• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:38
Kurs nr 0 do Cisowa Sibeliusa
Grabówek SKM04:43
Morska - Estakada04:44
Węzeł Żołnierzy Wyklętych04:46
Zamenhofa [GDY]04:47
Wiejska04:48
Chylonia Centrum04:50
Morska - Kcyńska04:52
Zbożowa04:53
Owsiana04:54
Cisowa Sibeliusa04:56
Kurs nr 1 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa05:01
Owsiana05:02
Zbożowa05:03
Morska - Kcyńska05:04
Chylonia Centrum05:06
Wiejska05:08
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:10
Morska - Estakada05:12
Kalksztajnów05:13
Mireckiego05:14
Uniwersytet Morski05:16
Stocznia SKM - Morska05:17
Bpa Okoniewskiego05:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności05:20
Warszawska05:21
Witomińska05:22
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:24
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka05:27
Harcerska05:28
Centrum Nauki Experyment05:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:30
Zwycięstwa - Wielkopolska05:32
Nawigatorów05:33
Orłowo SKM - Orłowska05:34
Orłowo SKM - "Klif"05:35
Kurs nr 2 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"05:46
Orłowo SKM - "Klif"05:47
Orłowo SKM - Orłowska05:48
Nawigatorów05:49
Zwycięstwa - Wielkopolska05:50
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:52
Centrum Nauki Experyment05:54
Harcerska05:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:57
Witomińska06:00
Warszawska06:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:02
Bpa Okoniewskiego06:04
Stocznia SKM - Morska06:05
Uniwersytet Morski06:06
Mireckiego06:07
Kalksztajnów06:09
Morska - Estakada06:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:12
Zamenhofa [GDY]06:13
Wiejska06:14
Chylonia Centrum06:16
Morska - Kcyńska06:18
Zbożowa06:19
Owsiana06:20
Cisowa Sibeliusa06:22
Kurs nr 3 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa06:41
Owsiana06:42
Zbożowa06:43
Morska - Kcyńska06:44
Chylonia Centrum06:46
Wiejska06:48
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:50
Morska - Estakada06:52
Kalksztajnów06:53
Mireckiego06:54
Uniwersytet Morski06:56
Stocznia SKM - Morska06:57
Bpa Okoniewskiego06:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:00
Warszawska07:01
Witomińska07:02
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:04
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:07
Harcerska07:08
Centrum Nauki Experyment07:09
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:10
Zwycięstwa - Wielkopolska07:12
Nawigatorów07:13
Orłowo SKM - Orłowska07:14
Orłowo SKM - "Klif"07:15
Kurs nr 4 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"07:22
Orłowo SKM - "Klif"07:23
Orłowo SKM - Orłowska07:24
Nawigatorów07:25
Zwycięstwa - Wielkopolska07:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:29
Centrum Nauki Experyment07:31
Harcerska07:32
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:34
Witomińska07:37
Warszawska07:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:40
Bpa Okoniewskiego07:42
Stocznia SKM - Morska07:43
Uniwersytet Morski07:44
Mireckiego07:45
Kalksztajnów07:47
Morska - Estakada07:48
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:50
Zamenhofa [GDY]07:51
Wiejska07:52
Chylonia Centrum07:54
Morska - Kcyńska07:56
Zbożowa07:57
Owsiana07:58
Cisowa Sibeliusa08:00
Kurs nr 5 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa08:08
Owsiana08:09
Zbożowa08:10
Morska - Kcyńska08:11
Chylonia Centrum08:14
Wiejska08:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:18
Morska - Estakada08:20
Kalksztajnów08:21
Mireckiego08:23
Uniwersytet Morski08:25
Stocznia SKM - Morska08:26
Bpa Okoniewskiego08:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:29
Warszawska08:30
Witomińska08:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:33
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:36
Harcerska08:37
Centrum Nauki Experyment08:38
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:40
Zwycięstwa - Wielkopolska08:42
Nawigatorów08:43
Orłowo SKM - Orłowska08:44
Orłowo SKM - "Klif"08:45
Kurs nr 6 jako 710 do Grabówek SKM
Orłowo SKM - "Klif"09:05
Orłowo SKM - "Klif"09:06
Orłowo SKM - Orłowska09:07
Nawigatorów09:08
Zwycięstwa - Wielkopolska09:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:12
Centrum Nauki Experyment09:14
Harcerska09:15
Urząd Miasta - Świętojańska09:17
Traugutta [GDY]09:19
Żwirki i Wigury [GDY]09:20
Skwer Kościuszki - InfoBox09:21
10 Lutego - Skwer Kościuszki09:23
3 Maja [GDY]09:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:27
Bpa Okoniewskiego09:29
Stocznia SKM - Morska09:30
Uniwersytet Morski09:31
Mireckiego09:32
Kalksztajnów09:34
Grabówek SKM09:36
Grabówek SKM09:37