• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:42
Kurs nr 0 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT04:17
Władysława IV [GDA]04:19
Nowy Port Góreckiego04:20
Marynarki Polskiej04:22
Śnieżna04:24
Stadion04:26
Mostostal04:27
Żaglowa - AmberExpo04:28
Swojska04:30
Węzeł Kliniczna04:31
Twarda04:32
Stocznia Północna04:33
Stocznia SKM04:35
Plac Solidarności04:37
Dworzec Główny04:39
Hucisko04:42
Powstańców Warszawskich04:45
Paska04:47
Ciasna04:48
Zakopiańska04:49
Skrajna04:50
Siedlce04:52
Piekarnicza04:55
Belgradzka04:56
Warneńska04:58
Kolumba05:00
Brętowo PKM05:03
Brętowo PKM05:04
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM05:15
Brętowo PKM05:16
Kolumba05:18
Warneńska05:20
Belgradzka05:21
Piekarnicza05:23
Siedlce05:26
Skrajna05:27
Zakopiańska05:28
Ciasna05:29
Paska05:30
Powstańców Warszawskich05:32
Hucisko05:35
Dworzec Główny05:37
Plac Solidarności05:40
Stocznia SKM05:42
Stocznia Północna05:44
Twarda05:45
Węzeł Kliniczna05:46
Swojska05:47
Żaglowa - AmberExpo05:49
Mostostal05:50
Stadion05:51
Śnieżna05:53
Marynarki Polskiej05:55
Plac Wolności05:56
Nowy Port Zajezdnia05:57
Zajezdnia NOWY PORT05:59
Kurs nr 2 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT06:11
Władysława IV [GDA]06:13
Nowy Port Góreckiego06:14
Marynarki Polskiej06:16
Śnieżna06:18
Stadion06:20
Mostostal06:21
Żaglowa - AmberExpo06:22
Swojska06:24
Węzeł Kliniczna06:25
Twarda06:26
Stocznia Północna06:27
Stocznia SKM06:29
Plac Solidarności06:31
Dworzec Główny06:33
Hucisko06:36
Powstańców Warszawskich06:39
Paska06:41
Ciasna06:42
Zakopiańska06:43
Skrajna06:44
Siedlce06:46
Piekarnicza06:49
Belgradzka06:50
Warneńska06:52
Kolumba06:54
Brętowo PKM06:57
Brętowo PKM06:58
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM07:08
Brętowo PKM07:09
Kolumba07:11
Warneńska07:13
Belgradzka07:14
Piekarnicza07:16
Siedlce07:19
Skrajna07:20
Zakopiańska07:21
Ciasna07:22
Paska07:23
Powstańców Warszawskich07:25
Hucisko07:28
Dworzec Główny07:30
Plac Solidarności07:33
Stocznia SKM07:35
Stocznia Północna07:37
Twarda07:38
Węzeł Kliniczna07:39
Swojska07:40
Żaglowa - AmberExpo07:42
Mostostal07:43
Stadion07:44
Śnieżna07:46
Marynarki Polskiej07:48
Plac Wolności07:49
Nowy Port Zajezdnia07:50
Zajezdnia NOWY PORT07:52
Kurs nr 4 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT08:31
Władysława IV [GDA]08:33
Nowy Port Góreckiego08:34
Marynarki Polskiej08:36
Śnieżna08:38
Stadion08:40
Mostostal08:41
Żaglowa - AmberExpo08:42
Swojska08:44
Węzeł Kliniczna08:45
Twarda08:46
Stocznia Północna08:47
Stocznia SKM08:49
Plac Solidarności08:51
Dworzec Główny08:53
Hucisko08:56
Powstańców Warszawskich08:59
Paska09:01
Ciasna09:02
Zakopiańska09:03
Skrajna09:04
Siedlce09:06
Piekarnicza09:09
Belgradzka09:10
Warneńska09:12
Kolumba09:14
Brętowo PKM09:17
Brętowo PKM09:18
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM09:22
Brętowo PKM09:23
Kolumba09:25
Warneńska09:27
Belgradzka09:28
Piekarnicza09:30
Siedlce09:33
Skrajna09:34
Zakopiańska09:35
Ciasna09:36
Paska09:37
Powstańców Warszawskich09:39
Hucisko09:42
Dworzec Główny09:44
Plac Solidarności09:47
Stocznia SKM09:49
Stocznia Północna09:51
Twarda09:52
Węzeł Kliniczna09:53
Swojska09:54
Żaglowa - AmberExpo09:56
Mostostal09:57
Stadion09:58
Śnieżna10:00
Marynarki Polskiej10:02
Plac Wolności10:03
Nowy Port Zajezdnia10:04
Zajezdnia NOWY PORT10:06
Kurs nr 6 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT10:21
Władysława IV [GDA]10:23
Nowy Port Góreckiego10:24
Marynarki Polskiej10:26
Śnieżna10:28
Stadion10:30
Mostostal10:31
Żaglowa - AmberExpo10:32
Swojska10:34
Węzeł Kliniczna10:35
Twarda10:36
Stocznia Północna10:37
Stocznia SKM10:39
Plac Solidarności10:41
Dworzec Główny10:43
Hucisko10:46
Powstańców Warszawskich10:49
Paska10:51
Ciasna10:52
Zakopiańska10:53
Skrajna10:54
Siedlce10:56
Piekarnicza10:59
Belgradzka11:00
Warneńska11:02
Kolumba11:04
Brętowo PKM11:07
Brętowo PKM11:08
Kurs nr 7 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM11:12
Brętowo PKM11:13
Kolumba11:15
Warneńska11:17
Belgradzka11:18
Piekarnicza11:20
Siedlce11:23
Skrajna11:24
Zakopiańska11:25
Ciasna11:26
Paska11:27
Powstańców Warszawskich11:29
Hucisko11:32
Dworzec Główny11:34
Plac Solidarności11:37
Stocznia SKM11:39
Stocznia Północna11:41
Twarda11:42
Węzeł Kliniczna11:43
Swojska11:44
Żaglowa - AmberExpo11:46
Mostostal11:47
Stadion11:48
Śnieżna11:50
Marynarki Polskiej11:52
Plac Wolności11:53
Nowy Port Zajezdnia11:54
Zajezdnia NOWY PORT11:56
Kurs nr 8 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT12:11
Władysława IV [GDA]12:13
Nowy Port Góreckiego12:14
Marynarki Polskiej12:16
Śnieżna12:18
Stadion12:20
Mostostal12:21
Żaglowa - AmberExpo12:22
Swojska12:24
Węzeł Kliniczna12:25
Twarda12:26
Stocznia Północna12:27
Stocznia SKM12:29
Plac Solidarności12:31
Dworzec Główny12:33
Hucisko12:36
Powstańców Warszawskich12:39
Paska12:41
Ciasna12:42
Zakopiańska12:43
Skrajna12:44
Siedlce12:46
Piekarnicza12:49
Belgradzka12:50
Warneńska12:52
Kolumba12:54
Brętowo PKM12:57
Brętowo PKM12:58
Kurs nr 9 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM13:02
Brętowo PKM13:03
Kolumba13:05
Warneńska13:07
Belgradzka13:08
Piekarnicza13:10
Siedlce13:13
Skrajna13:14
Zakopiańska13:15
Ciasna13:16
Paska13:17
Powstańców Warszawskich13:19
Hucisko13:22
Dworzec Główny13:24
Plac Solidarności13:27
Stocznia SKM13:29
Stocznia Północna13:31
Twarda13:32
Węzeł Kliniczna13:33
Swojska13:34
Żaglowa - AmberExpo13:36
Mostostal13:37
Stadion13:38
Śnieżna13:40
Marynarki Polskiej13:42
Plac Wolności13:43
Nowy Port Zajezdnia13:44
Zajezdnia NOWY PORT13:46
Kurs nr 10 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT14:01
Władysława IV [GDA]14:03
Nowy Port Góreckiego14:04
Marynarki Polskiej14:06
Śnieżna14:08
Stadion14:10
Mostostal14:11
Żaglowa - AmberExpo14:12
Swojska14:14
Węzeł Kliniczna14:15
Twarda14:16
Stocznia Północna14:17
Stocznia SKM14:19
Plac Solidarności14:21
Dworzec Główny14:23
Hucisko14:26
Powstańców Warszawskich14:29
Paska14:31
Ciasna14:32
Zakopiańska14:33
Skrajna14:34
Siedlce14:36
Piekarnicza14:39
Belgradzka14:40
Warneńska14:42
Kolumba14:44
Brętowo PKM14:47
Brętowo PKM14:48
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM14:58
Brętowo PKM14:59
Kolumba15:01
Warneńska15:03
Belgradzka15:04
Piekarnicza15:06
Siedlce15:09
Skrajna15:10
Zakopiańska15:11
Ciasna15:12
Paska15:13
Powstańców Warszawskich15:15
Hucisko15:18
Dworzec Główny15:20
Plac Solidarności15:23
Stocznia SKM15:25
Stocznia Północna15:27
Twarda15:28
Węzeł Kliniczna15:29
Swojska15:30
Żaglowa - AmberExpo15:32
Mostostal15:33
Stadion15:34
Śnieżna15:36
Marynarki Polskiej15:38
Plac Wolności15:39
Nowy Port Zajezdnia15:40
Zajezdnia NOWY PORT15:42
Kurs nr 12 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT15:51
Władysława IV [GDA]15:53
Nowy Port Góreckiego15:54
Marynarki Polskiej15:56
Śnieżna15:58
Stadion16:00
Mostostal16:01
Żaglowa - AmberExpo16:02
Swojska16:04
Węzeł Kliniczna16:05
Twarda16:06
Stocznia Północna16:07
Stocznia SKM16:09
Plac Solidarności16:11
Dworzec Główny16:13
Hucisko16:16
Powstańców Warszawskich16:19
Paska16:21
Ciasna16:22
Zakopiańska16:23
Skrajna16:24
Siedlce16:26
Piekarnicza16:29
Belgradzka16:30
Warneńska16:32
Kolumba16:34
Brętowo PKM16:37
Brętowo PKM16:38
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM16:48
Brętowo PKM16:49
Kolumba16:51
Warneńska16:53
Belgradzka16:54
Piekarnicza16:56
Siedlce16:59
Skrajna17:00
Zakopiańska17:01
Ciasna17:02
Paska17:03
Powstańców Warszawskich17:05
Hucisko17:08
Dworzec Główny17:10
Plac Solidarności17:13
Stocznia SKM17:15
Stocznia Północna17:17
Twarda17:18
Węzeł Kliniczna17:19
Swojska17:20
Żaglowa - AmberExpo17:22
Mostostal17:23
Stadion17:24
Śnieżna17:26
Marynarki Polskiej17:28
Plac Wolności17:29
Nowy Port Zajezdnia17:30
Zajezdnia NOWY PORT17:32
Kurs nr 14 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT17:56
Władysława IV [GDA]17:58
Nowy Port Góreckiego17:59
Marynarki Polskiej18:01
Śnieżna18:03
Stadion18:05
Mostostal18:06
Żaglowa - AmberExpo18:07
Swojska18:09
Węzeł Kliniczna18:10
Twarda18:11
Stocznia Północna18:12
Stocznia SKM18:14
Plac Solidarności18:16
Dworzec Główny18:18
Hucisko18:21
Powstańców Warszawskich18:24
Paska18:26
Ciasna18:27
Zakopiańska18:28
Skrajna18:29
Siedlce18:31
Piekarnicza18:34
Belgradzka18:35
Warneńska18:37
Kolumba18:39
Brętowo PKM18:42
Brętowo PKM18:43
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM18:54
Brętowo PKM18:55
Kolumba18:57
Warneńska18:59
Belgradzka19:00
Piekarnicza19:02
Siedlce19:05
Skrajna19:06
Zakopiańska19:07
Ciasna19:08
Paska19:09
Powstańców Warszawskich19:11
Hucisko19:14
Dworzec Główny19:16
Plac Solidarności19:19
Stocznia SKM19:21
Stocznia Północna19:23
Twarda19:24
Węzeł Kliniczna19:25
Swojska19:26
Żaglowa - AmberExpo19:28
Mostostal19:29
Stadion19:30
Śnieżna19:32
Marynarki Polskiej19:34
Plac Wolności19:35
Nowy Port Zajezdnia19:36
Zajezdnia NOWY PORT19:38
Kurs nr 16 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT19:56
Władysława IV [GDA]19:58
Nowy Port Góreckiego19:59
Marynarki Polskiej20:01
Śnieżna20:03
Stadion20:05
Mostostal20:06
Żaglowa - AmberExpo20:07
Swojska20:09
Węzeł Kliniczna20:10
Twarda20:11
Stocznia Północna20:12
Stocznia SKM20:14
Plac Solidarności20:16
Dworzec Główny20:18
Hucisko20:21
Powstańców Warszawskich20:24
Paska20:26
Ciasna20:27
Zakopiańska20:28
Skrajna20:29
Siedlce20:31
Piekarnicza20:34
Belgradzka20:35
Warneńska20:37
Kolumba20:39
Brętowo PKM20:42
Brętowo PKM20:43
Kurs nr 17 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM20:56
Brętowo PKM20:57
Kolumba20:59
Warneńska21:01
Belgradzka21:02
Piekarnicza21:04
Siedlce21:07
Skrajna21:08
Zakopiańska21:09
Ciasna21:10
Paska21:11
Powstańców Warszawskich21:13
Hucisko21:16
Dworzec Główny21:18
Plac Solidarności21:21
Stocznia SKM21:23
Stocznia Północna21:25
Twarda21:26
Węzeł Kliniczna21:27
Swojska21:28
Żaglowa - AmberExpo21:30
Mostostal21:31
Stadion21:32
Śnieżna21:34
Marynarki Polskiej21:36
Plac Wolności21:37
Nowy Port Zajezdnia21:38
Zajezdnia NOWY PORT21:40
Kurs nr 18 do Węzeł Groddecka
Zajezdnia NOWY PORT21:55
Władysława IV [GDA]21:57
Nowy Port Góreckiego21:58
Marynarki Polskiej22:00
Śnieżna22:02
Stadion22:04
Mostostal22:05
Żaglowa - AmberExpo22:06
Swojska22:08
Węzeł Kliniczna22:09
Twarda22:10
Stocznia Północna22:11
Stocznia SKM22:13
Plac Solidarności22:15
Dworzec Główny22:17
Brama Wyżynna22:20
Śródmieście SKM22:23
Węzeł Groddecka22:24
Kurs nr 19 do Zajezdnia NOWY PORT
Węzeł Groddecka22:39
Urząd Miejski22:41
Hucisko22:43
Dworzec Główny22:45
Plac Solidarności22:48
Stocznia SKM22:49
Stocznia Północna22:51
Twarda22:52
Węzeł Kliniczna22:53
Swojska22:54
Żaglowa - AmberExpo22:55
Mostostal22:56
Stadion22:57
Śnieżna22:59
Marynarki Polskiej23:01
Plac Wolności23:02
Nowy Port Zajezdnia23:03
Zajezdnia NOWY PORT23:05