• Średnie stęż. pyłu PM10= 26,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl
12:23
Kurs nr 0 do Witomino Leśniczówka
Kacze Buki08:07
Witomino Leśniczówka08:22
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka08:27
Stawna08:28
Witomino Centrum08:30
Rolnicza08:31
Cmentarz Witomiński08:33
Poznańska [GDY]08:34
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:39
Kilińskiego [GDY]08:40
Armii Krajowej08:42
3 Maja [GDY]08:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:46
Plac Kaszubski08:48
Kurs nr 2 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski09:15
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:20
Armii Krajowej09:23
Urząd Miasta - Władysława IV09:25
Poznańska [GDY]09:27
Cmentarz Witomiński09:28
Rolnicza09:31
Witomino Centrum09:33
Stawna09:34
Witomino Leśniczówka09:35
Kurs nr 3 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka09:52
Stawna09:53
Witomino Centrum09:55
Rolnicza09:56
Cmentarz Witomiński09:58
Poznańska [GDY]09:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:04
Kilińskiego [GDY]10:05
Armii Krajowej10:07
3 Maja [GDY]10:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:11
Plac Kaszubski10:13
Kurs nr 4 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski10:35
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:40
Armii Krajowej10:43
Urząd Miasta - Władysława IV10:45
Poznańska [GDY]10:47
Cmentarz Witomiński10:48
Rolnicza10:51
Witomino Centrum10:53
Stawna10:54
Witomino Leśniczówka10:55
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka11:24
Stawna11:25
Witomino Centrum11:27
Rolnicza11:28
Cmentarz Witomiński11:30
Poznańska [GDY]11:32
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:37
Kilińskiego [GDY]11:38
Armii Krajowej11:40
3 Maja [GDY]11:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:44
Plac Kaszubski11:46
Kurs nr 6 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski12:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:09
Armii Krajowej12:12
Urząd Miasta - Władysława IV12:14
Poznańska [GDY]12:16
Cmentarz Witomiński12:17
Rolnicza12:20
Witomino Centrum12:22
Stawna12:23
Witomino Leśniczówka12:24
Kurs nr 7 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka12:44
Stawna12:45
Witomino Centrum12:47
Rolnicza12:48
Cmentarz Witomiński12:50
Poznańska [GDY]12:52
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:57
Kilińskiego [GDY]12:58
Armii Krajowej13:00
3 Maja [GDY]13:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:04
Plac Kaszubski13:06
Kurs nr 8 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski13:24
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:29
Armii Krajowej13:32
Urząd Miasta - Władysława IV13:34
Poznańska [GDY]13:36
Cmentarz Witomiński13:37
Rolnicza13:40
Witomino Centrum13:42
Stawna13:43
Witomino Leśniczówka13:44
Kurs nr 9 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka14:04
Stawna14:05
Witomino Centrum14:07
Rolnicza14:08
Cmentarz Witomiński14:10
Poznańska [GDY]14:12
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:17
Kilińskiego [GDY]14:19
Armii Krajowej14:21
3 Maja [GDY]14:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:25
Plac Kaszubski14:27
Kurs nr 10 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski14:44
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:49
Armii Krajowej14:52
Urząd Miasta - Władysława IV14:54
Poznańska [GDY]14:56
Cmentarz Witomiński14:57
Rolnicza15:00
Witomino Centrum15:02
Stawna15:03
Witomino Leśniczówka15:04
Kurs nr 11 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka15:24
Stawna15:25
Witomino Centrum15:27
Rolnicza15:28
Cmentarz Witomiński15:30
Poznańska [GDY]15:32
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:37
Kilińskiego [GDY]15:39
Armii Krajowej15:41
3 Maja [GDY]15:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:45
Plac Kaszubski15:47
Kurs nr 12 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski16:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:09
Armii Krajowej16:12
Urząd Miasta - Władysława IV16:14
Poznańska [GDY]16:16
Cmentarz Witomiński16:17
Rolnicza16:20
Witomino Centrum16:22
Stawna16:23
Witomino Leśniczówka16:24
Kurs nr 13 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka16:44
Stawna16:45
Witomino Centrum16:47
Rolnicza16:48
Cmentarz Witomiński16:50
Poznańska [GDY]16:52
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:57
Kilińskiego [GDY]16:59
Armii Krajowej17:01
3 Maja [GDY]17:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:05
Plac Kaszubski17:07
Kurs nr 14 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski17:24
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa17:29
Armii Krajowej17:32
Urząd Miasta - Władysława IV17:34
Poznańska [GDY]17:36
Cmentarz Witomiński17:37
Rolnicza17:40
Witomino Centrum17:42
Stawna17:43
Witomino Leśniczówka17:44
Kurs nr 15 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka18:04
Stawna18:05
Witomino Centrum18:07
Rolnicza18:08
Cmentarz Witomiński18:10
Poznańska [GDY]18:12
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:17
Kilińskiego [GDY]18:19
Armii Krajowej18:21
3 Maja [GDY]18:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:25
Plac Kaszubski18:27
Kurs nr 16 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski18:44
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa18:49
Armii Krajowej18:52
Urząd Miasta - Władysława IV18:54
Poznańska [GDY]18:56
Cmentarz Witomiński18:57
Rolnicza19:00
Witomino Centrum19:02
Stawna19:03
Witomino Leśniczówka19:04
Kurs nr 17 do Plac Kaszubski
Witomino Leśniczówka19:24
Stawna19:25
Witomino Centrum19:27
Rolnicza19:28
Cmentarz Witomiński19:30
Poznańska [GDY]19:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:36
Kilińskiego [GDY]19:37
Armii Krajowej19:39
3 Maja [GDY]19:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:43
Plac Kaszubski19:45
Kurs nr 18 do Witomino Leśniczówka
Plac Kaszubski20:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa20:09
Armii Krajowej20:12
Urząd Miasta - Władysława IV20:14
Poznańska [GDY]20:16
Cmentarz Witomiński20:17
Rolnicza20:20
Witomino Centrum20:21
Stawna20:22
Witomino Leśniczówka20:23