• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:21
Kurs nr 2 do Olimpijska
Żabianka SKM23:49
Żabianka SKM23:50
Pomorska - Osiedle23:51
Pomorska [GDA]23:52
Piastowska23:53
Czerwony Dwór23:54
Chłopska23:56
Obrońców Wybrzeża23:57
Przymorze Wielkie23:58
Biały Dwór23:59
Olsztyńska00:00
Opolska00:01
Kołobrzeska00:02
Krynicka00:03
Przymorze SKM00:04
Bażyńskiego [GDA]00:06
Uniwersytet Gdański [GDA]00:07
Strzyża PKM00:09
Zajezdnia00:10
Zamenhofa [GDA]00:11
Wojska Polskiego00:12
Galeria Bałtycka00:14
Jaśkowa Dolina00:16
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk00:19
Opera Bałtycka00:20
Uniwersytet Medyczny00:22
Brama Oliwska00:23
Dworzec Główny00:30
Brama Wyżynna00:32
Pohulanka00:34
Odrzańska00:35
Drwęcka (n/ż)00:36
Chałubińskiego00:37
Sikorskiego [GDA]00:39
Cieszyńskiego00:40
Wilanowska00:42
Wilanowska00:44
Przemyska00:45
Płocka00:46
Łódzka00:48
Niepołomicka00:49
Przebiśniegowa00:50
Srebrna00:51
Kolorowa00:52
Topazowa00:53
Podleckiego00:54
Olimpijska00:55
Kurs nr 3 do Żabianka SKM
Olimpijska00:59
Podleckiego01:01
Topazowa01:03
Kolorowa01:04
Chwaszczyno - Szmaragdowa01:05
Srebrna01:06
Przebiśniegowa01:07
Niepołomicka01:09
Łódzka01:10
Świętokrzyska01:11
Płocka01:12
Cieszyńskiego01:17
Sikorskiego [GDA]01:18
Chałubińskiego01:19
Odrzańska01:20
Pohulanka01:21
Brama Wyżynna01:23
Dworzec Główny01:30
Brama Oliwska01:31
Uniwersytet Medyczny01:33
Opera Bałtycka01:35
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk01:37
Jaśkowa Dolina01:39
Galeria Bałtycka01:41
Wojska Polskiego01:43
Zamenhofa [GDA]01:44
Zajezdnia01:45
Strzyża PKM01:46
Uniwersytet Gdański [GDA]01:47
Bażyńskiego [GDA]01:48
Przymorze SKM01:50
Krynicka01:51
Kołobrzeska01:52
Opolska01:53
Olsztyńska01:54
Biały Dwór01:55
Przymorze Wielkie01:56
Obrońców Wybrzeża01:57
Czerwony Dwór01:59
Piastowska02:00
Gospody02:01
Subisława02:03
Żabianka SKM02:04
Żabianka SKM02:05
Kurs nr 4 do Oliwa PKP
Żabianka SKM02:05
Oliwa PKP02:11
Kurs nr 5 do Żabianka SKM
Oliwa PKP02:45
Żabianka SKM02:49
Kurs nr 6 do Olimpijska
Żabianka SKM02:49
Żabianka SKM02:50
Pomorska - Osiedle02:51
Pomorska [GDA]02:52
Piastowska02:53
Czerwony Dwór02:54
Chłopska02:56
Obrońców Wybrzeża02:57
Przymorze Wielkie02:58
Biały Dwór02:59
Olsztyńska03:00
Opolska03:01
Kołobrzeska03:02
Krynicka03:03
Przymorze SKM03:04
Bażyńskiego [GDA]03:06
Uniwersytet Gdański [GDA]03:07
Strzyża PKM03:09
Zajezdnia03:10
Zamenhofa [GDA]03:11
Wojska Polskiego03:12
Galeria Bałtycka03:14
Jaśkowa Dolina03:16
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk03:19
Opera Bałtycka03:20
Uniwersytet Medyczny03:22
Brama Oliwska03:23
Dworzec Główny03:30
Brama Wyżynna03:32
Pohulanka03:34
Odrzańska03:35
Drwęcka (n/ż)03:36
Chałubińskiego03:37
Sikorskiego [GDA]03:39
Cieszyńskiego03:40
Wilanowska03:42
Wilanowska03:44
Przemyska03:45
Płocka03:46
Łódzka03:48
Niepołomicka03:49
Przebiśniegowa03:50
Srebrna03:51
Kolorowa03:52
Topazowa03:53
Podleckiego03:54
Olimpijska03:55
Kurs nr 7 do Przymorze Wielkie
Olimpijska03:58
Podleckiego04:00
Topazowa04:02
Kolorowa04:03
Chwaszczyno - Szmaragdowa04:04
Srebrna04:05
Przebiśniegowa04:06
Niepołomicka04:08
Łódzka04:09
Świętokrzyska04:10
Płocka04:11
Cieszyńskiego04:17
Sikorskiego [GDA]04:19
Chałubińskiego04:20
Odrzańska04:21
Pohulanka04:22
Brama Wyżynna04:24
Dworzec Główny04:30
Brama Oliwska04:31
Uniwersytet Medyczny04:33
Opera Bałtycka04:35
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk04:37
Jaśkowa Dolina04:39
Galeria Bałtycka04:41
Wojska Polskiego04:43
Zamenhofa [GDA]04:44
Zajezdnia04:45
Strzyża PKM04:46
Uniwersytet Gdański [GDA]04:47
Bażyńskiego [GDA]04:48
Przymorze SKM04:50
Krynicka04:51
Kołobrzeska04:52
Opolska04:53
Olsztyńska04:54
Biały Dwór04:55
Przymorze Wielkie04:56
Kurs nr 8 do Baza Hallera
Przymorze Wielkie04:56
Baza Hallera05:00