• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:48
Kurs nr 2 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:16
Plac Kaszubski08:18
Plac Kaszubski - Świętojańska08:19
Skwer Kościuszki - InfoBox08:21
Wybickiego [GDY]08:22
Żwirki i Wigury [GDY]08:23
Traugutta [GDY]08:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:27
Witomińska08:30
Warszawska08:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:33
Bpa Okoniewskiego08:35
Stocznia SKM - Morska08:36
Uniwersytet Morski08:37
Mireckiego08:38
Kalksztajnów08:40
Morska - Estakada08:41
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:43
Zamenhofa [GDY]08:44
Leszczynki SKM08:46
Pucka08:47
Chylonia Dworzec PKP08:49
Chylońska - Kcyńska08:50
Piaskowa08:51
Cisowa SKM08:52
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM09:06
Piaskowa09:07
Chylońska - Kcyńska09:08
Chylonia Dworzec PKP09:10
Pucka09:12
Leszczynki SKM09:14
Zamenhofa [GDY]09:15
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:17
Morska - Estakada09:19
Kalksztajnów09:20
Mireckiego09:22
Uniwersytet Morski09:24
Stocznia SKM - Morska09:25
Bpa Okoniewskiego09:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:28
Warszawska09:29
Witomińska09:30
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:32
Urząd Miasta - Świętojańska09:36
Traugutta [GDY]09:38
Żwirki i Wigury [GDY]09:39
Skwer Kościuszki - InfoBox09:40
Plac Kaszubski - Świętojańska09:42
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:46
Kurs nr 4 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:05
Plac Kaszubski10:07
Plac Kaszubski - Świętojańska10:08
Skwer Kościuszki - InfoBox10:10
Wybickiego [GDY]10:11
Żwirki i Wigury [GDY]10:12
Traugutta [GDY]10:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:16
Witomińska10:19
Warszawska10:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:22
Bpa Okoniewskiego10:24
Stocznia SKM - Morska10:25
Uniwersytet Morski10:26
Mireckiego10:27
Kalksztajnów10:29
Morska - Estakada10:30
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:32
Zamenhofa [GDY]10:33
Leszczynki SKM10:35
Pucka10:36
Chylonia Dworzec PKP10:38
Chylońska - Kcyńska10:39
Piaskowa10:40
Cisowa SKM10:41
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM11:06
Piaskowa11:07
Chylońska - Kcyńska11:08
Chylonia Dworzec PKP11:10
Pucka11:12
Leszczynki SKM11:14
Zamenhofa [GDY]11:15
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:17
Morska - Estakada11:19
Kalksztajnów11:20
Mireckiego11:21
Uniwersytet Morski11:23
Stocznia SKM - Morska11:24
Bpa Okoniewskiego11:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:27
Warszawska11:28
Witomińska11:29
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:31
Urząd Miasta - Świętojańska11:35
Traugutta [GDY]11:37
Żwirki i Wigury [GDY]11:38
Skwer Kościuszki - InfoBox11:39
Plac Kaszubski - Świętojańska11:41
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:45
Kurs nr 6 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:04
Plac Kaszubski12:06
Plac Kaszubski - Świętojańska12:08
Skwer Kościuszki - InfoBox12:10
Wybickiego [GDY]12:11
Żwirki i Wigury [GDY]12:12
Traugutta [GDY]12:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:16
Witomińska12:19
Warszawska12:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:22
Bpa Okoniewskiego12:24
Stocznia SKM - Morska12:25
Uniwersytet Morski12:26
Mireckiego12:27
Kalksztajnów12:29
Morska - Estakada12:30
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:32
Zamenhofa [GDY]12:33
Leszczynki SKM12:35
Pucka12:36
Chylonia Dworzec PKP12:38
Chylońska - Kcyńska12:39
Piaskowa12:40
Cisowa SKM12:41
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM13:00
Piaskowa13:01
Chylońska - Kcyńska13:02
Chylonia Dworzec PKP13:04
Pucka13:06
Leszczynki SKM13:08
Zamenhofa [GDY]13:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:11
Morska - Estakada13:13
Kalksztajnów13:14
Mireckiego13:15
Uniwersytet Morski13:17
Stocznia SKM - Morska13:18
Bpa Okoniewskiego13:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:21
Warszawska13:22
Witomińska13:23
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:25
Urząd Miasta - Świętojańska13:29
Traugutta [GDY]13:31
Żwirki i Wigury [GDY]13:32
Skwer Kościuszki - InfoBox13:33
Plac Kaszubski - Świętojańska13:35
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:39
Kurs nr 8 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:47
Plac Kaszubski13:49
Plac Kaszubski - Świętojańska13:51
Skwer Kościuszki - InfoBox13:53
Wybickiego [GDY]13:54
Żwirki i Wigury [GDY]13:55
Traugutta [GDY]13:57
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:00
Witomińska14:03
Warszawska14:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:06
Bpa Okoniewskiego14:08
Stocznia SKM - Morska14:09
Uniwersytet Morski14:10
Mireckiego14:12
Kalksztajnów14:14
Morska - Estakada14:15
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:17
Zamenhofa [GDY]14:18
Leszczynki SKM14:20
Pucka14:21
Chylonia Dworzec PKP14:24
Chylońska - Kcyńska14:25
Piaskowa14:26
Cisowa SKM14:27
Kurs nr 9 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM14:45
Piaskowa14:46
Chylońska - Kcyńska14:47
Chylonia Dworzec PKP14:49
Pucka14:51
Leszczynki SKM14:53
Zamenhofa [GDY]14:54
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:56
Morska - Estakada14:58
Kalksztajnów14:59
Mireckiego15:00
Uniwersytet Morski15:02
Stocznia SKM - Morska15:03
Bpa Okoniewskiego15:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:06
Warszawska15:07
Witomińska15:08
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:10
Urząd Miasta - Świętojańska15:14
Traugutta [GDY]15:16
Żwirki i Wigury [GDY]15:17
Skwer Kościuszki - InfoBox15:18
Plac Kaszubski - Świętojańska15:20
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:24
Kurs nr 10 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:32
Plac Kaszubski15:34
Plac Kaszubski - Świętojańska15:36
Skwer Kościuszki - InfoBox15:38
Wybickiego [GDY]15:39
Żwirki i Wigury [GDY]15:40
Traugutta [GDY]15:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:45
Witomińska15:48
Warszawska15:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:51
Bpa Okoniewskiego15:53
Stocznia SKM - Morska15:54
Uniwersytet Morski15:56
Mireckiego15:58
Kalksztajnów16:00
Morska - Estakada16:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:03
Zamenhofa [GDY]16:04
Leszczynki SKM16:06
Pucka16:07
Chylonia Dworzec PKP16:10
Chylońska - Kcyńska16:11
Piaskowa16:12
Cisowa SKM16:13
Kurs nr 11 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM16:30
Piaskowa16:31
Chylońska - Kcyńska16:32
Chylonia Dworzec PKP16:34
Pucka16:36
Leszczynki SKM16:38
Zamenhofa [GDY]16:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:41
Morska - Estakada16:43
Kalksztajnów16:44
Mireckiego16:45
Uniwersytet Morski16:47
Stocznia SKM - Morska16:48
Bpa Okoniewskiego16:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:51
Warszawska16:52
Witomińska16:53
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:55
Urząd Miasta - Świętojańska16:59
Traugutta [GDY]17:01
Żwirki i Wigury [GDY]17:02
Skwer Kościuszki - InfoBox17:03
Plac Kaszubski - Świętojańska17:05
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:09
Kurs nr 12 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:17
Plac Kaszubski17:19
Plac Kaszubski - Świętojańska17:21
Skwer Kościuszki - InfoBox17:23
Wybickiego [GDY]17:24
Żwirki i Wigury [GDY]17:25
Traugutta [GDY]17:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:30
Witomińska17:33
Warszawska17:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:36
Bpa Okoniewskiego17:38
Stocznia SKM - Morska17:39
Uniwersytet Morski17:40
Mireckiego17:42
Kalksztajnów17:44
Morska - Estakada17:45
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:47
Zamenhofa [GDY]17:48
Leszczynki SKM17:50
Pucka17:51
Chylonia Dworzec PKP17:53
Chylońska - Kcyńska17:54
Piaskowa17:55
Cisowa SKM17:56
Kurs nr 13 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM18:06
Piaskowa18:07
Chylońska - Kcyńska18:08
Chylonia Dworzec PKP18:10
Pucka18:12
Leszczynki SKM18:14
Zamenhofa [GDY]18:15
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:17
Morska - Estakada18:19
Kalksztajnów18:20
Mireckiego18:21
Uniwersytet Morski18:23
Stocznia SKM - Morska18:24
Bpa Okoniewskiego18:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:27
Warszawska18:28
Witomińska18:29
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:31
Urząd Miasta - Świętojańska18:34
Traugutta [GDY]18:36
Żwirki i Wigury [GDY]18:37
Skwer Kościuszki - InfoBox18:38
Plac Kaszubski - Świętojańska18:40
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:44
Kurs nr 14 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:09
Plac Kaszubski19:11
Plac Kaszubski - Świętojańska19:12
Skwer Kościuszki - InfoBox19:14
Wybickiego [GDY]19:15
Żwirki i Wigury [GDY]19:16
Traugutta [GDY]19:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:20
Witomińska19:23
Warszawska19:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:26
Bpa Okoniewskiego19:28
Stocznia SKM - Morska19:29
Uniwersytet Morski19:30
Mireckiego19:31
Kalksztajnów19:33
Morska - Estakada19:34
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:36
Zamenhofa [GDY]19:37
Leszczynki SKM19:38
Pucka19:39
Chylonia Dworzec PKP19:41
Chylońska - Kcyńska19:42
Piaskowa19:43
Cisowa SKM19:44
Kurs nr 15 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM20:16
Piaskowa20:17
Chylońska - Kcyńska20:18
Chylonia Dworzec PKP20:20
Pucka20:21
Leszczynki SKM20:22
Zamenhofa [GDY]20:23
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:25
Morska - Estakada20:27
Kalksztajnów20:28
Mireckiego20:29
Uniwersytet Morski20:31
Stocznia SKM - Morska20:32
Bpa Okoniewskiego20:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności20:35
Warszawska20:36
Witomińska20:37
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:39
Urząd Miasta - Świętojańska20:42
Traugutta [GDY]20:44
Żwirki i Wigury [GDY]20:45
Skwer Kościuszki - InfoBox20:46
Plac Kaszubski - Świętojańska20:48
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:52
Kurs nr 16 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:00
Plac Kaszubski21:02
Plac Kaszubski - Świętojańska21:03
Skwer Kościuszki - InfoBox21:04
Wybickiego [GDY]21:05
Żwirki i Wigury [GDY]21:06
Traugutta [GDY]21:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:09
Witomińska21:12
Warszawska21:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności21:14
Bpa Okoniewskiego21:16
Stocznia SKM - Morska21:17
Uniwersytet Morski21:18
Mireckiego21:19
Kalksztajnów21:21
Morska - Estakada21:22
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:24
Zamenhofa [GDY]21:25
Leszczynki SKM21:26
Pucka21:27
Chylonia Dworzec PKP21:29
Chylońska - Kcyńska21:30
Piaskowa21:31
Cisowa SKM21:32
Kurs nr 17 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa SKM21:46
Piaskowa21:47
Chylońska - Kcyńska21:48
Chylonia Dworzec PKP21:50
Pucka21:51
Leszczynki SKM21:52
Zamenhofa [GDY]21:53
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:55
Morska - Estakada21:57
Kalksztajnów21:58
Mireckiego21:59
Uniwersytet Morski22:01
Stocznia SKM - Morska22:02
Bpa Okoniewskiego22:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności22:05
Warszawska22:06
Witomińska22:07
Węzeł Franciszki Cegielskiej22:09
Urząd Miasta - Świętojańska22:12
Traugutta [GDY]22:13
Żwirki i Wigury [GDY]22:14
Skwer Kościuszki - InfoBox22:15
Plac Kaszubski - Świętojańska22:17
Plac Kaszubski - Jana z Kolna22:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:21
Kurs nr 18 do Cisowa SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:30
Plac Kaszubski22:32
Plac Kaszubski - Świętojańska22:33
Skwer Kościuszki - InfoBox22:34
Wybickiego [GDY]22:35
Żwirki i Wigury [GDY]22:36
Traugutta [GDY]22:37
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:39
Witomińska22:42
Warszawska22:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności22:44
Bpa Okoniewskiego22:46
Stocznia SKM - Morska22:47
Uniwersytet Morski22:48
Mireckiego22:49
Kalksztajnów22:51
Morska - Estakada22:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:54
Zamenhofa [GDY]22:55
Leszczynki SKM22:56
Pucka22:57
Chylonia Dworzec PKP22:59
Chylońska - Kcyńska23:00
Piaskowa23:01
Cisowa SKM23:02
Kurs nr 19 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa SKM23:16
Piaskowa23:17
Chylońska - Kcyńska23:18
Chylonia Dworzec PKP23:20
Pucka23:21
Leszczynki SKM23:22
Zamenhofa [GDY]23:23
Węzeł Żołnierzy Wyklętych23:25
Morska - Estakada23:27
Grabówek SKM23:29
Grabówek SKM23:30