Menu
12:34
Kurs nr 0 do Pogórze Górne | |
---|---|
Baza na Pogórzu Dolnym | 04:56 |
Pogórze Górne | 04:59 |
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Pogórze Górne | 05:01 |
Steyera | 05:02 |
Sikorskiego [GDY] | 05:04 |
Staniewicza | 05:05 |
Maciejewicza | 05:07 |
Stare Obłuże | 05:08 |
Sucharskiego | 05:09 |
Kwiatkowskiego | 05:09 |
Obłuże Centrum | 05:12 |
Energetyków | 05:14 |
Janka Wiśniewskiego | 05:16 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 05:17 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 05:20 |
Plac Kaszubski | 05:22 |
Kurs nr 2 do Pogórze Górne | |
---|---|
Plac Kaszubski | 05:33 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 05:34 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 05:36 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 05:39 |
Janka Wiśniewskiego | 05:40 |
Energetyków | 05:42 |
Obłuże Centrum | 05:45 |
Kwiatkowskiego | 05:47 |
Sucharskiego | 05:48 |
Stare Obłuże | 05:49 |
Maciejewicza | 05:50 |
Galeria Szperk | 05:51 |
Staniewicza | 05:52 |
Sikorskiego [GDY] | 05:53 |
Steyera | 05:54 |
Pogórze Górne | 05:55 |
Kurs nr 3 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Pogórze Górne | 06:08 |
Steyera | 06:09 |
Sikorskiego [GDY] | 06:11 |
Staniewicza | 06:12 |
Maciejewicza | 06:14 |
Stare Obłuże | 06:15 |
Sucharskiego | 06:16 |
Kwiatkowskiego | 06:16 |
Obłuże Centrum | 06:19 |
Energetyków | 06:22 |
Janka Wiśniewskiego | 06:24 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 06:25 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 06:28 |
Plac Kaszubski | 06:30 |
Kurs nr 4 do Suchy Dwór - Borchardta | |
---|---|
Plac Kaszubski | 06:41 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 06:42 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 06:44 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 06:47 |
Janka Wiśniewskiego | 06:48 |
Energetyków | 06:50 |
Obłuże Centrum | 06:53 |
Kwiatkowskiego | 06:55 |
Sucharskiego | 06:56 |
Stare Obłuże | 06:57 |
Maciejewicza | 06:58 |
Galeria Szperk | 06:59 |
Staniewicza | 07:00 |
Sikorskiego [GDY] | 07:01 |
Steyera | 07:02 |
Pogórze - Słowackiego | 07:03 |
Pogórze - Majakowskiego | 07:03 |
Pogórze - Szkolna | 07:04 |
Suchy Dwór - Szkolna | 07:05 |
Suchy Dwór - Świetlica | 07:06 |
Suchy Dwór - Kochanowskiego | 07:07 |
Suchy Dwór - Necla | 07:07 |
Suchy Dwór - Borchardta | 07:08 |
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Suchy Dwór - Borchardta | 07:13 |
Suchy Dwór - Gombrowicza | 07:14 |
Suchy Dwór - Szkolna | 07:15 |
Pogórze - Szkolna | 07:16 |
Pogórze - Majakowskiego | 07:17 |
Pogórze Górne | 07:18 |
Steyera | 07:19 |
Sikorskiego [GDY] | 07:21 |
Staniewicza | 07:22 |
Maciejewicza | 07:24 |
Stare Obłuże | 07:25 |
Sucharskiego | 07:26 |
Kwiatkowskiego | 07:26 |
Obłuże Centrum | 07:30 |
Energetyków | 07:33 |
Janka Wiśniewskiego | 07:35 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 07:36 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 07:40 |
Plac Kaszubski | 07:42 |
Kurs nr 6 do Pogórze Górne | |
---|---|
Plac Kaszubski | 07:51 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 07:52 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 07:54 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 07:57 |
Janka Wiśniewskiego | 07:58 |
Energetyków | 08:00 |
Obłuże Centrum | 08:03 |
Kwiatkowskiego | 08:05 |
Sucharskiego | 08:06 |
Stare Obłuże | 08:07 |
Maciejewicza | 08:08 |
Galeria Szperk | 08:09 |
Staniewicza | 08:10 |
Sikorskiego [GDY] | 08:11 |
Steyera | 08:12 |
Pogórze Górne | 08:13 |
Kurs nr 7 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Pogórze Górne | 08:28 |
Steyera | 08:29 |
Sikorskiego [GDY] | 08:31 |
Staniewicza | 08:32 |
Maciejewicza | 08:34 |
Stare Obłuże | 08:35 |
Sucharskiego | 08:36 |
Kwiatkowskiego | 08:36 |
Obłuże Centrum | 08:39 |
Energetyków | 08:42 |
Janka Wiśniewskiego | 08:44 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 08:45 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 08:48 |
Plac Kaszubski | 08:50 |
Kurs nr 8 do Pogórze Górne | |
---|---|
Plac Kaszubski | 09:00 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 09:01 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 09:03 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 09:06 |
Janka Wiśniewskiego | 09:07 |
Energetyków | 09:09 |
Obłuże Centrum | 09:12 |
Kwiatkowskiego | 09:14 |
Sucharskiego | 09:15 |
Stare Obłuże | 09:16 |
Maciejewicza | 09:17 |
Galeria Szperk | 09:18 |
Staniewicza | 09:19 |
Sikorskiego [GDY] | 09:20 |
Steyera | 09:21 |
Pogórze Górne | 09:22 |
Kurs nr 9 do Baza na Pogórzu Dolnym | |
---|---|
Pogórze Górne | 09:22 |
Baza na Pogórzu Dolnym | 09:25 |
Kurs nr 10 do Pogórze Górne | |
---|---|
Baza na Pogórzu Dolnym | 10:01 |
Pogórze Górne | 10:04 |
Kurs nr 11 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Pogórze Górne | 10:08 |
Steyera | 10:09 |
Sikorskiego [GDY] | 10:11 |
Staniewicza | 10:12 |
Maciejewicza | 10:14 |
Stare Obłuże | 10:15 |
Sucharskiego | 10:16 |
Kwiatkowskiego | 10:16 |
Obłuże Centrum | 10:19 |
Energetyków | 10:22 |
Janka Wiśniewskiego | 10:24 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 10:25 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 10:28 |
Plac Kaszubski | 10:30 |
Kurs nr 12 do Suchy Dwór - Borchardta | |
---|---|
Plac Kaszubski | 10:40 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 10:41 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 10:43 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 10:46 |
Janka Wiśniewskiego | 10:47 |
Energetyków | 10:49 |
Obłuże Centrum | 10:52 |
Kwiatkowskiego | 10:54 |
Sucharskiego | 10:55 |
Stare Obłuże | 10:57 |
Maciejewicza | 10:58 |
Galeria Szperk | 10:59 |
Staniewicza | 11:00 |
Sikorskiego [GDY] | 11:01 |
Steyera | 11:03 |
Pogórze - Słowackiego | 11:04 |
Pogórze - Majakowskiego | 11:04 |
Pogórze - Szkolna | 11:05 |
Suchy Dwór - Szkolna | 11:06 |
Suchy Dwór - Świetlica | 11:07 |
Suchy Dwór - Kochanowskiego | 11:08 |
Suchy Dwór - Necla | 11:08 |
Suchy Dwór - Borchardta | 11:09 |
Kurs nr 13 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Suchy Dwór - Borchardta | 11:13 |
Suchy Dwór - Gombrowicza | 11:14 |
Suchy Dwór - Szkolna | 11:15 |
Pogórze - Szkolna | 11:16 |
Pogórze - Majakowskiego | 11:17 |
Pogórze Górne | 11:18 |
Steyera | 11:19 |
Sikorskiego [GDY] | 11:21 |
Staniewicza | 11:22 |
Maciejewicza | 11:24 |
Stare Obłuże | 11:25 |
Sucharskiego | 11:26 |
Kwiatkowskiego | 11:26 |
Obłuże Centrum | 11:29 |
Energetyków | 11:32 |
Janka Wiśniewskiego | 11:34 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 11:35 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 11:38 |
Plac Kaszubski | 11:40 |
Kurs nr 14 do Pogórze Górne | |
---|---|
Plac Kaszubski | 11:50 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 11:51 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 11:53 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 11:56 |
Janka Wiśniewskiego | 11:57 |
Energetyków | 11:59 |
Obłuże Centrum | 12:02 |
Kwiatkowskiego | 12:04 |
Sucharskiego | 12:05 |
Stare Obłuże | 12:07 |
Maciejewicza | 12:08 |
Galeria Szperk | 12:09 |
Staniewicza | 12:10 |
Sikorskiego [GDY] | 12:11 |
Steyera | 12:13 |
Pogórze Górne | 12:14 |
Kurs nr 15 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Pogórze Górne | 12:28 |
Steyera | 12:29 |
Sikorskiego [GDY] | 12:31 |
Staniewicza | 12:32 |
Maciejewicza | 12:34 |
Stare Obłuże | 12:35 |
Sucharskiego | 12:36 |
Kwiatkowskiego | 12:36 |
Obłuże Centrum | 12:39 |
Energetyków | 12:42 |
Janka Wiśniewskiego | 12:44 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 12:45 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 12:48 |
Plac Kaszubski | 12:50 |
Kurs nr 16 do Pogórze Górne | |
---|---|
Plac Kaszubski | 13:00 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 13:01 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 13:03 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 13:06 |
Janka Wiśniewskiego | 13:07 |
Energetyków | 13:09 |
Obłuże Centrum | 13:12 |
Kwiatkowskiego | 13:14 |
Sucharskiego | 13:15 |
Stare Obłuże | 13:17 |
Maciejewicza | 13:18 |
Galeria Szperk | 13:19 |
Staniewicza | 13:20 |
Sikorskiego [GDY] | 13:21 |
Steyera | 13:23 |
Pogórze Górne | 13:24 |
Kurs nr 17 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Pogórze Górne | 13:38 |
Steyera | 13:39 |
Sikorskiego [GDY] | 13:41 |
Staniewicza | 13:42 |
Maciejewicza | 13:44 |
Stare Obłuże | 13:45 |
Sucharskiego | 13:46 |
Kwiatkowskiego | 13:46 |
Obłuże Centrum | 13:49 |
Energetyków | 13:52 |
Janka Wiśniewskiego | 13:54 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 13:55 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 13:58 |
Plac Kaszubski | 14:00 |
Kurs nr 18 do Suchy Dwór - Borchardta | |
---|---|
Plac Kaszubski | 14:07 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 14:08 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 14:10 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 14:13 |
Janka Wiśniewskiego | 14:14 |
Energetyków | 14:16 |
Obłuże Centrum | 14:19 |
Kwiatkowskiego | 14:21 |
Sucharskiego | 14:22 |
Stare Obłuże | 14:24 |
Maciejewicza | 14:25 |
Galeria Szperk | 14:26 |
Staniewicza | 14:27 |
Sikorskiego [GDY] | 14:28 |
Steyera | 14:30 |
Pogórze - Słowackiego | 14:31 |
Pogórze - Majakowskiego | 14:31 |
Pogórze - Szkolna | 14:32 |
Suchy Dwór - Szkolna | 14:33 |
Suchy Dwór - Świetlica | 14:34 |
Suchy Dwór - Kochanowskiego | 14:35 |
Suchy Dwór - Necla | 14:35 |
Suchy Dwór - Borchardta | 14:36 |
Kurs nr 19 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Suchy Dwór - Borchardta | 14:44 |
Suchy Dwór - Gombrowicza | 14:45 |
Suchy Dwór - Szkolna | 14:46 |
Pogórze - Szkolna | 14:47 |
Pogórze - Majakowskiego | 14:48 |
Pogórze Górne | 14:49 |
Steyera | 14:50 |
Sikorskiego [GDY] | 14:52 |
Staniewicza | 14:53 |
Maciejewicza | 14:55 |
Stare Obłuże | 14:56 |
Sucharskiego | 14:57 |
Kwiatkowskiego | 14:57 |
Obłuże Centrum | 15:00 |
Energetyków | 15:03 |
Janka Wiśniewskiego | 15:05 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 15:06 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 15:09 |
Plac Kaszubski | 15:11 |
Kurs nr 20 do Pogórze Górne | |
---|---|
Plac Kaszubski | 15:17 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 15:18 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 15:20 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 15:23 |
Janka Wiśniewskiego | 15:24 |
Energetyków | 15:26 |
Obłuże Centrum | 15:29 |
Kwiatkowskiego | 15:31 |
Sucharskiego | 15:32 |
Stare Obłuże | 15:34 |
Maciejewicza | 15:35 |
Galeria Szperk | 15:36 |
Staniewicza | 15:37 |
Sikorskiego [GDY] | 15:38 |
Steyera | 15:40 |
Pogórze Górne | 15:41 |
Kurs nr 21 do Baza na Pogórzu Dolnym | |
---|---|
Pogórze Górne | 15:41 |
Baza na Pogórzu Dolnym | 15:44 |
Kurs nr 22 do Pogórze Górne | |
---|---|
Baza na Pogórzu Dolnym | 16:24 |
Pogórze Górne | 16:27 |
Kurs nr 23 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Pogórze Górne | 16:29 |
Steyera | 16:30 |
Sikorskiego [GDY] | 16:32 |
Staniewicza | 16:33 |
Maciejewicza | 16:35 |
Stare Obłuże | 16:36 |
Sucharskiego | 16:37 |
Kwiatkowskiego | 16:37 |
Obłuże Centrum | 16:40 |
Energetyków | 16:43 |
Janka Wiśniewskiego | 16:45 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 16:46 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 16:49 |
Plac Kaszubski | 16:51 |
Kurs nr 24 do Pogórze Górne | |
---|---|
Plac Kaszubski | 16:57 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 16:58 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 17:00 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 17:03 |
Janka Wiśniewskiego | 17:04 |
Energetyków | 17:06 |
Obłuże Centrum | 17:09 |
Kwiatkowskiego | 17:11 |
Sucharskiego | 17:12 |
Stare Obłuże | 17:14 |
Maciejewicza | 17:15 |
Galeria Szperk | 17:16 |
Staniewicza | 17:17 |
Sikorskiego [GDY] | 17:18 |
Steyera | 17:20 |
Pogórze Górne | 17:21 |
Kurs nr 25 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Pogórze Górne | 17:39 |
Steyera | 17:40 |
Sikorskiego [GDY] | 17:42 |
Staniewicza | 17:43 |
Maciejewicza | 17:45 |
Stare Obłuże | 17:46 |
Sucharskiego | 17:47 |
Kwiatkowskiego | 17:47 |
Obłuże Centrum | 17:50 |
Energetyków | 17:53 |
Janka Wiśniewskiego | 17:55 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 17:56 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 17:59 |
Plac Kaszubski | 18:01 |
Kurs nr 26 do Suchy Dwór - Borchardta | |
---|---|
Plac Kaszubski | 18:07 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 18:08 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 18:10 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 18:13 |
Janka Wiśniewskiego | 18:14 |
Energetyków | 18:16 |
Obłuże Centrum | 18:19 |
Kwiatkowskiego | 18:21 |
Sucharskiego | 18:22 |
Stare Obłuże | 18:24 |
Maciejewicza | 18:25 |
Galeria Szperk | 18:26 |
Staniewicza | 18:27 |
Sikorskiego [GDY] | 18:28 |
Steyera | 18:30 |
Pogórze - Słowackiego | 18:31 |
Pogórze - Majakowskiego | 18:31 |
Pogórze - Szkolna | 18:32 |
Suchy Dwór - Szkolna | 18:33 |
Suchy Dwór - Świetlica | 18:34 |
Suchy Dwór - Kochanowskiego | 18:35 |
Suchy Dwór - Necla | 18:35 |
Suchy Dwór - Borchardta | 18:36 |
Kurs nr 27 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Suchy Dwór - Borchardta | 18:47 |
Suchy Dwór - Gombrowicza | 18:48 |
Suchy Dwór - Szkolna | 18:49 |
Pogórze - Szkolna | 18:50 |
Pogórze - Majakowskiego | 18:51 |
Pogórze Górne | 18:52 |
Steyera | 18:53 |
Sikorskiego [GDY] | 18:55 |
Staniewicza | 18:56 |
Maciejewicza | 18:58 |
Stare Obłuże | 18:59 |
Sucharskiego | 19:00 |
Kwiatkowskiego | 19:00 |
Obłuże Centrum | 19:03 |
Energetyków | 19:05 |
Janka Wiśniewskiego | 19:07 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 19:08 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 19:11 |
Plac Kaszubski | 19:13 |
Kurs nr 28 do Pogórze Górne | |
---|---|
Plac Kaszubski | 19:23 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 19:24 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 19:26 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 19:29 |
Janka Wiśniewskiego | 19:30 |
Energetyków | 19:32 |
Obłuże Centrum | 19:35 |
Kwiatkowskiego | 19:37 |
Sucharskiego | 19:38 |
Stare Obłuże | 19:39 |
Maciejewicza | 19:40 |
Galeria Szperk | 19:41 |
Staniewicza | 19:42 |
Sikorskiego [GDY] | 19:43 |
Steyera | 19:44 |
Pogórze Górne | 19:45 |
Kurs nr 29 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym | |
---|---|
Pogórze Górne | 19:45 |
Czernickiego II | 19:46 |
Czernickiego I | 19:47 |
Baza na Pogórzu Dolnym | 19:48 |