• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.  • Z powodu awarii tramwaju linii 6 za przystankiem Chałubińskiego w kierunku Jelitkowa występują opóźnienia na liniach: 3, 4, 6, 7, 11.
05:31
Kurs nr 3 do 3 Maja [GDY]
Plac Kaszubski07:47
3 Maja [GDY]07:49
Kurs nr 4 do Babie Doły
3 Maja [GDY]07:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:50
Bpa Okoniewskiego07:51
Stocznia SKM - Morska07:52
Uniwersytet Morski07:53
Mireckiego07:55
Kalksztajnów07:56
Morska - Estakada07:58
Hutnicza - Estakada08:00
Obłuże Centrum08:03
Cechowa08:04
Bosmańska - Nasypowa08:05
Bosmańska - Zielona08:07
Dąbka - Zielona08:08
Zielona - Działki II08:09
Zielona - Działki I08:10
Wąwóz Ostrowicki08:11
Zielona - Kościół08:13
Babie Doły08:14
Kurs nr 5 do Redłowo SKM
Babie Doły08:19
Zielona - Kościół08:20
Wąwóz Ostrowicki08:21
Zielona - Działki I08:22
Zielona - Działki II08:23
Dąbka - Zielona08:24
Bosmańska - Zielona08:26
Bosmańska - Nasypowa08:27
Cechowa08:29
Obłuże Centrum08:31
Hutnicza - Estakada08:34
Morska - Estakada08:36
Kalksztajnów08:37
Mireckiego08:39
Uniwersytet Morski08:41
Stocznia SKM - Morska08:42
Bpa Okoniewskiego08:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:45
3 Maja [GDY]08:46
Armii Krajowej08:48
Urząd Miasta - Władysława IV08:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:52
Centrum Handlowe "Riviera"08:54
Gdynia Arena08:55
Stadion PKM08:55
Łużycka [GDY]08:56
Redłowo SKM08:57
Kurs nr 6 do Babie Doły
Redłowo SKM09:36
Łużycka [GDY]09:37
Gdynia Arena09:38
Centrum Handlowe "Riviera"09:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:42
Kilińskiego [GDY]09:44
Armii Krajowej09:46
3 Maja [GDY]09:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:49
Bpa Okoniewskiego09:50
Stocznia SKM - Morska09:51
Uniwersytet Morski09:52
Mireckiego09:53
Kalksztajnów09:54
Morska - Estakada09:56
Hutnicza - Estakada09:58
Obłuże Centrum10:01
Cechowa10:02
Bosmańska - Nasypowa10:03
Bosmańska - Zielona10:05
Dąbka - Zielona10:06
Zielona - Działki II10:07
Zielona - Działki I10:08
Wąwóz Ostrowicki10:09
Zielona - Kościół10:11
Babie Doły10:12
Kurs nr 7 do Redłowo SKM
Babie Doły10:19
Zielona - Kościół10:20
Wąwóz Ostrowicki10:21
Zielona - Działki I10:22
Zielona - Działki II10:23
Dąbka - Zielona10:24
Bosmańska - Zielona10:26
Bosmańska - Nasypowa10:27
Cechowa10:29
Obłuże Centrum10:31
Hutnicza - Estakada10:34
Morska - Estakada10:36
Kalksztajnów10:37
Mireckiego10:39
Uniwersytet Morski10:41
Stocznia SKM - Morska10:42
Bpa Okoniewskiego10:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:45
3 Maja [GDY]10:47
Armii Krajowej10:49
Urząd Miasta - Władysława IV10:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:53
Centrum Handlowe "Riviera"10:55
Gdynia Arena10:56
Stadion PKM10:56
Łużycka [GDY]10:57
Redłowo SKM10:58
Kurs nr 8 do Babie Doły
Redłowo SKM11:33
Łużycka [GDY]11:34
Gdynia Arena11:35
Centrum Handlowe "Riviera"11:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:39
Kilińskiego [GDY]11:41
Armii Krajowej11:43
3 Maja [GDY]11:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:46
Bpa Okoniewskiego11:48
Stocznia SKM - Morska11:49
Uniwersytet Morski11:50
Mireckiego11:52
Kalksztajnów11:53
Morska - Estakada11:55
Hutnicza - Estakada11:57
Obłuże Centrum12:00
Cechowa12:01
Bosmańska - Nasypowa12:03
Bosmańska - Zielona12:05
Dąbka - Zielona12:06
Zielona - Działki II12:07
Zielona - Działki I12:08
Wąwóz Ostrowicki12:09
Zielona - Kościół12:11
Babie Doły12:12
Kurs nr 9 do Redłowo SKM
Babie Doły12:19
Zielona - Kościół12:20
Wąwóz Ostrowicki12:21
Zielona - Działki I12:22
Zielona - Działki II12:23
Dąbka - Zielona12:24
Bosmańska - Zielona12:26
Bosmańska - Nasypowa12:27
Cechowa12:29
Obłuże Centrum12:31
Hutnicza - Estakada12:34
Morska - Estakada12:36
Kalksztajnów12:37
Mireckiego12:39
Uniwersytet Morski12:41
Stocznia SKM - Morska12:42
Bpa Okoniewskiego12:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:45
3 Maja [GDY]12:47
Armii Krajowej12:49
Urząd Miasta - Władysława IV12:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:53
Centrum Handlowe "Riviera"12:55
Gdynia Arena12:56
Stadion PKM12:56
Łużycka [GDY]12:57
Redłowo SKM12:58
Kurs nr 10 do Babie Doły
Redłowo SKM13:29
Łużycka [GDY]13:30
Gdynia Arena13:31
Centrum Handlowe "Riviera"13:32
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:35
Kilińskiego [GDY]13:37
Armii Krajowej13:39
3 Maja [GDY]13:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:43
Bpa Okoniewskiego13:45
Stocznia SKM - Morska13:46
Uniwersytet Morski13:47
Mireckiego13:49
Kalksztajnów13:50
Morska - Estakada13:52
Hutnicza - Estakada13:54
Obłuże Centrum13:57
Cechowa13:58
Bosmańska - Nasypowa14:00
Bosmańska - Zielona14:02
Dąbka - Zielona14:03
Zielona - Działki II14:04
Zielona - Działki I14:05
Wąwóz Ostrowicki14:06
Zielona - Kościół14:08
Babie Doły14:09
Kurs nr 11 do Redłowo SKM
Babie Doły14:24
Zielona - Kościół14:25
Wąwóz Ostrowicki14:26
Zielona - Działki I14:27
Zielona - Działki II14:28
Dąbka - Zielona14:29
Bosmańska - Zielona14:31
Bosmańska - Nasypowa14:32
Cechowa14:34
Obłuże Centrum14:36
Hutnicza - Estakada14:39
Morska - Estakada14:41
Kalksztajnów14:42
Mireckiego14:44
Uniwersytet Morski14:46
Stocznia SKM - Morska14:47
Bpa Okoniewskiego14:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:50
3 Maja [GDY]14:52
Armii Krajowej14:54
Urząd Miasta - Władysława IV14:56
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:58
Centrum Handlowe "Riviera"15:00
Gdynia Arena15:01
Stadion PKM15:01
Łużycka [GDY]15:02
Redłowo SKM15:03
Kurs nr 12 do Babie Doły
Redłowo SKM15:25
Łużycka [GDY]15:26
Gdynia Arena15:27
Centrum Handlowe "Riviera"15:28
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:31
Kilińskiego [GDY]15:33
Armii Krajowej15:35
3 Maja [GDY]15:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:39
Bpa Okoniewskiego15:41
Stocznia SKM - Morska15:42
Uniwersytet Morski15:44
Mireckiego15:46
Kalksztajnów15:47
Morska - Estakada15:49
Hutnicza - Estakada15:51
Obłuże Centrum15:55
Cechowa15:56
Bosmańska - Nasypowa15:58
Bosmańska - Zielona16:00
Dąbka - Zielona16:01
Zielona - Działki II16:02
Zielona - Działki I16:03
Wąwóz Ostrowicki16:04
Zielona - Kościół16:06
Babie Doły16:07
Kurs nr 13 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Babie Doły16:27
Zielona - Kościół16:28
Wąwóz Ostrowicki16:29
Zielona - Działki I16:30
Zielona - Działki II16:31
Dąbka - Zielona16:32
Bosmańska - Zielona16:34
Bosmańska - Nasypowa16:35
Cechowa16:37
Kuśnierska16:39
Podgórska16:40
Żeliwna16:42
Żelazna16:43
Pogórze Dolne16:44
Baza na Pogórzu Dolnym16:45