• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:13
Kurs nr 0 do Żabianka SKM
Olimpijska22:59
Podleckiego23:01
Topazowa23:03
Kolorowa23:04
Chwaszczyno - Szmaragdowa23:05
Srebrna23:06
Przebiśniegowa23:07
Niepołomicka23:09
Łódzka23:10
Świętokrzyska23:11
Płocka23:12
Cieszyńskiego23:17
Sikorskiego [GDA]23:18
Chałubińskiego23:19
Odrzańska23:20
Pohulanka23:21
Brama Wyżynna23:23
Dworzec Główny23:30
Brama Oliwska23:31
Uniwersytet Medyczny23:33
Opera Bałtycka23:35
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk23:37
Jaśkowa Dolina23:39
Galeria Bałtycka23:41
Wojska Polskiego23:43
Zamenhofa [GDA]23:44
Zajezdnia23:45
Strzyża PKM23:46
Uniwersytet Gdański [GDA]23:47
Bażyńskiego [GDA]23:48
Przymorze SKM23:50
Krynicka23:51
Kołobrzeska23:52
Opolska23:53
Olsztyńska23:54
Biały Dwór23:55
Przymorze Wielkie23:56
Obrońców Wybrzeża23:57
Czerwony Dwór23:59
Piastowska00:00
Gospody00:01
Subisława00:03
Żabianka SKM00:04
Żabianka SKM00:05
Kurs nr 1 do Oliwa PKP
Żabianka SKM00:05
Oliwa PKP00:11
Kurs nr 2 do Żabianka SKM
Oliwa PKP00:45
Żabianka SKM00:49
Kurs nr 3 do Olimpijska
Żabianka SKM00:49
Żabianka SKM00:50
Pomorska - Osiedle00:51
Pomorska [GDA]00:52
Piastowska00:53
Czerwony Dwór00:54
Chłopska00:56
Obrońców Wybrzeża00:57
Przymorze Wielkie00:58
Biały Dwór00:59
Olsztyńska01:00
Opolska01:01
Kołobrzeska01:02
Krynicka01:03
Przymorze SKM01:04
Bażyńskiego [GDA]01:06
Uniwersytet Gdański [GDA]01:07
Strzyża PKM01:09
Zajezdnia01:10
Zamenhofa [GDA]01:11
Wojska Polskiego01:12
Galeria Bałtycka01:14
Jaśkowa Dolina01:16
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk01:19
Opera Bałtycka01:20
Uniwersytet Medyczny01:22
Brama Oliwska01:23
Dworzec Główny01:30
Brama Wyżynna01:32
Pohulanka01:34
Odrzańska01:35
Drwęcka (n/ż)01:36
Chałubińskiego01:37
Sikorskiego [GDA]01:39
Cieszyńskiego01:40
Wilanowska01:42
Wilanowska01:44
Przemyska01:45
Płocka01:46
Łódzka01:48
Niepołomicka01:49
Przebiśniegowa01:50
Srebrna01:51
Kolorowa01:52
Topazowa01:53
Podleckiego01:54
Olimpijska01:55
Kurs nr 4 do Żabianka SKM
Olimpijska01:59
Podleckiego02:01
Topazowa02:03
Kolorowa02:04
Chwaszczyno - Szmaragdowa02:05
Srebrna02:06
Przebiśniegowa02:07
Niepołomicka02:09
Łódzka02:10
Świętokrzyska02:11
Płocka02:12
Cieszyńskiego02:17
Sikorskiego [GDA]02:18
Chałubińskiego02:19
Odrzańska02:20
Pohulanka02:21
Brama Wyżynna02:23
Dworzec Główny02:30
Brama Oliwska02:31
Uniwersytet Medyczny02:33
Opera Bałtycka02:35
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk02:37
Jaśkowa Dolina02:39
Galeria Bałtycka02:41
Wojska Polskiego02:43
Zamenhofa [GDA]02:44
Zajezdnia02:45
Strzyża PKM02:46
Uniwersytet Gdański [GDA]02:47
Bażyńskiego [GDA]02:48
Przymorze SKM02:50
Krynicka02:51
Kołobrzeska02:52
Opolska02:53
Olsztyńska02:54
Biały Dwór02:55
Przymorze Wielkie02:56
Obrońców Wybrzeża02:57
Czerwony Dwór02:59
Piastowska03:00
Gospody03:01
Subisława03:03
Żabianka SKM03:04
Żabianka SKM03:05