• Średnie stęż. pyłu PM10= 26,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych już od 4:00.
11:15
Kurs nr 17 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka19:54
Stawna19:55
Witomino Centrum19:57
Rolnicza19:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:03
Kilińskiego [GDY]20:04
Armii Krajowej20:06
I Urząd Skarbowy20:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:09
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:12
Janka Wiśniewskiego20:13
Energetyków20:15
Terminal Promowy20:17
Obłuże Centrum20:19
Cechowa20:20
Nasypowa20:21
Stocznia Wojenna20:23
Akademia Marynarki Wojennej20:24
Oksywie Dolne20:25
Arciszewskich20:26
Muchowskiego20:27
Oksywie Górne20:28
Czwartaków20:29
Oksywie Godebskiego20:30
Kurs nr 18 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego20:35
Alzacka20:36
Oksywie Górne20:38
Muchowskiego20:39
Arciszewskich20:40
Oksywie Dolne20:41
Akademia Marynarki Wojennej20:42
Stocznia Wojenna20:43
Nasypowa20:45
Cechowa20:46
Obłuże Centrum20:47
Terminal Promowy20:48
Elektrociepłownia - Kontenerowa20:50
Gołębia20:52
Energetyków20:53
Janka Wiśniewskiego20:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa20:59
Armii Krajowej21:02
Urząd Miasta - Władysława IV21:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:06
Rolnicza21:08
Witomino Centrum21:09
Stawna21:10
Witomino Leśniczówka21:11
Kurs nr 19 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka21:32
Stawna21:33
Witomino Centrum21:35
Rolnicza21:36
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:41
Kilińskiego [GDY]21:42
Armii Krajowej21:44
I Urząd Skarbowy21:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:49
Janka Wiśniewskiego21:50
Energetyków21:52
Terminal Promowy21:54
Obłuże Centrum21:56
Cechowa21:57
Nasypowa21:58
Stocznia Wojenna22:00
Akademia Marynarki Wojennej22:01
Oksywie Dolne22:02
Arciszewskich22:03
Muchowskiego22:04
Oksywie Górne22:05
Czwartaków22:06
Oksywie Godebskiego22:07
Kurs nr 20 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego22:09
Alzacka22:10
Oksywie Górne22:11
Muchowskiego22:12
Arciszewskich22:13
Oksywie Dolne22:14
Akademia Marynarki Wojennej22:15
Stocznia Wojenna22:16
Nasypowa22:18
Cechowa22:19
Obłuże Centrum22:20
Terminal Promowy22:21
Elektrociepłownia - Kontenerowa22:23
Gołębia22:25
Energetyków22:26
Janka Wiśniewskiego22:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa22:32
Armii Krajowej22:35
Urząd Miasta - Władysława IV22:38
Węzeł Franciszki Cegielskiej22:40
Rolnicza22:42
Witomino Centrum22:43
Stawna22:44
Witomino Leśniczówka22:45
Kurs nr 21 jako 700 do Kacze Buki
Witomino Leśniczówka22:47
Stawna22:48
Witomino Centrum22:50
Stadion Miejski22:52
Redłowo SKM22:53
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:53
Zwycięstwa - Wielkopolska22:55
Plac Górnośląski22:56
Łowicka [GDY]22:58
Olgierda22:59
Lidzka23:00
Racławicka23:01
Karwiny PKM23:03
Nałkowskiej23:04
Źródło Marii23:05
Myśliwska [GDY]23:06
Wiczlińska23:07
Polifarb23:09
Rdestowa - Chwaszczyńska23:09
Kacze Buki23:10
Kacze Buki23:10