• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
12:22
Kurs nr 0 do Galeria Bałtycka
Wrzeszcz PKP22:55
Galeria Bałtycka22:57
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Galeria Bałtycka22:57
Wojska Polskiego22:59
Zamenhofa [GDA]23:00
Zajezdnia23:01
Strzyża PKM23:02
Uniwersytet Gdański [GDA]23:04
Bażyńskiego [GDA]23:05
Obrońców Westerplatte23:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:09
Oliwa PKP23:12
Poznańska [GDA]23:14
Piastowska23:16
Tysiąclecia23:17
Jelitkowo Kapliczna23:18
Jelitkowo23:19
Jelitkowo23:19
Kurs nr 2 do Jaworzniaków
Jelitkowo23:20
Jelitkowo23:21
Jelitkowo Kapliczna23:22
Tysiąclecia23:24
Piastowska23:25
Poznańska23:26
Oliwa PKP23:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:30
Obrońców Westerplatte23:31
Bażyńskiego [GDA]23:33
Uniwersytet Gdański [GDA]23:34
Strzyża PKM23:36
Zajezdnia23:37
Zamenhofa [GDA]23:38
Wojska Polskiego23:39
Galeria Bałtycka23:41
Jaśkowa Dolina23:43
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk23:46
Opera Bałtycka23:47
Uniwersytet Medyczny23:49
Brama Oliwska23:50
Dworzec Główny00:00
Brama Wyżynna00:02
Toruńska00:04
Zaroślak00:05
Cmentarna00:06
Stoczniowców [GDA]00:07
Wronki00:08
Worcella00:09
Chełm Cienista00:10
Sikorskiego00:12
Cieszyńskiego00:13
Osiedle Jary00:15
Rogalińska00:16
Płocka00:17
Przemyska00:19
Kielecka00:20
Piotrkowska00:21
Ujeścisko00:23
Jabłoniowa Osiedle00:25
Leszczynowa00:26
Szadółki00:27
Przywidzka00:28
Czermińskiego00:29
Rębowo00:30
Baśniowa00:31
Jaworzniaków00:32
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Jaworzniaków01:19
Jaworzniaków01:20
Baśniowa01:21
Rębowo01:22
Czermińskiego01:24
Przywidzka01:25
Szadółki01:26
Leszczynowa01:27
Jabłoniowa Osiedle01:28
Ujeścisko01:29
Piotrkowska01:31
Kielecka01:32
Przemyska01:33
Płocka01:35
Rogalińska01:36
Osiedle Jary01:37
Cieszyńskiego01:39
Sikorskiego [GDA]01:41
Chełm Cienista01:42
Worcella01:43
Reformacka01:44
Cmentarna01:45
Zaroślak01:46
Toruńska01:48
Brama Wyżynna01:50
Dworzec Główny02:00
Brama Oliwska02:01
Uniwersytet Medyczny02:03
Opera Bałtycka02:05
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk02:07
Jaśkowa Dolina02:09
Galeria Bałtycka02:11
Wojska Polskiego02:13
Zamenhofa [GDA]02:14
Zajezdnia02:15
Strzyża PKM02:16
Uniwersytet Gdański [GDA]02:18
Bażyńskiego [GDA]02:19
Obrońców Westerplatte02:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa02:23
Oliwa PKP02:26
Poznańska [GDA]02:28
Piastowska02:29
Tysiąclecia02:30
Jelitkowo Kapliczna02:31
Jelitkowo02:32
Jelitkowo02:32
Kurs nr 4 do Jaworzniaków
Jelitkowo03:20
Jelitkowo03:21
Jelitkowo Kapliczna03:22
Tysiąclecia03:24
Piastowska03:25
Poznańska03:26
Oliwa PKP03:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa03:30
Obrońców Westerplatte03:31
Bażyńskiego [GDA]03:33
Uniwersytet Gdański [GDA]03:34
Strzyża PKM03:36
Zajezdnia03:37
Zamenhofa [GDA]03:38
Wojska Polskiego03:39
Galeria Bałtycka03:41
Jaśkowa Dolina03:43
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk03:46
Opera Bałtycka03:47
Uniwersytet Medyczny03:49
Brama Oliwska03:50
Dworzec Główny04:00
Brama Wyżynna04:02
Toruńska04:04
Zaroślak04:05
Cmentarna04:06
Stoczniowców [GDA]04:07
Wronki04:08
Worcella04:09
Chełm Cienista04:10
Sikorskiego04:12
Cieszyńskiego04:13
Osiedle Jary04:15
Rogalińska04:16
Płocka04:17
Przemyska04:19
Kielecka04:20
Piotrkowska04:21
Ujeścisko04:23
Jabłoniowa Osiedle04:25
Leszczynowa04:26
Szadółki04:27
Przywidzka04:28
Czermińskiego04:29
Rębowo04:30
Baśniowa04:31
Jaworzniaków04:32