Menu
04:59
Kurs nr 21 do Oksywie Godebskiego | |
---|---|
Witomino Leśniczówka | 20:27 |
Witomino Leśniczówka | 20:28 |
Stawna | 20:29 |
Witomino Centrum | 20:31 |
Rolnicza | 20:32 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 20:34 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 20:37 |
Kilińskiego [GDY] | 20:38 |
Armii Krajowej | 20:40 |
I Urząd Skarbowy | 20:42 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 20:43 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 20:46 |
Janka Wiśniewskiego | 20:47 |
Energetyków | 20:49 |
Gołębia | 20:50 |
Terminal Kontenerowy | 20:51 |
Obłuże Centrum | 20:53 |
Cechowa | 20:54 |
Bosmańska - Nasypowa | 20:55 |
Nasypowa | 20:57 |
Żeglarzy | 20:58 |
Stocznia Wojenna | 20:59 |
Akademia Marynarki Wojennej | 21:00 |
Oksywie Dolne | 21:01 |
Arciszewskich | 21:02 |
Muchowskiego | 21:03 |
Oksywie Górne | 21:04 |
Czwartaków | 21:05 |
Oksywie Godebskiego | 21:06 |
Kurs nr 22 do Witomino Leśniczówka | |
---|---|
Oksywie Godebskiego | 21:10 |
Alzacka | 21:11 |
Oksywie Górne | 21:12 |
Muchowskiego | 21:13 |
Arciszewskich | 21:14 |
Oksywie Dolne | 21:15 |
Akademia Marynarki Wojennej | 21:16 |
Stocznia Wojenna | 21:17 |
Żeglarzy | 21:17 |
Nasypowa | 21:18 |
Bosmańska - Nasypowa | 21:19 |
Cechowa | 21:21 |
Obłuże Centrum | 21:22 |
Terminal Kontenerowy | 21:24 |
Gołębia | 21:25 |
Energetyków | 21:26 |
Janka Wiśniewskiego | 21:28 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 21:29 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 21:32 |
3 Maja [GDY] | 21:34 |
Armii Krajowej | 21:35 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 21:38 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 21:40 |
Rolnicza | 21:43 |
Witomino Centrum | 21:44 |
Stawna | 21:45 |
Witomino Leśniczówka | 21:46 |
Kurs nr 23 do Oksywie Godebskiego | |
---|---|
Witomino Leśniczówka | 21:57 |
Witomino Leśniczówka | 21:58 |
Stawna | 21:59 |
Witomino Centrum | 22:01 |
Rolnicza | 22:02 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 22:04 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 22:07 |
Kilińskiego [GDY] | 22:08 |
Armii Krajowej | 22:10 |
I Urząd Skarbowy | 22:12 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 22:13 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 22:15 |
Janka Wiśniewskiego | 22:16 |
Energetyków | 22:18 |
Gołębia | 22:19 |
Terminal Kontenerowy | 22:20 |
Obłuże Centrum | 22:22 |
Cechowa | 22:23 |
Bosmańska - Nasypowa | 22:24 |
Nasypowa | 22:26 |
Żeglarzy | 22:27 |
Stocznia Wojenna | 22:28 |
Akademia Marynarki Wojennej | 22:29 |
Oksywie Dolne | 22:30 |
Arciszewskich | 22:31 |
Muchowskiego | 22:32 |
Oksywie Górne | 22:33 |
Czwartaków | 22:34 |
Oksywie Godebskiego | 22:35 |
Kurs nr 24 do Witomino Leśniczówka | |
---|---|
Oksywie Godebskiego | 22:40 |
Alzacka | 22:41 |
Oksywie Górne | 22:42 |
Muchowskiego | 22:43 |
Arciszewskich | 22:44 |
Oksywie Dolne | 22:45 |
Akademia Marynarki Wojennej | 22:46 |
Stocznia Wojenna | 22:47 |
Żeglarzy | 22:47 |
Nasypowa | 22:48 |
Bosmańska - Nasypowa | 22:49 |
Cechowa | 22:51 |
Obłuże Centrum | 22:52 |
Terminal Kontenerowy | 22:54 |
Gołębia | 22:55 |
Energetyków | 22:56 |
Janka Wiśniewskiego | 22:58 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 22:59 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 23:02 |
3 Maja [GDY] | 23:04 |
Armii Krajowej | 23:05 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 23:08 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 23:10 |
Rolnicza | 23:13 |
Witomino Centrum | 23:14 |
Stawna | 23:15 |
Witomino Leśniczówka | 23:16 |