• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:49
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM08:46
Cisowa SKM08:46
Piaskowa08:47
Chylońska - Kcyńska08:48
Chylonia Dworzec PKP08:50
Pucka08:52
Leszczynki SKM08:54
Zamenhofa [GDY]08:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:57
Morska - Estakada08:59
Kalksztajnów09:00
Mireckiego09:02
Uniwersytet Morski09:04
Stocznia SKM - Morska09:05
Bpa Okoniewskiego09:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:08
Warszawska09:09
Witomińska09:10
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:12
Urząd Miasta - Świętojańska09:16
Traugutta [GDY]09:18
Żwirki i Wigury [GDY]09:19
Skwer Kościuszki - InfoBox09:20
Plac Kaszubski - Świętojańska09:22
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:26
Kurs nr 6 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:43
Plac Kaszubski09:45
Plac Kaszubski - Świętojańska09:46
Skwer Kościuszki - InfoBox09:48
Wybickiego [GDY]09:49
Żwirki i Wigury [GDY]09:50
Traugutta [GDY]09:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:54
Witomińska09:57
Warszawska09:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:00
Bpa Okoniewskiego10:02
Stocznia SKM - Morska10:03
Uniwersytet Morski10:04
Mireckiego10:05
Kalksztajnów10:07
Morska - Estakada10:08
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:10
Zamenhofa [GDY]10:11
Leszczynki SKM10:13
Pucka10:14
Chylonia Dworzec PKP10:16
Chylońska - Kcyńska10:17
Piaskowa10:18
Cisowa SKM10:19
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM10:46
Cisowa SKM10:46
Piaskowa10:47
Chylońska - Kcyńska10:48
Chylonia Dworzec PKP10:50
Pucka10:52
Leszczynki SKM10:54
Zamenhofa [GDY]10:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:57
Morska - Estakada10:59
Kalksztajnów11:00
Mireckiego11:01
Uniwersytet Morski11:03
Stocznia SKM - Morska11:04
Bpa Okoniewskiego11:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:07
Warszawska11:08
Witomińska11:09
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:11
Urząd Miasta - Świętojańska11:15
Traugutta [GDY]11:17
Żwirki i Wigury [GDY]11:18
Skwer Kościuszki - InfoBox11:19
Plac Kaszubski - Świętojańska11:21
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:25
Kurs nr 8 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:42
Plac Kaszubski11:44
Plac Kaszubski - Świętojańska11:46
Skwer Kościuszki - InfoBox11:48
Wybickiego [GDY]11:49
Żwirki i Wigury [GDY]11:50
Traugutta [GDY]11:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:54
Witomińska11:57
Warszawska11:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:00
Bpa Okoniewskiego12:02
Stocznia SKM - Morska12:03
Uniwersytet Morski12:04
Mireckiego12:05
Kalksztajnów12:07
Morska - Estakada12:08
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:10
Zamenhofa [GDY]12:11
Leszczynki SKM12:13
Pucka12:14
Chylonia Dworzec PKP12:16
Chylońska - Kcyńska12:17
Piaskowa12:18
Cisowa SKM12:19
Kurs nr 9 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM12:45
Cisowa SKM12:45
Piaskowa12:46
Chylońska - Kcyńska12:47
Chylonia Dworzec PKP12:49
Pucka12:51
Leszczynki SKM12:53
Zamenhofa [GDY]12:54
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:56
Morska - Estakada12:58
Kalksztajnów12:59
Mireckiego13:00
Uniwersytet Morski13:02
Stocznia SKM - Morska13:03
Bpa Okoniewskiego13:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:06
Warszawska13:07
Witomińska13:08
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:10
Urząd Miasta - Świętojańska13:14
Traugutta [GDY]13:16
Żwirki i Wigury [GDY]13:17
Skwer Kościuszki - InfoBox13:18
Plac Kaszubski - Świętojańska13:20
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:24
Kurs nr 10 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:32
Plac Kaszubski13:34
Plac Kaszubski - Świętojańska13:36
Skwer Kościuszki - InfoBox13:38
Wybickiego [GDY]13:39
Żwirki i Wigury [GDY]13:40
Traugutta [GDY]13:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:45
Witomińska13:48
Warszawska13:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:51
Bpa Okoniewskiego13:53
Stocznia SKM - Morska13:54
Uniwersytet Morski13:55
Mireckiego13:57
Kalksztajnów13:59
Morska - Estakada14:00
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:02
Zamenhofa [GDY]14:03
Leszczynki SKM14:05
Pucka14:06
Chylonia Dworzec PKP14:09
Chylońska - Kcyńska14:10
Piaskowa14:11
Cisowa SKM14:12
Kurs nr 11 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM14:30
Cisowa SKM14:30
Piaskowa14:31
Chylońska - Kcyńska14:32
Chylonia Dworzec PKP14:34
Pucka14:36
Leszczynki SKM14:38
Zamenhofa [GDY]14:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:41
Morska - Estakada14:43
Kalksztajnów14:44
Mireckiego14:45
Uniwersytet Morski14:47
Stocznia SKM - Morska14:48
Bpa Okoniewskiego14:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:51
Warszawska14:52
Witomińska14:53
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:55
Urząd Miasta - Świętojańska14:59
Traugutta [GDY]15:01
Żwirki i Wigury [GDY]15:02
Skwer Kościuszki - InfoBox15:03
Plac Kaszubski - Świętojańska15:05
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:09
Kurs nr 12 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:17
Plac Kaszubski15:19
Plac Kaszubski - Świętojańska15:21
Skwer Kościuszki - InfoBox15:23
Wybickiego [GDY]15:24
Żwirki i Wigury [GDY]15:25
Traugutta [GDY]15:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:30
Witomińska15:33
Warszawska15:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:36
Bpa Okoniewskiego15:38
Stocznia SKM - Morska15:39
Uniwersytet Morski15:41
Mireckiego15:43
Kalksztajnów15:45
Morska - Estakada15:46
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:48
Zamenhofa [GDY]15:49
Leszczynki SKM15:51
Pucka15:52
Chylonia Dworzec PKP15:55
Chylońska - Kcyńska15:56
Piaskowa15:57
Cisowa SKM15:58
Kurs nr 13 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM16:15
Cisowa SKM16:15
Piaskowa16:16
Chylońska - Kcyńska16:17
Chylonia Dworzec PKP16:19
Pucka16:21
Leszczynki SKM16:23
Zamenhofa [GDY]16:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:26
Morska - Estakada16:28
Kalksztajnów16:29
Mireckiego16:30
Uniwersytet Morski16:32
Stocznia SKM - Morska16:33
Bpa Okoniewskiego16:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:36
Warszawska16:37
Witomińska16:38
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:40
Urząd Miasta - Świętojańska16:44
Traugutta [GDY]16:46
Żwirki i Wigury [GDY]16:47
Skwer Kościuszki - InfoBox16:48
Plac Kaszubski - Świętojańska16:50
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:54
Kurs nr 14 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:02
Plac Kaszubski17:04
Plac Kaszubski - Świętojańska17:06
Skwer Kościuszki - InfoBox17:08
Wybickiego [GDY]17:09
Żwirki i Wigury [GDY]17:10
Traugutta [GDY]17:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:15
Witomińska17:18
Warszawska17:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:21
Bpa Okoniewskiego17:23
Stocznia SKM - Morska17:24
Uniwersytet Morski17:26
Mireckiego17:28
Kalksztajnów17:30
Morska - Estakada17:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:33
Zamenhofa [GDY]17:34
Leszczynki SKM17:36
Pucka17:37
Chylonia Dworzec PKP17:39
Chylońska - Kcyńska17:40
Piaskowa17:41
Cisowa SKM17:42
Kurs nr 15 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa SKM18:01
Cisowa SKM18:01
Piaskowa18:02
Chylońska - Kcyńska18:03
Chylonia Dworzec PKP18:05
Pucka18:07
Leszczynki SKM18:09
Zamenhofa [GDY]18:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:12
Morska - Estakada18:14
Grabówek SKM18:16
Grabówek SKM18:17