• Nocny Bieg Świętojański. Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji w dniu 21 czerwca oraz w nocy 21/22 czerwca. Więcej: www.zkmgdynia.pl, 695-174-194.  • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl   • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl
23:46
Kurs nr 0 do Maćkowy
Nowy Port Szaniec Zachodni23:26
Marynarki Polskiej23:27
Wyzwolenia23:28
Zespół Szkół Morskich23:29
Krasickiego23:30
Brzeźno Dom Zdrojowy23:30
PCK23:32
Dworska23:33
al. Płażyńskiego23:35
Grudziądzka23:36
Kościuszki23:38
Chrobrego23:39
Legionów23:40
Kilińskiego [GDA]23:41
Wrzeszcz PKP23:43
Jaśkowa Dolina23:45
Sobótki23:46
Na Wzgórzu - Teatr Leśny23:47
Falista23:48
Strzelnica23:49
Dobrowolskiego23:50
Piecewska23:51
Warneńska23:53
Budapesztańska23:54
Migowo23:55
Łabędzia23:56
Stolema23:57
Zabornia23:59
Lawendowe Wzgórze00:02
Nowosądecka00:03
Jeleniogórska00:04
Piotrkowska00:05
Kielecka00:06
Przemyska00:07
Płocka00:08
Orląt Lwowskich00:10
Niepołomicka00:11
Przebiśniegowa00:12
Srebrna00:13
Pastelowa00:14
Przemian00:15
Starogardzka00:16
Jagiełły00:17
Maćkowy00:18
Kurs nr 1 do Grudziądzka
Maćkowy00:23
Jagiełły00:24
Starogardzka00:25
Przemian00:26
Pastelowa00:27
Srebrna00:28
Przebiśniegowa00:29
Niepołomicka00:31
Orląt Lwowskich00:32
Świętokrzyska00:33
Płocka00:34
Przemyska00:36
Kielecka00:37
Piotrkowska00:38
Jeleniogórska00:39
Nowosądecka00:40
Lawendowe Wzgórze00:41
Zabornia00:44
Stolema00:45
Łabędzia00:46
Migowo00:47
Budapesztańska00:48
Warneńska00:49
Piecewska00:50
Dobrowolskiego00:51
Strzelnica00:52
Falista00:53
Na Wzgórzu - Teatr Leśny00:54
Sobótki00:55
Jaśkowa Dolina00:57
Galeria Bałtycka00:58
Wrzeszcz PKP00:59
Galeria Bałtycka01:00
Kilińskiego [GDA]01:01
Legionów01:03
Kopalniana01:04
Ciołkowskiego01:05
Grudziądzka01:07
Kurs nr 2 do Maćkowy
Grudziądzka01:36
Grudziądzka01:36
Kościuszki01:38
Chrobrego01:39
Legionów01:40
Kilińskiego [GDA]01:41
Wrzeszcz PKP01:43
Jaśkowa Dolina01:45
Sobótki01:46
Na Wzgórzu - Teatr Leśny01:47
Falista01:48
Strzelnica01:49
Dobrowolskiego01:50
Piecewska01:51
Warneńska01:53
Budapesztańska01:54
Migowo01:55
Łabędzia01:56
Stolema01:57
Zabornia01:59
Lawendowe Wzgórze02:02
Nowosądecka02:03
Jeleniogórska02:04
Piotrkowska02:05
Kielecka02:06
Przemyska02:07
Płocka02:08
Orląt Lwowskich02:10
Niepołomicka02:11
Przebiśniegowa02:12
Srebrna02:13
Pastelowa02:14
Przemian02:15
Starogardzka02:16
Jagiełły02:17
Maćkowy02:18
Kurs nr 3 do Grudziądzka
Maćkowy02:23
Jagiełły02:24
Starogardzka02:25
Przemian02:26
Pastelowa02:27
Srebrna02:28
Przebiśniegowa02:29
Niepołomicka02:31
Orląt Lwowskich02:32
Świętokrzyska02:33
Płocka02:34
Przemyska02:36
Kielecka02:37
Piotrkowska02:38
Jeleniogórska02:39
Nowosądecka02:40
Lawendowe Wzgórze02:41
Zabornia02:44
Stolema02:45
Łabędzia02:46
Migowo02:47
Budapesztańska02:48
Warneńska02:49
Piecewska02:50
Dobrowolskiego02:51
Strzelnica02:52
Falista02:53
Na Wzgórzu - Teatr Leśny02:54
Sobótki02:55
Jaśkowa Dolina02:57
Galeria Bałtycka02:58
Wrzeszcz PKP02:59
Galeria Bałtycka03:00
Kilińskiego [GDA]03:01
Legionów03:03
Kopalniana03:04
Ciołkowskiego03:05
Grudziądzka03:07
Kurs nr 4 do Maćkowy
Grudziądzka03:36
Grudziądzka03:36
Kościuszki03:38
Chrobrego03:39
Legionów03:40
Kilińskiego [GDA]03:41
Wrzeszcz PKP03:43
Jaśkowa Dolina03:45
Sobótki03:46
Na Wzgórzu - Teatr Leśny03:47
Falista03:48
Strzelnica03:49
Dobrowolskiego03:50
Piecewska03:51
Warneńska03:53
Budapesztańska03:54
Migowo03:55
Łabędzia03:56
Stolema03:57
Zabornia03:59
Lawendowe Wzgórze04:02
Nowosądecka04:03
Jeleniogórska04:04
Piotrkowska04:05
Kielecka04:06
Przemyska04:07
Płocka04:08
Orląt Lwowskich04:10
Niepołomicka04:11
Przebiśniegowa04:12
Srebrna04:13
Pastelowa04:14
Przemian04:15
Starogardzka04:16
Jagiełły04:17
Maćkowy04:18
Kurs nr 5 do Grudziądzka
Maćkowy04:23
Jagiełły04:24
Starogardzka04:25
Przemian04:26
Pastelowa04:27
Srebrna04:28
Przebiśniegowa04:29
Niepołomicka04:31
Orląt Lwowskich04:32
Świętokrzyska04:33
Płocka04:34
Przemyska04:36
Kielecka04:37
Piotrkowska04:38
Jeleniogórska04:39
Nowosądecka04:40
Lawendowe Wzgórze04:41
Zabornia04:44
Stolema04:45
Łabędzia04:46
Migowo04:48
Budapesztańska04:49
Warneńska04:50
Piecewska04:51
Dobrowolskiego04:52
Strzelnica04:53
Falista04:54
Na Wzgórzu - Teatr Leśny04:55
Sobótki04:56
Jaśkowa Dolina04:58
Galeria Bałtycka04:59
Wrzeszcz PKP05:00
Galeria Bałtycka05:01
Kilińskiego [GDA]05:02
Legionów05:04
Kopalniana05:05
Ciołkowskiego05:06
Grudziądzka05:08
Kurs nr 6 do Baza Hallera
Grudziądzka05:09
Baza Hallera05:10