• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:35
Kurs nr 0 do Barzychowskiej
Dworzec Główny23:00
Brama Wyżynna23:02
Toruńska23:03
Zaroślak23:04
Cmentarna23:05
Stoczniowców23:06
Wronki23:07
Worcella23:08
Chełm Cienista23:09
Sikorskiego [GDA]23:11
Cieszyńskiego23:12
Osiedle Jary23:14
Rogalińska23:15
Płocka23:16
Przemyska23:18
Kielecka23:19
Piotrkowska23:20
Ujeścisko23:21
Jabłoniowa Osiedle23:23
Leszczynowa23:24
Szadółki23:25
Przywidzka23:26
Czermińskiego23:27
Rębowo23:28
Baśniowa23:29
Elfów23:31
Osiedle Olimp23:33
Osiedle Cytrusowe23:35
Olimpijska23:37
Barzychowskiej23:38
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Barzychowskiej00:14
Olimpijska00:15
Osiedle Cytrusowe00:16
Plac Afrodyty00:18
Osiedle Olimp00:19
Osiedle Świętokrzyskie00:21
Elfów00:22
Baśniowa00:23
Rębowo00:24
Czermińskiego00:26
Przywidzka00:27
Szadółki00:28
Leszczynowa00:29
Jabłoniowa Osiedle00:30
Ujeścisko00:31
Piotrkowska00:32
Kielecka00:33
Przemyska00:34
Płocka00:36
Rogalińska00:37
Osiedle Jary00:38
Cieszyńskiego00:40
Sikorskiego [GDA]00:42
Chełm Cienista00:43
Worcella00:44
Reformacka00:45
Cmentarna00:46
Zaroślak00:47
Toruńska00:49
Brama Wyżynna00:51
Dworzec Główny01:00
Brama Oliwska01:01
Uniwersytet Medyczny01:03
Opera Bałtycka01:05
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk01:07
Jaśkowa Dolina01:09
Galeria Bałtycka01:11
Wojska Polskiego01:13
Zamenhofa [GDA]01:14
Zajezdnia01:15
Strzyża PKM01:16
Uniwersytet Gdański [GDA]01:18
Bażyńskiego [GDA]01:19
Obrońców Westerplatte01:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa01:23
Oliwa PKP01:26
Poznańska01:28
Piastowska01:29
Tysiąclecia01:30
Jelitkowo Kapliczna01:31
Jelitkowo01:32
Jelitkowo01:32
Kurs nr 2 do Barzychowskiej
Jelitkowo02:21
Jelitkowo02:22
Jelitkowo Kapliczna02:23
Tysiąclecia02:25
Piastowska02:26
Poznańska02:27
Oliwa PKP02:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa02:31
Obrońców Westerplatte02:32
Bażyńskiego [GDA]02:34
Uniwersytet Gdański [GDA]02:35
Strzyża PKM02:37
Zajezdnia02:38
Zamenhofa [GDA]02:39
Wojska Polskiego02:40
Galeria Bałtycka02:42
Jaśkowa Dolina02:44
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk02:47
Opera Bałtycka02:48
Uniwersytet Medyczny02:50
Brama Oliwska02:51
Dworzec Główny03:00
Brama Wyżynna03:02
Toruńska03:03
Zaroślak03:04
Cmentarna03:05
Stoczniowców03:06
Wronki03:07
Worcella03:08
Chełm Cienista03:09
Sikorskiego [GDA]03:11
Cieszyńskiego03:12
Osiedle Jary03:14
Rogalińska03:15
Płocka03:16
Przemyska03:18
Kielecka03:19
Piotrkowska03:20
Ujeścisko03:21
Jabłoniowa Osiedle03:23
Leszczynowa03:24
Szadółki03:25
Przywidzka03:26
Czermińskiego03:27
Rębowo03:28
Baśniowa03:29
Elfów03:31
Osiedle Olimp03:33
Osiedle Cytrusowe03:35
Olimpijska03:37
Barzychowskiej03:38
Kurs nr 3 do Dworzec Główny
Barzychowskiej03:44
Olimpijska03:45
Osiedle Cytrusowe03:46
Plac Afrodyty03:48
Osiedle Olimp03:49
Osiedle Świętokrzyskie03:51
Elfów03:52
Baśniowa03:53
Rębowo03:54
Czermińskiego03:56
Przywidzka03:57
Szadółki03:58
Leszczynowa03:59
Jabłoniowa Osiedle04:00
Ujeścisko04:01
Piotrkowska04:02
Kielecka04:03
Przemyska04:04
Płocka04:06
Rogalińska04:07
Osiedle Jary04:08
Cieszyńskiego04:10
Sikorskiego [GDA]04:12
Chełm Cienista04:13
Worcella04:14
Reformacka04:15
Cmentarna04:16
Zaroślak04:17
Toruńska04:19
Brama Wyżynna04:21
Dworzec Główny04:23
Kurs nr 4 do Baza Hallera
Dworzec Główny04:25
Baza Hallera04:35