GDA]11:20
Reja [GDA]11:21
Wyspiańskiego11:23
Opera Bałtycka11:26
Traugutta [GDA]11:27
Uniwersytet Medyczny11:28
Chodowieckiego11:29
Brama Oliwska11:30
Dworzec Główny11:32
Brama Wyżynna11:35
Śródmieście SKM11:37
Pohulanka11:39
Odrzańska11:40
Chałubińskiego11:42
Sikorskiego [GDA]11:44
Cieszyńskiego11:46
Cebertowicza11:47
Wilanowska11:49
Przemyska11:51
Płocka11:52
Łostowice Świętokrzyska11:54
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska14:31
Łostowice Świętokrzyska14:31
Płocka14:33
Przemyska14:35
Wilanowska14:36
Cebertowicza14:38
Cieszyńskiego14:39
Sikorskiego [GDA]14:41
Chałubińskiego14:43
Odrzańska14:45
Pohulanka14:46
Śródmieście SKM14:48
Brama Wyżynna14:50
Dworzec Główny14:52
Brama Oliwska14:55
Chodowieckiego14:56
Uniwersytet Medyczny14:57
Traugutta [GDA]14:59
Opera Bałtycka15:01
Wyspiańskiego15:04
Reja [GDA]15:05
Mickiewicza [GDA]15:07
Plac Komorowskiego15:09
Legionów15:11
Bajana15:12
Żwirki i Wigury [GDA]15:13
Jana Pawła II15:14
Startowa15:15
Zaspa15:16
Kołobrzeska15:18
Bora-Komorowskiego15:20
Czerwony Dwór15:22
Piastowska15:23
Pomorska [GDA]15:25
Gospody15:26
Pomorska - Osiedle15:27
Subisława15:29
Opacka15:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:34
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:48
Opacka15:50
Subisława15:52
Pomorska - Osiedle15:53
Pomorska [GDA]15:55
Piastowska15:56
Czerwony Dwór15:58
Bora-Komorowskiego15:59
Kołobrzeska16:01
Zaspa16:03
Startowa16:04
Jana Pawła II16:05
Żwirki i Wigury [GDA]16:06
Bajana16:07
Legionów16:08
Plac Komorowskiego16:10
Mickiewicza [GDA]16:13
Reja [GDA]16:14
Wyspiańskiego16:16
Opera Bałtycka16:19
Traugutta [GDA]16:20
Uniwersytet Medyczny16:21
Chodowieckiego16:22
Brama Oliwska16:23
Dworzec Główny16:25
Brama Wyżynna16:28
Śródmieście SKM16:30
Pohulanka16:32
Odrzańska16:33
Chałubińskiego16:35
Sikorskiego [GDA]16:37
Cieszyńskiego16:39
Cebertowicza16:40
Wilanowska16:42
Przemyska16:44
Płocka16:45
Łostowice Świętokrzyska16:47
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska16:51
Łostowice Świętokrzyska16:51
Płocka16:53
Przemyska16:55
Wilanowska16:56
Cebertowicza16:58
Cieszyńskiego16:59
Sikorskiego [GDA]17:01
Chałubińskiego17:03
Odrzańska17:05
Pohulanka17:06
Śródmieście SKM17:08
Brama Wyżynna17:10
Dworzec Główny17:12
Brama Oliwska17:15
Chodowieckiego17:16
Uniwersytet Medyczny17:17
Traugutta [GDA]17:19
Opera Bałtycka17:21
Wyspiańskiego17:24
Reja [GDA]17:25
Mickiewicza [GDA]17:27
Plac Komorowskiego17:29
Legionów17:31
Bajana17:32
Żwirki i Wigury [GDA]17:33
Jana Pawła II17:34
Startowa17:35
Zaspa17:36
Kołobrzeska17:38
Bora-Komorowskiego17:40
Czerwony Dwór17:42
Piastowska17:43
Pomorska [GDA]17:45
Gospody17:46
Pomorska - Osiedle17:47
Subisława17:49
Opacka17:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:54
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:16
Opacka18:18
Subisława18:20
Pomorska - Osiedle18:21
Pomorska [GDA]18:23
Piastowska18:24
Czerwony Dwór18:26
Bora-Komorowskiego18:27
Kołobrzeska18:29
Zaspa18:31
Startowa18:32
Jana Pawła II18:33
Żwirki i Wigury [GDA]18:34
Bajana18:35
Legionów18:36
Plac Komorowskiego18:38
Mickiewicza [GDA]18:41
Reja [GDA]18:42
Wyspiańskiego18:44
Opera Bałtycka18:47
Traugutta [GDA]18:48
Uniwersytet Medyczny18:49
Chodowieckiego18:50
Brama Oliwska18:51
Dworzec Główny18:53
Brama Wyżynna18:56
Śródmieście SKM18:58
Pohulanka19:00
Odrzańska19:01
Chałubińskiego19:03
Sikorskiego [GDA]19:05
Cieszyńskiego19:07
Cebertowicza19:08
Wilanowska19:10
Przemyska19:12
Płocka19:13
Łostowice Świętokrzyska19:15
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska19:32
Łostowice Świętokrzyska19:32
Płocka19:34
Przemyska19:36
Wilanowska19:37
Cebertowicza19:39
Cieszyńskiego19:40
Sikorskiego [GDA]19:42
Chałubińskiego19:44
Odrzańska19:46
Pohulanka19:47
Śródmieście SKM19:49
Brama Wyżynna19:51
Dworzec Główny19:53
Brama Oliwska19:56
Chodowieckiego19:57
Uniwersytet Medyczny19:58
Traugutta [GDA]20:00
Opera Bałtycka20:02
Wyspiańskiego20:05
Reja [GDA]20:06
Mickiewicza [GDA]20:08
Plac Komorowskiego20:10
Legionów20:12
Bajana20:13
Żwirki i Wigury [GDA]20:14
Jana Pawła II20:15
Startowa20:16
Zaspa20:17
Kołobrzeska20:19
Bora-Komorowskiego20:21
Czerwony Dwór20:23
Piastowska20:24
Pomorska [GDA]20:26
Gospody20:27
Pomorska - Osiedle20:28
Subisława20:30
Opacka20:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:35
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:47
Opacka20:49
Subisława20:51
Pomorska - Osiedle20:52
Pomorska [GDA]20:54
Piastowska20:55
Czerwony Dwór20:57
Bora-Komorowskiego20:58
Kołobrzeska21:00
Zaspa21:02
Startowa21:03
Jana Pawła II21:04
Żwirki i Wigury [GDA]21:05
Bajana21:06
Legionów21:07
Plac Komorowskiego21:09
Mickiewicza [GDA]21:12
Reja [GDA]21:13
Wyspiańskiego21:15
Opera Bałtycka21:18
Traugutta [GDA]21:19
Uniwersytet Medyczny21:20
Chodowieckiego21:21
Brama Oliwska21:22
Dworzec Główny21:24
Brama Wyżynna21:27
Śródmieście SKM21:29
Pohulanka21:31
Odrzańska21:32
Chałubińskiego21:34
Sikorskiego [GDA]21:36
Cieszyńskiego21:38
Cebertowicza21:39
Wilanowska21:41
Przemyska21:43
Płocka21:44
Łostowice Świętokrzyska21:46
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska22:16
Łostowice Świętokrzyska22:16
Płocka22:18
Przemyska22:20
Wilanowska22:21
Cebertowicza22:23
Cieszyńskiego22:24
Sikorskiego [GDA]22:26
Chałubińskiego22:28
Odrzańska22:30
Pohulanka22:31
Śródmieście SKM22:33
Brama Wyżynna22:35
Dworzec Główny22:37
Brama Oliwska22:40
Chodowieckiego22:41
Uniwersytet Medyczny22:42
Traugutta [GDA]22:43
Opera Bałtycka22:45
Wyspiańskiego22:47
Reja [GDA]22:48
Mickiewicza [GDA]22:50
Plac Komorowskiego22:52
Legionów22:53
Bajana22:54
Żwirki i Wigury [GDA]22:55
Jana Pawła II22:56
Startowa22:57
Zaspa22:58
Kołobrzeska22:59
Bora-Komorowskiego23:01
Czerwony Dwór23:03
Piastowska23:04
Pomorska [GDA]23:06
Gospody23:07
Pomorska - Osiedle23:08
Subisława23:10
Opacka23:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:14
Obrońców Westerplatte23:16
Derdowskiego23:17
Tetmajera23:18
Bażyńskiego [GDA]23:19
Uniwersytet Gdański [GDA]23:20
Strzyża PKM23:22
Zajezdnia WRZESZCZ23:23