13:36
Kurs nr 0 do Jasieńska
Żabianka SKM23:10
Żabianka SKM23:11
Pomorska - Osiedle23:12
Pomorska [GDA]23:13
Piastowska23:14
Czerwony Dwór23:15
Chłopska23:17
Obrońców Wybrzeża23:18
Przymorze Wielkie23:19
Czarny Dwór23:20
Zaspa - Szpital23:21
Korczaka [GDA]23:22
Drzewieckiego23:24
Grudziądzka23:26
al. Płażyńskiego23:28
Dworska23:29
PCK23:30
Brzeźno Dom Zdrojowy23:31
Krasickiego23:32
Zespół Szkół Morskich23:33
Wyzwolenia23:35
Marynarki Polskiej23:36
Plac Wolności23:37
Nowy Port Zajezdnia23:38
Nowy Port Szaniec Zachodni23:39
Marynarki Polskiej23:40
Śnieżna23:42
Polsat Plus Arena Gdańsk23:43
Żaglowa - AmberExpo23:44
Swojska23:45
Stocznia Północna23:47
Wały Piastowskie23:50
Dworzec Główny00:00
Hucisko00:02
Hevelianum00:04
Płowce00:05
Focha00:06
Wyczółkowskiego00:07
Wagnera00:08
Otwarta00:09
Kurpińskiego00:10
Dobrowolskiego00:13
Wileńska00:14
Dobrowolskiego00:15
Piecewska00:16
Warneńska00:18
Budapesztańska00:19
Migowo00:20
Królewskie Wzgórze00:21
Wołkowyska00:22
Zacna00:23
Staw Wróbla00:24
Jasieńska00:25
Kurs nr 1 do Żabianka SKM
Jasieńska00:35
Staw Wróbla00:35
Zacna00:36
Wołkowyska00:37
Migowo00:38
Budapesztańska00:39
Warneńska00:40
Piecewska00:41
Kurpińskiego00:42
Otwarta00:43
Wagnera00:44
Wyczółkowskiego00:45
Focha00:46
Płowce00:47
Hevelianum00:48
Urząd Miejski00:50
Hucisko00:51
Dworzec Główny01:00
Wały Piastowskie01:01
Stocznia Północna01:03
Swojska01:05
Żaglowa - AmberExpo01:06
Polsat Plus Arena Gdańsk01:08
Śnieżna01:09
Marynarki Polskiej01:10
Nowy Port Szaniec Zachodni01:11
Władysława IV [GDA]01:12
Plac Wolności01:14
Wyzwolenia01:15
Zespół Szkół Morskich01:16
Krasickiego01:17
Brzeźno Dom Zdrojowy01:17
PCK01:19
Dworska01:20
al. Płażyńskiego01:22
Grudziądzka01:23
Drzewieckiego01:29
Korczaka [GDA]01:30
Leszczyńskich01:30
Zaspa - Szpital01:31
Czarny Dwór01:33
Przymorze Wielkie01:35
Obrońców Wybrzeża01:36
Chłopska01:37
Czerwony Dwór01:38
Piastowska01:39
Gospody01:40
Subisława01:42
Żabianka SKM01:43
Żabianka SKM01:44
Kurs nr 2 do Oliwa PKP
Żabianka SKM01:44
Oliwa PKP01:50
Kurs nr 3 do Żabianka SKM
Oliwa PKP02:06
Żabianka SKM02:10
Kurs nr 4 do Jasieńska
Żabianka SKM02:10
Żabianka SKM02:11
Pomorska - Osiedle02:12
Pomorska [GDA]02:13
Piastowska02:14
Czerwony Dwór02:15
Chłopska02:17
Obrońców Wybrzeża02:18
Przymorze Wielkie02:19
Czarny Dwór02:20
Zaspa - Szpital02:21
Korczaka [GDA]02:22
Drzewieckiego02:24
Grudziądzka02:26
al. Płażyńskiego02:28
Dworska02:29
PCK02:30
Brzeźno Dom Zdrojowy02:31
Krasickiego02:32
Zespół Szkół Morskich02:33
Wyzwolenia02:35
Marynarki Polskiej02:36
Plac Wolności02:37
Nowy Port Zajezdnia02:38
Nowy Port Szaniec Zachodni02:39
Marynarki Polskiej02:40
Śnieżna02:42
Polsat Plus Arena Gdańsk02:43
Żaglowa - AmberExpo02:44
Swojska02:45
Stocznia Północna02:47
Wały Piastowskie02:50
Dworzec Główny03:00
Hucisko03:02
Hevelianum03:04
Płowce03:05
Focha03:06
Wyczółkowskiego03:07
Wagnera03:08
Otwarta03:09
Kurpińskiego03:10
Piecewska03:11
Warneńska03:13
Budapesztańska03:14
Migowo03:15
Królewskie Wzgórze03:16
Wołkowyska03:17
Zacna03:18
Staw Wróbla03:19
Jasieńska03:20
Kurs nr 5 do Żabianka SKM
Jasieńska03:31
Staw Wróbla03:31
Zacna03:32
Wołkowyska03:33
Migowo03:34
Budapesztańska03:35
Warneńska03:36
Piecewska03:37
Dobrowolskiego03:38
Wileńska03:39
Dobrowolskiego03:40
Kurpińskiego03:42
Otwarta03:43
Wagnera03:44
Wyczółkowskiego03:45
Focha03:46
Płowce03:47
Hevelianum03:48
Urząd Miejski03:50
Hucisko03:51
Dworzec Główny04:00
Wały Piastowskie04:01
Stocznia Północna04:03
Swojska04:05
Żaglowa - AmberExpo04:06
Polsat Plus Arena Gdańsk04:08
Śnieżna04:09
Marynarki Polskiej04:10
Nowy Port Szaniec Zachodni04:11
Władysława IV [GDA]04:12
Plac Wolności04:14
Wyzwolenia04:15
Zespół Szkół Morskich04:16
Krasickiego04:17
Brzeźno Dom Zdrojowy04:17
PCK04:19
Dworska04:20
al. Płażyńskiego04:22
Grudziądzka04:23
Drzewieckiego04:29
Korczaka [GDA]04:30
Leszczyńskich04:30
Zaspa - Szpital04:31
Czarny Dwór04:33
Przymorze Wielkie04:35
Obrońców Wybrzeża04:36
Chłopska04:37
Czerwony Dwór04:38
Piastowska04:39
Gospody04:40
Subisława04:42
Żabianka SKM04:43
Żabianka SKM04:44
Kurs nr 6 do Grudziądzka
Żabianka SKM04:50
Żabianka SKM04:51
Pomorska - Osiedle04:52
Pomorska [GDA]04:53
Piastowska04:54
Czerwony Dwór04:55
Chłopska04:57
Obrońców Wybrzeża04:58
Przymorze Wielkie04:59
Czarny Dwór05:00
Zaspa - Szpital05:01
Korczaka [GDA]05:02
Drzewieckiego05:04
Grudziądzka05:06
Kurs nr 7 do Baza Hallera
Grudziądzka05:08
Baza Hallera05:09