• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:25
Kurs nr 4 do Mechelinki - Przystań
Redłowo Szpital08:51
Powstań Chłopskich08:52
Ruchu Oporu08:53
Centrum Nauki Experyment08:55
Harcerska08:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:58
Kilińskiego [GDY]09:00
Armii Krajowej09:02
3 Maja [GDY]09:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:05
Bpa Okoniewskiego09:06
Stocznia SKM - Morska09:07
Uniwersytet Morski09:08
Mireckiego09:09
Kalksztajnów09:10
Morska - Estakada09:12
Hutnicza - Estakada09:14
Terminal Promowy09:18
Obłuże Centrum09:20
Kuśnierska09:22
Podgórska09:23
Żeliwna09:25
Żelazna09:26
Pogórze Dolne09:27
Czernickiego09:29
Pogórze Górne09:30
Pogórze - Pułaskiego09:31
Pogórze - Dobke09:32
Pogórze - Herberta09:33
Kosakowo - Gimnazjum09:34
Kosakowo - Urząd Gminy09:35
Kosakowo - Staw09:36
Kosakowo - Krokusowa09:37
Kosakowo - Tulipanowa09:38
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna09:39
Kosakowo - Cmentarz Komunalny09:40
Mosty - Brzozowa09:42
Mosty - Wierzbowa09:43
Mosty - Ogrodowa09:44
Mosty - Szkoła09:45
Mechelinki - Przystań09:47
Kurs nr 5 do Redłowo Szpital
Mechelinki - Przystań10:07
Mosty - Szkoła10:08
Mosty - Ogrodowa10:08
Mosty - Wierzbowa10:10
Mosty - Brzozowa10:12
Kosakowo - Złote Piaski10:14
Kosakowo - Cmentarz Komunalny10:17
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna10:18
Kosakowo - Tulipanowa10:19
Kosakowo - Krokusowa10:20
Kosakowo - Staw10:21
Kosakowo - Urząd Gminy10:22
Kosakowo - Gimnazjum10:23
Pogórze - Herberta10:24
Pogórze - Dobke10:25
Pogórze - Pułaskiego10:26
Pogórze - Pogórze Górne10:27
Czernickiego10:28
Pogórze Dolne10:30
Żelazna10:31
Żeliwna10:32
Podgórska10:34
Kuśnierska10:35
Obłuże Centrum10:36
Terminal Promowy10:38
Hutnicza - Estakada10:42
Morska - Estakada10:44
Kalksztajnów10:45
Mireckiego10:47
Uniwersytet Morski10:49
Stocznia SKM - Morska10:50
Bpa Okoniewskiego10:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:53
3 Maja [GDY]10:55
Armii Krajowej10:57
Kilińskiego [GDY]10:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:00
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:01
Harcerska11:02
Centrum Nauki Experyment11:05
Lutycka11:06
Ruchu Oporu11:07
Powstań Chłopskich11:08
Redłowo Szpital11:09
Kurs nr 6 do Mechelinki - Przystań
Redłowo Szpital11:49
Powstań Chłopskich11:50
Ruchu Oporu11:51
Centrum Nauki Experyment11:53
Harcerska11:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:56
Kilińskiego [GDY]11:58
Armii Krajowej12:00
3 Maja [GDY]12:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:03
Bpa Okoniewskiego12:05
Stocznia SKM - Morska12:06
Uniwersytet Morski12:07
Mireckiego12:09
Kalksztajnów12:10
Morska - Estakada12:12
Hutnicza - Estakada12:14
Terminal Promowy12:18
Obłuże Centrum12:20
Kuśnierska12:22
Podgórska12:23
Żeliwna12:25
Żelazna12:26
Pogórze Dolne12:27
Czernickiego12:29
Pogórze Górne12:30
Pogórze - Pułaskiego12:31
Pogórze - Dobke12:32
Pogórze - Herberta12:33
Kosakowo - Gimnazjum12:34
Kosakowo - Urząd Gminy12:35
Kosakowo - Staw12:36
Kosakowo - Krokusowa12:37
Kosakowo - Tulipanowa12:38
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna12:39
Kosakowo - Cmentarz Komunalny12:40
Mosty - Brzozowa12:42
Mosty - Wierzbowa12:43
Mosty - Ogrodowa12:44
Mosty - Szkoła12:45
Mechelinki - Przystań12:47
Kurs nr 7 do Redłowo Szpital
Mechelinki - Przystań13:13
Mosty - Szkoła13:14
Mosty - Ogrodowa13:14
Mosty - Wierzbowa13:16
Mosty - Brzozowa13:18
Kosakowo - Cmentarz Komunalny13:20
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna13:21
Kosakowo - Tulipanowa13:22
Kosakowo - Krokusowa13:23
Kosakowo - Staw13:24
Kosakowo - Urząd Gminy13:25
Kosakowo - Gimnazjum13:26
Pogórze - Herberta13:27
Pogórze - Dobke13:28
Pogórze - Pułaskiego13:29
Pogórze - Pogórze Górne13:30
Czernickiego13:31
Pogórze Dolne13:33
Żelazna13:34
Żeliwna13:35
Podgórska13:37
Kuśnierska13:38
Obłuże Centrum13:39
Terminal Promowy13:41
Hutnicza - Estakada13:45
Morska - Estakada13:47
Kalksztajnów13:48
Mireckiego13:50
Uniwersytet Morski13:52
Stocznia SKM - Morska13:53
Bpa Okoniewskiego13:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:56
3 Maja [GDY]13:58
Armii Krajowej14:00
Kilińskiego [GDY]14:02
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:04
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:05
Harcerska14:06
Centrum Nauki Experyment14:09
Lutycka14:10
Ruchu Oporu14:11
Powstań Chłopskich14:12
Redłowo Szpital14:13
Kurs nr 8 do Mechelinki - Przystań
Redłowo Szpital14:45
Powstań Chłopskich14:46
Ruchu Oporu14:47
Centrum Nauki Experyment14:49
Harcerska14:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:53
Kilińskiego [GDY]14:55
Armii Krajowej14:57
3 Maja [GDY]14:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:01
Bpa Okoniewskiego15:03
Stocznia SKM - Morska15:04
Uniwersytet Morski15:05
Mireckiego15:07
Kalksztajnów15:08
Morska - Estakada15:10
Hutnicza - Estakada15:12
Terminal Promowy15:16
Obłuże Centrum15:18
Kuśnierska15:20
Podgórska15:21
Żeliwna15:23
Żelazna15:24
Pogórze Dolne15:25
Czernickiego15:28
Pogórze Górne15:29
Pogórze - Pułaskiego15:30
Pogórze - Dobke15:31
Pogórze - Herberta15:32
Kosakowo - Gimnazjum15:33
Kosakowo - Urząd Gminy15:34
Kosakowo - Staw15:35
Kosakowo - Krokusowa15:36
Kosakowo - Tulipanowa15:37
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna15:38
Kosakowo - Cmentarz Komunalny15:39
Kosakowo - Złote Piaski15:41
Mosty - Brzozowa15:44
Mosty - Wierzbowa15:45
Mosty - Ogrodowa15:46
Mosty - Szkoła15:47
Mechelinki - Przystań15:49
Kurs nr 9 do Redłowo Szpital
Mechelinki - Przystań16:15
Mosty - Szkoła16:16
Mosty - Ogrodowa16:16
Mosty - Wierzbowa16:18
Mosty - Brzozowa16:20
Kosakowo - Cmentarz Komunalny16:22
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna16:23
Kosakowo - Tulipanowa16:24
Kosakowo - Krokusowa16:25
Kosakowo - Staw16:26
Kosakowo - Urząd Gminy16:27
Kosakowo - Gimnazjum16:28
Pogórze - Herberta16:29
Pogórze - Dobke16:30
Pogórze - Pułaskiego16:31
Pogórze - Pogórze Górne16:32
Czernickiego16:33
Pogórze Dolne16:35
Żelazna16:36
Żeliwna16:37
Podgórska16:39
Kuśnierska16:40
Obłuże Centrum16:41
Terminal Promowy16:43
Hutnicza - Estakada16:47
Morska - Estakada16:49
Kalksztajnów16:50
Mireckiego16:52
Uniwersytet Morski16:54
Stocznia SKM - Morska16:55
Bpa Okoniewskiego16:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:58
3 Maja [GDY]17:00
Armii Krajowej17:02
Kilińskiego [GDY]17:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:06
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:07
Harcerska17:08
Centrum Nauki Experyment17:10
Lutycka17:11
Ruchu Oporu17:12
Powstań Chłopskich17:13
Redłowo Szpital17:14