• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
04:19
Kurs nr 0 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT05:12
Władysława IV [GDA]05:14
Nowy Port Góreckiego05:15
Marynarki Polskiej05:17
Śnieżna05:19
Stadion Energa Gdańsk05:21
Mostostal05:22
Żaglowa - AmberExpo05:23
Swojska05:25
Węzeł Kliniczna05:26
Twarda05:27
Stocznia Północna05:28
Stocznia SKM05:30
Plac Solidarności05:32
Dworzec Główny05:34
Hucisko05:37
Powstańców Warszawskich05:40
Paska05:41
Ciasna05:42
Zakopiańska05:43
Skrajna05:45
Siedlce05:47
Piekarnicza05:51
Belgradzka05:53
Warneńska05:55
Kolumba05:57
Brętowo PKM06:00
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM06:05
Brętowo PKM06:05
Kolumba06:08
Warneńska06:10
Belgradzka06:11
Piekarnicza06:13
Siedlce06:17
Skrajna06:18
Zakopiańska06:19
Ciasna06:20
Paska06:21
Powstańców Warszawskich06:23
Hucisko06:26
Dworzec Główny06:28
Plac Solidarności06:31
Stocznia SKM06:33
Stocznia Północna06:35
Twarda06:36
Węzeł Kliniczna06:37
Swojska06:38
Żaglowa - AmberExpo06:40
Mostostal06:41
Stadion Energa Gdańsk06:42
Śnieżna06:44
Marynarki Polskiej06:46
Plac Wolności06:47
Nowy Port Zajezdnia06:48
Zajezdnia NOWY PORT06:50
Kurs nr 2 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT06:57
Władysława IV [GDA]06:59
Nowy Port Góreckiego07:00
Marynarki Polskiej07:02
Śnieżna07:04
Stadion Energa Gdańsk07:06
Mostostal07:07
Żaglowa - AmberExpo07:08
Swojska07:10
Węzeł Kliniczna07:11
Twarda07:12
Stocznia Północna07:13
Stocznia SKM07:15
Plac Solidarności07:17
Dworzec Główny07:19
Hucisko07:22
Powstańców Warszawskich07:25
Paska07:26
Ciasna07:27
Zakopiańska07:28
Skrajna07:30
Siedlce07:32
Piekarnicza07:36
Belgradzka07:38
Warneńska07:40
Kolumba07:42
Brętowo PKM07:45
Kurs nr 3 do Nowy Port Góreckiego
Brętowo PKM07:55
Brętowo PKM07:55
Kolumba07:58
Warneńska08:00
Belgradzka08:01
Piekarnicza08:03
Siedlce08:07
Skrajna08:08
Zakopiańska08:09
Ciasna08:10
Paska08:11
Powstańców Warszawskich08:13
Hucisko08:16
Dworzec Główny08:18
Plac Solidarności08:21
Stocznia SKM08:23
Stocznia Północna08:25
Twarda08:26
Węzeł Kliniczna08:27
Swojska08:28
Żaglowa - AmberExpo08:30
Mostostal08:31
Stadion Energa Gdańsk08:32
Śnieżna08:34
Marynarki Polskiej08:36
Plac Wolności08:37
Władysława IV [GDA]08:39
Nowy Port Góreckiego08:40
Kurs nr 4 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego08:40
Marynarki Polskiej08:42
Śnieżna08:44
Stadion Energa Gdańsk08:46
Mostostal08:47
Żaglowa - AmberExpo08:48
Swojska08:50
Węzeł Kliniczna08:51
Twarda08:52
Stocznia Północna08:53
Stocznia SKM08:55
Plac Solidarności08:57
Dworzec Główny08:59
Hucisko09:02
Powstańców Warszawskich09:05
Paska09:06
Ciasna09:07
Zakopiańska09:08
Skrajna09:10
Siedlce09:12
Piekarnicza09:16
Belgradzka09:18
Warneńska09:20
Kolumba09:22
Brętowo PKM09:25
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM09:35
Brętowo PKM09:35
Kolumba09:38
Warneńska09:40
Belgradzka09:41
Piekarnicza09:43
Siedlce09:47
Skrajna09:48
Zakopiańska09:49
Ciasna09:50
Paska09:51
Powstańców Warszawskich09:53
Hucisko09:56
Dworzec Główny09:58
Plac Solidarności10:01
Stocznia SKM10:03
Stocznia Północna10:05
Twarda10:06
Węzeł Kliniczna10:07
Swojska10:08
Żaglowa - AmberExpo10:10
Mostostal10:11
Stadion Energa Gdańsk10:12
Śnieżna10:14
Marynarki Polskiej10:16
Plac Wolności10:17
Nowy Port Zajezdnia10:18
Zajezdnia NOWY PORT10:20
Kurs nr 6 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT10:37
Władysława IV [GDA]10:39
Nowy Port Góreckiego10:40
Marynarki Polskiej10:42
Śnieżna10:44
Stadion Energa Gdańsk10:46
Mostostal10:47
Żaglowa - AmberExpo10:48
Swojska10:50
Węzeł Kliniczna10:51
Twarda10:52
Stocznia Północna10:53
Stocznia SKM10:55
Plac Solidarności10:57
Dworzec Główny10:59
Hucisko11:02
Powstańców Warszawskich11:05
Paska11:06
Ciasna11:07
Zakopiańska11:08
Skrajna11:10
Siedlce11:12
Piekarnicza11:16
Belgradzka11:18
Warneńska11:20
Kolumba11:22
Brętowo PKM11:25
Kurs nr 7 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM11:35
Brętowo PKM11:35
Kolumba11:38
Warneńska11:40
Belgradzka11:41
Piekarnicza11:43
Siedlce11:47
Skrajna11:48
Zakopiańska11:49
Ciasna11:50
Paska11:51
Powstańców Warszawskich11:53
Hucisko11:56
Dworzec Główny11:58
Plac Solidarności12:01
Stocznia SKM12:03
Stocznia Północna12:05
Twarda12:06
Węzeł Kliniczna12:07
Swojska12:08
Żaglowa - AmberExpo12:10
Mostostal12:11
Stadion Energa Gdańsk12:12
Śnieżna12:14
Marynarki Polskiej12:16
Plac Wolności12:17
Nowy Port Zajezdnia12:18
Zajezdnia NOWY PORT12:20
Kurs nr 8 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT12:37
Władysława IV [GDA]12:39
Nowy Port Góreckiego12:40
Marynarki Polskiej12:42
Śnieżna12:44
Stadion Energa Gdańsk12:46
Mostostal12:47
Żaglowa - AmberExpo12:48
Swojska12:50
Węzeł Kliniczna12:51
Twarda12:52
Stocznia Północna12:53
Stocznia SKM12:55
Plac Solidarności12:57
Dworzec Główny12:59
Hucisko13:02
Powstańców Warszawskich13:05
Paska13:06
Ciasna13:07
Zakopiańska13:08
Skrajna13:10
Siedlce13:12
Piekarnicza13:16
Belgradzka13:18
Warneńska13:20
Kolumba13:22
Brętowo PKM13:25
Kurs nr 9 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM13:35
Brętowo PKM13:35
Kolumba13:38
Warneńska13:40
Belgradzka13:41
Piekarnicza13:43
Siedlce13:47
Skrajna13:48
Zakopiańska13:49
Ciasna13:50
Paska13:51
Powstańców Warszawskich13:53
Hucisko13:56
Dworzec Główny13:58
Plac Solidarności14:01
Stocznia SKM14:03
Stocznia Północna14:05
Twarda14:06
Węzeł Kliniczna14:07
Swojska14:08
Żaglowa - AmberExpo14:10
Mostostal14:11
Stadion Energa Gdańsk14:12
Śnieżna14:14
Marynarki Polskiej14:16
Plac Wolności14:17
Nowy Port Zajezdnia14:18
Zajezdnia NOWY PORT14:20
Kurs nr 10 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT14:37
Władysława IV [GDA]14:39
Nowy Port Góreckiego14:40
Marynarki Polskiej14:42
Śnieżna14:44
Stadion Energa Gdańsk14:46
Mostostal14:47
Żaglowa - AmberExpo14:48
Swojska14:50
Węzeł Kliniczna14:51
Twarda14:52
Stocznia Północna14:53
Stocznia SKM14:55
Plac Solidarności14:57
Dworzec Główny14:59
Hucisko15:02
Powstańców Warszawskich15:05
Paska15:06
Ciasna15:07
Zakopiańska15:08
Skrajna15:10
Siedlce15:12
Piekarnicza15:16
Belgradzka15:18
Warneńska15:20
Kolumba15:22
Brętowo PKM15:25
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM15:35
Brętowo PKM15:35
Kolumba15:38
Warneńska15:40
Belgradzka15:41
Piekarnicza15:43
Siedlce15:47
Skrajna15:48
Zakopiańska15:49
Ciasna15:50
Paska15:51
Powstańców Warszawskich15:53
Hucisko15:56
Dworzec Główny15:58
Plac Solidarności16:01
Stocznia SKM16:03
Stocznia Północna16:05
Twarda16:06
Węzeł Kliniczna16:07
Swojska16:08
Żaglowa - AmberExpo16:10
Mostostal16:11
Stadion Energa Gdańsk16:12
Śnieżna16:14
Marynarki Polskiej16:16
Plac Wolności16:17
Nowy Port Zajezdnia16:18
Zajezdnia NOWY PORT16:20
Kurs nr 12 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT16:37
Władysława IV [GDA]16:39
Nowy Port Góreckiego16:40
Marynarki Polskiej16:42
Śnieżna16:44
Stadion Energa Gdańsk16:46
Mostostal16:47
Żaglowa - AmberExpo16:48
Swojska16:50
Węzeł Kliniczna16:51
Twarda16:52
Stocznia Północna16:53
Stocznia SKM16:55
Plac Solidarności16:57
Dworzec Główny16:59
Hucisko17:02
Powstańców Warszawskich17:05
Paska17:06
Ciasna17:07
Zakopiańska17:08
Skrajna17:10
Siedlce17:12
Piekarnicza17:16
Belgradzka17:18
Warneńska17:20
Kolumba17:22
Brętowo PKM17:25
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM17:35
Brętowo PKM17:35
Kolumba17:38
Warneńska17:40
Belgradzka17:41
Piekarnicza17:43
Siedlce17:47
Skrajna17:48
Zakopiańska17:49
Ciasna17:50
Paska17:51
Powstańców Warszawskich17:53
Hucisko17:56
Dworzec Główny17:58
Plac Solidarności18:01
Stocznia SKM18:03
Stocznia Północna18:05
Twarda18:06
Węzeł Kliniczna18:07
Swojska18:08
Żaglowa - AmberExpo18:10
Mostostal18:11
Stadion Energa Gdańsk18:12
Śnieżna18:14
Marynarki Polskiej18:16
Plac Wolności18:17
Nowy Port Zajezdnia18:18
Zajezdnia NOWY PORT18:20
Kurs nr 14 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT18:37
Władysława IV [GDA]18:39
Nowy Port Góreckiego18:40
Marynarki Polskiej18:42
Śnieżna18:44
Stadion Energa Gdańsk18:46
Mostostal18:47
Żaglowa - AmberExpo18:48
Swojska18:50
Węzeł Kliniczna18:51
Twarda18:52
Stocznia Północna18:53
Stocznia SKM18:55
Plac Solidarności18:57
Dworzec Główny18:59
Hucisko19:02
Powstańców Warszawskich19:05
Paska19:06
Ciasna19:07
Zakopiańska19:08
Skrajna19:10
Siedlce19:12
Piekarnicza19:16
Belgradzka19:18
Warneńska19:20
Kolumba19:22
Brętowo PKM19:25
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM19:35
Brętowo PKM19:35
Kolumba19:38
Warneńska19:40
Belgradzka19:41
Piekarnicza19:43
Siedlce19:47
Skrajna19:48
Zakopiańska19:49
Ciasna19:50
Paska19:51
Powstańców Warszawskich19:53
Hucisko19:56
Dworzec Główny19:58
Plac Solidarności20:01
Stocznia SKM20:03
Stocznia Północna20:05
Twarda20:06
Węzeł Kliniczna20:07
Swojska20:08
Żaglowa - AmberExpo20:10
Mostostal20:11
Stadion Energa Gdańsk20:12
Śnieżna20:14
Marynarki Polskiej20:16
Plac Wolności20:17
Nowy Port Zajezdnia20:18
Zajezdnia NOWY PORT20:20
Kurs nr 16 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT20:42
Władysława IV [GDA]20:44
Nowy Port Góreckiego20:45
Marynarki Polskiej20:47
Śnieżna20:49
Stadion Energa Gdańsk20:51
Mostostal20:52
Żaglowa - AmberExpo20:53
Swojska20:55
Węzeł Kliniczna20:56
Twarda20:57
Stocznia Północna20:58
Stocznia SKM21:00
Plac Solidarności21:02
Dworzec Główny21:04
Hucisko21:07
Powstańców Warszawskich21:10
Paska21:11
Ciasna21:12
Zakopiańska21:13
Skrajna21:15
Siedlce21:17
Piekarnicza21:21
Belgradzka21:23
Warneńska21:25
Kolumba21:27
Brętowo PKM21:30
Kurs nr 17 do Nowy Port Góreckiego
Brętowo PKM21:35
Brętowo PKM21:35
Kolumba21:38
Warneńska21:40
Belgradzka21:41
Piekarnicza21:43
Siedlce21:47
Skrajna21:48
Zakopiańska21:49
Ciasna21:50
Paska21:51
Powstańców Warszawskich21:53
Hucisko21:56
Dworzec Główny21:58
Plac Solidarności22:01
Stocznia SKM22:03
Stocznia Północna22:05
Twarda22:06
Węzeł Kliniczna22:07
Swojska22:08
Żaglowa - AmberExpo22:10
Mostostal22:11
Stadion Energa Gdańsk22:12
Śnieżna22:14
Marynarki Polskiej22:16
Plac Wolności22:17
Władysława IV [GDA]22:19
Nowy Port Góreckiego22:20
Kurs nr 18 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego22:20
Marynarki Polskiej22:22
Śnieżna22:24
Stadion Energa Gdańsk22:26
Mostostal22:27
Żaglowa - AmberExpo22:28
Swojska22:30
Węzeł Kliniczna22:31
Twarda22:32
Stocznia Północna22:33
Stocznia SKM22:35
Plac Solidarności22:37
Dworzec Główny22:39
Hucisko22:42
Powstańców Warszawskich22:44
Paska22:45
Ciasna22:46
Zakopiańska22:47
Skrajna22:48
Siedlce22:50
Piekarnicza22:54
Belgradzka22:56
Warneńska22:58
Kolumba23:00
Brętowo PKM23:03
Kurs nr 19 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM23:12
Brętowo PKM23:12
Kolumba23:15
Warneńska23:17
Belgradzka23:18
Piekarnicza23:20
Siedlce23:24
Skrajna23:25
Zakopiańska23:26
Ciasna23:27
Paska23:28
Powstańców Warszawskich23:30
Hucisko23:33
Dworzec Główny23:35
Plac Solidarności23:38
Stocznia SKM23:39
Stocznia Północna23:41
Twarda23:42
Węzeł Kliniczna23:43
Swojska23:44
Żaglowa - AmberExpo23:45
Mostostal23:46
Stadion Energa Gdańsk23:47
Śnieżna23:49
Marynarki Polskiej23:51
Plac Wolności23:52
Nowy Port Zajezdnia23:53
Zajezdnia NOWY PORT23:55