02:55
Kurs nr 20 do Wzgórze Św. Maksymiliana SKM
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:17
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:20
Kurs nr 21 do Pogórze Górne
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:20
Kilińskiego [GDY]17:22
Armii Krajowej17:24
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:32
Janka Wiśniewskiego17:33
Energetyków17:35
Obłuże Centrum17:38
Cechowa17:39
Bosmańska - Nasypowa17:40
Bosmańska - Zielona17:42
Dąbka - Zielona17:44
Dąbka - Zespół Szkół17:45
Turkusowa17:46
Stare Obłuże17:48
Maciejewicza17:49
Galeria Szperk17:50
Staniewicza17:51
Sikorskiego [GDY]17:52
Steyera17:53
Pogórze Górne17:54
Kurs nr 22 do Dom Marynarza
Pogórze Górne17:58
Steyera17:59
Sikorskiego [GDY]18:00
Staniewicza18:01
Maciejewicza18:03
Stare Obłuże18:04
Turkusowa18:05
Dąbka - Zespół Szkół18:06
Benisławskiego18:07
Dąbka - Zielona18:08
Bosmańska - Zielona18:10
Bosmańska - Nasypowa18:11
Cechowa18:13
Obłuże Centrum18:15
Energetyków18:18
Janka Wiśniewskiego18:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:25
Starowiejska [GDY]18:26
Armii Krajowej18:28
Kilińskiego [GDY]18:29
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:31
Urząd Miasta - Świętojańska18:32
Dom Marynarza18:34
Kurs nr 23 do Pogórze Górne
Dom Marynarza18:57
Piłsudskiego18:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:00
Kilińskiego [GDY]19:02
Armii Krajowej19:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:09
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:12
Janka Wiśniewskiego19:13
Energetyków19:15
Obłuże Centrum19:18
Cechowa19:19
Bosmańska - Nasypowa19:20
Bosmańska - Zielona19:22
Dąbka - Zielona19:24
Dąbka - Zespół Szkół19:25
Turkusowa19:26
Stare Obłuże19:28
Maciejewicza19:29
Galeria Szperk19:30
Staniewicza19:31
Sikorskiego [GDY]19:32
Steyera19:33
Pogórze Górne19:34
Kurs nr 24 do Dom Marynarza
Pogórze Górne19:38
Steyera19:39
Sikorskiego [GDY]19:40
Staniewicza19:41
Maciejewicza19:43
Stare Obłuże19:44
Turkusowa19:45
Dąbka - Zespół Szkół19:46
Benisławskiego19:47
Dąbka - Zielona19:48
Bosmańska - Zielona19:50
Bosmańska - Nasypowa19:51
Cechowa19:53
Obłuże Centrum19:54
Energetyków19:56
Janka Wiśniewskiego19:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:03
Starowiejska [GDY]20:04
Armii Krajowej20:06
Kilińskiego [GDY]20:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:09
Urząd Miasta - Świętojańska20:10
Dom Marynarza20:12
Kurs nr 25 do Pogórze - Pogórze Górne
Dom Marynarza20:29
Piłsudskiego20:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:32
Kilińskiego [GDY]20:33
Armii Krajowej20:35
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:43
Janka Wiśniewskiego20:44
Energetyków20:46
Obłuże Centrum20:49
Cechowa20:50
Bosmańska - Nasypowa20:51
Bosmańska - Zielona20:53
Dąbka - Zielona20:54
Dąbka - Zespół Szkół20:55
Turkusowa20:56
Stare Obłuże20:58
Maciejewicza20:59
Galeria Szperk21:00
Staniewicza21:01
Sikorskiego [GDY]21:02
Steyera21:03
Pogórze - Pogórze Górne21:04
Kurs nr 26 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne21:04
Baza na Pogórzu Dolnym21:07