• Nocny Bieg Świętojański. Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji w dniu 21 czerwca oraz w nocy 21/22 czerwca. Więcej: www.zkmgdynia.pl, 695-174-194.  • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl   • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl
23:31
Kurs nr 3 do Żabianka SKM
Olimpijska00:59
Podleckiego01:01
Łucznicza01:02
Topazowa01:03
Kolorowa01:04
Chwaszczyno - Szmaragdowa01:05
Srebrna01:06
Przebiśniegowa01:07
Niepołomicka01:09
Orląt Lwowskich01:10
Świętokrzyska01:11
Płocka01:12
Przemyska01:13
Milskiego01:16
Cieszyńskiego01:17
Sikorskiego [GDA]01:18
Chałubińskiego01:19
Odrzańska01:20
Pohulanka01:21
Brama Wyżynna01:23
Dworzec Główny01:30
Brama Oliwska01:31
Uniwersytet Medyczny01:33
Opera Bałtycka01:35
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk01:37
Jaśkowa Dolina01:39
Galeria Bałtycka01:41
Wojska Polskiego01:43
Zamenhofa [GDA]01:44
Zajezdnia01:45
Strzyża PKM01:46
Przymorze SKM01:49
Szczecińska01:50
Krynicka01:51
Kołobrzeska01:52
Opolska01:53
Olsztyńska01:54
Biały Dwór01:55
Przymorze Wielkie01:56
Obrońców Wybrzeża01:57
Chłopska01:58
Czerwony Dwór01:59
Piastowska02:00
Gospody02:01
Subisława02:03
Żabianka SKM02:04
Żabianka SKM02:05
Kurs nr 4 do Oliwa PKP
Żabianka SKM02:05
Oliwa PKP02:11
Kurs nr 5 do Żabianka SKM
Oliwa PKP02:44
Żabianka SKM02:48
Kurs nr 6 do Olimpijska
Żabianka SKM02:48
Żabianka SKM02:49
Pomorska - Osiedle02:50
Pomorska [GDA]02:51
Piastowska02:52
Czerwony Dwór02:53
Chłopska02:55
Obrońców Wybrzeża02:56
Przymorze Wielkie02:57
Biały Dwór02:58
Olsztyńska02:59
Opolska03:00
Kołobrzeska03:01
Krynicka03:02
Szczecińska03:03
Przymorze SKM03:04
Strzyża PKM03:09
Zajezdnia03:10
Zamenhofa [GDA]03:11
Wojska Polskiego03:12
Galeria Bałtycka03:14
Jaśkowa Dolina03:16
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk03:19
Opera Bałtycka03:20
Uniwersytet Medyczny03:22
Brama Oliwska03:23
Dworzec Główny03:30
Brama Wyżynna03:32
Pohulanka03:34
Odrzańska03:35
Drwęcka (n/ż)03:36
Chałubińskiego03:37
Sikorskiego [GDA]03:39
Cieszyńskiego03:40
Wilanowska03:42
Wilanowska03:44
Przemyska03:45
Płocka03:46
Orląt Lwowskich03:48
Niepołomicka03:49
Przebiśniegowa03:50
Srebrna03:51
Kolorowa03:52
Topazowa03:53
Łucznicza03:54
Podleckiego03:55
Olimpijska03:56