13:15
Kurs nr 0 do Cisowa Sibeliusa
Grabówek SKM05:24
Morska - Estakada05:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:27
Zamenhofa [GDY]05:28
Wiejska05:29
Chylonia Centrum05:31
Morska - Kcyńska05:33
Zbożowa05:34
Owsiana05:35
Cisowa Sibeliusa05:37
Kurs nr 1 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa05:43
Owsiana05:44
Zbożowa05:45
Morska - Kcyńska05:46
Chylonia Centrum05:48
Wiejska05:50
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:52
Morska - Estakada05:54
Kalksztajnów05:55
Mireckiego05:56
Uniwersytet Morski05:58
Stocznia SKM - Morska05:59
Bpa Okoniewskiego06:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:02
Warszawska06:03
Witomińska06:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:06
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:09
Harcerska06:10
Centrum Nauki Experyment06:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:12
Zwycięstwa - Wielkopolska06:14
Nawigatorów06:15
Orłowo SKM - Orłowska06:16
Orłowo SKM - "Klif"06:17
Kurs nr 2 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"06:23
Orłowo SKM - "Klif"06:24
Orłowo SKM - Orłowska06:25
Nawigatorów06:26
Zwycięstwa - Wielkopolska06:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:29
Centrum Nauki Experyment06:31
Harcerska06:32
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:34
Witomińska06:37
Warszawska06:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:39
Bpa Okoniewskiego06:41
Stocznia SKM - Morska06:42
Uniwersytet Morski06:43
Mireckiego06:44
Kalksztajnów06:46
Morska - Estakada06:47
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:49
Zamenhofa [GDY]06:50
Wiejska06:51
Chylonia Centrum06:53
Morska - Kcyńska06:55
Zbożowa06:56
Owsiana06:57
Cisowa Sibeliusa06:59
Kurs nr 3 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa07:15
Owsiana07:16
Zbożowa07:17
Morska - Kcyńska07:18
Chylonia Centrum07:21
Wiejska07:23
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:25
Morska - Estakada07:27
Kalksztajnów07:28
Mireckiego07:30
Uniwersytet Morski07:32
Stocznia SKM - Morska07:33
Bpa Okoniewskiego07:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:36
Warszawska07:37
Witomińska07:38
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:40
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:43
Harcerska07:44
Centrum Nauki Experyment07:45
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:46
Zwycięstwa - Wielkopolska07:48
Nawigatorów07:49
Orłowo SKM - Orłowska07:50
Orłowo SKM - "Klif"07:51
Kurs nr 4 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"08:16
Orłowo SKM - "Klif"08:17
Orłowo SKM - Orłowska08:18
Nawigatorów08:19
Zwycięstwa - Wielkopolska08:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:23
Centrum Nauki Experyment08:25
Harcerska08:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:28
Witomińska08:31
Warszawska08:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:34
Bpa Okoniewskiego08:36
Stocznia SKM - Morska08:37
Uniwersytet Morski08:38
Mireckiego08:39
Kalksztajnów08:41
Morska - Estakada08:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:44
Zamenhofa [GDY]08:45
Wiejska08:46
Chylonia Centrum08:48
Morska - Kcyńska08:50
Zbożowa08:51
Owsiana08:52
Cisowa Sibeliusa08:54
Kurs nr 5 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa09:21
Owsiana09:22
Zbożowa09:23
Morska - Kcyńska09:24
Chylonia Centrum09:27
Wiejska09:29
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:31
Morska - Estakada09:33
Kalksztajnów09:34
Mireckiego09:36
Uniwersytet Morski09:38
Stocznia SKM - Morska09:39
Bpa Okoniewskiego09:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:42
Warszawska09:43
Witomińska09:44
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:46
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:49
Harcerska09:50
Centrum Nauki Experyment09:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:53
Zwycięstwa - Wielkopolska09:55
Nawigatorów09:56
Orłowo SKM - Orłowska09:57
Orłowo SKM - "Klif"09:58
Kurs nr 6 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"10:16
Orłowo SKM - "Klif"10:17
Orłowo SKM - Orłowska10:18
Nawigatorów10:19
Zwycięstwa - Wielkopolska10:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:23
Centrum Nauki Experyment10:25
Harcerska10:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:28
Witomińska10:31
Warszawska10:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:34
Bpa Okoniewskiego10:36
Stocznia SKM - Morska10:37
Uniwersytet Morski10:38
Mireckiego10:39
Kalksztajnów10:41
Morska - Estakada10:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:44
Zamenhofa [GDY]10:45
Wiejska10:46
Chylonia Centrum10:49
Morska - Kcyńska10:51
Zbożowa10:52
Owsiana10:53
Cisowa Sibeliusa10:55
Kurs nr 7 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa11:21
Owsiana11:22
Zbożowa11:23
Morska - Kcyńska11:24
Chylonia Centrum11:27
Wiejska11:29
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:31
Morska - Estakada11:33
Kalksztajnów11:34
Mireckiego11:35
Uniwersytet Morski11:37
Stocznia SKM - Morska11:38
Bpa Okoniewskiego11:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:41
Warszawska11:42
Witomińska11:43
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:45
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:48
Harcerska11:49
Centrum Nauki Experyment11:50
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:52
Zwycięstwa - Wielkopolska11:54
Nawigatorów11:55
Orłowo SKM - Orłowska11:56
Orłowo SKM - "Klif"11:58
Kurs nr 8 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"12:16
Orłowo SKM - "Klif"12:17
Orłowo SKM - Orłowska12:18
Nawigatorów12:19
Zwycięstwa - Wielkopolska12:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:23
Centrum Nauki Experyment12:25
Harcerska12:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:28
Witomińska12:31
Warszawska12:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:34
Bpa Okoniewskiego12:36
Stocznia SKM - Morska12:37
Uniwersytet Morski12:38
Mireckiego12:39
Kalksztajnów12:41
Morska - Estakada12:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:44
Zamenhofa [GDY]12:45
Wiejska12:46
Chylonia Centrum12:49
Morska - Kcyńska12:51
Zbożowa12:52
Owsiana12:53
Cisowa Sibeliusa12:55
Kurs nr 9 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa13:10
Owsiana13:11
Zbożowa13:12
Morska - Kcyńska13:13
Chylonia Centrum13:16
Wiejska13:18
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:20
Morska - Estakada13:22
Kalksztajnów13:23
Mireckiego13:24
Uniwersytet Morski13:26
Stocznia SKM - Morska13:27
Bpa Okoniewskiego13:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:30
Warszawska13:31
Witomińska13:32
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:34
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:37
Harcerska13:38
Centrum Nauki Experyment13:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:41
Zwycięstwa - Wielkopolska13:43
Nawigatorów13:44
Orłowo SKM - Orłowska13:45
Orłowo SKM - "Klif"13:47
Kurs nr 10 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"13:57
Orłowo SKM - "Klif"13:58
Orłowo SKM - Orłowska13:59
Nawigatorów14:00
Zwycięstwa - Wielkopolska14:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:04
Centrum Nauki Experyment14:06
Harcerska14:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:10
Witomińska14:13
Warszawska14:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:16
Bpa Okoniewskiego14:18
Stocznia SKM - Morska14:19
Uniwersytet Morski14:20
Mireckiego14:22
Kalksztajnów14:24
Morska - Estakada14:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:27
Zamenhofa [GDY]14:28
Wiejska14:29
Chylonia Centrum14:32
Morska - Kcyńska14:34
Zbożowa14:35
Owsiana14:37
Cisowa Sibeliusa14:39
Kurs nr 11 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa14:55
Owsiana14:56
Zbożowa14:57
Morska - Kcyńska14:58
Chylonia Centrum15:01
Wiejska15:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:05
Morska - Estakada15:07
Kalksztajnów15:08
Mireckiego15:09
Uniwersytet Morski15:11
Stocznia SKM - Morska15:12
Bpa Okoniewskiego15:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:15
Warszawska15:16
Witomińska15:17
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:19
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:22
Harcerska15:23
Centrum Nauki Experyment15:24
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:26
Zwycięstwa - Wielkopolska15:28
Nawigatorów15:29
Orłowo SKM - Orłowska15:30
Orłowo SKM - "Klif"15:32
Kurs nr 12 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"15:42
Orłowo SKM - "Klif"15:43
Orłowo SKM - Orłowska15:44
Nawigatorów15:45
Zwycięstwa - Wielkopolska15:47
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:49
Centrum Nauki Experyment15:51
Harcerska15:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:55
Witomińska15:58
Warszawska15:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:01
Bpa Okoniewskiego16:03
Stocznia SKM - Morska16:04
Uniwersytet Morski16:06
Mireckiego16:08
Kalksztajnów16:10
Morska - Estakada16:11
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:13
Zamenhofa [GDY]16:14
Wiejska16:15
Chylonia Centrum16:18
Morska - Kcyńska16:20
Zbożowa16:21
Owsiana16:23
Cisowa Sibeliusa16:25
Kurs nr 13 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa16:40
Owsiana16:41
Zbożowa16:42
Morska - Kcyńska16:43
Chylonia Centrum16:46
Wiejska16:48
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:50
Morska - Estakada16:52
Kalksztajnów16:53
Mireckiego16:54
Uniwersytet Morski16:56
Stocznia SKM - Morska16:57
Bpa Okoniewskiego16:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:00
Warszawska17:01
Witomińska17:02
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:04
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:07
Harcerska17:08
Centrum Nauki Experyment17:09
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:11
Zwycięstwa - Wielkopolska17:13
Nawigatorów17:14
Orłowo SKM - Orłowska17:15
Orłowo SKM - "Klif"17:17
Kurs nr 14 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"17:28
Orłowo SKM - "Klif"17:29
Orłowo SKM - Orłowska17:30
Nawigatorów17:31
Zwycięstwa - Wielkopolska17:33
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:35
Centrum Nauki Experyment17:37
Harcerska17:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:40
Witomińska17:43
Warszawska17:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:46
Bpa Okoniewskiego17:48
Stocznia SKM - Morska17:49
Uniwersytet Morski17:50
Mireckiego17:52
Kalksztajnów17:54
Morska - Estakada17:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:57
Zamenhofa [GDY]17:58
Wiejska17:59
Chylonia Centrum18:02
Morska - Kcyńska18:04
Zbożowa18:05
Owsiana18:06
Cisowa Sibeliusa18:08
Kurs nr 15 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa18:40
Owsiana18:41
Zbożowa18:42
Morska - Kcyńska18:43
Chylonia Centrum18:46
Wiejska18:48
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:50
Morska - Estakada18:52
Kalksztajnów18:53
Mireckiego18:54
Uniwersytet Morski18:56
Stocznia SKM - Morska18:57
Bpa Okoniewskiego18:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:00
Warszawska19:01
Witomińska19:02
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:04
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:06
Harcerska19:07
Centrum Nauki Experyment19:08
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:09
Zwycięstwa - Wielkopolska19:11
Nawigatorów19:12
Orłowo SKM - Orłowska19:13
Orłowo SKM - "Klif"19:14
Kurs nr 16 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"19:22
Orłowo SKM - "Klif"19:23
Orłowo SKM - Orłowska19:24
Nawigatorów19:25
Zwycięstwa - Wielkopolska19:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:29
Centrum Nauki Experyment19:31
Harcerska19:32
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:34
Witomińska19:37
Warszawska19:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:40
Bpa Okoniewskiego19:42
Stocznia SKM - Morska19:43
Uniwersytet Morski19:44
Mireckiego19:45
Kalksztajnów19:47
Morska - Estakada19:48
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:50
Zamenhofa [GDY]19:51
Wiejska19:52
Chylonia Centrum19:54
Morska - Kcyńska19:56
Zbożowa19:57
Owsiana19:58
Cisowa Sibeliusa20:00
Kurs nr 17 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa20:27
Owsiana20:28
Zbożowa20:29
Morska - Kcyńska20:30
Chylonia Centrum20:33
Wiejska20:35
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:36
Morska - Estakada20:38
Kalksztajnów20:39
Mireckiego20:40
Uniwersytet Morski20:42
Stocznia SKM - Morska20:43
Bpa Okoniewskiego20:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności20:46
Warszawska20:47
Witomińska20:48
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:50
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:52
Harcerska20:53
Centrum Nauki Experyment20:54
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:55
Zwycięstwa - Wielkopolska20:57
Nawigatorów20:58
Orłowo SKM - Orłowska20:59
Orłowo SKM - "Klif"21:00
Kurs nr 18 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"21:09
Orłowo SKM - "Klif"21:10
Orłowo SKM - Orłowska21:11
Nawigatorów21:12
Zwycięstwa - Wielkopolska21:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:15
Centrum Nauki Experyment21:16
Harcerska21:17
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:19
Witomińska21:22
Warszawska21:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności21:24
Bpa Okoniewskiego21:26
Stocznia SKM - Morska21:27
Uniwersytet Morski21:28
Mireckiego21:29
Kalksztajnów21:31
Morska - Estakada21:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:34
Zamenhofa [GDY]21:35
Wiejska21:36
Chylonia Centrum21:38
Morska - Kcyńska21:39
Zbożowa21:40
Owsiana21:41
Cisowa Sibeliusa21:43
Kurs nr 19 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa21:57
Owsiana21:58
Zbożowa21:59
Morska - Kcyńska22:00
Chylonia Centrum22:02
Wiejska22:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:05
Morska - Estakada22:07
Kalksztajnów22:08
Mireckiego22:09
Uniwersytet Morski22:11
Stocznia SKM - Morska22:12
Bpa Okoniewskiego22:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności22:15
Warszawska22:16
Witomińska22:17
Węzeł Franciszki Cegielskiej22:19
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka22:21
Harcerska22:22
Centrum Nauki Experyment22:23
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:24
Zwycięstwa - Wielkopolska22:26
Nawigatorów22:27
Orłowo SKM - Orłowska22:28
Orłowo SKM - "Klif"22:29
Kurs nr 20 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"22:39
Orłowo SKM - "Klif"22:40
Orłowo SKM - Orłowska22:41
Nawigatorów22:42
Zwycięstwa - Wielkopolska22:43
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:45
Centrum Nauki Experyment22:46
Harcerska22:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:49
Witomińska22:52
Warszawska22:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności22:54
Bpa Okoniewskiego22:56
Stocznia SKM - Morska22:57
Uniwersytet Morski22:58
Mireckiego22:59
Kalksztajnów23:01
Morska - Estakada23:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych23:04
Zamenhofa [GDY]23:05
Wiejska23:06
Chylonia Centrum23:08
Morska - Kcyńska23:09
Zbożowa23:10
Owsiana23:11
Cisowa Sibeliusa23:13
Kurs nr 21 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa Sibeliusa23:22
Owsiana23:23
Zbożowa23:24
Morska - Kcyńska23:25
Chylonia Centrum23:27
Wiejska23:29
Węzeł Żołnierzy Wyklętych23:30
Morska - Estakada23:32
Grabówek SKM23:34
Grabówek SKM23:35