• Ruch tramwajowy na ul. Kartuskiej wznowiony. Opóźnienia na liniach 10, 12 i 120.
17:15
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera10:05
Dworzec Główny10:15
Kurs nr 1 do Górki Wschodnie
Dworzec Główny10:16
Brama Wyżynna10:18
Żabi Kruk10:20
Chmielna10:21
Akademia Muzyczna10:22
Brama Żuławska10:23
Mostek10:24
Miałki Szlak10:25
Węzeł Elbląska10:26
Błonia10:27
Tarcice10:28
Michałki10:30
Rafineria10:31
"Makro"10:32
Dobrowo10:33
Benzynowa10:35
Oczyszczalnia10:36
Naftowa10:38
Płońska10:39
Zagroble10:41
Brzegowa10:42
Pocztowa10:43
Sportowa [GDA]10:44
Wiślinka Piaskowa10:46
Sobieszewo10:48
Jodowa10:49
Sobieszewska10:49
Tęczowa10:50
Nadwiślańska10:50
Ornitologów10:51
Górki Wschodnie10:52
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Wschodnie11:02
Górki Wschodnie11:02
Ornitologów11:03
Nadwiślańska11:04
Tęczowa11:05
Sobieszewska11:06
Jodowa11:06
Sobieszewo11:07
Wiślinka Piaskowa11:09
Sportowa [GDA]11:11
Pocztowa11:12
Brzegowa11:13
Zagroble11:15
Płońska11:17
Naftowa11:18
Oczyszczalnia11:20
Benzynowa11:21
Dobrowo11:23
Rafineria11:25
Michałki11:26
Tarcice11:28
Błonia11:29
Węzeł Elbląska11:30
Miałki Szlak11:31
Mostek11:32
Brama Żuławska11:33
Akademia Muzyczna11:34
Chmielna11:35
Żabi Kruk11:36
Brama Wyżynna11:39
Dworzec Główny11:41
Wały Piastowskie11:42
Jana z Kolna [GDA]11:44
Kurs nr 3 do Górki Wschodnie
Jana z Kolna [GDA]12:13
Wały Piastowskie12:14
Dworzec Główny12:16
Brama Wyżynna12:18
Żabi Kruk12:20
Chmielna12:21
Akademia Muzyczna12:22
Brama Żuławska12:23
Mostek12:24
Miałki Szlak12:25
Węzeł Elbląska12:26
Błonia12:27
Tarcice12:28
Michałki12:30
Rafineria12:31
"Makro"12:32
Dobrowo12:33
Benzynowa12:35
Oczyszczalnia12:36
Naftowa12:38
Płońska12:39
Zagroble12:41
Brzegowa12:42
Pocztowa12:43
Sportowa [GDA]12:44
Wiślinka Piaskowa12:46
Sobieszewo12:48
Jodowa12:49
Sobieszewska12:49
Tęczowa12:50
Nadwiślańska12:50
Ornitologów12:51
Górki Wschodnie12:52
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Wschodnie13:02
Górki Wschodnie13:02
Ornitologów13:03
Nadwiślańska13:04
Tęczowa13:05
Sobieszewska13:06
Jodowa13:06
Sobieszewo13:07
Wiślinka Piaskowa13:09
Sportowa [GDA]13:11
Pocztowa13:12
Brzegowa13:13
Zagroble13:15
Płońska13:17
Naftowa13:18
Oczyszczalnia13:20
Benzynowa13:21
Dobrowo13:23
Rafineria13:25
Michałki13:26
Tarcice13:28
Błonia13:29
Węzeł Elbląska13:30
Miałki Szlak13:31
Mostek13:32
Brama Żuławska13:34
Akademia Muzyczna13:35
Chmielna13:36
Żabi Kruk13:37
Brama Wyżynna13:40
Dworzec Główny13:42
Wały Piastowskie13:43
Jana z Kolna [GDA]13:45
Kurs nr 5 do Górki Wschodnie
Jana z Kolna [GDA]14:13
Wały Piastowskie14:14
Dworzec Główny14:16
Brama Wyżynna14:18
Żabi Kruk14:20
Chmielna14:21
Akademia Muzyczna14:22
Brama Żuławska14:23
Mostek14:24
Miałki Szlak14:25
Węzeł Elbląska14:26
Błonia14:27
Tarcice14:28
Michałki14:30
Rafineria14:31
"Makro"14:32
Dobrowo14:33
Benzynowa14:35
Oczyszczalnia14:36
Naftowa14:38
Płońska14:39
Zagroble14:41
Brzegowa14:42
Pocztowa14:43
Sportowa [GDA]14:44
Wiślinka Piaskowa14:46
Sobieszewo14:48
Jodowa14:49
Sobieszewska14:49
Tęczowa14:50
Nadwiślańska14:50
Ornitologów14:51
Górki Wschodnie14:52
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Wschodnie15:02
Górki Wschodnie15:02
Ornitologów15:03
Nadwiślańska15:04
Tęczowa15:05
Sobieszewska15:06
Jodowa15:06
Sobieszewo15:07
Wiślinka Piaskowa15:09
Sportowa [GDA]15:11
Pocztowa15:12
Brzegowa15:13
Zagroble15:15
Płońska15:17
Naftowa15:18
Oczyszczalnia15:20
Benzynowa15:21
Dobrowo15:23
Rafineria15:25
Michałki15:26
Tarcice15:28
Błonia15:29
Węzeł Elbląska15:30
Miałki Szlak15:31
Mostek15:32
Brama Żuławska15:34
Akademia Muzyczna15:35
Chmielna15:36
Żabi Kruk15:37
Brama Wyżynna15:40
Dworzec Główny15:42
Wały Piastowskie15:43
Jana z Kolna [GDA]15:45
Kurs nr 7 do Górki Wschodnie
Jana z Kolna [GDA]16:13
Wały Piastowskie16:14
Dworzec Główny16:16
Brama Wyżynna16:18
Żabi Kruk16:20
Chmielna16:21
Akademia Muzyczna16:22
Brama Żuławska16:23
Mostek16:24
Miałki Szlak16:25
Węzeł Elbląska16:26
Błonia16:27
Tarcice16:28
Michałki16:30
Rafineria16:31
"Makro"16:32
Dobrowo16:33
Benzynowa16:35
Oczyszczalnia16:36
Naftowa16:38
Płońska16:39
Zagroble16:41
Brzegowa16:42
Pocztowa16:43
Sportowa [GDA]16:44
Wiślinka Piaskowa16:46
Sobieszewo16:48
Jodowa16:49
Sobieszewska16:49
Tęczowa16:50
Nadwiślańska16:50
Ornitologów16:51
Górki Wschodnie16:52
Kurs nr 8 do Dworzec Główny
Górki Wschodnie17:02
Górki Wschodnie17:02
Ornitologów17:03
Nadwiślańska17:04
Tęczowa17:05
Sobieszewska17:06
Jodowa17:06
Sobieszewo17:07
Wiślinka Piaskowa17:09
Sportowa [GDA]17:11
Pocztowa17:12
Brzegowa17:13
Zagroble17:15
Płońska17:17
Naftowa17:18
Oczyszczalnia17:20
Benzynowa17:21
Dobrowo17:23
Rafineria17:25
Michałki17:26
Tarcice17:28
Błonia17:29
Węzeł Elbląska17:30
Miałki Szlak17:31
Mostek17:32
Brama Żuławska17:34
Akademia Muzyczna17:35
Chmielna17:36
Żabi Kruk17:37
Brama Wyżynna17:40
Dworzec Główny17:42
Kurs nr 9 do Baza Hallera
Dworzec Główny17:44
Baza Hallera17:54