• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
07:11
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ05:10
Strzyża PKM05:11
Uniwersytet Gdański [GDA]05:13
Bażyńskiego [GDA]05:14
Tetmajera05:15
Derdowskiego05:16
Obrońców Westerplatte05:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:20
Opacka05:22
Subisława05:24
Pomorska - Osiedle05:25
Osiedle Wejhera05:27
Helska05:28
Jelitkowo05:29
Kurs nr 1 do Stogi
Jelitkowo05:43
Helska05:45
Osiedle Wejhera05:47
Pomorska [GDA]05:48
Piastowska05:49
Czerwony Dwór05:51
Bora-Komorowskiego05:52
Kołobrzeska05:54
Zaspa05:56
Startowa05:57
Jana Pawła II05:58
Żwirki i Wigury [GDA]05:59
Bajana06:00
Legionów06:01
Plac Komorowskiego06:03
Mickiewicza [GDA]06:06
Reja [GDA]06:07
Wyspiańskiego06:09
Kliniczna06:10
Twarda06:12
Stocznia Północna06:13
Stocznia SKM06:15
Plac Solidarności06:17
Dworzec Główny06:19
Brama Wyżynna06:22
Okopowa06:24
Żabi Kruk06:25
Chmielna06:26
Akademia Muzyczna06:28
Brama Żuławska06:30
Głęboka06:32
Przeróbka06:34
Lenartowicza06:35
Sucharskiego06:37
Kaczeńce06:38
Ugory eMOCja06:39
Zimna06:40
Stogi06:42
Stogi06:43
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Stogi06:54
Stogi06:55
Zimna06:57
Ugory eMOCja06:58
Kaczeńce06:59
Sucharskiego07:01
Lenartowicza07:02
Przeróbka07:03
Głęboka07:05
Brama Żuławska07:07
Akademia Muzyczna07:09
Chmielna07:10
Żabi Kruk07:11
Okopowa07:13
Brama Wyżynna07:15
Dworzec Główny07:17
Plac Solidarności07:20
Stocznia SKM07:22
Stocznia Północna07:24
Twarda07:25
Kliniczna07:26
Wyspiańskiego07:28
Reja [GDA]07:29
Mickiewicza [GDA]07:31
Plac Komorowskiego07:33
Legionów07:35
Bajana07:36
Żwirki i Wigury [GDA]07:37
Jana Pawła II07:38
Startowa07:39
Zaspa07:40
Kołobrzeska07:42
Bora-Komorowskiego07:44
Czerwony Dwór07:46
Piastowska07:47
Pomorska [GDA]07:49
Osiedle Wejhera07:50
Helska07:51
Jelitkowo07:52
Kurs nr 3 do Stogi
Jelitkowo08:03
Helska08:05
Osiedle Wejhera08:07
Pomorska [GDA]08:08
Piastowska08:09
Czerwony Dwór08:11
Bora-Komorowskiego08:12
Kołobrzeska08:14
Zaspa08:16
Startowa08:17
Jana Pawła II08:18
Żwirki i Wigury [GDA]08:19
Bajana08:20
Legionów08:21
Plac Komorowskiego08:23
Mickiewicza [GDA]08:26
Reja [GDA]08:27
Wyspiańskiego08:29
Kliniczna08:30
Twarda08:32
Stocznia Północna08:33
Stocznia SKM08:35
Plac Solidarności08:37
Dworzec Główny08:39
Brama Wyżynna08:42
Okopowa08:44
Żabi Kruk08:45
Chmielna08:46
Akademia Muzyczna08:48
Brama Żuławska08:50
Głęboka08:52
Przeróbka08:54
Lenartowicza08:55
Sucharskiego08:57
Kaczeńce08:58
Ugory eMOCja08:59
Zimna09:00
Stogi09:02
Stogi09:03
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Stogi09:15
Stogi09:16
Zimna09:18
Ugory eMOCja09:19
Kaczeńce09:20
Sucharskiego09:22
Lenartowicza09:23
Przeróbka09:24
Głęboka09:26
Brama Żuławska09:28
Akademia Muzyczna09:30
Chmielna09:31
Żabi Kruk09:32
Okopowa09:34
Brama Wyżynna09:36
Dworzec Główny09:38
Plac Solidarności09:41
Stocznia SKM09:43
Stocznia Północna09:45
Twarda09:46
Kliniczna09:47
Wyspiańskiego09:49
Reja [GDA]09:50
Mickiewicza [GDA]09:52
Plac Komorowskiego09:54
Legionów09:56
Bajana09:57
Żwirki i Wigury [GDA]09:58
Jana Pawła II09:59
Startowa10:00
Zaspa10:01
Kołobrzeska10:03
Bora-Komorowskiego10:05
Czerwony Dwór10:07
Piastowska10:08
Pomorska [GDA]10:10
Osiedle Wejhera10:11
Helska10:12
Jelitkowo10:13
Kurs nr 5 do Stogi
Jelitkowo10:43
Helska10:45
Osiedle Wejhera10:47
Pomorska [GDA]10:48
Piastowska10:49
Czerwony Dwór10:51
Bora-Komorowskiego10:52
Kołobrzeska10:54
Zaspa10:56
Startowa10:57
Jana Pawła II10:58
Żwirki i Wigury [GDA]10:59
Bajana11:00
Legionów11:01
Plac Komorowskiego11:03
Mickiewicza [GDA]11:06
Reja [GDA]11:07
Wyspiańskiego11:09
Kliniczna11:10
Twarda11:12
Stocznia Północna11:13
Stocznia SKM11:15
Plac Solidarności11:17
Dworzec Główny11:19
Brama Wyżynna11:22
Okopowa11:24
Żabi Kruk11:25
Chmielna11:26
Akademia Muzyczna11:28
Brama Żuławska11:30
Głęboka11:32
Przeróbka11:34
Lenartowicza11:35
Sucharskiego11:37
Kaczeńce11:38
Ugory eMOCja11:39
Zimna11:40
Stogi11:42
Stogi11:43
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Stogi11:55
Stogi11:56
Zimna11:58
Ugory eMOCja11:59
Kaczeńce12:00
Sucharskiego12:02
Lenartowicza12:03
Przeróbka12:04
Głęboka12:06
Brama Żuławska12:08
Akademia Muzyczna12:10
Chmielna12:11
Żabi Kruk12:12
Okopowa12:14
Brama Wyżynna12:16
Dworzec Główny12:18
Plac Solidarności12:21
Stocznia SKM12:23
Stocznia Północna12:25
Twarda12:26
Kliniczna12:27
Wyspiańskiego12:29
Reja [GDA]12:30
Mickiewicza [GDA]12:32
Plac Komorowskiego12:34
Legionów12:36
Bajana12:37
Żwirki i Wigury [GDA]12:38
Jana Pawła II12:39
Startowa12:40
Zaspa12:41
Kołobrzeska12:43
Bora-Komorowskiego12:45
Czerwony Dwór12:47
Piastowska12:48
Pomorska [GDA]12:50
Osiedle Wejhera12:51
Helska12:52
Jelitkowo12:53
Kurs nr 7 do Stogi
Jelitkowo13:11
Helska13:13
Osiedle Wejhera13:15
Pomorska [GDA]13:16
Piastowska13:17
Czerwony Dwór13:19
Bora-Komorowskiego13:20
Kołobrzeska13:22
Zaspa13:24
Startowa13:25
Jana Pawła II13:26
Żwirki i Wigury [GDA]13:27
Bajana13:28
Legionów13:29
Plac Komorowskiego13:31
Mickiewicza [GDA]13:34
Reja [GDA]13:35
Wyspiańskiego13:37
Kliniczna13:38
Twarda13:40
Stocznia Północna13:41
Stocznia SKM13:43
Plac Solidarności13:45
Dworzec Główny13:47
Brama Wyżynna13:50
Okopowa13:52
Żabi Kruk13:53
Chmielna13:54
Akademia Muzyczna13:56
Brama Żuławska13:58
Głęboka14:00
Przeróbka14:02
Lenartowicza14:03
Sucharskiego14:05
Kaczeńce14:06
Ugory eMOCja14:07
Zimna14:08
Stogi14:10
Stogi14:11
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Stogi14:24
Stogi14:25
Zimna14:27
Ugory eMOCja14:28
Kaczeńce14:29
Sucharskiego14:31
Lenartowicza14:32
Przeróbka14:33
Głęboka14:35
Brama Żuławska14:37
Akademia Muzyczna14:39
Chmielna14:40
Żabi Kruk14:41
Okopowa14:43
Brama Wyżynna14:45
Dworzec Główny14:47
Plac Solidarności14:50
Stocznia SKM14:52
Stocznia Północna14:54
Twarda14:55
Kliniczna14:56
Wyspiańskiego14:58
Reja [GDA]14:59
Mickiewicza [GDA]15:01
Plac Komorowskiego15:03
Legionów15:05
Bajana15:06
Żwirki i Wigury [GDA]15:07
Jana Pawła II15:08
Startowa15:09
Zaspa15:10
Kołobrzeska15:12
Bora-Komorowskiego15:14
Czerwony Dwór15:16
Piastowska15:17
Pomorska [GDA]15:19
Osiedle Wejhera15:20
Helska15:21
Jelitkowo15:22
Kurs nr 9 do Stogi
Jelitkowo15:43
Helska15:45
Osiedle Wejhera15:47
Pomorska [GDA]15:48
Piastowska15:49
Czerwony Dwór15:51
Bora-Komorowskiego15:52
Kołobrzeska15:54
Zaspa15:56
Startowa15:57
Jana Pawła II15:58
Żwirki i Wigury [GDA]15:59
Bajana16:00
Legionów16:01
Plac Komorowskiego16:03
Mickiewicza [GDA]16:06
Reja [GDA]16:07
Wyspiańskiego16:09
Kliniczna16:10
Twarda16:12
Stocznia Północna16:13
Stocznia SKM16:15
Plac Solidarności16:17
Dworzec Główny16:19
Brama Wyżynna16:22
Okopowa16:24
Żabi Kruk16:25
Chmielna16:26
Akademia Muzyczna16:28
Brama Żuławska16:30
Głęboka16:32
Przeróbka16:34
Lenartowicza16:35
Sucharskiego16:37
Kaczeńce16:38
Ugory eMOCja16:39
Zimna16:40
Stogi16:42
Stogi16:43
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Stogi16:54
Stogi16:55
Zimna16:57
Ugory eMOCja16:58
Kaczeńce16:59
Sucharskiego17:01
Lenartowicza17:02
Przeróbka17:03
Głęboka17:05
Brama Żuławska17:07
Akademia Muzyczna17:09
Chmielna17:10
Żabi Kruk17:11
Okopowa17:13
Brama Wyżynna17:15
Dworzec Główny17:17
Plac Solidarności17:20
Stocznia SKM17:22
Stocznia Północna17:24
Twarda17:25
Kliniczna17:26
Wyspiańskiego17:28
Reja [GDA]17:29
Mickiewicza [GDA]17:31
Plac Komorowskiego17:33
Legionów17:35
Bajana17:36
Żwirki i Wigury [GDA]17:37
Jana Pawła II17:38
Startowa17:39
Zaspa17:40
Kołobrzeska17:42
Bora-Komorowskiego17:44
Czerwony Dwór17:46
Piastowska17:47
Pomorska [GDA]17:49
Osiedle Wejhera17:50
Helska17:51
Jelitkowo17:52
Kurs nr 11 do Stogi
Jelitkowo18:10
Helska18:12
Osiedle Wejhera18:14
Pomorska [GDA]18:15
Piastowska18:16
Czerwony Dwór18:18
Bora-Komorowskiego18:19
Kołobrzeska18:21
Zaspa18:23
Startowa18:24
Jana Pawła II18:25
Żwirki i Wigury [GDA]18:26
Bajana18:27
Legionów18:28
Plac Komorowskiego18:30
Mickiewicza [GDA]18:33
Reja [GDA]18:34
Wyspiańskiego18:36
Kliniczna18:37
Twarda18:39
Stocznia Północna18:40
Stocznia SKM18:42
Plac Solidarności18:44
Dworzec Główny18:46
Brama Wyżynna18:49
Okopowa18:51
Żabi Kruk18:52
Chmielna18:53
Akademia Muzyczna18:55
Brama Żuławska18:57
Głęboka18:59
Przeróbka19:01
Lenartowicza19:02
Sucharskiego19:04
Kaczeńce19:05
Ugory eMOCja19:06
Zimna19:07
Stogi19:09
Stogi19:10
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Stogi19:23
Stogi19:24
Zimna19:26
Ugory eMOCja19:27
Kaczeńce19:28
Sucharskiego19:30
Lenartowicza19:31
Przeróbka19:32
Głęboka19:34
Brama Żuławska19:36
Akademia Muzyczna19:38
Chmielna19:39
Żabi Kruk19:40
Okopowa19:42
Brama Wyżynna19:44
Dworzec Główny19:46
Plac Solidarności19:49
Stocznia SKM19:51
Stocznia Północna19:53
Twarda19:54
Kliniczna19:55
Wyspiańskiego19:57
Reja [GDA]19:58
Mickiewicza [GDA]20:00
Plac Komorowskiego20:02
Legionów20:04
Bajana20:05
Żwirki i Wigury [GDA]20:06
Jana Pawła II20:07
Startowa20:08
Zaspa20:09
Kołobrzeska20:11
Bora-Komorowskiego20:13
Czerwony Dwór20:15
Piastowska20:16
Pomorska [GDA]20:18
Osiedle Wejhera20:19
Helska20:20
Jelitkowo20:21
Kurs nr 13 do Stogi
Jelitkowo20:35
Helska20:37
Osiedle Wejhera20:39
Pomorska [GDA]20:40
Piastowska20:41
Czerwony Dwór20:43
Bora-Komorowskiego20:44
Kołobrzeska20:46
Zaspa20:48
Startowa20:49
Jana Pawła II20:50
Żwirki i Wigury [GDA]20:51
Bajana20:52
Legionów20:53
Plac Komorowskiego20:55
Mickiewicza [GDA]20:58
Reja [GDA]20:59
Wyspiańskiego21:01
Kliniczna21:02
Twarda21:04
Stocznia Północna21:05
Stocznia SKM21:07
Plac Solidarności21:09
Dworzec Główny21:11
Brama Wyżynna21:14
Okopowa21:16
Żabi Kruk21:17
Chmielna21:18
Akademia Muzyczna21:20
Brama Żuławska21:22
Głęboka21:24
Przeróbka21:26
Lenartowicza21:27
Sucharskiego21:29
Kaczeńce21:30
Ugory eMOCja21:31
Zimna21:32
Stogi21:34
Stogi21:35
Kurs nr 14 do Jelitkowo
Stogi21:58
Stogi21:59
Zimna22:01
Ugory eMOCja22:02
Kaczeńce22:03
Sucharskiego22:05
Lenartowicza22:06
Przeróbka22:07
Głęboka22:09
Brama Żuławska22:11
Akademia Muzyczna22:13
Chmielna22:14
Żabi Kruk22:15
Okopowa22:17
Brama Wyżynna22:19
Dworzec Główny22:21
Plac Solidarności22:24
Stocznia SKM22:26
Stocznia Północna22:28
Twarda22:29
Kliniczna22:30
Wyspiańskiego22:32
Reja [GDA]22:33
Mickiewicza [GDA]22:35
Plac Komorowskiego22:37
Legionów22:39
Bajana22:40
Żwirki i Wigury [GDA]22:41
Jana Pawła II22:42
Startowa22:43
Zaspa22:44
Kołobrzeska22:45
Bora-Komorowskiego22:47
Czerwony Dwór22:49
Piastowska22:50
Pomorska [GDA]22:52
Osiedle Wejhera22:53
Helska22:54
Jelitkowo22:55
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo23:00
Helska23:02
Osiedle Wejhera23:03
Gospody23:04
Pomorska - Osiedle23:05
Subisława23:07
Opacka23:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:11
Obrońców Westerplatte23:13
Derdowskiego23:14
Tetmajera23:15
Bażyńskiego [GDA]23:16
Uniwersytet Gdański [GDA]23:17
Strzyża PKM23:19
Zajezdnia WRZESZCZ23:20