03:32
Kurs nr 2 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Orłowo SKM - "Klif"07:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:55
Kurs nr 3 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:07
Śląska08:10
3 Maja [GDY]08:12
I Urząd Skarbowy08:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:18
Janka Wiśniewskiego08:19
Energetyków08:21
Obłuże Centrum08:24
Cechowa08:25
Bosmańska - Nasypowa08:26
Bosmańska - Zielona08:28
Dąbka - Zielona08:30
Dąbka - Zespół Szkół08:31
Turkusowa08:32
Stare Obłuże08:34
Obłuże Maciejewicza08:35
Kurs nr 4 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza08:42
Stare Obłuże08:43
Turkusowa08:45
Dąbka - Zespół Szkół08:46
Benisławskiego08:47
Dąbka - Zielona08:48
Bosmańska - Zielona08:50
Bosmańska - Nasypowa08:51
Cechowa08:53
Obłuże Centrum08:55
Energetyków08:58
Janka Wiśniewskiego09:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:04
Śląska09:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:08
Kurs nr 5 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:27
Śląska09:30
3 Maja [GDY]09:32
I Urząd Skarbowy09:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:38
Janka Wiśniewskiego09:39
Energetyków09:41
Obłuże Centrum09:44
Cechowa09:45
Bosmańska - Nasypowa09:46
Bosmańska - Zielona09:48
Dąbka - Zielona09:50
Dąbka - Zespół Szkół09:51
Turkusowa09:52
Stare Obłuże09:54
Obłuże Maciejewicza09:55
Kurs nr 6 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza10:02
Stare Obłuże10:03
Turkusowa10:05
Dąbka - Zespół Szkół10:06
Benisławskiego10:07
Dąbka - Zielona10:08
Bosmańska - Zielona10:10
Bosmańska - Nasypowa10:11
Cechowa10:13
Obłuże Centrum10:15
Energetyków10:18
Janka Wiśniewskiego10:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:24
Śląska10:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:28
Kurs nr 7 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:46
Śląska10:49
3 Maja [GDY]10:51
I Urząd Skarbowy10:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:58
Janka Wiśniewskiego10:59
Energetyków11:01
Obłuże Centrum11:04
Cechowa11:05
Bosmańska - Nasypowa11:07
Bosmańska - Zielona11:09
Dąbka - Zielona11:11
Dąbka - Zespół Szkół11:12
Turkusowa11:13
Stare Obłuże11:15
Obłuże Maciejewicza11:16
Kurs nr 8 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza11:22
Stare Obłuże11:23
Turkusowa11:25
Dąbka - Zespół Szkół11:26
Benisławskiego11:27
Dąbka - Zielona11:28
Bosmańska - Zielona11:30
Bosmańska - Nasypowa11:31
Cechowa11:33
Obłuże Centrum11:35
Energetyków11:38
Janka Wiśniewskiego11:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:44
Śląska11:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:48
Kurs nr 9 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:06
Śląska12:09
3 Maja [GDY]12:11
I Urząd Skarbowy12:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:18
Janka Wiśniewskiego12:19
Energetyków12:21
Obłuże Centrum12:24
Cechowa12:25
Bosmańska - Nasypowa12:27
Bosmańska - Zielona12:29
Dąbka - Zielona12:31
Dąbka - Zespół Szkół12:32
Turkusowa12:33
Stare Obłuże12:35
Obłuże Maciejewicza12:36
Kurs nr 10 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza12:42
Stare Obłuże12:43
Turkusowa12:45
Dąbka - Zespół Szkół12:46
Benisławskiego12:47
Dąbka - Zielona12:48
Bosmańska - Zielona12:50
Bosmańska - Nasypowa12:51
Cechowa12:53
Obłuże Centrum12:55
Energetyków12:58
Janka Wiśniewskiego13:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:04
Śląska13:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:08
Kurs nr 11 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:35
Śląska13:38
3 Maja [GDY]13:40
I Urząd Skarbowy13:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:44
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:47
Janka Wiśniewskiego13:48
Energetyków13:50
Obłuże Centrum13:53
Cechowa13:54
Bosmańska - Nasypowa13:56
Bosmańska - Zielona13:58
Dąbka - Zielona14:00
Dąbka - Zespół Szkół14:01
Turkusowa14:02
Stare Obłuże14:04
Obłuże Maciejewicza14:05