• Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na ztm.gda.pl.  • Od 30.03. wprowadzone zostały kolejne zmiany w komunkacji miejskiej. Szczegłóy na: ztm.gda.pl  • 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
13:31
Kurs nr 0 do Redłowo SKM
Kacze Buki06:07
Redłowo SKM06:20
Kurs nr 1 do Mały Kack Sandomierska
Redłowo SKM06:20
Halicka06:21
Mały Kack Sandomierska06:22
Kurs nr 2 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska06:27
Halicka06:29
Redłowo SKM06:30
Centrum Nauki Experyment06:33
Harcerska06:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:36
Kilińskiego [GDY]06:37
Armii Krajowej06:39
I Urząd Skarbowy06:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:44
Janka Wiśniewskiego06:45
Energetyków06:47
Obłuże Centrum06:50
Cechowa06:51
Bosmańska - Nasypowa06:52
Bosmańska - Zielona06:54
Alzacka06:55
Oksywie Górne06:56
Pancerna06:57
Oksywie Dickmana06:58
Kurs nr 3 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana07:21
Pancerna07:22
Oksywie Górne07:23
Alzacka07:24
Bosmańska - Zielona07:26
Bosmańska - Nasypowa07:27
Cechowa07:29
Obłuże Centrum07:31
Energetyków07:33
Janka Wiśniewskiego07:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:39
Starowiejska [GDY]07:40
Armii Krajowej07:42
Kilińskiego [GDY]07:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:45
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:46
Harcerska07:47
Centrum Nauki Experyment07:48
Redłowo SKM07:50
Halicka07:51
Mały Kack Sandomierska07:52
Kurs nr 4 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska07:57
Halicka07:59
Redłowo SKM08:00
Centrum Nauki Experyment08:03
Harcerska08:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:06
Kilińskiego [GDY]08:07
Armii Krajowej08:09
I Urząd Skarbowy08:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:15
Janka Wiśniewskiego08:16
Energetyków08:18
Obłuże Centrum08:21
Cechowa08:22
Bosmańska - Nasypowa08:23
Bosmańska - Zielona08:25
Alzacka08:26
Oksywie Górne08:27
Pancerna08:28
Oksywie Dickmana08:29
Kurs nr 5 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana08:51
Pancerna08:52
Oksywie Górne08:53
Alzacka08:54
Bosmańska - Zielona08:56
Bosmańska - Nasypowa08:57
Cechowa08:59
Obłuże Centrum09:01
Energetyków09:03
Janka Wiśniewskiego09:05
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:09
Starowiejska [GDY]09:10
Armii Krajowej09:12
Kilińskiego [GDY]09:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:15
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:16
Harcerska09:17
Centrum Nauki Experyment09:18
Redłowo SKM09:20
Halicka09:21
Mały Kack Sandomierska09:22
Kurs nr 6 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska09:27
Halicka09:29
Redłowo SKM09:30
Centrum Nauki Experyment09:33
Harcerska09:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:36
Kilińskiego [GDY]09:37
Armii Krajowej09:39
I Urząd Skarbowy09:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:45
Janka Wiśniewskiego09:46
Energetyków09:48
Obłuże Centrum09:51
Cechowa09:52
Bosmańska - Nasypowa09:53
Bosmańska - Zielona09:55
Alzacka09:56
Oksywie Górne09:57
Pancerna09:58
Oksywie Dickmana09:59
Kurs nr 7 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana10:21
Pancerna10:22
Oksywie Górne10:23
Alzacka10:24
Bosmańska - Zielona10:26
Bosmańska - Nasypowa10:27
Cechowa10:29
Obłuże Centrum10:31
Energetyków10:33
Janka Wiśniewskiego10:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:39
Starowiejska [GDY]10:40
Armii Krajowej10:42
Kilińskiego [GDY]10:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:45
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:46
Harcerska10:47
Centrum Nauki Experyment10:48
Redłowo SKM10:50
Halicka10:51
Mały Kack Sandomierska10:52
Kurs nr 8 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska11:07
Halicka11:09
Redłowo SKM11:10
Centrum Nauki Experyment11:13
Harcerska11:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:16
Kilińskiego [GDY]11:17
Armii Krajowej11:19
I Urząd Skarbowy11:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:22
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:25
Janka Wiśniewskiego11:26
Energetyków11:28
Obłuże Centrum11:31
Cechowa11:32
Bosmańska - Nasypowa11:33
Bosmańska - Zielona11:35
Alzacka11:36
Oksywie Górne11:38
Pancerna11:39
Oksywie Dickmana11:40
Kurs nr 9 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana11:51
Pancerna11:52
Oksywie Górne11:53
Alzacka11:55
Bosmańska - Zielona11:57
Bosmańska - Nasypowa11:58
Cechowa12:00
Obłuże Centrum12:02
Energetyków12:04
Janka Wiśniewskiego12:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:10
Starowiejska [GDY]12:11
Armii Krajowej12:13
Kilińskiego [GDY]12:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:17
Harcerska12:18
Centrum Nauki Experyment12:19
Redłowo SKM12:21
Halicka12:22
Mały Kack Sandomierska12:23
Kurs nr 10 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska12:47
Halicka12:49
Redłowo SKM12:50
Centrum Nauki Experyment12:53
Harcerska12:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:56
Kilińskiego [GDY]12:57
Armii Krajowej12:59
I Urząd Skarbowy13:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:05
Janka Wiśniewskiego13:06
Energetyków13:08
Obłuże Centrum13:11
Cechowa13:12
Bosmańska - Nasypowa13:13
Bosmańska - Zielona13:15
Alzacka13:16
Oksywie Górne13:18
Pancerna13:19
Oksywie Dickmana13:20
Kurs nr 11 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana13:31
Pancerna13:32
Oksywie Górne13:33
Alzacka13:35
Bosmańska - Zielona13:37
Bosmańska - Nasypowa13:38
Cechowa13:40
Obłuże Centrum13:42
Energetyków13:44
Janka Wiśniewskiego13:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:50
Starowiejska [GDY]13:51
Armii Krajowej13:53
Kilińskiego [GDY]13:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:56
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:57
Harcerska13:58
Centrum Nauki Experyment13:59
Redłowo SKM14:01
Halicka14:02
Mały Kack Sandomierska14:03
Kurs nr 12 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska14:26
Halicka14:28
Redłowo SKM14:29
Centrum Nauki Experyment14:32
Harcerska14:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:35
Kilińskiego [GDY]14:37
Armii Krajowej14:39
I Urząd Skarbowy14:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:45
Janka Wiśniewskiego14:46
Energetyków14:48
Obłuże Centrum14:51
Cechowa14:52
Bosmańska - Nasypowa14:53
Bosmańska - Zielona14:55
Alzacka14:56
Oksywie Górne14:58
Pancerna14:59
Oksywie Dickmana15:00
Kurs nr 13 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana15:11
Pancerna15:12
Oksywie Górne15:13
Alzacka15:15
Bosmańska - Zielona15:17
Bosmańska - Nasypowa15:18
Cechowa15:20
Obłuże Centrum15:22
Energetyków15:24
Janka Wiśniewskiego15:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:30
Starowiejska [GDY]15:31
Armii Krajowej15:33
Kilińskiego [GDY]15:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:36
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:37
Harcerska15:38
Centrum Nauki Experyment15:39
Redłowo SKM15:41
Halicka15:42
Mały Kack Sandomierska15:43
Kurs nr 14 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska16:06
Halicka16:08
Redłowo SKM16:09
Centrum Nauki Experyment16:12
Harcerska16:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:15
Kilińskiego [GDY]16:17
Armii Krajowej16:19
I Urząd Skarbowy16:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:22
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:25
Janka Wiśniewskiego16:26
Energetyków16:28
Obłuże Centrum16:31
Cechowa16:32
Bosmańska - Nasypowa16:33
Bosmańska - Zielona16:35
Alzacka16:36
Oksywie Górne16:38
Pancerna16:39
Oksywie Dickmana16:40
Kurs nr 15 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana16:51
Pancerna16:52
Oksywie Górne16:53
Alzacka16:55
Bosmańska - Zielona16:57
Bosmańska - Nasypowa16:58
Cechowa17:00
Obłuże Centrum17:02
Energetyków17:04
Janka Wiśniewskiego17:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:10
Starowiejska [GDY]17:11
Armii Krajowej17:13
Kilińskiego [GDY]17:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:17
Harcerska17:18
Centrum Nauki Experyment17:19
Redłowo SKM17:21
Halicka17:22
Mały Kack Sandomierska17:23
Kurs nr 16 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska17:46
Halicka17:48
Redłowo SKM17:49
Centrum Nauki Experyment17:52
Harcerska17:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:55
Kilińskiego [GDY]17:57
Armii Krajowej17:59
I Urząd Skarbowy18:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:05
Janka Wiśniewskiego18:06
Energetyków18:08
Obłuże Centrum18:11
Cechowa18:12
Bosmańska - Nasypowa18:13
Bosmańska - Zielona18:15
Alzacka18:16
Oksywie Górne18:18
Pancerna18:19
Oksywie Dickmana18:20
Kurs nr 17 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana18:31
Pancerna18:32
Oksywie Górne18:33
Alzacka18:35
Bosmańska - Zielona18:37
Bosmańska - Nasypowa18:38
Cechowa18:40
Obłuże Centrum18:42
Energetyków18:44
Janka Wiśniewskiego18:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:50
Starowiejska [GDY]18:51
Armii Krajowej18:53
Kilińskiego [GDY]18:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:56
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:57
Harcerska18:58
Centrum Nauki Experyment18:59
Redłowo SKM19:01
Halicka19:02
Mały Kack Sandomierska19:03
Kurs nr 18 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska19:06
Halicka19:08
Redłowo SKM19:09
Centrum Nauki Experyment19:12
Harcerska19:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:15
Kilińskiego [GDY]19:17
Armii Krajowej19:19
I Urząd Skarbowy19:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:22
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:25
Janka Wiśniewskiego19:26
Energetyków19:28
Obłuże Centrum19:31
Cechowa19:32
Bosmańska - Nasypowa19:33
Bosmańska - Zielona19:35
Alzacka19:36
Oksywie Górne19:38
Pancerna19:39
Oksywie Dickmana19:40
Kurs nr 19 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana19:52
Pancerna19:53
Oksywie Górne19:54
Alzacka19:56
Bosmańska - Zielona19:58
Bosmańska - Nasypowa19:59
Cechowa20:01
Obłuże Centrum20:02
Energetyków20:04
Janka Wiśniewskiego20:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:10
Starowiejska [GDY]20:11
Armii Krajowej20:13
Kilińskiego [GDY]20:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:17
Harcerska20:18
Centrum Nauki Experyment20:19
Redłowo SKM20:21
Halicka20:22
Mały Kack Sandomierska20:23
Kurs nr 20 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska20:27
Halicka20:29
Redłowo SKM20:30
Centrum Nauki Experyment20:33
Harcerska20:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:36
Kilińskiego [GDY]20:37
Armii Krajowej20:39
I Urząd Skarbowy20:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:45
Janka Wiśniewskiego20:46
Energetyków20:48
Obłuże Centrum20:51
Cechowa20:52
Bosmańska - Nasypowa20:53
Bosmańska - Zielona20:55
Alzacka20:56
Oksywie Górne20:58
Pancerna20:59
Oksywie Dickmana21:00
Kurs nr 21 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana21:02
Pancerna21:03
Oksywie Górne21:04
Alzacka21:06
Bosmańska - Zielona21:07
Bosmańska - Nasypowa21:08
Cechowa21:10
Obłuże Centrum21:11
Energetyków21:13
Janka Wiśniewskiego21:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:19
Starowiejska [GDY]21:20
Armii Krajowej21:22
Kilińskiego [GDY]21:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:25
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka21:26
Harcerska21:27
Centrum Nauki Experyment21:28
Redłowo SKM21:30
Halicka21:31
Mały Kack Sandomierska21:32
Kurs nr 22 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska21:46
Halicka21:48
Redłowo SKM21:49
Centrum Nauki Experyment21:52
Harcerska21:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:55
Kilińskiego [GDY]21:56
Armii Krajowej21:58
I Urząd Skarbowy22:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:03
Janka Wiśniewskiego22:04
Energetyków22:06
Obłuże Centrum22:09
Cechowa22:10
Bosmańska - Nasypowa22:11
Bosmańska - Zielona22:13
Alzacka22:14
Oksywie Górne22:15
Pancerna22:16
Oksywie Dickmana22:17
Kurs nr 23 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana22:22
Pancerna22:23
Oksywie Górne22:24
Alzacka22:26
Bosmańska - Zielona22:27
Bosmańska - Nasypowa22:28
Cechowa22:30
Obłuże Centrum22:31
Energetyków22:33
Janka Wiśniewskiego22:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:39
Starowiejska [GDY]22:40
Armii Krajowej22:42
Kilińskiego [GDY]22:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:45
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka22:46
Harcerska22:47
Centrum Nauki Experyment22:48
Redłowo SKM22:50
Halicka22:51
Mały Kack Sandomierska22:52
Kurs nr 24 jako 700 do Kacze Buki
Mały Kack Sandomierska23:05
Halicka23:07
Redłowo SKM23:08
Redłowo SKM - Park Technologiczny23:08
Zwycięstwa - Wielkopolska23:10
Plac Górnośląski23:11
Łowicka [GDY]23:13
Olgierda23:14
Lidzka23:15
Racławicka23:16
Karwiny PKM23:18
Nałkowskiej23:19
Źródło Marii23:20
Myśliwska [GDY]23:21
Wiczlińska23:22
Polifarb23:24
Rdestowa - Chwaszczyńska23:24
Kacze Buki23:25
Kacze Buki23:25