• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
23:17
Kurs nr 3 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza08:22
Stare Obłuże08:23
Turkusowa08:25
Dąbka - Zespół Szkół08:26
Benisławskiego08:27
Dąbka - Zielona08:28
Bosmańska - Zielona08:30
Bosmańska - Nasypowa08:31
Cechowa08:33
Obłuże Centrum08:35
Energetyków08:38
Janka Wiśniewskiego08:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa08:44
Śląska08:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:48
Kurs nr 4 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:07
Śląska09:10
3 Maja [GDY]09:12
I Urząd Skarbowy09:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:18
Janka Wiśniewskiego09:19
Energetyków09:21
Obłuże Centrum09:24
Cechowa09:25
Bosmańska - Nasypowa09:26
Bosmańska - Zielona09:28
Dąbka - Zielona09:30
Dąbka - Zespół Szkół09:31
Turkusowa09:32
Stare Obłuże09:34
Obłuże Maciejewicza09:35
Kurs nr 5 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza09:42
Stare Obłuże09:43
Turkusowa09:45
Dąbka - Zespół Szkół09:46
Benisławskiego09:47
Dąbka - Zielona09:48
Bosmańska - Zielona09:50
Bosmańska - Nasypowa09:51
Cechowa09:53
Obłuże Centrum09:55
Energetyków09:58
Janka Wiśniewskiego10:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:04
Śląska10:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:08
Kurs nr 6 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:26
Śląska10:29
3 Maja [GDY]10:31
I Urząd Skarbowy10:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:38
Janka Wiśniewskiego10:39
Energetyków10:41
Obłuże Centrum10:44
Cechowa10:45
Bosmańska - Nasypowa10:47
Bosmańska - Zielona10:49
Dąbka - Zielona10:51
Dąbka - Zespół Szkół10:52
Turkusowa10:53
Stare Obłuże10:55
Obłuże Maciejewicza10:56
Kurs nr 7 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza11:02
Stare Obłuże11:03
Turkusowa11:05
Dąbka - Zespół Szkół11:06
Benisławskiego11:07
Dąbka - Zielona11:08
Bosmańska - Zielona11:10
Bosmańska - Nasypowa11:11
Cechowa11:13
Obłuże Centrum11:15
Energetyków11:18
Janka Wiśniewskiego11:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:24
Śląska11:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:28
Kurs nr 8 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:46
Śląska11:49
3 Maja [GDY]11:51
I Urząd Skarbowy11:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:58
Janka Wiśniewskiego11:59
Energetyków12:01
Obłuże Centrum12:04
Cechowa12:05
Bosmańska - Nasypowa12:07
Bosmańska - Zielona12:09
Dąbka - Zielona12:11
Dąbka - Zespół Szkół12:12
Turkusowa12:13
Stare Obłuże12:15
Obłuże Maciejewicza12:16
Kurs nr 9 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Obłuże Maciejewicza12:22
Stare Obłuże12:23
Turkusowa12:25
Dąbka - Zespół Szkół12:26
Benisławskiego12:27
Dąbka - Zielona12:28
Bosmańska - Zielona12:30
Bosmańska - Nasypowa12:31
Cechowa12:33
Obłuże Centrum12:35
Energetyków12:38
Janka Wiśniewskiego12:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:44
Śląska12:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:48
Kurs nr 10 do Obłuże Maciejewicza
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:06
Śląska13:09
3 Maja [GDY]13:11
I Urząd Skarbowy13:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:18
Janka Wiśniewskiego13:19
Energetyków13:21
Obłuże Centrum13:24
Cechowa13:25
Bosmańska - Nasypowa13:27
Bosmańska - Zielona13:29
Dąbka - Zielona13:31
Dąbka - Zespół Szkół13:32
Turkusowa13:33
Stare Obłuże13:35
Obłuże Maciejewicza13:36