11:32
Kurs nr 0 do Piastowska
Oliwa PKP22:50
Piastowska22:53
Kurs nr 1 do Olimpijska
Piastowska22:53
Czerwony Dwór22:54
Chłopska22:56
Obrońców Wybrzeża22:57
Przymorze Wielkie22:58
Biały Dwór22:59
Olsztyńska23:00
Opolska23:01
Kołobrzeska23:02
Krynicka23:03
Przymorze SKM23:04
Bażyńskiego [GDA]23:06
Uniwersytet Gdański [GDA]23:07
Strzyża PKM23:09
Zajezdnia23:10
Zamenhofa [GDA]23:11
Wojska Polskiego23:12
Galeria Bałtycka23:14
Jaśkowa Dolina23:16
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk23:19
Opera Bałtycka23:20
Uniwersytet Medyczny23:22
Brama Oliwska23:23
Dworzec Główny23:30
Brama Wyżynna23:32
Pohulanka23:34
Odrzańska23:35
Drwęcka (n/ż)23:36
Chałubińskiego23:37
Sikorskiego [GDA]23:39
Cieszyńskiego23:40
Wilanowska23:42
Wilanowska23:44
Przemyska23:45
Płocka23:46
Łódzka23:48
Niepołomicka23:49
Przebiśniegowa23:50
Srebrna23:51
Kolorowa23:52
Topazowa23:53
Podleckiego23:54
Olimpijska23:55
Kurs nr 2 do Żabianka SKM
Olimpijska23:59
Podleckiego00:01
Topazowa00:03
Kolorowa00:04
Chwaszczyno - Szmaragdowa00:05
Srebrna00:06
Przebiśniegowa00:07
Niepołomicka00:09
Łódzka00:10
Świętokrzyska00:11
Płocka00:12
Cieszyńskiego00:17
Sikorskiego [GDA]00:18
Chałubińskiego00:19
Odrzańska00:20
Pohulanka00:21
Brama Wyżynna00:23
Dworzec Główny00:30
Brama Oliwska00:31
Uniwersytet Medyczny00:33
Opera Bałtycka00:35
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk00:37
Jaśkowa Dolina00:39
Galeria Bałtycka00:41
Wojska Polskiego00:43
Zamenhofa [GDA]00:44
Zajezdnia00:45
Strzyża PKM00:46
Uniwersytet Gdański [GDA]00:47
Bażyńskiego [GDA]00:48
Przymorze SKM00:50
Krynicka00:51
Kołobrzeska00:52
Opolska00:53
Olsztyńska00:54
Biały Dwór00:55
Przymorze Wielkie00:56
Obrońców Wybrzeża00:57
Czerwony Dwór00:59
Piastowska01:00
Gospody01:01
Subisława01:03
Żabianka SKM01:04
Żabianka SKM01:05
Kurs nr 3 do Oliwa PKP
Żabianka SKM01:05
Oliwa PKP01:11
Kurs nr 4 do Żabianka SKM
Oliwa PKP01:45
Żabianka SKM01:49
Kurs nr 5 do Olimpijska
Żabianka SKM01:49
Żabianka SKM01:50
Pomorska - Osiedle01:51
Pomorska [GDA]01:52
Piastowska01:53
Czerwony Dwór01:54
Chłopska01:56
Obrońców Wybrzeża01:57
Przymorze Wielkie01:58
Biały Dwór01:59
Olsztyńska02:00
Opolska02:01
Kołobrzeska02:02
Krynicka02:03
Przymorze SKM02:04
Bażyńskiego [GDA]02:06
Uniwersytet Gdański [GDA]02:07
Strzyża PKM02:09
Zajezdnia02:10
Zamenhofa [GDA]02:11
Wojska Polskiego02:12
Galeria Bałtycka02:14
Jaśkowa Dolina02:16
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk02:19
Opera Bałtycka02:20
Uniwersytet Medyczny02:22
Brama Oliwska02:23
Dworzec Główny02:30
Brama Wyżynna02:32
Pohulanka02:34
Odrzańska02:35
Drwęcka (n/ż)02:36
Chałubińskiego02:37
Sikorskiego [GDA]02:39
Cieszyńskiego02:40
Wilanowska02:42
Wilanowska02:44
Przemyska02:45
Płocka02:46
Łódzka02:48
Niepołomicka02:49
Przebiśniegowa02:50
Srebrna02:51
Kolorowa02:52
Topazowa02:53
Podleckiego02:54
Olimpijska02:55
Kurs nr 6 do Przymorze Wielkie
Olimpijska02:59
Podleckiego03:01
Topazowa03:03
Kolorowa03:04
Chwaszczyno - Szmaragdowa03:05
Srebrna03:06
Przebiśniegowa03:07
Niepołomicka03:09
Łódzka03:10
Świętokrzyska03:11
Płocka03:12
Cieszyńskiego03:17
Sikorskiego [GDA]03:18
Chałubińskiego03:19
Odrzańska03:20
Pohulanka03:21
Brama Wyżynna03:23
Dworzec Główny03:30
Brama Oliwska03:31
Uniwersytet Medyczny03:33
Opera Bałtycka03:35
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk03:37
Jaśkowa Dolina03:39
Galeria Bałtycka03:41
Wojska Polskiego03:43
Zamenhofa [GDA]03:44
Zajezdnia03:45
Strzyża PKM03:46
Uniwersytet Gdański [GDA]03:47
Bażyńskiego [GDA]03:48
Przymorze SKM03:50
Krynicka03:51
Kołobrzeska03:52
Opolska03:53
Olsztyńska03:54
Biały Dwór03:55
Przymorze Wielkie03:56
Przymorze Wielkie03:56