Menu
09:10
Kurs nr 0 do Pogórze - Słowackiego | |
---|---|
Baza na Pogórzu Dolnym | 04:57 |
Pogórze - Słowackiego | 05:01 |
Kurs nr 1 do Suchy Dwór - Borchardta | |
---|---|
Pogórze - Słowackiego | 05:01 |
Pogórze - Majakowskiego | 05:01 |
Pogórze - Szkolna | 05:02 |
Suchy Dwór - Szkolna | 05:03 |
Suchy Dwór - Świetlica | 05:04 |
Suchy Dwór - Kochanowskiego | 05:05 |
Suchy Dwór - Necla | 05:05 |
Suchy Dwór - Borchardta | 05:06 |
Kurs nr 2 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Suchy Dwór - Borchardta | 05:08 |
Suchy Dwór - Gombrowicza | 05:09 |
Suchy Dwór - Szkolna | 05:10 |
Pogórze - Szkolna | 05:11 |
Pogórze - Majakowskiego | 05:12 |
Pogórze Górne | 05:13 |
Steyera | 05:14 |
Sikorskiego [GDY] | 05:16 |
Staniewicza | 05:17 |
Maciejewicza | 05:19 |
Stare Obłuże | 05:20 |
Sucharskiego | 05:21 |
Kwiatkowskiego | 05:21 |
Obłuże Centrum | 05:24 |
Energetyków | 05:26 |
Janka Wiśniewskiego | 05:28 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 05:29 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 05:32 |
Plac Kaszubski | 05:34 |
Kurs nr 3 do Suchy Dwór - Borchardta | |
---|---|
Plac Kaszubski | 05:43 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 05:44 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 05:46 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 05:49 |
Janka Wiśniewskiego | 05:50 |
Energetyków | 05:52 |
Obłuże Centrum | 05:55 |
Kwiatkowskiego | 05:57 |
Sucharskiego | 05:58 |
Stare Obłuże | 05:59 |
Maciejewicza | 06:00 |
Galeria Szperk | 06:01 |
Staniewicza | 06:02 |
Sikorskiego [GDY] | 06:03 |
Steyera | 06:04 |
Pogórze - Słowackiego | 06:05 |
Pogórze - Majakowskiego | 06:05 |
Pogórze - Szkolna | 06:06 |
Suchy Dwór - Szkolna | 06:07 |
Suchy Dwór - Świetlica | 06:08 |
Suchy Dwór - Kochanowskiego | 06:09 |
Suchy Dwór - Necla | 06:09 |
Suchy Dwór - Borchardta | 06:10 |
Kurs nr 4 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Suchy Dwór - Borchardta | 06:13 |
Suchy Dwór - Gombrowicza | 06:14 |
Suchy Dwór - Szkolna | 06:15 |
Pogórze - Szkolna | 06:16 |
Pogórze - Majakowskiego | 06:17 |
Pogórze Górne | 06:18 |
Steyera | 06:19 |
Sikorskiego [GDY] | 06:21 |
Staniewicza | 06:22 |
Maciejewicza | 06:24 |
Stare Obłuże | 06:25 |
Sucharskiego | 06:26 |
Kwiatkowskiego | 06:26 |
Obłuże Centrum | 06:29 |
Energetyków | 06:32 |
Janka Wiśniewskiego | 06:34 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 06:35 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 06:38 |
Plac Kaszubski | 06:40 |
Kurs nr 5 do Pogórze Górne | |
---|---|
Plac Kaszubski | 06:51 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 06:52 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 06:54 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 06:57 |
Janka Wiśniewskiego | 06:58 |
Energetyków | 07:00 |
Obłuże Centrum | 07:03 |
Kwiatkowskiego | 07:05 |
Sucharskiego | 07:06 |
Stare Obłuże | 07:07 |
Maciejewicza | 07:08 |
Galeria Szperk | 07:09 |
Staniewicza | 07:10 |
Sikorskiego [GDY] | 07:11 |
Steyera | 07:12 |
Pogórze Górne | 07:13 |
Kurs nr 6 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Pogórze Górne | 07:28 |
Steyera | 07:29 |
Sikorskiego [GDY] | 07:31 |
Staniewicza | 07:32 |
Maciejewicza | 07:34 |
Stare Obłuże | 07:35 |
Sucharskiego | 07:36 |
Kwiatkowskiego | 07:36 |
Obłuże Centrum | 07:40 |
Energetyków | 07:43 |
Janka Wiśniewskiego | 07:45 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 07:46 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 07:50 |
Plac Kaszubski | 07:52 |
Kurs nr 7 do Pogórze Górne | |
---|---|
Plac Kaszubski | 08:01 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 08:02 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 08:04 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 08:07 |
Janka Wiśniewskiego | 08:08 |
Energetyków | 08:10 |
Obłuże Centrum | 08:13 |
Kwiatkowskiego | 08:15 |
Sucharskiego | 08:16 |
Stare Obłuże | 08:17 |
Maciejewicza | 08:18 |
Galeria Szperk | 08:19 |
Staniewicza | 08:20 |
Sikorskiego [GDY] | 08:21 |
Steyera | 08:22 |
Pogórze Górne | 08:23 |
Kurs nr 8 do Baza na Pogórzu Dolnym | |
---|---|
Pogórze Górne | 08:23 |
Baza na Pogórzu Dolnym | 08:26 |
Kurs nr 9 do Pogórze Górne | |
---|---|
Baza na Pogórzu Dolnym | 09:03 |
Pogórze Górne | 09:06 |
Kurs nr 10 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Pogórze Górne | 09:08 |
Steyera | 09:09 |
Sikorskiego [GDY] | 09:11 |
Staniewicza | 09:12 |
Maciejewicza | 09:14 |
Stare Obłuże | 09:15 |
Sucharskiego | 09:16 |
Kwiatkowskiego | 09:16 |
Obłuże Centrum | 09:19 |
Energetyków | 09:22 |
Janka Wiśniewskiego | 09:24 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 09:25 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 09:28 |
Plac Kaszubski | 09:30 |
Kurs nr 11 do Suchy Dwór - Borchardta | |
---|---|
Plac Kaszubski | 09:40 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 09:41 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 09:43 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 09:46 |
Janka Wiśniewskiego | 09:47 |
Energetyków | 09:49 |
Obłuże Centrum | 09:52 |
Kwiatkowskiego | 09:54 |
Sucharskiego | 09:55 |
Stare Obłuże | 09:56 |
Maciejewicza | 09:57 |
Galeria Szperk | 09:58 |
Staniewicza | 09:59 |
Sikorskiego [GDY] | 10:00 |
Steyera | 10:01 |
Pogórze - Słowackiego | 10:02 |
Pogórze - Majakowskiego | 10:02 |
Pogórze - Szkolna | 10:03 |
Suchy Dwór - Szkolna | 10:04 |
Suchy Dwór - Świetlica | 10:05 |
Suchy Dwór - Kochanowskiego | 10:06 |
Suchy Dwór - Necla | 10:06 |
Suchy Dwór - Borchardta | 10:07 |
Kurs nr 12 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Suchy Dwór - Borchardta | 10:13 |
Suchy Dwór - Gombrowicza | 10:14 |
Suchy Dwór - Szkolna | 10:15 |
Pogórze - Szkolna | 10:16 |
Pogórze - Majakowskiego | 10:17 |
Pogórze Górne | 10:18 |
Steyera | 10:19 |
Sikorskiego [GDY] | 10:21 |
Staniewicza | 10:22 |
Maciejewicza | 10:24 |
Stare Obłuże | 10:25 |
Sucharskiego | 10:26 |
Kwiatkowskiego | 10:26 |
Obłuże Centrum | 10:29 |
Energetyków | 10:32 |
Janka Wiśniewskiego | 10:34 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 10:35 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 10:38 |
Plac Kaszubski | 10:40 |
Kurs nr 13 do Pogórze Górne | |
---|---|
Plac Kaszubski | 10:50 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 10:51 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 10:53 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 10:56 |
Janka Wiśniewskiego | 10:57 |
Energetyków | 10:59 |
Obłuże Centrum | 11:02 |
Kwiatkowskiego | 11:04 |
Sucharskiego | 11:05 |
Stare Obłuże | 11:07 |
Maciejewicza | 11:08 |
Galeria Szperk | 11:09 |
Staniewicza | 11:10 |
Sikorskiego [GDY] | 11:11 |
Steyera | 11:13 |
Pogórze Górne | 11:14 |
Kurs nr 14 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Pogórze Górne | 11:28 |
Steyera | 11:29 |
Sikorskiego [GDY] | 11:31 |
Staniewicza | 11:32 |
Maciejewicza | 11:34 |
Stare Obłuże | 11:35 |
Sucharskiego | 11:36 |
Kwiatkowskiego | 11:36 |
Obłuże Centrum | 11:39 |
Energetyków | 11:42 |
Janka Wiśniewskiego | 11:44 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 11:45 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 11:48 |
Plac Kaszubski | 11:50 |
Kurs nr 15 do Pogórze Górne | |
---|---|
Plac Kaszubski | 12:00 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 12:01 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 12:03 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 12:06 |
Janka Wiśniewskiego | 12:07 |
Energetyków | 12:09 |
Obłuże Centrum | 12:12 |
Kwiatkowskiego | 12:14 |
Sucharskiego | 12:15 |
Stare Obłuże | 12:17 |
Maciejewicza | 12:18 |
Galeria Szperk | 12:19 |
Staniewicza | 12:20 |
Sikorskiego [GDY] | 12:21 |
Steyera | 12:23 |
Pogórze Górne | 12:24 |
Kurs nr 16 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Pogórze Górne | 12:38 |
Steyera | 12:39 |
Sikorskiego [GDY] | 12:41 |
Staniewicza | 12:42 |
Maciejewicza | 12:44 |
Stare Obłuże | 12:45 |
Sucharskiego | 12:46 |
Kwiatkowskiego | 12:46 |
Obłuże Centrum | 12:49 |
Energetyków | 12:52 |
Janka Wiśniewskiego | 12:54 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 12:55 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 12:58 |
Plac Kaszubski | 13:00 |
Kurs nr 17 do Suchy Dwór - Borchardta | |
---|---|
Plac Kaszubski | 13:10 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 13:11 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 13:13 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 13:16 |
Janka Wiśniewskiego | 13:17 |
Energetyków | 13:19 |
Obłuże Centrum | 13:22 |
Kwiatkowskiego | 13:24 |
Sucharskiego | 13:25 |
Stare Obłuże | 13:27 |
Maciejewicza | 13:28 |
Galeria Szperk | 13:29 |
Staniewicza | 13:30 |
Sikorskiego [GDY] | 13:31 |
Steyera | 13:33 |
Pogórze - Słowackiego | 13:34 |
Pogórze - Majakowskiego | 13:34 |
Pogórze - Szkolna | 13:35 |
Suchy Dwór - Szkolna | 13:36 |
Suchy Dwór - Świetlica | 13:37 |
Suchy Dwór - Kochanowskiego | 13:38 |
Suchy Dwór - Necla | 13:38 |
Suchy Dwór - Borchardta | 13:39 |
Kurs nr 18 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Suchy Dwór - Borchardta | 13:43 |
Suchy Dwór - Gombrowicza | 13:44 |
Suchy Dwór - Szkolna | 13:45 |
Pogórze - Szkolna | 13:46 |
Pogórze - Majakowskiego | 13:47 |
Pogórze Górne | 13:48 |
Steyera | 13:49 |
Sikorskiego [GDY] | 13:51 |
Staniewicza | 13:52 |
Maciejewicza | 13:54 |
Stare Obłuże | 13:55 |
Sucharskiego | 13:56 |
Kwiatkowskiego | 13:56 |
Obłuże Centrum | 13:59 |
Energetyków | 14:02 |
Janka Wiśniewskiego | 14:04 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 14:05 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 14:08 |
Plac Kaszubski | 14:10 |
Kurs nr 19 do Pogórze Górne | |
---|---|
Plac Kaszubski | 14:17 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 14:18 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 14:20 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 14:23 |
Janka Wiśniewskiego | 14:24 |
Energetyków | 14:26 |
Obłuże Centrum | 14:29 |
Kwiatkowskiego | 14:31 |
Sucharskiego | 14:32 |
Stare Obłuże | 14:34 |
Maciejewicza | 14:35 |
Galeria Szperk | 14:36 |
Staniewicza | 14:37 |
Sikorskiego [GDY] | 14:38 |
Steyera | 14:40 |
Pogórze Górne | 14:41 |
Kurs nr 20 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Pogórze Górne | 14:59 |
Steyera | 15:00 |
Sikorskiego [GDY] | 15:02 |
Staniewicza | 15:03 |
Maciejewicza | 15:05 |
Stare Obłuże | 15:06 |
Sucharskiego | 15:07 |
Kwiatkowskiego | 15:07 |
Obłuże Centrum | 15:10 |
Energetyków | 15:13 |
Janka Wiśniewskiego | 15:15 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 15:16 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 15:19 |
Plac Kaszubski | 15:21 |
Kurs nr 21 do Pogórze Górne | |
---|---|
Plac Kaszubski | 15:27 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 15:28 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 15:30 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 15:33 |
Janka Wiśniewskiego | 15:34 |
Energetyków | 15:37 |
Obłuże Centrum | 15:40 |
Kwiatkowskiego | 15:42 |
Sucharskiego | 15:43 |
Stare Obłuże | 15:45 |
Maciejewicza | 15:46 |
Galeria Szperk | 15:47 |
Staniewicza | 15:48 |
Sikorskiego [GDY] | 15:49 |
Steyera | 15:51 |
Pogórze Górne | 15:52 |
Kurs nr 22 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Pogórze Górne | 16:09 |
Steyera | 16:10 |
Sikorskiego [GDY] | 16:12 |
Staniewicza | 16:13 |
Maciejewicza | 16:15 |
Stare Obłuże | 16:16 |
Sucharskiego | 16:17 |
Kwiatkowskiego | 16:17 |
Obłuże Centrum | 16:20 |
Energetyków | 16:23 |
Janka Wiśniewskiego | 16:25 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 16:26 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 16:30 |
Plac Kaszubski | 16:32 |
Kurs nr 23 do Suchy Dwór - Borchardta | |
---|---|
Plac Kaszubski | 16:37 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 16:38 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 16:40 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 16:43 |
Janka Wiśniewskiego | 16:44 |
Energetyków | 16:46 |
Obłuże Centrum | 16:49 |
Kwiatkowskiego | 16:51 |
Sucharskiego | 16:52 |
Stare Obłuże | 16:54 |
Maciejewicza | 16:55 |
Galeria Szperk | 16:56 |
Staniewicza | 16:57 |
Sikorskiego [GDY] | 16:58 |
Steyera | 17:00 |
Pogórze - Słowackiego | 17:01 |
Pogórze - Majakowskiego | 17:01 |
Pogórze - Szkolna | 17:02 |
Suchy Dwór - Szkolna | 17:03 |
Suchy Dwór - Świetlica | 17:04 |
Suchy Dwór - Kochanowskiego | 17:05 |
Suchy Dwór - Necla | 17:05 |
Suchy Dwór - Borchardta | 17:06 |
Kurs nr 24 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Suchy Dwór - Borchardta | 17:14 |
Suchy Dwór - Gombrowicza | 17:15 |
Suchy Dwór - Szkolna | 17:16 |
Pogórze - Szkolna | 17:17 |
Pogórze - Majakowskiego | 17:18 |
Pogórze Górne | 17:19 |
Steyera | 17:20 |
Sikorskiego [GDY] | 17:22 |
Staniewicza | 17:23 |
Maciejewicza | 17:25 |
Stare Obłuże | 17:26 |
Sucharskiego | 17:27 |
Kwiatkowskiego | 17:27 |
Obłuże Centrum | 17:30 |
Energetyków | 17:33 |
Janka Wiśniewskiego | 17:35 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 17:36 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 17:39 |
Plac Kaszubski | 17:41 |
Kurs nr 25 do Pogórze Górne | |
---|---|
Plac Kaszubski | 17:47 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 17:48 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 17:50 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 17:53 |
Janka Wiśniewskiego | 17:54 |
Energetyków | 17:56 |
Obłuże Centrum | 17:59 |
Kwiatkowskiego | 18:01 |
Sucharskiego | 18:02 |
Stare Obłuże | 18:04 |
Maciejewicza | 18:05 |
Galeria Szperk | 18:06 |
Staniewicza | 18:07 |
Sikorskiego [GDY] | 18:08 |
Steyera | 18:10 |
Pogórze Górne | 18:11 |
Kurs nr 26 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Pogórze Górne | 18:29 |
Steyera | 18:30 |
Sikorskiego [GDY] | 18:32 |
Staniewicza | 18:33 |
Maciejewicza | 18:35 |
Stare Obłuże | 18:36 |
Sucharskiego | 18:37 |
Kwiatkowskiego | 18:37 |
Obłuże Centrum | 18:40 |
Energetyków | 18:42 |
Janka Wiśniewskiego | 18:44 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 18:45 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 18:48 |
Plac Kaszubski | 18:50 |
Kurs nr 27 do Pogórze Górne | |
---|---|
Plac Kaszubski | 18:57 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 18:58 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 19:00 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 19:03 |
Janka Wiśniewskiego | 19:04 |
Energetyków | 19:06 |
Obłuże Centrum | 19:09 |
Kwiatkowskiego | 19:11 |
Sucharskiego | 19:12 |
Stare Obłuże | 19:13 |
Maciejewicza | 19:14 |
Galeria Szperk | 19:15 |
Staniewicza | 19:16 |
Sikorskiego [GDY] | 19:17 |
Steyera | 19:18 |
Pogórze Górne | 19:19 |
Kurs nr 28 do Baza na Pogórzu Dolnym | |
---|---|
Pogórze Górne | 19:19 |
Baza na Pogórzu Dolnym | 19:22 |
Kurs nr 29 do Pogórze Górne | |
---|---|
Baza na Pogórzu Dolnym | 20:00 |
Pogórze Górne | 20:03 |
Kurs nr 30 do Plac Kaszubski | |
---|---|
Pogórze Górne | 20:05 |
Steyera | 20:06 |
Sikorskiego [GDY] | 20:08 |
Staniewicza | 20:09 |
Maciejewicza | 20:11 |
Stare Obłuże | 20:12 |
Sucharskiego | 20:13 |
Kwiatkowskiego | 20:13 |
Obłuże Centrum | 20:16 |
Energetyków | 20:18 |
Janka Wiśniewskiego | 20:20 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 20:21 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 20:24 |
Plac Kaszubski | 20:26 |
Kurs nr 31 do Pogórze Górne | |
---|---|
Plac Kaszubski | 20:50 |
Plac Kaszubski - Jana z Kolna | 20:51 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 20:53 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 20:56 |
Janka Wiśniewskiego | 20:57 |
Energetyków | 20:59 |
Obłuże Centrum | 21:02 |
Kwiatkowskiego | 21:04 |
Sucharskiego | 21:05 |
Stare Obłuże | 21:06 |
Maciejewicza | 21:07 |
Galeria Szperk | 21:08 |
Staniewicza | 21:09 |
Sikorskiego [GDY] | 21:10 |
Steyera | 21:11 |
Pogórze Górne | 21:12 |
Kurs nr 32 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym | |
---|---|
Pogórze Górne | 21:12 |
Czernickiego II | 21:13 |
Czernickiego I | 21:14 |
Baza na Pogórzu Dolnym | 21:15 |