• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:48
Kurs nr 2 do Mechelinki - Przystań
Redłowo Szpital05:43
Powstań Chłopskich05:44
Ruchu Oporu05:45
Centrum Nauki Experyment05:47
Harcerska05:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:50
Kilińskiego [GDY]05:51
Armii Krajowej05:53
3 Maja [GDY]05:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:56
Bpa Okoniewskiego05:57
Stocznia SKM - Morska05:58
Uniwersytet Morski05:59
Mireckiego06:00
Kalksztajnów06:01
Morska - Estakada06:03
Hutnicza - Estakada06:05
Gołębia06:08
Elektrociepłownia - Kontenerowa06:10
Terminal Kontenerowy06:12
Obłuże Centrum06:14
Kuśnierska06:16
Podgórska06:17
Żeliwna06:19
Żelazna06:20
Pogórze Dolne06:21
Czernickiego I06:22
Czernickiego II06:23
Pogórze Górne06:24
Pogórze - Pułaskiego06:25
Pogórze - Dobke06:26
Pogórze - Herberta06:27
Kosakowo - Centrum Sportowe06:28
Kosakowo - Centrum Handlowe06:28
Kosakowo - Urząd Gminy06:29
Kosakowo - Staw06:30
Kosakowo - Krokusowa06:31
Kosakowo - Tulipanowa06:32
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna06:33
Kosakowo - Cmentarz Komunalny06:34
Mosty - Brzozowa06:36
Mosty - Wierzbowa06:37
Mosty - Ogrodowa06:38
Mosty - Szkoła06:39
Mechelinki - Przystań06:41
Kurs nr 3 do Redłowo Szpital
Mechelinki - Przystań06:46
Mosty - Szkoła06:47
Mosty - Ogrodowa06:47
Mosty - Wierzbowa06:49
Mosty - Brzozowa06:51
Kosakowo - Złote Piaski06:53
Kosakowo - Cmentarz Komunalny06:56
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna06:57
Kosakowo - Tulipanowa06:58
Kosakowo - Krokusowa06:59
Kosakowo - Staw07:00
Kosakowo - Urząd Gminy07:01
Kosakowo - Centrum Sportowe07:02
Pogórze - Herberta07:03
Pogórze - Dobke07:04
Pogórze - Pułaskiego07:05
Pogórze Górne07:07
Czernickiego II07:08
Czernickiego I07:09
Pogórze Dolne07:11
Żelazna07:12
Żeliwna07:13
Podgórska07:15
Kuśnierska07:16
Obłuże Centrum07:17
Terminal Kontenerowy07:19
Gołębia07:20
Hutnicza - Estakada07:23
Morska - Estakada07:26
Kalksztajnów07:28
Mireckiego07:30
Uniwersytet Morski07:32
Stocznia SKM - Morska07:33
Bpa Okoniewskiego07:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:36
3 Maja [GDY]07:37
Armii Krajowej07:39
Kilińskiego [GDY]07:40
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:42
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:43
Harcerska07:44
Centrum Nauki Experyment07:46
Lutycka07:47
Ruchu Oporu07:48
Powstań Chłopskich07:49
Redłowo Szpital07:50
Kurs nr 4 jako 700 do Kacze Buki
Redłowo Szpital08:01
Powstań Chłopskich08:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:04
Zwycięstwa - Wielkopolska08:06
Plac Górnośląski08:08
Łowicka [GDY]08:10
Olgierda08:11
Lidzka08:12
Racławicka08:13
Karwiny PKM08:15
Nałkowskiej08:16
Źródło Marii08:17
Myśliwska [GDY]08:19
Krzemowa08:23
Kacze Buki08:24
Kacze Buki08:24