09:13
Kurs nr 0 do Galeria Bałtycka
Wrzeszcz PKP22:55
Galeria Bałtycka22:57
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Galeria Bałtycka22:57
Wojska Polskiego22:59
Zamenhofa [GDA]23:00
Zajezdnia23:01
Strzyża PKM23:02
Uniwersytet Gdański [GDA]23:04
Bażyńskiego [GDA]23:05
Obrońców Westerplatte23:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:09
Oliwa PKP23:12
Poznańska23:14
Piastowska23:15
Tysiąclecia23:16
Jelitkowo Kapliczna23:17
Jelitkowo23:18
Jelitkowo23:18
Kurs nr 2 do Barzychowskiej
Jelitkowo23:21
Jelitkowo23:22
Jelitkowo Kapliczna23:23
Tysiąclecia23:25
Piastowska23:26
Poznańska23:27
Oliwa PKP23:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:31
Obrońców Westerplatte23:32
Bażyńskiego [GDA]23:34
Uniwersytet Gdański [GDA]23:35
Strzyża PKM23:37
Zajezdnia23:38
Zamenhofa [GDA]23:39
Wojska Polskiego23:40
Galeria Bałtycka23:42
Jaśkowa Dolina23:44
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk23:47
Opera Bałtycka23:48
Uniwersytet Medyczny23:50
Brama Oliwska23:51
Dworzec Główny00:00
Brama Wyżynna00:02
Toruńska00:03
Zaroślak00:04
Cmentarna00:05
Stoczniowców00:06
Wronki00:07
Worcella00:08
Chełm Cienista00:09
Sikorskiego [GDA]00:11
Cieszyńskiego00:12
Osiedle Jary00:14
Rogalińska00:15
Płocka00:16
Przemyska00:18
Kielecka00:19
Piotrkowska00:20
Ujeścisko00:21
Jabłoniowa Osiedle00:23
Leszczynowa00:24
Szadółki00:25
Przywidzka00:26
Czermińskiego00:27
Rębowo00:28
Baśniowa00:29
Elfów00:31
Osiedle Olimp00:33
Osiedle Cytrusowe00:35
Olimpijska00:37
Barzychowskiej00:38
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Barzychowskiej01:14
Olimpijska01:15
Osiedle Cytrusowe01:16
Plac Afrodyty01:18
Osiedle Olimp01:19
Osiedle Świętokrzyskie01:21
Elfów01:22
Baśniowa01:23
Rębowo01:24
Czermińskiego01:26
Przywidzka01:27
Szadółki01:28
Leszczynowa01:29
Jabłoniowa Osiedle01:30
Ujeścisko01:31
Piotrkowska01:32
Kielecka01:33
Przemyska01:34
Płocka01:36
Rogalińska01:37
Osiedle Jary01:38
Cieszyńskiego01:40
Sikorskiego [GDA]01:42
Chełm Cienista01:43
Worcella01:44
Reformacka01:45
Cmentarna01:46
Zaroślak01:47
Toruńska01:49
Brama Wyżynna01:51
Dworzec Główny02:00
Brama Oliwska02:01
Uniwersytet Medyczny02:03
Opera Bałtycka02:05
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk02:07
Jaśkowa Dolina02:09
Galeria Bałtycka02:11
Wojska Polskiego02:13
Zamenhofa [GDA]02:14
Zajezdnia02:15
Strzyża PKM02:16
Uniwersytet Gdański [GDA]02:18
Bażyńskiego [GDA]02:19
Obrońców Westerplatte02:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa02:23
Oliwa PKP02:26
Poznańska02:28
Piastowska02:29
Tysiąclecia02:30
Jelitkowo Kapliczna02:31
Jelitkowo02:32
Jelitkowo02:32
Kurs nr 4 do Jaworzniaków
Jelitkowo03:21
Jelitkowo03:22
Jelitkowo Kapliczna03:23
Tysiąclecia03:25
Piastowska03:26
Poznańska03:27
Oliwa PKP03:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa03:31
Obrońców Westerplatte03:32
Bażyńskiego [GDA]03:34
Uniwersytet Gdański [GDA]03:35
Strzyża PKM03:37
Zajezdnia03:38
Zamenhofa [GDA]03:39
Wojska Polskiego03:40
Galeria Bałtycka03:42
Jaśkowa Dolina03:44
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk03:47
Opera Bałtycka03:48
Uniwersytet Medyczny03:50
Brama Oliwska03:51
Dworzec Główny04:00
Brama Wyżynna04:02
Toruńska04:03
Zaroślak04:04
Cmentarna04:05
Stoczniowców04:06
Wronki04:07
Worcella04:08
Chełm Cienista04:09
Sikorskiego [GDA]04:11
Cieszyńskiego04:12
Osiedle Jary04:14
Rogalińska04:15
Płocka04:16
Przemyska04:18
Kielecka04:19
Piotrkowska04:20
Ujeścisko04:21
Jabłoniowa Osiedle04:23
Leszczynowa04:24
Szadółki04:25
Przywidzka04:26
Czermińskiego04:27
Rębowo04:28
Baśniowa04:29
Jaworzniaków04:30