• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:33
Kurs nr 0 do Cisowa Sibeliusa
Grabówek SKM06:24
Morska - Estakada06:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:27
Zamenhofa [GDY]06:28
Wiejska06:29
Chylonia Centrum06:31
Morska - Kcyńska06:33
Zbożowa06:34
Owsiana06:35
Cisowa Sibeliusa06:37
Kurs nr 1 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa06:49
Owsiana06:50
Zbożowa06:51
Morska - Kcyńska06:52
Chylonia Centrum06:54
Wiejska06:56
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:58
Morska - Estakada07:00
Kalksztajnów07:01
Mireckiego07:03
Uniwersytet Morski07:05
Stocznia SKM - Morska07:06
Bpa Okoniewskiego07:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:09
Warszawska07:10
Witomińska07:11
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:13
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:16
Harcerska07:17
Centrum Nauki Experyment07:18
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:19
Zwycięstwa - Wielkopolska07:21
Nawigatorów07:22
Orłowo SKM - Orłowska07:23
Orłowo SKM - "Klif"07:24
Kurs nr 2 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"07:37
Orłowo SKM - "Klif"07:38
Orłowo SKM - Orłowska07:39
Nawigatorów07:40
Zwycięstwa - Wielkopolska07:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:44
Centrum Nauki Experyment07:46
Harcerska07:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:49
Witomińska07:52
Warszawska07:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:55
Bpa Okoniewskiego07:57
Stocznia SKM - Morska07:58
Uniwersytet Morski07:59
Mireckiego08:00
Kalksztajnów08:02
Morska - Estakada08:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:05
Zamenhofa [GDY]08:06
Wiejska08:07
Chylonia Centrum08:09
Morska - Kcyńska08:11
Zbożowa08:12
Owsiana08:13
Cisowa Sibeliusa08:15
Kurs nr 3 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa08:44
Owsiana08:45
Zbożowa08:46
Morska - Kcyńska08:47
Chylonia Centrum08:50
Wiejska08:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:54
Morska - Estakada08:56
Kalksztajnów08:57
Mireckiego08:59
Uniwersytet Morski09:01
Stocznia SKM - Morska09:02
Bpa Okoniewskiego09:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:05
Warszawska09:06
Witomińska09:07
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:09
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:12
Harcerska09:13
Centrum Nauki Experyment09:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:16
Zwycięstwa - Wielkopolska09:18
Nawigatorów09:19
Orłowo SKM - Orłowska09:20
Orłowo SKM - "Klif"09:21
Kurs nr 4 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"09:38
Orłowo SKM - "Klif"09:39
Orłowo SKM - Orłowska09:40
Nawigatorów09:41
Zwycięstwa - Wielkopolska09:43
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:45
Centrum Nauki Experyment09:47
Harcerska09:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:50
Witomińska09:53
Warszawska09:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:56
Bpa Okoniewskiego09:58
Stocznia SKM - Morska09:59
Uniwersytet Morski10:00
Mireckiego10:01
Kalksztajnów10:03
Morska - Estakada10:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:06
Zamenhofa [GDY]10:07
Wiejska10:08
Chylonia Centrum10:10
Morska - Kcyńska10:12
Zbożowa10:13
Owsiana10:14
Cisowa Sibeliusa10:16
Kurs nr 5 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa10:43
Owsiana10:44
Zbożowa10:45
Morska - Kcyńska10:46
Chylonia Centrum10:49
Wiejska10:51
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:53
Morska - Estakada10:55
Kalksztajnów10:56
Mireckiego10:57
Uniwersytet Morski10:59
Stocznia SKM - Morska11:00
Bpa Okoniewskiego11:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:03
Warszawska11:04
Witomińska11:05
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:07
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:10
Harcerska11:11
Centrum Nauki Experyment11:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:14
Zwycięstwa - Wielkopolska11:16
Nawigatorów11:17
Orłowo SKM - Orłowska11:18
Orłowo SKM - "Klif"11:20
Kurs nr 6 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"11:38
Orłowo SKM - "Klif"11:39
Orłowo SKM - Orłowska11:40
Nawigatorów11:41
Zwycięstwa - Wielkopolska11:43
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:45
Centrum Nauki Experyment11:47
Harcerska11:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:50
Witomińska11:53
Warszawska11:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:56
Bpa Okoniewskiego11:58
Stocznia SKM - Morska11:59
Uniwersytet Morski12:00
Mireckiego12:01
Kalksztajnów12:03
Morska - Estakada12:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:06
Zamenhofa [GDY]12:07
Wiejska12:08
Chylonia Centrum12:11
Morska - Kcyńska12:13
Zbożowa12:14
Owsiana12:15
Cisowa Sibeliusa12:17
Kurs nr 7 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa12:43
Owsiana12:44
Zbożowa12:45
Morska - Kcyńska12:46
Chylonia Centrum12:49
Wiejska12:51
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:53
Morska - Estakada12:55
Kalksztajnów12:56
Mireckiego12:57
Uniwersytet Morski12:59
Stocznia SKM - Morska13:00
Bpa Okoniewskiego13:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:03
Warszawska13:04
Witomińska13:05
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:07
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:10
Harcerska13:11
Centrum Nauki Experyment13:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:14
Zwycięstwa - Wielkopolska13:16
Nawigatorów13:17
Orłowo SKM - Orłowska13:18
Orłowo SKM - "Klif"13:20
Kurs nr 8 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"13:26
Orłowo SKM - "Klif"13:27
Orłowo SKM - Orłowska13:28
Nawigatorów13:29
Zwycięstwa - Wielkopolska13:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:33
Centrum Nauki Experyment13:35
Harcerska13:37
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:39
Witomińska13:42
Warszawska13:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:45
Bpa Okoniewskiego13:47
Stocznia SKM - Morska13:48
Uniwersytet Morski13:49
Mireckiego13:51
Kalksztajnów13:53
Morska - Estakada13:54
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:56
Zamenhofa [GDY]13:57
Wiejska13:58
Chylonia Centrum14:01
Morska - Kcyńska14:03
Zbożowa14:04
Owsiana14:06
Cisowa Sibeliusa14:08
Kurs nr 9 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa14:28
Owsiana14:29
Zbożowa14:30
Morska - Kcyńska14:31
Chylonia Centrum14:34
Wiejska14:36
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:38
Morska - Estakada14:40
Kalksztajnów14:41
Mireckiego14:42
Uniwersytet Morski14:44
Stocznia SKM - Morska14:45
Bpa Okoniewskiego14:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:48
Warszawska14:49
Witomińska14:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:52
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:55
Harcerska14:56
Centrum Nauki Experyment14:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:59
Zwycięstwa - Wielkopolska15:01
Nawigatorów15:02
Orłowo SKM - Orłowska15:03
Orłowo SKM - "Klif"15:05
Kurs nr 10 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"15:11
Orłowo SKM - "Klif"15:12
Orłowo SKM - Orłowska15:13
Nawigatorów15:14
Zwycięstwa - Wielkopolska15:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:18
Centrum Nauki Experyment15:20
Harcerska15:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:24
Witomińska15:27
Warszawska15:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:30
Bpa Okoniewskiego15:32
Stocznia SKM - Morska15:33
Uniwersytet Morski15:35
Mireckiego15:37
Kalksztajnów15:39
Morska - Estakada15:40
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:42
Zamenhofa [GDY]15:43
Wiejska15:44
Chylonia Centrum15:47
Morska - Kcyńska15:49
Zbożowa15:50
Owsiana15:52
Cisowa Sibeliusa15:54
Kurs nr 11 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa16:13
Owsiana16:14
Zbożowa16:15
Morska - Kcyńska16:16
Chylonia Centrum16:19
Wiejska16:21
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:23
Morska - Estakada16:25
Kalksztajnów16:26
Mireckiego16:27
Uniwersytet Morski16:29
Stocznia SKM - Morska16:30
Bpa Okoniewskiego16:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:33
Warszawska16:34
Witomińska16:35
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:37
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:40
Harcerska16:41
Centrum Nauki Experyment16:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:44
Zwycięstwa - Wielkopolska16:46
Nawigatorów16:47
Orłowo SKM - Orłowska16:48
Orłowo SKM - "Klif"16:50
Kurs nr 12 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"16:56
Orłowo SKM - "Klif"16:57
Orłowo SKM - Orłowska16:58
Nawigatorów16:59
Zwycięstwa - Wielkopolska17:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:03
Centrum Nauki Experyment17:05
Harcerska17:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:09
Witomińska17:12
Warszawska17:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:15
Bpa Okoniewskiego17:17
Stocznia SKM - Morska17:18
Uniwersytet Morski17:20
Mireckiego17:22
Kalksztajnów17:24
Morska - Estakada17:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:27
Zamenhofa [GDY]17:28
Wiejska17:29
Chylonia Centrum17:32
Morska - Kcyńska17:34
Zbożowa17:35
Owsiana17:36
Cisowa Sibeliusa17:38
Kurs nr 13 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa18:02
Owsiana18:03
Zbożowa18:04
Morska - Kcyńska18:05
Chylonia Centrum18:08
Wiejska18:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:12
Morska - Estakada18:14
Kalksztajnów18:15
Mireckiego18:16
Uniwersytet Morski18:18
Stocznia SKM - Morska18:19
Bpa Okoniewskiego18:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:22
Warszawska18:23
Witomińska18:24
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:26
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:29
Harcerska18:30
Centrum Nauki Experyment18:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:32
Zwycięstwa - Wielkopolska18:34
Nawigatorów18:35
Orłowo SKM - Orłowska18:36
Orłowo SKM - "Klif"18:37
Kurs nr 14 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"18:42
Orłowo SKM - "Klif"18:43
Orłowo SKM - Orłowska18:44
Nawigatorów18:45
Zwycięstwa - Wielkopolska18:47
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:49
Centrum Nauki Experyment18:51
Harcerska18:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:54
Witomińska18:57
Warszawska18:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:00
Bpa Okoniewskiego19:02
Stocznia SKM - Morska19:03
Uniwersytet Morski19:04
Mireckiego19:05
Kalksztajnów19:07
Morska - Estakada19:08
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:10
Zamenhofa [GDY]19:11
Wiejska19:12
Chylonia Centrum19:14
Morska - Kcyńska19:16
Zbożowa19:17
Owsiana19:18
Cisowa Sibeliusa19:20
Kurs nr 15 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa19:42
Owsiana19:43
Zbożowa19:44
Morska - Kcyńska19:45
Chylonia Centrum19:48
Wiejska19:50
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:51
Morska - Estakada19:53
Kalksztajnów19:54
Mireckiego19:55
Uniwersytet Morski19:57
Stocznia SKM - Morska19:58
Bpa Okoniewskiego19:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności20:01
Warszawska20:02
Witomińska20:03
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:05
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:07
Harcerska20:08
Centrum Nauki Experyment20:09
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:10
Zwycięstwa - Wielkopolska20:12
Nawigatorów20:13
Orłowo SKM - Orłowska20:14
Orłowo SKM - "Klif"20:15
Kurs nr 16 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"20:22
Orłowo SKM - "Klif"20:23
Orłowo SKM - Orłowska20:24
Nawigatorów20:25
Zwycięstwa - Wielkopolska20:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:29
Centrum Nauki Experyment20:31
Harcerska20:32
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:34
Witomińska20:37
Warszawska20:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności20:40
Bpa Okoniewskiego20:42
Stocznia SKM - Morska20:43
Uniwersytet Morski20:44
Mireckiego20:45
Kalksztajnów20:47
Morska - Estakada20:48
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:50
Zamenhofa [GDY]20:51
Wiejska20:52
Chylonia Centrum20:54
Morska - Kcyńska20:56
Zbożowa20:57
Owsiana20:58
Cisowa Sibeliusa21:00
Kurs nr 17 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa21:27
Owsiana21:28
Zbożowa21:29
Morska - Kcyńska21:30
Chylonia Centrum21:32
Wiejska21:34
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:35
Morska - Estakada21:37
Kalksztajnów21:38
Mireckiego21:39
Uniwersytet Morski21:41
Stocznia SKM - Morska21:42
Bpa Okoniewskiego21:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności21:45
Warszawska21:46
Witomińska21:47
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:49
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka21:51
Harcerska21:52
Centrum Nauki Experyment21:53
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:54
Zwycięstwa - Wielkopolska21:56
Nawigatorów21:57
Orłowo SKM - Orłowska21:58
Orłowo SKM - "Klif"21:59
Kurs nr 18 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"22:09
Orłowo SKM - "Klif"22:10
Orłowo SKM - Orłowska22:11
Nawigatorów22:12
Zwycięstwa - Wielkopolska22:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:15
Centrum Nauki Experyment22:16
Harcerska22:17
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:19
Witomińska22:22
Warszawska22:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności22:24
Bpa Okoniewskiego22:26
Stocznia SKM - Morska22:27
Uniwersytet Morski22:28
Mireckiego22:29
Kalksztajnów22:31
Morska - Estakada22:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:34
Zamenhofa [GDY]22:35
Wiejska22:36
Chylonia Centrum22:38
Morska - Kcyńska22:39
Zbożowa22:40
Owsiana22:41
Cisowa Sibeliusa22:43
Kurs nr 19 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa Sibeliusa22:52
Owsiana22:53
Zbożowa22:54
Morska - Kcyńska22:55
Chylonia Centrum22:57
Wiejska22:59
Węzeł Żołnierzy Wyklętych23:00
Morska - Estakada23:02
Grabówek SKM23:04
Grabówek SKM23:05