• 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
09:48
Kurs nr 0 do Oksywie Godebskiego
Kacze Buki04:25
Oksywie Godebskiego04:45
Kurs nr 1 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego04:50
Alzacka04:51
Oksywie Górne04:52
Muchowskiego04:53
Arciszewskich04:54
Oksywie Dolne04:55
Akademia Marynarki Wojennej04:56
Stocznia Wojenna04:57
Nasypowa04:59
Cechowa05:00
Obłuże Centrum05:02
Terminal Promowy05:04
Energetyków05:07
Janka Wiśniewskiego05:09
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa05:13
Armii Krajowej05:16
Urząd Miasta - Władysława IV05:18
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:20
Rolnicza05:23
Witomino Centrum05:24
Stawna05:25
Witomino Leśniczówka05:26
Kurs nr 2 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka05:35
Stawna05:36
Witomino Centrum05:38
Rolnicza05:39
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:44
Kilińskiego [GDY]05:45
Armii Krajowej05:47
I Urząd Skarbowy05:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:52
Janka Wiśniewskiego05:53
Energetyków05:55
Terminal Promowy05:58
Obłuże Centrum06:00
Cechowa06:01
Nasypowa06:02
Stocznia Wojenna06:04
Akademia Marynarki Wojennej06:05
Oksywie Dolne06:06
Arciszewskich06:07
Muchowskiego06:08
Oksywie Górne06:09
Czwartaków06:10
Oksywie Godebskiego06:11
Kurs nr 3 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego06:18
Alzacka06:19
Oksywie Górne06:20
Muchowskiego06:21
Arciszewskich06:22
Oksywie Dolne06:23
Akademia Marynarki Wojennej06:24
Stocznia Wojenna06:25
Nasypowa06:27
Cechowa06:28
Obłuże Centrum06:30
Terminal Promowy06:32
Energetyków06:35
Janka Wiśniewskiego06:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa06:41
Armii Krajowej06:44
Urząd Miasta - Władysława IV06:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:48
Rolnicza06:51
Witomino Centrum06:52
Stawna06:53
Witomino Leśniczówka06:54
Kurs nr 4 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka07:15
Stawna07:16
Witomino Centrum07:18
Rolnicza07:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:24
Kilińskiego [GDY]07:25
Armii Krajowej07:27
I Urząd Skarbowy07:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:33
Janka Wiśniewskiego07:34
Energetyków07:36
Terminal Promowy07:39
Obłuże Centrum07:41
Cechowa07:42
Nasypowa07:43
Stocznia Wojenna07:45
Akademia Marynarki Wojennej07:46
Oksywie Dolne07:47
Arciszewskich07:48
Muchowskiego07:49
Oksywie Górne07:50
Czwartaków07:51
Oksywie Godebskiego07:52
Kurs nr 5 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego07:58
Alzacka07:59
Oksywie Górne08:00
Muchowskiego08:01
Arciszewskich08:02
Oksywie Dolne08:03
Akademia Marynarki Wojennej08:04
Stocznia Wojenna08:05
Nasypowa08:07
Cechowa08:08
Obłuże Centrum08:10
Terminal Promowy08:12
Energetyków08:15
Janka Wiśniewskiego08:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa08:21
Armii Krajowej08:24
Urząd Miasta - Władysława IV08:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:28
Rolnicza08:31
Witomino Centrum08:33
Stawna08:34
Witomino Leśniczówka08:35
Kurs nr 6 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka08:54
Stawna08:55
Witomino Centrum08:57
Rolnicza08:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:03
Kilińskiego [GDY]09:05
Armii Krajowej09:07
I Urząd Skarbowy09:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:10
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:13
Janka Wiśniewskiego09:14
Energetyków09:16
Terminal Promowy09:19
Obłuże Centrum09:21
Cechowa09:22
Nasypowa09:23
Stocznia Wojenna09:25
Akademia Marynarki Wojennej09:26
Oksywie Dolne09:27
Arciszewskich09:28
Muchowskiego09:29
Oksywie Górne09:30
Czwartaków09:31
Oksywie Godebskiego09:32
Kurs nr 7 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego09:38
Alzacka09:39
Oksywie Górne09:40
Muchowskiego09:41
Arciszewskich09:42
Oksywie Dolne09:43
Akademia Marynarki Wojennej09:44
Stocznia Wojenna09:45
Nasypowa09:47
Cechowa09:48
Obłuże Centrum09:50
Terminal Promowy09:52
Energetyków09:55
Janka Wiśniewskiego09:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:01
Armii Krajowej10:04
Urząd Miasta - Władysława IV10:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:08
Rolnicza10:11
Witomino Centrum10:13
Stawna10:14
Witomino Leśniczówka10:15
Kurs nr 8 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka10:34
Stawna10:35
Witomino Centrum10:37
Rolnicza10:38
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:40
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:43
Kilińskiego [GDY]10:45
Armii Krajowej10:47
I Urząd Skarbowy10:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:53
Janka Wiśniewskiego10:54
Energetyków10:56
Terminal Promowy10:59
Obłuże Centrum11:01
Cechowa11:02
Nasypowa11:03
Stocznia Wojenna11:05
Akademia Marynarki Wojennej11:06
Oksywie Dolne11:07
Arciszewskich11:08
Muchowskiego11:09
Oksywie Górne11:10
Czwartaków11:11
Oksywie Godebskiego11:12
Kurs nr 9 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego11:17
Alzacka11:18
Oksywie Górne11:20
Muchowskiego11:21
Arciszewskich11:22
Oksywie Dolne11:23
Akademia Marynarki Wojennej11:24
Stocznia Wojenna11:25
Nasypowa11:27
Cechowa11:28
Obłuże Centrum11:30
Terminal Promowy11:32
Energetyków11:35
Janka Wiśniewskiego11:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:41
Armii Krajowej11:44
Urząd Miasta - Władysława IV11:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:48
Rolnicza11:51
Witomino Centrum11:53
Stawna11:54
Witomino Leśniczówka11:55
Kurs nr 10 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka12:14
Stawna12:15
Witomino Centrum12:17
Rolnicza12:18
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:20
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:23
Kilińskiego [GDY]12:25
Armii Krajowej12:27
I Urząd Skarbowy12:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:33
Janka Wiśniewskiego12:34
Energetyków12:36
Terminal Promowy12:39
Obłuże Centrum12:41
Cechowa12:42
Nasypowa12:43
Stocznia Wojenna12:45
Akademia Marynarki Wojennej12:46
Oksywie Dolne12:47
Arciszewskich12:48
Muchowskiego12:49
Oksywie Górne12:50
Czwartaków12:51
Oksywie Godebskiego12:52
Kurs nr 11 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego12:57
Alzacka12:58
Oksywie Górne13:00
Muchowskiego13:01
Arciszewskich13:02
Oksywie Dolne13:03
Akademia Marynarki Wojennej13:04
Stocznia Wojenna13:05
Nasypowa13:07
Cechowa13:08
Obłuże Centrum13:10
Terminal Promowy13:12
Energetyków13:15
Janka Wiśniewskiego13:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:21
Armii Krajowej13:24
Urząd Miasta - Władysława IV13:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:28
Rolnicza13:31
Witomino Centrum13:33
Stawna13:34
Witomino Leśniczówka13:35
Kurs nr 12 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka13:54
Stawna13:55
Witomino Centrum13:57
Rolnicza13:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:03
Kilińskiego [GDY]14:05
Armii Krajowej14:07
I Urząd Skarbowy14:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:10
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:13
Janka Wiśniewskiego14:14
Energetyków14:16
Terminal Promowy14:19
Obłuże Centrum14:21
Cechowa14:22
Nasypowa14:23
Stocznia Wojenna14:25
Akademia Marynarki Wojennej14:26
Oksywie Dolne14:27
Arciszewskich14:28
Muchowskiego14:29
Oksywie Górne14:30
Czwartaków14:31
Oksywie Godebskiego14:32
Kurs nr 13 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego14:37
Alzacka14:38
Oksywie Górne14:40
Muchowskiego14:41
Arciszewskich14:42
Oksywie Dolne14:43
Akademia Marynarki Wojennej14:44
Stocznia Wojenna14:45
Nasypowa14:47
Cechowa14:48
Obłuże Centrum14:50
Terminal Promowy14:52
Energetyków14:55
Janka Wiśniewskiego14:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:01
Armii Krajowej15:04
Urząd Miasta - Władysława IV15:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:08
Rolnicza15:11
Witomino Centrum15:13
Stawna15:14
Witomino Leśniczówka15:15
Kurs nr 14 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka15:34
Stawna15:35
Witomino Centrum15:37
Rolnicza15:38
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:40
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:43
Kilińskiego [GDY]15:45
Armii Krajowej15:47
I Urząd Skarbowy15:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:53
Janka Wiśniewskiego15:54
Energetyków15:56
Terminal Promowy15:59
Obłuże Centrum16:01
Cechowa16:02
Nasypowa16:03
Stocznia Wojenna16:05
Akademia Marynarki Wojennej16:06
Oksywie Dolne16:07
Arciszewskich16:08
Muchowskiego16:09
Oksywie Górne16:10
Czwartaków16:11
Oksywie Godebskiego16:12
Kurs nr 15 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego16:17
Alzacka16:18
Oksywie Górne16:20
Muchowskiego16:21
Arciszewskich16:22
Oksywie Dolne16:23
Akademia Marynarki Wojennej16:24
Stocznia Wojenna16:25
Nasypowa16:27
Cechowa16:28
Obłuże Centrum16:30
Terminal Promowy16:32
Energetyków16:35
Janka Wiśniewskiego16:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:41
Armii Krajowej16:44
Urząd Miasta - Władysława IV16:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:48
Rolnicza16:51
Witomino Centrum16:53
Stawna16:54
Witomino Leśniczówka16:55
Kurs nr 16 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka17:14
Stawna17:15
Witomino Centrum17:17
Rolnicza17:18
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:20
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:23
Kilińskiego [GDY]17:25
Armii Krajowej17:27
I Urząd Skarbowy17:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:33
Janka Wiśniewskiego17:34
Energetyków17:36
Terminal Promowy17:39
Obłuże Centrum17:41
Cechowa17:42
Nasypowa17:43
Stocznia Wojenna17:45
Akademia Marynarki Wojennej17:46
Oksywie Dolne17:47
Arciszewskich17:48
Muchowskiego17:49
Oksywie Górne17:50
Czwartaków17:51
Oksywie Godebskiego17:52
Kurs nr 17 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego17:57
Alzacka17:58
Oksywie Górne18:00
Muchowskiego18:01
Arciszewskich18:02
Oksywie Dolne18:03
Akademia Marynarki Wojennej18:04
Stocznia Wojenna18:05
Nasypowa18:07
Cechowa18:08
Obłuże Centrum18:10
Terminal Promowy18:12
Energetyków18:15
Janka Wiśniewskiego18:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa18:21
Armii Krajowej18:24
Urząd Miasta - Władysława IV18:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:28
Rolnicza18:31
Witomino Centrum18:33
Stawna18:34
Witomino Leśniczówka18:35
Kurs nr 18 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka18:54
Stawna18:55
Witomino Centrum18:57
Rolnicza18:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:03
Kilińskiego [GDY]19:05
Armii Krajowej19:07
I Urząd Skarbowy19:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:10
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:13
Janka Wiśniewskiego19:14
Energetyków19:16
Terminal Promowy19:19
Obłuże Centrum19:21
Cechowa19:22
Nasypowa19:23
Stocznia Wojenna19:25
Akademia Marynarki Wojennej19:26
Oksywie Dolne19:27
Arciszewskich19:28
Muchowskiego19:29
Oksywie Górne19:30
Czwartaków19:31
Oksywie Godebskiego19:32
Kurs nr 19 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego19:38
Alzacka19:39
Oksywie Górne19:41
Muchowskiego19:42
Arciszewskich19:43
Oksywie Dolne19:44
Akademia Marynarki Wojennej19:45
Stocznia Wojenna19:46
Nasypowa19:48
Cechowa19:49
Obłuże Centrum19:50
Terminal Promowy19:52
Energetyków19:55
Janka Wiśniewskiego19:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa20:01
Armii Krajowej20:04
Urząd Miasta - Władysława IV20:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:08
Rolnicza20:11
Witomino Centrum20:12
Stawna20:13
Witomino Leśniczówka20:14
Kurs nr 20 jako 700 do Kacze Buki
Witomino Leśniczówka20:18
Stawna20:19
Witomino Centrum20:21
Stadion Miejski20:23
Redłowo SKM20:24
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:24
Zwycięstwa - Wielkopolska20:26
Plac Górnośląski20:27
Łowicka [GDY]20:29
Olgierda20:30
Lidzka20:31
Racławicka20:32
Karwiny PKM20:34
Nałkowskiej20:35
Źródło Marii20:36
Myśliwska [GDY]20:37
Wiczlińska20:38
Polifarb20:40
Rdestowa - Chwaszczyńska20:40
Kacze Buki20:41
Kacze Buki20:41