• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
03:23
Kurs nr 0 do Cisowa Sibeliusa
Grabówek SKM04:23
Morska - Estakada04:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych04:26
Zamenhofa [GDY]04:27
Wiejska04:28
Chylonia Centrum04:30
Morska - Kcyńska04:32
Zbożowa04:33
Owsiana04:34
Cisowa Sibeliusa04:36
Kurs nr 1 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa04:41
Owsiana04:42
Zbożowa04:43
Morska - Kcyńska04:44
Chylonia Centrum04:46
Wiejska04:48
Węzeł Żołnierzy Wyklętych04:50
Morska - Estakada04:52
Kalksztajnów04:53
Mireckiego04:54
Uniwersytet Morski04:56
Stocznia SKM - Morska04:57
Bpa Okoniewskiego04:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności05:00
Warszawska05:01
Witomińska05:02
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:04
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka05:07
Harcerska05:08
Centrum Nauki Experyment05:09
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:10
Zwycięstwa - Wielkopolska05:12
Nawigatorów05:13
Orłowo SKM - Orłowska05:14
Orłowo SKM - "Klif"05:15
Kurs nr 2 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"05:26
Orłowo SKM - "Klif"05:27
Orłowo SKM - Orłowska05:28
Nawigatorów05:29
Zwycięstwa - Wielkopolska05:30
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:32
Centrum Nauki Experyment05:34
Harcerska05:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:37
Witomińska05:40
Warszawska05:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności05:42
Bpa Okoniewskiego05:44
Stocznia SKM - Morska05:45
Uniwersytet Morski05:46
Mireckiego05:47
Kalksztajnów05:49
Morska - Estakada05:50
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:52
Zamenhofa [GDY]05:53
Wiejska05:54
Chylonia Centrum05:56
Morska - Kcyńska05:58
Zbożowa05:59
Owsiana06:00
Cisowa Sibeliusa06:02
Kurs nr 3 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa06:23
Owsiana06:24
Zbożowa06:25
Morska - Kcyńska06:26
Chylonia Centrum06:28
Wiejska06:30
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:32
Morska - Estakada06:34
Kalksztajnów06:35
Mireckiego06:36
Uniwersytet Morski06:38
Stocznia SKM - Morska06:39
Bpa Okoniewskiego06:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:42
Warszawska06:43
Witomińska06:44
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:46
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:49
Harcerska06:50
Centrum Nauki Experyment06:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:52
Zwycięstwa - Wielkopolska06:54
Nawigatorów06:55
Orłowo SKM - Orłowska06:56
Orłowo SKM - "Klif"06:57
Kurs nr 4 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"07:13
Orłowo SKM - "Klif"07:14
Orłowo SKM - Orłowska07:15
Nawigatorów07:16
Zwycięstwa - Wielkopolska07:18
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:20
Centrum Nauki Experyment07:22
Harcerska07:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:25
Witomińska07:28
Warszawska07:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:31
Bpa Okoniewskiego07:33
Stocznia SKM - Morska07:34
Uniwersytet Morski07:35
Mireckiego07:36
Kalksztajnów07:38
Morska - Estakada07:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:41
Zamenhofa [GDY]07:42
Wiejska07:43
Chylonia Centrum07:45
Morska - Kcyńska07:47
Zbożowa07:48
Owsiana07:49
Cisowa Sibeliusa07:51
Kurs nr 5 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa08:04
Owsiana08:05
Zbożowa08:06
Morska - Kcyńska08:07
Chylonia Centrum08:10
Wiejska08:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:14
Morska - Estakada08:16
Kalksztajnów08:17
Mireckiego08:19
Uniwersytet Morski08:21
Stocznia SKM - Morska08:22
Bpa Okoniewskiego08:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:25
Warszawska08:26
Witomińska08:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:29
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:32
Harcerska08:33
Centrum Nauki Experyment08:34
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:36
Zwycięstwa - Wielkopolska08:38
Nawigatorów08:39
Orłowo SKM - Orłowska08:40
Orłowo SKM - "Klif"08:41
Kurs nr 6 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"08:58
Orłowo SKM - "Klif"08:59
Orłowo SKM - Orłowska09:00
Nawigatorów09:01
Zwycięstwa - Wielkopolska09:03
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:05
Centrum Nauki Experyment09:07
Harcerska09:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:10
Witomińska09:13
Warszawska09:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:16
Bpa Okoniewskiego09:18
Stocznia SKM - Morska09:19
Uniwersytet Morski09:20
Mireckiego09:21
Kalksztajnów09:23
Morska - Estakada09:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:26
Zamenhofa [GDY]09:27
Wiejska09:28
Chylonia Centrum09:30
Morska - Kcyńska09:32
Zbożowa09:33
Owsiana09:34
Cisowa Sibeliusa09:36
Kurs nr 7 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa10:04
Owsiana10:05
Zbożowa10:06
Morska - Kcyńska10:07
Chylonia Centrum10:10
Wiejska10:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:14
Morska - Estakada10:16
Kalksztajnów10:17
Mireckiego10:19
Uniwersytet Morski10:21
Stocznia SKM - Morska10:22
Bpa Okoniewskiego10:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:25
Warszawska10:26
Witomińska10:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:29
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:32
Harcerska10:33
Centrum Nauki Experyment10:34
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:36
Zwycięstwa - Wielkopolska10:38
Nawigatorów10:39
Orłowo SKM - Orłowska10:40
Orłowo SKM - "Klif"10:42
Kurs nr 8 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"10:58
Orłowo SKM - "Klif"10:59
Orłowo SKM - Orłowska11:00
Nawigatorów11:01
Zwycięstwa - Wielkopolska11:03
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:05
Centrum Nauki Experyment11:07
Harcerska11:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:10
Witomińska11:13
Warszawska11:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:16
Bpa Okoniewskiego11:18
Stocznia SKM - Morska11:19
Uniwersytet Morski11:20
Mireckiego11:21
Kalksztajnów11:23
Morska - Estakada11:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:26
Zamenhofa [GDY]11:27
Wiejska11:28
Chylonia Centrum11:31
Morska - Kcyńska11:33
Zbożowa11:34
Owsiana11:35
Cisowa Sibeliusa11:37
Kurs nr 9 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa12:03
Owsiana12:04
Zbożowa12:05
Morska - Kcyńska12:06
Chylonia Centrum12:09
Wiejska12:11
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:13
Morska - Estakada12:15
Kalksztajnów12:16
Mireckiego12:17
Uniwersytet Morski12:19
Stocznia SKM - Morska12:20
Bpa Okoniewskiego12:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:23
Warszawska12:24
Witomińska12:25
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:30
Harcerska12:31
Centrum Nauki Experyment12:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:34
Zwycięstwa - Wielkopolska12:36
Nawigatorów12:37
Orłowo SKM - Orłowska12:38
Orłowo SKM - "Klif"12:40
Kurs nr 10 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"12:54
Orłowo SKM - "Klif"12:55
Orłowo SKM - Orłowska12:56
Nawigatorów12:57
Zwycięstwa - Wielkopolska12:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:01
Centrum Nauki Experyment13:03
Harcerska13:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:06
Witomińska13:09
Warszawska13:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:12
Bpa Okoniewskiego13:14
Stocznia SKM - Morska13:15
Uniwersytet Morski13:16
Mireckiego13:17
Kalksztajnów13:19
Morska - Estakada13:20
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:22
Zamenhofa [GDY]13:23
Wiejska13:24
Chylonia Centrum13:27
Morska - Kcyńska13:29
Zbożowa13:30
Owsiana13:32
Cisowa Sibeliusa13:34
Kurs nr 11 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa13:58
Owsiana13:59
Zbożowa14:00
Morska - Kcyńska14:01
Chylonia Centrum14:04
Wiejska14:06
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:08
Morska - Estakada14:10
Kalksztajnów14:11
Mireckiego14:12
Uniwersytet Morski14:14
Stocznia SKM - Morska14:15
Bpa Okoniewskiego14:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:18
Warszawska14:19
Witomińska14:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:22
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:25
Harcerska14:26
Centrum Nauki Experyment14:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:29
Zwycięstwa - Wielkopolska14:31
Nawigatorów14:32
Orłowo SKM - Orłowska14:33
Orłowo SKM - "Klif"14:35
Kurs nr 12 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"14:41
Orłowo SKM - "Klif"14:42
Orłowo SKM - Orłowska14:43
Nawigatorów14:44
Zwycięstwa - Wielkopolska14:46
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:48
Centrum Nauki Experyment14:50
Harcerska14:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:54
Witomińska14:57
Warszawska14:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:00
Bpa Okoniewskiego15:02
Stocznia SKM - Morska15:03
Uniwersytet Morski15:04
Mireckiego15:06
Kalksztajnów15:08
Morska - Estakada15:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:11
Zamenhofa [GDY]15:12
Wiejska15:13
Chylonia Centrum15:16
Morska - Kcyńska15:18
Zbożowa15:19
Owsiana15:21
Cisowa Sibeliusa15:23
Kurs nr 13 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa15:43
Owsiana15:44
Zbożowa15:45
Morska - Kcyńska15:46
Chylonia Centrum15:49
Wiejska15:51
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:53
Morska - Estakada15:55
Kalksztajnów15:56
Mireckiego15:57
Uniwersytet Morski15:59
Stocznia SKM - Morska16:00
Bpa Okoniewskiego16:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:03
Warszawska16:04
Witomińska16:05
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:07
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:10
Harcerska16:11
Centrum Nauki Experyment16:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:14
Zwycięstwa - Wielkopolska16:16
Nawigatorów16:17
Orłowo SKM - Orłowska16:18
Orłowo SKM - "Klif"16:20
Kurs nr 14 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"16:26
Orłowo SKM - "Klif"16:27
Orłowo SKM - Orłowska16:28
Nawigatorów16:29
Zwycięstwa - Wielkopolska16:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:33
Centrum Nauki Experyment16:35
Harcerska16:37
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:39
Witomińska16:42
Warszawska16:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:45
Bpa Okoniewskiego16:47
Stocznia SKM - Morska16:48
Uniwersytet Morski16:50
Mireckiego16:52
Kalksztajnów16:54
Morska - Estakada16:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:57
Zamenhofa [GDY]16:58
Wiejska16:59
Chylonia Centrum17:02
Morska - Kcyńska17:04
Zbożowa17:05
Owsiana17:07
Cisowa Sibeliusa17:09
Kurs nr 15 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa17:28
Owsiana17:29
Zbożowa17:30
Morska - Kcyńska17:31
Chylonia Centrum17:34
Wiejska17:36
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:38
Morska - Estakada17:40
Kalksztajnów17:41
Mireckiego17:42
Uniwersytet Morski17:44
Stocznia SKM - Morska17:45
Bpa Okoniewskiego17:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:48
Warszawska17:49
Witomińska17:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:52
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:55
Harcerska17:56
Centrum Nauki Experyment17:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:59
Zwycięstwa - Wielkopolska18:01
Nawigatorów18:02
Orłowo SKM - Orłowska18:03
Orłowo SKM - "Klif"18:05
Kurs nr 16 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"18:12
Orłowo SKM - "Klif"18:13
Orłowo SKM - Orłowska18:14
Nawigatorów18:15
Zwycięstwa - Wielkopolska18:17
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:19
Centrum Nauki Experyment18:21
Harcerska18:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:24
Witomińska18:27
Warszawska18:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:30
Bpa Okoniewskiego18:32
Stocznia SKM - Morska18:33
Uniwersytet Morski18:34
Mireckiego18:35
Kalksztajnów18:37
Morska - Estakada18:38
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:40
Zamenhofa [GDY]18:41
Wiejska18:42
Chylonia Centrum18:44
Morska - Kcyńska18:46
Zbożowa18:47
Owsiana18:48
Cisowa Sibeliusa18:50
Kurs nr 17 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa19:22
Owsiana19:23
Zbożowa19:24
Morska - Kcyńska19:25
Chylonia Centrum19:28
Wiejska19:30
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:31
Morska - Estakada19:33
Kalksztajnów19:34
Mireckiego19:35
Uniwersytet Morski19:37
Stocznia SKM - Morska19:38
Bpa Okoniewskiego19:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:41
Warszawska19:42
Witomińska19:43
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:45
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:47
Harcerska19:48
Centrum Nauki Experyment19:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:50
Zwycięstwa - Wielkopolska19:52
Nawigatorów19:53
Orłowo SKM - Orłowska19:54
Orłowo SKM - "Klif"19:55
Kurs nr 18 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"20:02
Orłowo SKM - "Klif"20:03
Orłowo SKM - Orłowska20:04
Nawigatorów20:05
Zwycięstwa - Wielkopolska20:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:09
Centrum Nauki Experyment20:11
Harcerska20:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:14
Witomińska20:17
Warszawska20:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności20:20
Bpa Okoniewskiego20:22
Stocznia SKM - Morska20:23
Uniwersytet Morski20:24
Mireckiego20:25
Kalksztajnów20:27
Morska - Estakada20:28
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:30
Zamenhofa [GDY]20:31
Wiejska20:32
Chylonia Centrum20:34
Morska - Kcyńska20:36
Zbożowa20:37
Owsiana20:38
Cisowa Sibeliusa20:40
Kurs nr 19 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa20:57
Owsiana20:58
Zbożowa20:59
Morska - Kcyńska21:00
Chylonia Centrum21:02
Wiejska21:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:05
Morska - Estakada21:07
Kalksztajnów21:08
Mireckiego21:09
Uniwersytet Morski21:11
Stocznia SKM - Morska21:12
Bpa Okoniewskiego21:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności21:15
Warszawska21:16
Witomińska21:17
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:19
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka21:21
Harcerska21:22
Centrum Nauki Experyment21:23
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:24
Zwycięstwa - Wielkopolska21:26
Nawigatorów21:27
Orłowo SKM - Orłowska21:28
Orłowo SKM - "Klif"21:29
Kurs nr 20 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"21:39
Orłowo SKM - "Klif"21:40
Orłowo SKM - Orłowska21:41
Nawigatorów21:42
Zwycięstwa - Wielkopolska21:43
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:45
Centrum Nauki Experyment21:46
Harcerska21:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:49
Witomińska21:52
Warszawska21:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności21:54
Bpa Okoniewskiego21:56
Stocznia SKM - Morska21:57
Uniwersytet Morski21:58
Mireckiego21:59
Kalksztajnów22:01
Morska - Estakada22:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:04
Zamenhofa [GDY]22:05
Wiejska22:06
Chylonia Centrum22:08
Morska - Kcyńska22:09
Zbożowa22:10
Owsiana22:11
Cisowa Sibeliusa22:13
Kurs nr 21 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa Sibeliusa22:27
Owsiana22:28
Zbożowa22:29
Morska - Kcyńska22:30
Chylonia Centrum22:32
Wiejska22:34
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:35
Morska - Estakada22:37
Grabówek SKM22:39
Grabówek SKM22:40