• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
01:40
Kurs nr 0 do Cisowa Sibeliusa
Grabówek SKM05:24
Morska - Estakada05:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:27
Zamenhofa [GDY]05:28
Wiejska05:29
Chylonia Centrum05:31
Morska - Kcyńska05:33
Zbożowa05:34
Owsiana05:35
Cisowa Sibeliusa05:37
Kurs nr 1 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa05:43
Owsiana05:44
Zbożowa05:45
Morska - Kcyńska05:46
Chylonia Centrum05:48
Wiejska05:50
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:52
Morska - Estakada05:54
Kalksztajnów05:55
Mireckiego05:56
Uniwersytet Morski05:58
Stocznia SKM - Morska05:59
Bpa Okoniewskiego06:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:02
Warszawska06:03
Witomińska06:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:06
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:09
Harcerska06:10
Centrum Nauki Experyment06:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:12
Zwycięstwa - Wielkopolska06:14
Nawigatorów06:15
Orłowo SKM - Orłowska06:16
Orłowo SKM - "Klif"06:17
Kurs nr 2 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"06:26
Orłowo SKM - "Klif"06:27
Orłowo SKM - Orłowska06:28
Nawigatorów06:29
Zwycięstwa - Wielkopolska06:30
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:32
Centrum Nauki Experyment06:34
Harcerska06:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:37
Witomińska06:40
Warszawska06:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:42
Bpa Okoniewskiego06:44
Stocznia SKM - Morska06:45
Uniwersytet Morski06:46
Mireckiego06:47
Kalksztajnów06:49
Morska - Estakada06:50
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:52
Zamenhofa [GDY]06:53
Wiejska06:54
Chylonia Centrum06:56
Morska - Kcyńska06:58
Zbożowa06:59
Owsiana07:00
Cisowa Sibeliusa07:02
Kurs nr 3 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa07:12
Owsiana07:13
Zbożowa07:14
Morska - Kcyńska07:15
Chylonia Centrum07:18
Wiejska07:20
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:22
Morska - Estakada07:24
Kalksztajnów07:25
Mireckiego07:27
Uniwersytet Morski07:29
Stocznia SKM - Morska07:30
Bpa Okoniewskiego07:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:33
Warszawska07:34
Witomińska07:35
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:37
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:40
Harcerska07:41
Centrum Nauki Experyment07:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:43
Zwycięstwa - Wielkopolska07:45
Nawigatorów07:46
Orłowo SKM - Orłowska07:47
Orłowo SKM - "Klif"07:48
Kurs nr 4 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"08:01
Orłowo SKM - "Klif"08:02
Orłowo SKM - Orłowska08:03
Nawigatorów08:04
Zwycięstwa - Wielkopolska08:06
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:08
Centrum Nauki Experyment08:10
Harcerska08:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:13
Witomińska08:16
Warszawska08:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:19
Bpa Okoniewskiego08:21
Stocznia SKM - Morska08:22
Uniwersytet Morski08:23
Mireckiego08:24
Kalksztajnów08:26
Morska - Estakada08:27
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:29
Zamenhofa [GDY]08:30
Wiejska08:31
Chylonia Centrum08:33
Morska - Kcyńska08:35
Zbożowa08:36
Owsiana08:37
Cisowa Sibeliusa08:39
Kurs nr 5 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa09:04
Owsiana09:05
Zbożowa09:06
Morska - Kcyńska09:07
Chylonia Centrum09:10
Wiejska09:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:14
Morska - Estakada09:16
Kalksztajnów09:17
Mireckiego09:19
Uniwersytet Morski09:21
Stocznia SKM - Morska09:22
Bpa Okoniewskiego09:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:25
Warszawska09:26
Witomińska09:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:29
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:32
Harcerska09:33
Centrum Nauki Experyment09:34
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:36
Zwycięstwa - Wielkopolska09:38
Nawigatorów09:39
Orłowo SKM - Orłowska09:40
Orłowo SKM - "Klif"09:41
Kurs nr 6 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"09:58
Orłowo SKM - "Klif"09:59
Orłowo SKM - Orłowska10:00
Nawigatorów10:01
Zwycięstwa - Wielkopolska10:03
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:05
Centrum Nauki Experyment10:07
Harcerska10:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:10
Witomińska10:13
Warszawska10:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:16
Bpa Okoniewskiego10:18
Stocznia SKM - Morska10:19
Uniwersytet Morski10:20
Mireckiego10:21
Kalksztajnów10:23
Morska - Estakada10:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:26
Zamenhofa [GDY]10:27
Wiejska10:28
Chylonia Centrum10:30
Morska - Kcyńska10:32
Zbożowa10:33
Owsiana10:34
Cisowa Sibeliusa10:36
Kurs nr 7 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa11:03
Owsiana11:04
Zbożowa11:05
Morska - Kcyńska11:06
Chylonia Centrum11:09
Wiejska11:11
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:13
Morska - Estakada11:15
Kalksztajnów11:16
Mireckiego11:17
Uniwersytet Morski11:19
Stocznia SKM - Morska11:20
Bpa Okoniewskiego11:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:23
Warszawska11:24
Witomińska11:25
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:30
Harcerska11:31
Centrum Nauki Experyment11:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:34
Zwycięstwa - Wielkopolska11:36
Nawigatorów11:37
Orłowo SKM - Orłowska11:38
Orłowo SKM - "Klif"11:40
Kurs nr 8 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"11:58
Orłowo SKM - "Klif"11:59
Orłowo SKM - Orłowska12:00
Nawigatorów12:01
Zwycięstwa - Wielkopolska12:03
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:05
Centrum Nauki Experyment12:07
Harcerska12:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:10
Witomińska12:13
Warszawska12:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:16
Bpa Okoniewskiego12:18
Stocznia SKM - Morska12:19
Uniwersytet Morski12:20
Mireckiego12:21
Kalksztajnów12:23
Morska - Estakada12:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:26
Zamenhofa [GDY]12:27
Wiejska12:28
Chylonia Centrum12:31
Morska - Kcyńska12:33
Zbożowa12:34
Owsiana12:35
Cisowa Sibeliusa12:37
Kurs nr 9 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa12:58
Owsiana12:59
Zbożowa13:00
Morska - Kcyńska13:01
Chylonia Centrum13:04
Wiejska13:06
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:08
Morska - Estakada13:10
Kalksztajnów13:11
Mireckiego13:12
Uniwersytet Morski13:14
Stocznia SKM - Morska13:15
Bpa Okoniewskiego13:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:18
Warszawska13:19
Witomińska13:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:22
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:25
Harcerska13:26
Centrum Nauki Experyment13:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:29
Zwycięstwa - Wielkopolska13:31
Nawigatorów13:32
Orłowo SKM - Orłowska13:33
Orłowo SKM - "Klif"13:35
Kurs nr 10 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"13:41
Orłowo SKM - "Klif"13:42
Orłowo SKM - Orłowska13:43
Nawigatorów13:44
Zwycięstwa - Wielkopolska13:46
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:48
Centrum Nauki Experyment13:50
Harcerska13:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:54
Witomińska13:57
Warszawska13:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:00
Bpa Okoniewskiego14:02
Stocznia SKM - Morska14:03
Uniwersytet Morski14:04
Mireckiego14:06
Kalksztajnów14:08
Morska - Estakada14:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:11
Zamenhofa [GDY]14:12
Wiejska14:13
Chylonia Centrum14:16
Morska - Kcyńska14:18
Zbożowa14:19
Owsiana14:21
Cisowa Sibeliusa14:23
Kurs nr 11 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa14:43
Owsiana14:44
Zbożowa14:45
Morska - Kcyńska14:46
Chylonia Centrum14:49
Wiejska14:51
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:53
Morska - Estakada14:55
Kalksztajnów14:56
Mireckiego14:57
Uniwersytet Morski14:59
Stocznia SKM - Morska15:00
Bpa Okoniewskiego15:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:03
Warszawska15:04
Witomińska15:05
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:07
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:10
Harcerska15:11
Centrum Nauki Experyment15:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:14
Zwycięstwa - Wielkopolska15:16
Nawigatorów15:17
Orłowo SKM - Orłowska15:18
Orłowo SKM - "Klif"15:20
Kurs nr 12 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"15:26
Orłowo SKM - "Klif"15:27
Orłowo SKM - Orłowska15:28
Nawigatorów15:29
Zwycięstwa - Wielkopolska15:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:33
Centrum Nauki Experyment15:35
Harcerska15:37
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:39
Witomińska15:42
Warszawska15:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:45
Bpa Okoniewskiego15:47
Stocznia SKM - Morska15:48
Uniwersytet Morski15:50
Mireckiego15:52
Kalksztajnów15:54
Morska - Estakada15:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:57
Zamenhofa [GDY]15:58
Wiejska15:59
Chylonia Centrum16:02
Morska - Kcyńska16:04
Zbożowa16:05
Owsiana16:07
Cisowa Sibeliusa16:09
Kurs nr 13 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa16:28
Owsiana16:29
Zbożowa16:30
Morska - Kcyńska16:31
Chylonia Centrum16:34
Wiejska16:36
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:38
Morska - Estakada16:40
Kalksztajnów16:41
Mireckiego16:42
Uniwersytet Morski16:44
Stocznia SKM - Morska16:45
Bpa Okoniewskiego16:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:48
Warszawska16:49
Witomińska16:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:52
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:55
Harcerska16:56
Centrum Nauki Experyment16:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:59
Zwycięstwa - Wielkopolska17:01
Nawigatorów17:02
Orłowo SKM - Orłowska17:03
Orłowo SKM - "Klif"17:05
Kurs nr 14 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"17:11
Orłowo SKM - "Klif"17:12
Orłowo SKM - Orłowska17:13
Nawigatorów17:14
Zwycięstwa - Wielkopolska17:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:18
Centrum Nauki Experyment17:20
Harcerska17:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:24
Witomińska17:27
Warszawska17:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:30
Bpa Okoniewskiego17:32
Stocznia SKM - Morska17:33
Uniwersytet Morski17:34
Mireckiego17:36
Kalksztajnów17:38
Morska - Estakada17:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:41
Zamenhofa [GDY]17:42
Wiejska17:43
Chylonia Centrum17:46
Morska - Kcyńska17:48
Zbożowa17:49
Owsiana17:50
Cisowa Sibeliusa17:52
Kurs nr 15 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa18:22
Owsiana18:23
Zbożowa18:24
Morska - Kcyńska18:25
Chylonia Centrum18:28
Wiejska18:30
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:32
Morska - Estakada18:34
Kalksztajnów18:35
Mireckiego18:36
Uniwersytet Morski18:38
Stocznia SKM - Morska18:39
Bpa Okoniewskiego18:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:42
Warszawska18:43
Witomińska18:44
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:46
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:48
Harcerska18:49
Centrum Nauki Experyment18:50
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:51
Zwycięstwa - Wielkopolska18:53
Nawigatorów18:54
Orłowo SKM - Orłowska18:55
Orłowo SKM - "Klif"18:56
Kurs nr 16 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"19:02
Orłowo SKM - "Klif"19:03
Orłowo SKM - Orłowska19:04
Nawigatorów19:05
Zwycięstwa - Wielkopolska19:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:09
Centrum Nauki Experyment19:11
Harcerska19:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:14
Witomińska19:17
Warszawska19:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:20
Bpa Okoniewskiego19:22
Stocznia SKM - Morska19:23
Uniwersytet Morski19:24
Mireckiego19:25
Kalksztajnów19:27
Morska - Estakada19:28
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:30
Zamenhofa [GDY]19:31
Wiejska19:32
Chylonia Centrum19:34
Morska - Kcyńska19:36
Zbożowa19:37
Owsiana19:38
Cisowa Sibeliusa19:40
Kurs nr 17 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa20:02
Owsiana20:03
Zbożowa20:04
Morska - Kcyńska20:05
Chylonia Centrum20:08
Wiejska20:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:11
Morska - Estakada20:13
Kalksztajnów20:14
Mireckiego20:15
Uniwersytet Morski20:17
Stocznia SKM - Morska20:18
Bpa Okoniewskiego20:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności20:21
Warszawska20:22
Witomińska20:23
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:25
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:27
Harcerska20:28
Centrum Nauki Experyment20:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:30
Zwycięstwa - Wielkopolska20:32
Nawigatorów20:33
Orłowo SKM - Orłowska20:34
Orłowo SKM - "Klif"20:35
Kurs nr 18 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"20:42
Orłowo SKM - "Klif"20:43
Orłowo SKM - Orłowska20:44
Nawigatorów20:45
Zwycięstwa - Wielkopolska20:47
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:49
Centrum Nauki Experyment20:51
Harcerska20:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:54
Witomińska20:57
Warszawska20:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności21:00
Bpa Okoniewskiego21:02
Stocznia SKM - Morska21:03
Uniwersytet Morski21:04
Mireckiego21:05
Kalksztajnów21:07
Morska - Estakada21:08
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:10
Zamenhofa [GDY]21:11
Wiejska21:12
Chylonia Centrum21:14
Morska - Kcyńska21:15
Zbożowa21:16
Owsiana21:17
Cisowa Sibeliusa21:19
Kurs nr 19 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa Sibeliusa21:37
Owsiana21:38
Zbożowa21:39
Morska - Kcyńska21:40
Chylonia Centrum21:42
Wiejska21:44
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:45
Morska - Estakada21:47
Grabówek SKM21:49
Grabówek SKM21:50