• W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, 695 174 194.  • W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, www.ztm.gda.pl  • Trwają prace serwisowe w systemie do zarządzania treścią na tablicach. Prosimy o korzystanie z rozkładów papierowych oraz tych dostępnych na stronie ztm.gda.pl i mapa.ztm.gda.pl.  • Uwaga: 31.05 w piątek większość linii kursować będzie wg SOBOTNICH rozkładów jazdy. Więcej na: ztm.gda.pl
21:15
Kurs nr 0 do Cisowa Sibeliusa
Grabówek SKM06:13
Morska - Estakada06:14
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:16
Zamenhofa [GDY]06:17
Wiejska06:18
Chylonia Centrum06:20
Morska - Kcyńska06:21
Zbożowa06:22
Owsiana06:23
Cisowa Sibeliusa06:25
Kurs nr 1 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa06:33
Owsiana06:34
Zbożowa06:35
Morska - Kcyńska06:36
Chylonia Centrum06:38
Wiejska06:40
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:41
Morska - Estakada06:43
Kalksztajnów06:44
Mireckiego06:45
Uniwersytet Morski06:47
Stocznia SKM - Morska06:48
Bpa Okoniewskiego06:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:51
Warszawska06:52
Witomińska06:53
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:55
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:57
Harcerska06:58
Centrum Nauki Experyment06:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:00
Zwycięstwa - Wielkopolska07:02
Nawigatorów07:03
Orłowo SKM - Orłowska07:04
Orłowo SKM - "Klif"07:05
Kurs nr 2 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"07:16
Orłowo SKM - "Klif"07:17
Orłowo SKM - Orłowska07:18
Nawigatorów07:19
Zwycięstwa - Wielkopolska07:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:22
Centrum Nauki Experyment07:23
Harcerska07:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:26
Witomińska07:29
Warszawska07:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:31
Bpa Okoniewskiego07:33
Stocznia SKM - Morska07:34
Uniwersytet Morski07:35
Mireckiego07:36
Kalksztajnów07:38
Morska - Estakada07:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:41
Zamenhofa [GDY]07:42
Wiejska07:43
Chylonia Centrum07:45
Morska - Kcyńska07:46
Zbożowa07:47
Owsiana07:48
Cisowa Sibeliusa07:50
Kurs nr 3 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa08:02
Owsiana08:03
Zbożowa08:04
Morska - Kcyńska08:05
Chylonia Centrum08:08
Wiejska08:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:11
Morska - Estakada08:13
Kalksztajnów08:14
Mireckiego08:15
Uniwersytet Morski08:17
Stocznia SKM - Morska08:18
Bpa Okoniewskiego08:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:21
Warszawska08:22
Witomińska08:23
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:25
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:27
Harcerska08:28
Centrum Nauki Experyment08:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:30
Zwycięstwa - Wielkopolska08:32
Nawigatorów08:33
Orłowo SKM - Orłowska08:34
Orłowo SKM - "Klif"08:35
Kurs nr 4 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"08:45
Orłowo SKM - "Klif"08:46
Orłowo SKM - Orłowska08:47
Nawigatorów08:48
Zwycięstwa - Wielkopolska08:50
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:52
Centrum Nauki Experyment08:53
Harcerska08:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:56
Witomińska08:59
Warszawska09:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:01
Bpa Okoniewskiego09:03
Stocznia SKM - Morska09:04
Uniwersytet Morski09:05
Mireckiego09:06
Kalksztajnów09:08
Morska - Estakada09:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:11
Zamenhofa [GDY]09:12
Wiejska09:13
Chylonia Centrum09:15
Morska - Kcyńska09:16
Zbożowa09:17
Owsiana09:18
Cisowa Sibeliusa09:20
Kurs nr 5 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa10:02
Owsiana10:03
Zbożowa10:04
Morska - Kcyńska10:05
Chylonia Centrum10:08
Wiejska10:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:11
Morska - Estakada10:13
Kalksztajnów10:14
Mireckiego10:15
Uniwersytet Morski10:17
Stocznia SKM - Morska10:18
Bpa Okoniewskiego10:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:21
Warszawska10:22
Witomińska10:23
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:25
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:27
Harcerska10:28
Centrum Nauki Experyment10:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:30
Zwycięstwa - Wielkopolska10:32
Nawigatorów10:33
Orłowo SKM - Orłowska10:34
Orłowo SKM - "Klif"10:35
Kurs nr 6 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"10:43
Orłowo SKM - "Klif"10:44
Orłowo SKM - Orłowska10:45
Nawigatorów10:46
Zwycięstwa - Wielkopolska10:48
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:50
Centrum Nauki Experyment10:52
Harcerska10:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:55
Witomińska10:58
Warszawska10:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:01
Bpa Okoniewskiego11:03
Stocznia SKM - Morska11:04
Uniwersytet Morski11:05
Mireckiego11:06
Kalksztajnów11:08
Morska - Estakada11:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:11
Zamenhofa [GDY]11:12
Wiejska11:13
Chylonia Centrum11:15
Morska - Kcyńska11:17
Zbożowa11:18
Owsiana11:19
Cisowa Sibeliusa11:21
Kurs nr 7 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa11:32
Owsiana11:33
Zbożowa11:34
Morska - Kcyńska11:35
Chylonia Centrum11:38
Wiejska11:40
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:41
Morska - Estakada11:43
Kalksztajnów11:44
Mireckiego11:45
Uniwersytet Morski11:47
Stocznia SKM - Morska11:48
Bpa Okoniewskiego11:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:51
Warszawska11:52
Witomińska11:53
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:55
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:57
Harcerska11:58
Centrum Nauki Experyment11:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:00
Zwycięstwa - Wielkopolska12:02
Nawigatorów12:03
Orłowo SKM - Orłowska12:04
Orłowo SKM - "Klif"12:05
Kurs nr 8 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"12:13
Orłowo SKM - "Klif"12:14
Orłowo SKM - Orłowska12:15
Nawigatorów12:16
Zwycięstwa - Wielkopolska12:18
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:20
Centrum Nauki Experyment12:22
Harcerska12:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:25
Witomińska12:28
Warszawska12:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:31
Bpa Okoniewskiego12:33
Stocznia SKM - Morska12:34
Uniwersytet Morski12:35
Mireckiego12:36
Kalksztajnów12:38
Morska - Estakada12:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:41
Zamenhofa [GDY]12:42
Wiejska12:43
Chylonia Centrum12:45
Morska - Kcyńska12:47
Zbożowa12:48
Owsiana12:49
Cisowa Sibeliusa12:51
Kurs nr 9 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa13:02
Owsiana13:03
Zbożowa13:04
Morska - Kcyńska13:05
Chylonia Centrum13:08
Wiejska13:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:11
Morska - Estakada13:13
Kalksztajnów13:14
Mireckiego13:15
Uniwersytet Morski13:17
Stocznia SKM - Morska13:18
Bpa Okoniewskiego13:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:21
Warszawska13:22
Witomińska13:23
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:25
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:27
Harcerska13:28
Centrum Nauki Experyment13:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:30
Zwycięstwa - Wielkopolska13:32
Nawigatorów13:33
Orłowo SKM - Orłowska13:34
Orłowo SKM - "Klif"13:35
Kurs nr 10 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"13:43
Orłowo SKM - "Klif"13:44
Orłowo SKM - Orłowska13:45
Nawigatorów13:46
Zwycięstwa - Wielkopolska13:48
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:50
Centrum Nauki Experyment13:52
Harcerska13:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:55
Witomińska13:58
Warszawska13:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:01
Bpa Okoniewskiego14:03
Stocznia SKM - Morska14:04
Uniwersytet Morski14:05
Mireckiego14:06
Kalksztajnów14:08
Morska - Estakada14:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:11
Zamenhofa [GDY]14:12
Wiejska14:13
Chylonia Centrum14:15
Morska - Kcyńska14:17
Zbożowa14:18
Owsiana14:19
Cisowa Sibeliusa14:21
Kurs nr 11 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa15:02
Owsiana15:03
Zbożowa15:04
Morska - Kcyńska15:05
Chylonia Centrum15:08
Wiejska15:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:11
Morska - Estakada15:13
Kalksztajnów15:14
Mireckiego15:15
Uniwersytet Morski15:17
Stocznia SKM - Morska15:18
Bpa Okoniewskiego15:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:21
Warszawska15:22
Witomińska15:23
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:25
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:27
Harcerska15:28
Centrum Nauki Experyment15:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:30
Zwycięstwa - Wielkopolska15:32
Nawigatorów15:33
Orłowo SKM - Orłowska15:34
Orłowo SKM - "Klif"15:35
Kurs nr 12 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"15:43
Orłowo SKM - "Klif"15:44
Orłowo SKM - Orłowska15:45
Nawigatorów15:46
Zwycięstwa - Wielkopolska15:48
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:50
Centrum Nauki Experyment15:52
Harcerska15:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:55
Witomińska15:58
Warszawska15:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:01
Bpa Okoniewskiego16:03
Stocznia SKM - Morska16:04
Uniwersytet Morski16:05
Mireckiego16:06
Kalksztajnów16:08
Morska - Estakada16:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:11
Zamenhofa [GDY]16:12
Wiejska16:13
Chylonia Centrum16:15
Morska - Kcyńska16:17
Zbożowa16:18
Owsiana16:19
Cisowa Sibeliusa16:21
Kurs nr 13 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa17:02
Owsiana17:03
Zbożowa17:04
Morska - Kcyńska17:05
Chylonia Centrum17:08
Wiejska17:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:11
Morska - Estakada17:13
Kalksztajnów17:14
Mireckiego17:15
Uniwersytet Morski17:17
Stocznia SKM - Morska17:18
Bpa Okoniewskiego17:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:21
Warszawska17:22
Witomińska17:23
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:25
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:27
Harcerska17:28
Centrum Nauki Experyment17:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:30
Zwycięstwa - Wielkopolska17:32
Nawigatorów17:33
Orłowo SKM - Orłowska17:34
Orłowo SKM - "Klif"17:35
Kurs nr 14 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"17:44
Orłowo SKM - "Klif"17:45
Orłowo SKM - Orłowska17:46
Nawigatorów17:47
Zwycięstwa - Wielkopolska17:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:51
Centrum Nauki Experyment17:53
Harcerska17:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:56
Witomińska17:59
Warszawska18:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:01
Bpa Okoniewskiego18:03
Stocznia SKM - Morska18:04
Uniwersytet Morski18:05
Mireckiego18:06
Kalksztajnów18:08
Morska - Estakada18:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:11
Zamenhofa [GDY]18:12
Wiejska18:13
Chylonia Centrum18:15
Morska - Kcyńska18:17
Zbożowa18:18
Owsiana18:19
Cisowa Sibeliusa18:21
Kurs nr 15 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa18:32
Owsiana18:33
Zbożowa18:34
Morska - Kcyńska18:35
Chylonia Centrum18:38
Wiejska18:40
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:41
Morska - Estakada18:43
Kalksztajnów18:44
Mireckiego18:45
Uniwersytet Morski18:47
Stocznia SKM - Morska18:48
Bpa Okoniewskiego18:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:51
Warszawska18:52
Witomińska18:53
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:55
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:57
Harcerska18:58
Centrum Nauki Experyment18:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:00
Zwycięstwa - Wielkopolska19:02
Nawigatorów19:03
Orłowo SKM - Orłowska19:04
Orłowo SKM - "Klif"19:05
Kurs nr 16 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"19:14
Orłowo SKM - "Klif"19:15
Orłowo SKM - Orłowska19:16
Nawigatorów19:17
Zwycięstwa - Wielkopolska19:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:21
Centrum Nauki Experyment19:23
Harcerska19:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:26
Witomińska19:29
Warszawska19:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:31
Bpa Okoniewskiego19:33
Stocznia SKM - Morska19:34
Uniwersytet Morski19:35
Mireckiego19:36
Kalksztajnów19:38
Morska - Estakada19:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:41
Zamenhofa [GDY]19:42
Wiejska19:43
Chylonia Centrum19:45
Morska - Kcyńska19:47
Zbożowa19:48
Owsiana19:49
Cisowa Sibeliusa19:51
Kurs nr 17 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa20:27
Owsiana20:28
Zbożowa20:29
Morska - Kcyńska20:30
Chylonia Centrum20:33
Wiejska20:35
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:36
Morska - Estakada20:38
Kalksztajnów20:39
Mireckiego20:40
Uniwersytet Morski20:42
Stocznia SKM - Morska20:43
Bpa Okoniewskiego20:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności20:46
Warszawska20:47
Witomińska20:48
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:50
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:52
Harcerska20:53
Centrum Nauki Experyment20:54
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:55
Zwycięstwa - Wielkopolska20:57
Nawigatorów20:58
Orłowo SKM - Orłowska20:59
Orłowo SKM - "Klif"21:00
Kurs nr 18 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"21:09
Orłowo SKM - "Klif"21:10
Orłowo SKM - Orłowska21:11
Nawigatorów21:12
Zwycięstwa - Wielkopolska21:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:15
Centrum Nauki Experyment21:16
Harcerska21:17
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:19
Witomińska21:22
Warszawska21:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności21:24
Bpa Okoniewskiego21:26
Stocznia SKM - Morska21:27
Uniwersytet Morski21:28
Mireckiego21:29
Kalksztajnów21:31
Morska - Estakada21:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:34
Zamenhofa [GDY]21:35
Wiejska21:36
Chylonia Centrum21:38
Morska - Kcyńska21:39
Zbożowa21:40
Owsiana21:41
Cisowa Sibeliusa21:43
Kurs nr 19 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa21:57
Owsiana21:58
Zbożowa21:59
Morska - Kcyńska22:00
Chylonia Centrum22:02
Wiejska22:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:05
Morska - Estakada22:07
Kalksztajnów22:08
Mireckiego22:09
Uniwersytet Morski22:11
Stocznia SKM - Morska22:12
Bpa Okoniewskiego22:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności22:15
Warszawska22:16
Witomińska22:17
Węzeł Franciszki Cegielskiej22:19
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka22:21
Harcerska22:22
Centrum Nauki Experyment22:23
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:24
Zwycięstwa - Wielkopolska22:26
Nawigatorów22:27
Orłowo SKM - Orłowska22:28
Orłowo SKM - "Klif"22:29
Kurs nr 20 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"22:39
Orłowo SKM - "Klif"22:40
Orłowo SKM - Orłowska22:41
Nawigatorów22:42
Zwycięstwa - Wielkopolska22:43
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:45
Centrum Nauki Experyment22:46
Harcerska22:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:49
Witomińska22:52
Warszawska22:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności22:54
Bpa Okoniewskiego22:56
Stocznia SKM - Morska22:57
Uniwersytet Morski22:58
Mireckiego22:59
Kalksztajnów23:01
Morska - Estakada23:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych23:04
Zamenhofa [GDY]23:05
Wiejska23:06
Chylonia Centrum23:08
Morska - Kcyńska23:09
Zbożowa23:10
Owsiana23:11
Cisowa Sibeliusa23:13
Kurs nr 21 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa Sibeliusa23:22
Owsiana23:23
Zbożowa23:24
Morska - Kcyńska23:25
Chylonia Centrum23:27
Wiejska23:29
Węzeł Żołnierzy Wyklętych23:30
Morska - Estakada23:32
Grabówek SKM23:34
Grabówek SKM23:35