• Z powodu awarii tramwaju linii 6 w okolicy Bramy Wyżynnej występują opóźnienia na liniach tramwajowych 2, 3, 6, 8 i 9.  • Tramwaje linii 2, 3, 6, 8, 9 od przystanku Dworzec Główny kursują po zmienionej trasie przez Hucisko, ul. 3 Maja.  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
17:18
Kurs nr 0 do Jaworzniaków
Dworzec Główny22:58
Dworzec Główny23:00
Brama Wyżynna23:02
Śródmieście SKM23:03
Pohulanka23:04
Odrzańska23:05
Drwęcka (n/ż)23:06
Stoczniowców [GDA]23:07
Worcella23:09
Chełm Cienista23:10
Sikorskiego23:12
Cieszyńskiego23:13
Osiedle Jary23:15
Rogalińska23:16
Płocka23:17
Przemyska23:19
Kielecka23:20
Piotrkowska23:21
Ujeścisko23:23
Jabłoniowa Osiedle23:25
Leszczynowa23:26
Szadółki23:27
Przywidzka23:29
Czermińskiego23:30
Rębowo23:31
Baśniowa23:32
Jaworzniaków23:33
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Jaworzniaków00:19
Jaworzniaków00:20
Baśniowa00:21
Rębowo00:22
Czermińskiego00:23
Przywidzka00:24
Szadółki00:25
Leszczynowa00:26
Jabłoniowa Osiedle00:27
Ujeścisko00:28
Piotrkowska00:30
Kielecka00:31
Przemyska00:32
Płocka00:34
Rogalińska00:35
Osiedle Jary00:36
Cieszyńskiego00:38
Sikorskiego [GDA]00:40
Chełm Cienista00:41
Worcella00:42
Grabowskiego00:43
Chałubińskiego00:44
Odrzańska00:45
Pohulanka00:46
Śródmieście SKM00:47
Brama Wyżynna00:48
Dworzec Główny01:00
Brama Oliwska01:01
Uniwersytet Medyczny01:03
Opera Bałtycka01:05
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk01:07
Jaśkowa Dolina01:09
Galeria Bałtycka01:11
Wojska Polskiego01:13
Zamenhofa [GDA]01:14
Zajezdnia01:15
Strzyża PKM01:16
Uniwersytet Gdański [GDA]01:18
Bażyńskiego [GDA]01:19
Obrońców Westerplatte01:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa01:23
Droszyńskiego01:24
Poznańska [GDA]01:25
Piastowska01:27
Tysiąclecia01:28
Jelitkowo Kapliczna01:29
Jelitkowo01:30
Jelitkowo01:30
Kurs nr 2 do Jaworzniaków
Jelitkowo02:21
Jelitkowo02:22
Jelitkowo Kapliczna02:23
Tysiąclecia02:25
Piastowska02:26
Poznańska [GDA]02:27
Droszyńskiego02:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa02:30
Obrońców Westerplatte02:31
Bażyńskiego [GDA]02:33
Uniwersytet Gdański [GDA]02:34
Strzyża PKM02:36
Zajezdnia02:37
Zamenhofa [GDA]02:38
Wojska Polskiego02:39
Galeria Bałtycka02:41
Jaśkowa Dolina02:43
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk02:46
Opera Bałtycka02:47
Uniwersytet Medyczny02:49
Brama Oliwska02:50
Dworzec Główny03:00
Brama Wyżynna03:02
Śródmieście SKM03:03
Pohulanka03:04
Odrzańska03:05
Drwęcka (n/ż)03:06
Stoczniowców [GDA]03:07
Worcella03:09
Chełm Cienista03:10
Sikorskiego03:12
Cieszyńskiego03:13
Osiedle Jary03:15
Rogalińska03:16
Płocka03:17
Przemyska03:19
Kielecka03:20
Piotrkowska03:21
Ujeścisko03:23
Jabłoniowa Osiedle03:25
Leszczynowa03:26
Szadółki03:27
Przywidzka03:29
Czermińskiego03:30
Rębowo03:31
Baśniowa03:32
Jaworzniaków03:33